Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ANUSIA 86
cocacola i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7543 mam bety i piszse do was z odzialu polozniczego. Czekam na badnia:-( rozwija sie tylko podejzenie pozamacicznej . Czekam juz 1.5 godziny i nic kazali mi sie polozyc wiec leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, a czemu postawili taka diagnozę? Co im się nie podobało? Może Cię niepotrzebnie stresuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
cocacola- nie martw się... jejku nie jestemw stanie sobie wyobrazić takiej sytuacji, trzymam mocno kciuki, żeby wszytsko było ok. Nawet nie wiem co napisać.. Ja w środę mam badania..boję się cholernie, bo dwa tygodnie temu nie było w pęcherzyku zarodka..boję się, niby beta wysoka i mówię sobie, że będzie dobrze..ale czasem panika totalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA 86_ samo sie zaczerniło jak zarejestrowałam nick.. nie wiem czemu Tobie nie dziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Cocacola trzymaj sie dzielnie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jest pecherzyk 9,8mm ale jeszcze nie slychaac serca. Jajniki w porzadku nie ma pozamacicznrj. Leze plackiem i bede lezec nawet 9 miesiecy acha to 5,5 tygodnia narazie . Dostala m luteine i nospe i leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jest pecherzyk 9,8mm ale jeszcze nie slychaac serca. Jajniki w porzadku nie ma pozamacicznrj. Leze plackiem i bede lezec nawet 9 miesiecy acha to 5,5 tygodnia narazie . Dostala m luteine i nospe i leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola - no to jednak przeczucie mnie nie mylilo :-p Nie rozumiem tylko, co to za lekarze, ze funduja Ci takie nerwy w Twoim stanie!!!! Ciaza pozamaciczna (napisze to, choc Ciebie to juz na szczescie nie dotyczy) we wczesnym stadium jest latwo usuwalna (farmakologicznie), dopiero przenoszona moze byc niebezpieczna i musi myc leczona operacyjnie. Jeden przynajmniej plus Twoich przygod: wreszcie sie polozylas. A nie mowilysmy... he, he :-D Obys musiala jednak jak najkrocej lezec i zebys i Ty i maluszek byli wzorcowo zdrowiutcy! Spokojnej nocy zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - oczywiscie ze z oplatami to zart :-D Anusia - nie wiem, czemu Ci nie wychodzi sie zaczernic. Ja nie mialam z tym problemow ale ze to bylo 100 lat temu, to juz nie pamietam jak tego dokonalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie widac zarodka choc jakies kropki tam buly w pecherzyku. Acha jakies echo byli wyczuwalne 3,6 ale nie wiem co to dziewczuny polozylam sie i powiem wiecej zamknelam dzisiaj wszystkie sprawy w pracy mam czas na ciazowanid. Ciekawe czy lezac mozna utrzymac hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jeszcze nie spisz? Oj, mamusko! Mam nadzieje, ze to tylko strachy na wyrost. Jestes w bardzo wczesnej ciazy, to normalne, ze moze bolec, ze mozesz plamic, ze nie wiele widac i slychas. Ja tu najwieksze zagrozenie widze w stresie, ktory funduja Wam lekarze. Nie rozumiem ich panikarstwa - wiecej z tego szkody niz pozytku. Nie wiem na ile skuteczne jest samo lezenie - ale wypoczynek na pewno Ci sie przyda. Trzymam kciuki, zeby bylo wszystko dobrze! I zycze duzo dobrego samopoczucia! (i powodow ku niemu) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieieki morgana i wszystkie dziwwczyny za slowa otuchy, od momentu jak jestem w szpitalu i wykluczyli pozamaciczna to stres mi opadl i czuje spokoj przespalam cala noc tylko 5 a ja juz oczy jak 5 zloych kurcze na sali mam jakas 80 latke i chyba cos zmajstrowal w pampersa :-) a tak leza mlode dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)Cocacolagirl trzymaj sie kochana:)i oby serduszko szybko zaczeło bić:)nie chciałabym Cie straszyć ale jak mi robili usg na potwierdzenie ciązy obumarłej to też były tam jakieś echa...nawet dwa jak dobrze pamiętam...ale wierze że w Twoim przypadku będzie inaczej:)bo przecież gdyby było coś nie tak to napewno by Ci o tym powiedzieli...a tak to troszke na obserwacji zostaniesz:)a potem wypuszczą Cie do domku:)tylko pamietaj że teraz musisz dbać o siebie:)zwłaszcza że masz w sobie maleńką istote która da Ci mnóstwo szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Cocacola wiedziałam:))))tak myślałam,że to jednak dzidzia.Serdeczne gratulacje,trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie :) Uaktualniam. NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO świeżynka.........4............30.......19/20.05.11 .........warszawa Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........21.02.12........???....... ....1.........śląsk kozza..................27..............???..........??? ..........3.........okolice Łodzi Panterka1981.......29.............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzcie mi, że leżenie dużo daje bo jakikolwiek wysiłek i grawitacja robi swoje . Tak grawitacja , bo mam książkę od koleżanki , w której pięknie na podstawie krowy (sory ale takie było porównanie) było pokazane , że narządy rodne u czteronogich czyli macica jest położona poprzecznie do kierunku działania grawitacj (czyli nie ma jak wylecieć ) i sprzyja to utrzymaniu ciąży , a u kobiety siła ciążenia działa wzdłuż osi ciała na macicę i jest większe ryzyko poronienia jeżeli nie leżysz jak jest zagrożenie. Podsumowując chodzenie na dwóch nogach nie sprzyja ciąży i kręgosłupowi i niestety nie jesteśmy na końcu naszej ewolucji :) A lekarze nie powinni cię straszyć, że 9 miesięcy poleżysz bo koleżanka leżała jakieś dwa miesiące i teraz normalnie chodzi, ale zero wysiłku , więc się nie przejmuj bo po 3 miesiącu dzieciaczek robi się silniejszy i wszystko się goi. A u ciebie myślę, że wszystkiemu winny był stres związany z pracą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że jak bym była w ciąży to mogę nadal pracować na kasie? Bo miałam rozmowę z M i kategorycznie mi tego zabronił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze doczytałam, że podczas leżenia macica jest bardziej ukrwiona i a jej mięsień rozluźniony :) to na razie tyle za leżeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka to zależy jak się będziesz czuła i czy stresująca jest Twoja praca , bo jeżeli masz się męczyć to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresu nie ma. Bynajmniej ja go nie odczuwam, ale za to trzeba często dźwigać zgrzewki z napojami, mąką cukrem, jakieś donice, proszki płyny itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×