Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

karolka8512 u mnie tez jeszcze nic nie było widać :( i tez mam przyjść do niego 27 kwietnia a to przecież tak daleko :( Milenkaaaa trzymam kciuki :) z rannego moczy najlepiej ja też wczoraj zrobiłam o 11 i ta drugą kreskę było mi widać jak przechyliłam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaa, a po jakim czasie pojawiła się krecha? bo ostatnio czytałam topik, ze dziewczynie pojawila sie 2 kreska po godzinie, a wynik liczy się tylko do czasu, jaki jest w instrukcji. Ona sie nakreciła, a potem sie okazalo ze nie byla w ciazy :( NIe chcialabym zebys sie rozczarowala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tamta laska robiła test Acon, jak dobrze pamiętam - ja wlasnie czytalam, ze te testy sa do d.... bo przereagowują i pokazuja 2 krechy po czasie a potem 80% to nieprawda :( Juz nigdy nie kupie takich testów, a raz je miałam , ale jedna krecha mi wychodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz bardzo poważnie Milenkaaa. Jeśli jestes w ciąży a pojawił Ci sie brązowy sluz - to absolutnie nie dzwigaj nic, nie wysilaj się najlepiej duzo leż i idz do lekarza - przepisze Ci coś (mi 2 razy dal duphaston i plamienie przeszło), Ale powiedział, że bardzo dobrze ze szybko przyszlam. A przy pierwszej ciazy w 5 tyg leżałam 5 dni w szpitalu i bylo OK. W drugiej - niestety... plamienie powróciło ze zdwojona siłą i było po wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, nie martw sie - kup zwykły inny test za 6zł i zrob jutro rano z porannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×