Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

tak juz wiem, staram sie myslec pozytywnie, zrobie za jakis czas badania wiec wszystkosie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia co to zaobzarstwo co? czyzby to jeden z powodow ktore sie sobie wkrecamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam wszystkim powodzenia:) zajrzałam na Wasz topik z ciekawości , kiedyś pisalam w podobnym , ale w sposób naturalny wymarł on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam co sie u was zieje ale nic ci nie doradze bo nie miałam takiego problemu a przynajmniej tak mi sie wydaje choć coś może jest na rzeczy bo już troche staram sie o dzidzie ale nam nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologia była ok. tarczyca miałam tez robione wiele badań z krwi i moczu bo mam problem z ciśnieniem ale nic nie wyszło i wtedy rodzinny stwierdził ze nadmiar stresu w pracy narobił mi kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby u mnie tez to byl nadmiar stresow, a raczej podejrzewam ze tak jest no ale nie jestem lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pod kontem problemu z zajściem jeszcze nie bo gin stwierdził ze bedziemy panikować po roku dlatego właśnie zmieniłam przychodnie bo 7 cykli to już sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Staraczki :D Normalnie czaaad 120 postów w 1 dzień :) Zanim to przeczytałam to pewnie nikogo już nie ma.. Ale przynajmniej na nockach będe miała co czytać i widze że się na dłużej zadomowię, chyba że Wasze czary zadziałają i szybko zafasolkuję :) Ja musze troszkę poczekac na próby bo teraz mam @. Następna...o ile będzie ;) powinna przyjść 31.03, cykle mam 32 dniowe, 28 lat, Bielsko-Biała :) Za wszystkie co nie są pewne czy się udało trzymam kciuki, za te co się teraz tulą ;) też.... ps. dzięku za przypomnienie że jutro tłusty czwartek, zaraz po pracy pojadę po świeżutkie pączusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO Pechowa..............1..............22..........2.03.11. . ........śląsk zolta...................0.............25...........2.03. 1 1.........Gdańśk 192837465............10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27..........13.03.11... ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23..........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Koszalin nietoperek333.........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29.............??? ................Londyn Beata127................2...........22.............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5...............28.............? ? ?... ..............zachpom Nikea82..............28.............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień.........21.............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26.............???. ................Małopolska mała poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO Pechowa..............1..............22..........2.03.11. . ........śląsk zolta...................0.............25...........2.03. 1 1.........Gdańśk 192837465............10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27...........13.03.11... ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......przerwa........25...........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23..........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko szalin nietoperek333.........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29.............??? ................Londyn Beata127................2...........22.............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5...............28.............? ? ?... ..............zachpom Nikea82..............28.............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień.........21.............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26.............???. ................Małopolska jakas przerwa mi sie zrobila wiec jeszcze raz poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale ja to juz zmykam, pamietajcie o jutrzejszym tlustym czwartku, i nie zapomnijcie o minimum jednym paczku :) dobranoc i milych snow zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym oczywiscie tl. czwatek przegapila - gdyby nie Wy :-D Tutaj na paczki mowi sie... "berlinki" ;-) Wlasnie wrocilam z psem i zauwazylam, ze nie wylaczylam kompa :-o Podczytalam wiec na biezaco i teraz moge juz isc do wyrka. witaj netoperek - badz produktywna na tej nocnej zmianie, chocby to i mial byc monolog - bedziemy mialy co czytac rano :-D I na nastepnej nocce znajdziesz nasze odpowiedzi :-D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm monolog mówisz... Być albo nie być w ciązy... ...oto jest pytanie :D :D No dobra pogadam sobie.. ale o czym..chyba samo przyjdzie... Nie wiem jak to jest, my jesteśmy po 1 cyklu starań, już coś było, pewnie tzw ciąża biochemiczna a miałam takiego doła że się nie udało.. Podziwiam Was dziewczyny.. Ja zanim zaczęliśmy sie starać, myślałam że to tak pyk i po prostu, chcieliśmy dziewczynkę, więc powyliczałam kiedy można i do dzieła.. Teraz już się tyyle naczytałam i zaczyna do mnie docierać jakie to wbrew pozorom trudne... szczególnie dla tych co się starają, planują... Ci co nie to przeważnie jest właśnei takie pyk... nawet nie wiedzą kiedy ;) a my co z tego że wiemy kiedy, wiemy jak skoro często nie wychodzi a jeszcze najgorzej jak wychodzi ale szybciutko znika :( Teraz już jest ok, wiem że po prostu nie był dobry czas, żeby za 1 razem się udało, wiem że dzidziuś się pojawi wtedy kiedy będzie chciał, dlatego nie będe liczyć - no może troszeczkę ;), sprawdzać śluzu - chyba że przez przypadek ;), robić testów za wcześnie - chyba że akurat będe jakiś na zbyciu miała ;) Tak to już chyba kobiety mają.. są ciekawskie, wszystko planują.. ja np ubzdurałam sobie że chce dzidzię do końca roku. Ot taki sobie prezent na urodziny i święta, ale jakoś teraz po prostu chce żeby była, nie ważne już czy dziewczynka, choc byłoby miło, czy chłopiec.. jak to się mówi ważne że utrzymana ciąża i zdrowe dzieciątko.. chociaż jak się teraz uda to się nie obrażę :P Najgorzej jest wiedzieć że coś było, że się udało, choć na krótki czas.. a potem taka pustka... Mnie jeszcze to bardziej dobiło, bo w dzień kiedy przyszła opóźniona o tydzień @ nasza kicia urodziła 3 kocięta, 1 z nich był rudy - tak długo wyczekiwany, bo tak to zawsze małpa buraski rodziła... sama poród odbierałam :) widziałam jak ma skórcze, jak kocięta wychodzą, nawet łapkami się kicia o mnie opierała żeby łatwiej jej było przeć...serio :) Niby mnie to dobiło bo ona a nie ja ale jak widziałam że się cieszy to się też cieszyłam... nie na długo, rano jak poszłam kociaki pogłaskać, nasz rudzieleć nie żył...;( usnął na zawsze... ryczałam jak bóbr, bo pomyślałam sobie jak ona się musi czuć... masakra Teraz już jest ok bo kicia ma jeszcze 2 małe szkraby a ja mam perspektywe nowych starań... oby tym razem udanych.... Kurka ale mnie naszło, się wygadałam :D ale to wszystko przez mongrane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja to zamierzam dzisiaj z 10 pączków zjeśc bo je uwielbiam :) wy to macie tempo kurde nie nadążam z czytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz brzuch boli jak na @ wiec juz niedługo małpa sie pokarzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zycze bardzoo tlustego czwarciocha ;p i serwuje paczusie z kawunia/herbatka. Moj m jest bardzo kochany nie chcialo mu sie w kominku rozpalic no to wzial mnie obudil bym sobie rozpalila ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu od 30 min mam rozkmine po jakiego grzyba mi sie tak cudnie spalo i nagle za ramie mie trzesie ej wiesz co w kominku sobie rozpal bo ja lece kocham cie pa, ehh dobrze ze poszedl bo jak wyszlam z szoku to bym go rozniosla ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah niezly twój meżólek mój to jak ja dzisiaj rano wstawałam to mówil spij kochanie spij nawet budzik mi wylączył ah a dzisiaj o 7.30 maja z gazowni przyjśc kurde jak bym nie wstała to bym im otworzyła drzwi w piżamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja jestem w szoku co on zrobil zazwyczaj to jeszcze koldra mnie opatula a tu z tym wystkoczyl buziak w czolo i po cichu wychodzi bo wie ze jak sie przebudze to dupa ze spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a mój to jak wychodzi do pracy to narobi takiego hałasu ze szok :) ostatnio zapomnial wziąść plecaka to tak wparował ze myslałam ze ktos mi sie do domu włamał juz chciałam dzwonić na policje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj kiedys tez tak robil ktoregos dnia on dobie spal wstalam wczesnie i zaczelam stukac pukac itp od tamtej pory mam cisze i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Magda// i przykro mi, że tobie się dwa razy nie udało, ale najważniejsza jest nadzieja (nie licząc kasy) więc trzymam za ciebie również kciuki, chyba że juz nie muszę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale wcześnie zaczęłyście :D ja mam dzisiaj wolne bo w pracy pradu nie ma i nie miałabym jak z wami poklikać :D a ja dzisiaj zamierzam zrobić błysk w domku i jakiegoś pączka wciągnąć, niestety dzisiaj jestem samotna bo mężuś mnie opuścił na dwa dni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×