Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ajlin znalazłam cudowny sposób zeby @ sie nie pojawiła i nie popsuła ci ślubu,wystarczy ze zajdziesz w ciąże a @ nie pojawi się przez 9 miesięcy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się tej ciąży pozamacicznej , czy któraś z was przez to przechodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja teafilam do szpitala z podejtzeniwm bo bardzo krwawilam ale nie bylo na szczescir i pexherzyk byl w jamie. Generalnie trzeba to usunac bo nie moze sie rozwijac bo moze ci rozsadzic jajnik np. Wiem co czujesz bo ja w pon. Jak tu jechalam to myslalaam ze zwariuje monia mnie jakis czas temu pisalas o martwym plodzie jak napusalam o echach . A tetaz jakos nie widze u ciebie wspolczuciaco do tej pozamaxicznej jakos sie zirytowalam wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii82 ja nie przechodziłam ale moja znajoma tak tylko to było kilka lat temtu i wszystko inaczej wygladało.I było z nią zle, niestety nie udało jej sie zajsc juz w ciąze poraz kolejny,ale zaznaczam to bylo kilka lat temu. przeczytaj co znalazłam http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Porady/Ciaza-pozamaciczna.html http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid=116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja teafilam do szpitala z podejtzeniwm bo bardzo krwawilam ale nie bylo na szczescir i pexherzyk byl w jamie. Generalnie trzeba to usunac bo nie moze sie rozwijac bo moze ci rozsadzic jajnik np. Wiem co czujesz bo ja w pon. Jak tu jechalam to myslalaam ze zwariuje monia mnie jakis czas temu pisalas o martwym plodzie jak napusalam o echach . A tetaz jakos nie widze u ciebie wspolczuciaco do tej pozamaxicznej jakos sie zirytowalam wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem,że to głupie pytanie ale czy myślicie może ,czy jest jakakolwiek szansa taka minimalna, że ta powiększona przestrzeń jajnika to ,że może za chwile pojawi się tam ciałko żółte? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam za te ciepłe słowa nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy :( nie mam z kim o tym pogadać i znowu czuję się do dupy, strzepęk nerwów... cocacolagirl mam do Ciebie pytanie: Czy jak miałąś to krwawienie bo napisałaś,że miałąś mocne to jakie ono było i ile trwało? i po ilu dniach od wystąpienia krwawienia(nie plamienia) tylko krwawienia pojawił się pęcherzyk bo jak dobrze zrozumiałam to u Ciebie na początku nie było nic widać?? Byłabym wdzięczna za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl tzn pisałaś,że jest pecherzyk 9,8mm ale który to był tydzień ciązy od zapłodnienia? i którym tygodniu miałąs ostatnie usg kiedy go jeszcze nie było widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati w poniedkzialek 20.06 byl 5,5 tc i wtedy pojawil sie pecherzyk. Natomiast w czwartek 16,06 nie bylo nic widac. Ja plamilam na dobra sprawe od 08,06 czyli na dwa dni po spodziewanym okresie. W poniedzialek 5,5 tc plamilam najmocniej.teraz leze i czekam. Wiem ze pecherzyk jest w jamie ale nie wiadomo co w nim tam jest .Kati mnie lekarka 16.06 powiedziala ze albo pecherzyk odpadl albo jezzcze nie wyszedl z jajowodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl teraz mam 3tydzień i 6 dni no załózmy ze to zaczoł się 4 tydzień... to może dopiero coś sie pokaże........... Przecież to jeszcze wczesnie, a Ty mówisz że w napoczatku 5 tc jeszcze nie miałaś pecherzyka Nic nie rozumiem :( Mój gin ma raczej słąby to usg takie starsze, w poniedziałek będe się próbowała dodzwonic i umówić do lekarza który w gdańsku przyjmuje ma najlepsze usg, może coś wiecej by zobaczył i mi powiedział, cały czas pobolewa mnie ten prawy jajnik, plamienia już prawie nie ma. u mnie to krwawienie pojawiło sie 4/5 dni po spodziewanej miesiączce i nie było aż takie bardzo mocne jak na samoistne poronienie, coprawda przez pierwszy dzien miało kolor czerwony ale leciało tylko ze mnie jak wstałam i usiadłam na sedes, było to takie raczej ciągnące się jak śluz, żadnych skrzepów nie widziałam jak leżałam to nic nie było i tak 2,5 dnia pozniej tylko plamienie takie na brązowo, przepraszam za obrazowość. A i jeszcze jedno Endometrium tydzień temu miałam 9MM, dziś miałam 6MM, powiedział,że jakby było to poronienie to dużo się nie złuszczyło więc obstaje za ciązą pozamaciczną. Nie mam pojecia jaką mam bete, ale zakładając,że jest to jeszcze wczesnie to moze jeszcze wzrosnie jakby przez tydzień pokazało sie to ciałko żółte? Kochana odpisz mi proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z tym ciałkiem zółtym i jakiem płodowym i jajnikiem? sama widziałam takie czarne kółko na usg doś duze to był jajnik, gin. długo sie przyglądał i oglądał je i powiedział,ze jest powiekszona przestrzeń prawego jajnika, tak jakby było jajieczkowanie jakby nowa faza się zaczeła a przeciez to nie możliwe sam tak powiedział i własciwie do konca się nie ustosunkował co do tej przestrzeni. patrze na USG sprzed tygodnia i tam jest zdjecie i malutkimi literkami z boku 16-062011 +D 1,97cm #D 1,71cm xD 1,68cm *D 1,90cm A DZIŚ 25-0602011 +D 2,86cm #D 2,63cm xD 2,63cm *D 1,.63cm To są niby jajniki więc coś tam wzrosło przez tydzień, ale macica nie jest większa ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+D 1,97cm #D 1,71cm xD 1,68cm *D 1,90cm +D 2,86cm #D 2,63cm xD 2,63cm *D 1,.63cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katti82
beta na poczatku wzrasta b.szybko.jak miałas 13 to pozniej powinna byc co najmniej 2x taka. z tego co piszesz to jestes w 3tc+6dni od zaplodnienia.czyli normalnie jakies 5tc+6tc.(od OM)coca podała 5tc+5dni od OM,czyli od zaplodnienia tak jak TY.wydaje mi sie ze lekarz albo nie widzi szans na ciaze(ianczej dostałabys duphaston lub luteine).ja na Twoim miejscu pojechalabym na izbe przyjec.bo plamienia/krwawienia swiadcza czesto o nieodborze progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedz,w zeszły piątek przed krwawieniem miałam 13 w poniedziałek po krwawieniu miałam 20, testy były bardzo słabe a dzisiaj było wyraźne, Pierwsze beta hcg 3 dni przed spodziewaną miesiaczką (tj. 10 dzień po zapłodnieniu) było 28,65 po prawie 3 dobach było hcg ponad 90 , za 2 dni hcg było 33,93 a progesteron 10,2. po kolejnych dniach spadło do ponad 13 -w tym dniu dostałam krwawienie, 3 dni po krwawieniu hcg ponad 20. Lekarz mnie ochrzanił,że po co robiłam bete tak wczesnie gdyż na początku zdarzają sie takie wahania i burza hormonów wszytsko wariuje i gdyby nie robiła tak wczesnie to bym o tych wahaniach nie wiedziała. Teraz pójdę w środę na bete, w czwartek mam wizytę u gin. Ale i tak bede chciała sie dostać do innego lekarza,który ma lepsze usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Cama_85 ..........1............26...........27.01.2012.........Goły min AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszal Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK ajlin..................5...........23............22.06.11 ..........Wrocław **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1.........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisuje sie z tego forum......nie dość że prawie wszyscy ignoruja wypowiedzi tych nowych to jeszcze komentuja co sie im nie podoba....wole zostawić moje starania w ścianach sypialni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjh
Hm... co by tu powiedzieć na temat użytkowniczek tego forum...??? Współczuje wielu dziewczynom które nie mogą mieć dziecka :( ale większość z was to panikary... !!! Wkręcacie sobie różne objawy nt ciąży itp oraz zadręczacie tym innych ...!!! Ponad to zamęczacie własnych facetów tym tematem...!!! Weźcie się w garść i za życie a nie biadolenia na forum...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jako pierwsza wpisuję płeć :) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Cama_85 ..........1............26...........27.01.2012.........Goły min AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszal Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK ajlin..................5...........23............22.06.11 ..........Wrocław **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11.....dziewczynka .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1.........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5....... .małopolska Moniczka22 nie ma sensu się tak unosić każdego z nas czasami się ignoruje a wszystkich odpowiedzi na nurtujące nas pytania nie znajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Widzę, że tu wrze... Znów... Powiedziałm M, że dostałam @, choć to nie prawda, bo On zamienił się w kłębek nerwów i pielęgnuje w sobie złudne nadzieje. Ta mu to kilka dni spokoju. Ja już się pogodziłam z tym, że się nie udalo. dzisiaj kolejny test ujemny. Rano z pierwszego moczu mój 30 dc. Jakby coś było, toby wyszło. Teraz stopujemy na 2 miesiące. W sierpniu mam operacje i skoro się nie udało do teraz, to poddam się tej operacji. Bardzo niechętnie, ale no cóż... To będzie 14 w życiu... e... :( Brzuch mnie boli. Birę 3 razy dziennie no-spe, bo juz nie mogę wytrzymać. Wprzyszłym tygodniu pójde do gina, bo się zwyczajnie boje. Od czego może mnie boleć już 5 dzień brzuch jak na @, skoro go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola i katy 3mam kciuki. Będzie dobrze! Ja w to wierzę... Tak mi sie przynajmniej wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
katii82 ja bylam na usg w czwartym tc i nic nie bylo poszlam za tydzien czyli byl to piaty tydzien i bylo widac pechezych ... szukam teraz zdjecia usg ale nie moge znalezc..ymm takze cierpliwosci...trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka dziękuje Kochana i całej Waszej Reszcie Wspaniałych Babek :* cocacolagirl trzymaj się ,pisz proszę co u Ciebie mówią lekarze i co się z Tobą dzieje? Ja mam i tak cały czas włączonego laptopa bo mój M coś tam sobie ściąga, więc jak coś to jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1 A jaką miałaś bete HCG ? Ja jednak pójdę w poniedziałek zrobić bete nie będę czekała do środy bo nie dałabym rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie może czego objawem może być ból brzucha, taki ciągnący bardziej po lewej stronie, a do tego nadmiar śluzu? Cały czas mi mokro... I niemogę oprzestać myśleć, a wujek google na te objawy pokazuje tylko ciąże i ewentualnie raka szyjki macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam straszne wzecia i gazy jest to problem w szescioosobowej sali no ale musza jakos to zniesc. Nawet czopek nie pomogl ... Ja we wtorek bety mialam dokladnie 9450 a byl to okolo 6 tc. W poniedzialek wyjasni sie co dalej na pewno zobacze czy beta urosla. Mysle ze beda mnie trzymac tutaj jak cos zobaczana usg juz konkretnego. Mnie sie nie spieszy wychodzic katti mysle ze to dobry pomysl jechac na izbe bo wiesz tu dadza ci leki i bedziesz miec opieke.a w domu to szkoda czasu.... Ja o tydzien za pozno hwazam sie zglosilam.ale jest nadzieja i tak sobie mysle ze skoro przetrwalo to wszzystko co mialam ostatnio w pracy to teraz jak leze jest nadzieja. Pierwsza podstawa nadzieii to taka ze plamienie praktycznie ustapilo.... Monia ty sie nie fochuj. A to ze mnie zirytowalas to soe nie dziw bo ja mam dosyc stresow ze strony lekarzy a Twoja wypowoedz sprzed kilku dni tak mi jutkwila ze tylko soe dobijam ot co a forum nie jestkolkiem wzajemnej adoracj i mozna odpowiadac i reagowac na wypowiedzi innych...to chyba oznak ze nie traktuja cie jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola na pewno przetrwało a wzdęcia to taki objaw ciąży o którym nikt jakoś nie wspomina :) hihi ciekawe dlaczego , ale współczuję ci bo nie ma jak sobie salwy puścić :( ale będzie dobrze Kotomirka jak dla mnie to ciąża bo ja na początku zalana chodziłam jakbym pod siebie sikała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×