Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

A teraz Dziewczyny Wam powiem jak mnie molestuje moja babcia. Z racji tego, ze mam już synka ciągle mi mówi: Chcesz mieć dziewczynkę, to jedz migdały, jedz migdały...." Słyszałyście kiedyś o takich przesądach??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana ja mam do kliniki ponad 100 km :D a teraz będę musiała być co trzy dni przez trzy tygodnie :D ale damy radę :D kinga 1988 ty tak daleko do przodu nie wyskakuj po co się stresować :D na pewno będzie dobrze i szybko zafasolkujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny znowu zaczelo mnie kluc na jajniku i zauwazylam sluz plodny, badalam szyjke jest bardzo wysoko ledwo mozna ja wyczuc, a temp dzis wzrosla mi o 3 kreseczki, myslicie ze to moze byc wkoncu owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Myślę że tak kochana :) Ja mam takie same objawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko to jest dzis 50 dc, w tym miesiacu mialam bardzo duzo stresow, mam nadzieje ze wiecej sie nie przesunie i dzis sprobuje zadzialac hihi :) tym bardziej ze wstrzymalismy sie ze 4 dni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No to działaj dzisiaj :) Będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Moje dni na działanie już sie skończyły :P Bedę działać w następnym cyklu jeśli w tym nic nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze zebys nie musiala sie znowu wysilac w nastepnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Oj bardzo bym chciała :) Tobie też życze fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tej owulacji. To ja jak się przeciągam to w dniu owulacji czuje silny ból jajnika takie ostre kłócie. W moim przypadku nie da się tego przegapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze barbera ze jestesmy w podobnym polozeniu, tylko Ty blizej finalu a ja dopiero na poczatku drogi. Dawaj znac jak tam postepy! Podsumowujac wyglada to tak, ze klucie naszych podstepnych jajnikow moze oznaczac: owulacje, miesiaczke, ciaze i niepekniety pecherzyk Graafa (czyli cos, co jak sie powtarza za czesto trzeba leczyc luteina) Czyli im wiecej wiem, tym wiem mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Barbera tylko ze ja staram sie juz 2 lata wiec musze tez troszke myslec o tymm.. zreszta coraz bardziej czuje sie zrezygnowana...i moze dlatego odbiegam w takie mysli...Anvers najlepiej idz i nie mysl o niczym... :D trzymam kciuki za was :D i pamietaj od tylu i nogi do gory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
dobra nic musze uciekac bo ide do siostry a pozniej jedziemy do gin ... no a poznej do galerii :) zycze milego popoludnia... dozobaczenia wieczorem... :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ale cisza się zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza na 16 minut ;-) Za dobrze sie forum kreci, to i kolezanka nam sie rozpiescila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Hehe siedzę z córka w domku i się nudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy wasi partnerzy robili jakies badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Mój nie robił bo nie było takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze poczekac na M jak wroci z pracy, wtedy sie wezme za niego hehe, i bede pamietac o nogach w gorze :P moj nie robil badan bo w sumie niedawno zaczelismy, z racji na moje nieregularne cykle zapewne nie mozemy trafic, jak zajdzie potrzeba to wysle i na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie to bywa z tymi facetami na innych forach jak się poczyta to niektóre pary mają juz po jednym dziecku a drugiego jakos nie mogą się doczekać i po badaniach wychodzi czasami na to, że parametry nasienia się obniżyły więc czasami profilaktycznie warto zrobic takie badanie bo czas leci nieubłaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny trochę wolniej piszcie, nie nadążam czytać haha. Ja dopiero jak wrócę z pracy mogę siąść na kompa posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
hehe nogi w góre to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem po malym co nieco, pozycja od tylu i nogi w gore zaliczone hehe :) moze wkoncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No to trzymam teraz kciuki za Ciebie anvers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac, kurde te 2 tyg beda straszna meczarnia, jak nie wyjdzie to bede wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Trzeba myśleć pozytywnie że się uda :) Wiem że się dłuży ja to samo przechodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers dla mnie tez te 2 tygodnie są nie do wytrzymania. Kupiłam już 2 testy. Boje się brać tabletek na ból głowy, a zatoki często mnie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam nieraz problem z zatokami ale ostatnio jakos ustaly, moze to dobry znak :), tak wogole mam dzis dobry humor nikt mnie nie wkurzyl, moze cos z tego bedzie, zreszta musi cos byc dziewczny, moze marzec bedzie szczesliwym miesiacem dla nas tutaj wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×