Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Jechał samochodem naszym więc nie może polewać :) ja mam sznaucerka miniaturkę do przytulania gdy jestem sama choć to straszny śpioch i leniuch. Maja jamniczkę szorstkowłosą więc mój piesio ma wolne woli grzać się w domku :) tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to nasza szatan wcielony - kapie sie w rzece przy minus 11, zakopuje po czubek ogona w sniegu przy minus 20, upaly po 30stopni tez jej nie straszne, deszcz splywa po niej jak po kaczce (w kwadrans jest sucha), wchodzi po drzewach (za wiewiorkami i kotami), plywa w morzu, ubostwia gory (szczegolnie krawedzie nad przepascia... a mnie az serce kolkiem staje), kocha gosci (przyjmowac i sama odwiedzac), uwielbia dzieci - jest nie do zdarcia (i uwaza sie za szefowa innych psow na osiedlu ;-) ). A tak do tulenia sie to ona nie bardzo. Jej w glowie przede wszystkim jedno: SZALENSTWOOOOOOOOO na swiezym powietrzu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój piesio przeciwieństwo twojego piesia. Jak deszcz pada albo śnieg nos wyściubi lekko zrobi co ma zrobić i do domu biegnie aż dogonić go nie można zawsze jest pierwszy. A co do dzieci to niektórych nie lubi szczeka i czasami potrafi złapać ale myśle że jak będzie dzieciaczek to go zaakceptuje. Strasznie sąsiadów moich nie lubi. Ale ogólnie jest bardzo żywiołowy jak jest na spacerze to koniec odbija mu biega dookoła w ta i z powrotem.. Ale jest pociechą. Codziennie przychodzi do nas do łóżka na pieszczoty :D Prawie jak dzieciaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza tez by nam sie pakowala do lozka, gdyby jej pozwolic :-p Jak jestesmy na wyjazdach to jej pozwalalmy, w domu jednak musi spac u siebie (i tak kolo naszego lozka), bo by trzeba bylo prac posciel co tydzien. Na wersalce ma za to swoje ulubione miejsce :-D Niemniej jednak, gdyby to od niej zalezalo, porzucilaby zycie w bloku na rzecz wolnosci, tj. wolnosci oczywiscie z nami - np. wedrowki bez konca. Ona jest generalnie hiper towarzyska i bardzo dobrze zsocjalizowana z innymi psami ale to jednak niesamowita energia. Ma 20kg a ciagnie na nartach (biegowkach) mojego meza (80kg) bez zadyszki :-p Wzielismy ja ze schroniska jak miala ciut ponad pol roku (teraz ma ok. 2,5 lat). Chcielismy normalnego, zwyklego, milego pieska. A trafil nam sie egzemplarz wybitnie przebojowy :-D Jedyna moja obawa: wozka z dzieckiem i psa JEDNA osoba na raz nie utrzyma... Jak nasza tylko zobaczy jakiegos zwierza (nie wazne kaczka, jelen, czy inny pies) dostaje amoku i musze rzucac wszystko i ja trzymac z calych sil dowoma rekoma. A tak to jest bardzo kochana. I wbrew pozorom to wrazliwy stwor :-) A Wasz ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu skończył 2 latka... Jeszcze trzymają się go wygłupy chodzi i podgryza albo łapką drapie żeby go pogłaskać. Nasz też ma swoje miejsce i w nim śpi przeważnie z rana przychodzi się przytulać chodź przed snem też jest wygłaskany to rano zachowuje się tak jakby go nikt z rok nie głaskał... Pieska traktujemy jak synka ma tak dobrze z nami... Fajnie jest mieć jakieś zwierzątko w domku można z nim pogadać zawsze cię wysłucha. Psy rozumieją dużo i czasami jak mi jest smutno to pies wie i sam się przytula kładzie się na kolankach i śpi.... A ty jesteś w ciąży czy nie bo już nie wiem.. Mam pytanie bo jak dotykam u góry piersi to strasznie bolą to też może być jakiś znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? na poczatku sierpnia poronilam i jestem teraz na etapie brania luteiny i czekania. Nasza tez sie czasem wystawia do glaskania i dopomina lapka ale to jednak nie taki typ pieszczocha. Ot, czasem ja najdzie i wystawi brzuszek albo chce, zeby ja podrapac na piersiach czy u nasady ogona. Ale jak jest jej tego za duzo to idzie sobie po prostu w inne miejsce. Jak mialam zle zrobiona kanalowke i wylam (doslownie) z bolu, to usiadla kolo mnie na wersalce i zlizywala mi lzy z twarzy :-) Ale jak innym razem wymiotowalam to... uciekla przestraszona :-D Zas kiedy sie z mezem o cos sprzeczamy, to staje miedzy nami, kladzie uszy i przymila sie tak dlugo, az sie atmosfera rozladuje i sie pogodzimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol piersi moze oznaczac siaze ALE moze tez oznaczac nadchodzaca @ albo po prostu nadmiar prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,wczoraj zakupilam 4 testy ciazowe heh pewnie nie ostatnie no ale coz trzeba na cos sikac hihi, czekam dalej na @..i wlasnie zjadam eklerka mniammm:P mongrana - co do tsh to po przewalkowaniu neta zgadzam sie z toba ze dla staraczek powinno byc nizsze cocacola - to super ze wkoncu los sie do ciebie usmiecha, zycze wielkiego brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj na @ bolały mnie sutki a teraz u góry jak dotknęłam i troche mi przeszkadzają choć nie mam dużych piersi. Zauważyłam że mi się w głowie kręci aż mi się słabo robi czasami... Ja już nic nie wiem oby do czwartku w sumie to w ten sam dzień z monisią wypada @ więc może nam obydwóm się już udało? ciekawe jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh w I trymestrze moze sie podniesc o 30-50% (bywa tez, choc zadziej, ze sie obniza) dlatego starczki powinny miec w idealnym wariancie max. 2,5 minus 30-50%, tak dla pewnosci luska: wszystkie objawy ciazowe moga byc rownie dobrze... urojone. Przerabiala to na wlasnej skorze tutaj (niemal) kazda z nas ;-) Psychika moze MEGA duzo - takze wywolywac zupelnie realne, fizyczne dolegliwosci - wystarczy baaaaaaardzo chciec byc w ciazy. Za tydzien karty sie odslonia - czy to dzidzia daje juz znaki czy tylko pragnienie posiadania jej. Tez jestem ciekawa, jak to z Wami bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Luśka ja coraz bardziej jak Ty:)nie moge sie doczekać żeby wiedzieć już czy jest dzidzi czy nie..zawsze tak mam jak sie termin @ zbliża...ale ja to już w poniedziałek będe wiedziec...bo przed tą zmorą mam zawsze plamienia....więc jeśli będą to i ona będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam :) cocacolagirl byłam 11ego na wizycie na usg i też tak jak Ty mam termin 26 maj 2012 moje maleństwo ma całe 1cm 3mm koniec 7 tygodnia plamienia się niby kończą a ja czuję się dobrze pomijając to,że co jakiś czas np. wczoraj do godziny 15 od godz 7ej rano wymiotowałam niczym... blee masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie jak narazie żadnych objawów @ nie mam. Mam dużo tego białego sluzu i kłuje mnie w brzuchu. Nie wiem co to bd z nami. Nie wiem czy doczekam sie czwartku czy wcześniej na test nie pojde choć wiem ze to głupota ale na to nic nie poradzę siedząc w pracy dzień w dzień po 8 godzin to dużo sie myśli w sumie niepotrzebnie ale co tu robic jak klientów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie jak narazie żadnych objawów @ nie mam. Mam dużo tego białego sluzu i kłuje mnie w brzuchu. Nie wiem co to bd z nami. Nie wiem czy doczekam sie czwartku czy wcześniej na test nie pojde choć wiem ze to głupota ale na to nic nie poradzę siedząc w pracy dzień w dzień po 8 godzin to dużo sie myśli w sumie niepotrzebnie ale co tu robic jak klientów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam jakoś więcej śluzu niż zawsze przed @...zwłaszcza rano jak wstaje...brzuch pobolewa jak zwykle na kilka dni przed tą zmora..no ja tylko do poniedziałku czekam :)jak bedą plamienia to już będe wiedzieć że nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(już niewiem co jest:(byłam w łazience i patrze a tam znowu krew:(więcej niż ostatnio i był mały skrzep...a brzuch to mnie boli jakby @ już była:(a dziś mam przecież dopiero 24dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty monisia chociaz mam jakieś oznaki a ja. Byc moze masz krwawienie implantacyjne a mnie piersi nie bola czasami mnie zakłuje w brzuchu koło pempka lub w jajnikach. Dzisiaj kupie test ciazowy i zobacze chociaz dla samej siebie pewnie jeszcze wyjdzie negatywnie ale to nic. Moze we wtorek na betę pojde. Kurcze juz nie wiem czy jestem czy nie fajnie by było gdybym zaciazyla :-) poza tym mam dziwne uczucie w gardle niby zgaga niby jest mi nie dobrze no i te zawroty głowy. W sumie jak nie teraz to w następnym cyklu sie moze uda kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) katii - ja nie robilam testu, sadze ze nie ma sensu, tydzien temu juz by wykazalo gdzyby byla ciaza, a zadnych objawow nie mam wiec czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba wszystkie kobitki miałyście pracowite dni żadna nic sie nie odzywa co u ciebie monisia? Ja jak zwykle z moim sie poklucilam chyba z 3 dzień w rzędu nie wiem czemu ale nie moge jakos normalnie z nim rozmawiać zaraz krzyczę :-( mysle ze wybaczy. Odezwijcie sie dziewczyny moze cos ciekawego robiłyście dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już nic nie wiem z tymi objawami chciałabym juz wszystko wiedziec a tu sie nie da. Chyba pozostaje czekanie... A ty monisia sie nie przejmuj przeciez starania sa bardzo przyjemne. Ja w tym cyklu codziennie sie staralam w dni plodne przed i po tez. Nie wiem jak jest u mnie z owulacja wydaje mi sie ze ksiazkowo ale jak jest naprawde tego nie wiem :( Na 26 mam wizyte do gin to moze sie spytam i cos mi powie ciekawego... Zreszta teraz czekam cierpliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)no Luśka tylko widzisz Ty chyba nie wiesz ale ja mam troche inną sytuacje w staraniach niż inne dziewczyny na forum..mój chłopak jeździ na wózku...i nam może być trudniej o dzidzie..ale teraz takie fajne te starania były:)myślałam że sie uda..a tu dalej nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wszystko stracone skoro @ jeszcze nie ma ale 3mam kciuki żeby sie wam udało. Pewnie obojgu jest wam ciężko ale miłość wszystko zwycięży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska:)teraz to już mamy z górki:)tylko czekać nam zostało na pozytywny test ciążowy:)ale kiedy to będzie...a ja taka niecierpliwa jestem....musze się czymś zająć żeby tyle o tym nie myśleć...chyba wróce do czytania książek:)to mnie zawsze wciagało:)zwłaszcza romanse i kryminały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO luska46............20...........1.............19.10.11... .......Słupsk ewuś90............21...........4.............24.10.11 ..........Żory ania29.............29..........18!!..........29.10.11.... ......Rzeszów Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula.......23...........8............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34............34...........7............ 7.09.11...........O-E Świeżynka.........30...........6.............5.09.11 ..........Warszawa Tygrysek333......26...........6.............4.09.11.... ......Warmińsko-mazurskie natka89............22............2...........10.08.11 ..........Starogard Xenia33............33......7/przerwa.......9.08.11....... ...Wrocław Virtualia............33...........2.............6.08.11.. ........UK Pechowa............22...........4.............3.08.11.... ......śląsk BlackRosssa........27...........8.............7.07.11.... ......Rzeszów Panterka1981.....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka...............27........3......25.11.11........ .???... ............MANCHESTER Katie84................27........5......30.11.11........ .???... ...........Kraków olcik777...............26........5........4.12.11....dzie wczynka ......Małopolska barbera...............29.....dlugo......8.12.11....dziewc zynka.......wielkopolska nietoperek333.......28........2........8.12.11.....chłop czyk.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........7.......11.12.11....... ..???..............małopolska Karolka8512..........25.........3.......18.12.11........ ???..............ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........4........24.12.11.........?? ?.............gdańsk Ira1....................27........6........25.01.12..... ....???.............UK moniaa_aa............23........1........28.01.12.......sy nek...........wielkopolska kozza..................27........3.........3.02.12...... .synek...........okolice Łodzi vixwoman.............25........1.........9.02.12....dziew czynka.....śląsk ChceByćMamą.......27........???............???... ........???.............UK klara1984.............27.......10............???.. ..........???.............lubelskie ada111...... .........23.........7.......14.03.12..........???.......... ..zachodnie Maria.D83............27.........6........7.04.12........ ..???.............Koszalin Katii82................29.........4............26.05.12.. .... .......???............Pomorskie cocacolagirl..........26........15...........26.05.12.... .... .....???............Łódź Kreyyzolka ..........22.........1........29.05.12..........???......... ...st-g Ewelina...............27.........7............???....... ......???............dolnyśląsk Mloda Mama201.....26.........6.........8.06.12..........???...... ......UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Zaglądam do Was na bieżąco i bardzo trzymam za Was kciuki. u mnie nic nowego,od 16 dni jestem żoną ;) brzusio rośnie,pare ubranek tylko mam kupionych,nie mam sie co śpieszyć :) pozdrawiam gorąco w ten słoneczny ale zimny dzionek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×