Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

wyobrazam sobie ta akcje. a w rodzinie pewnie wiele pokolen pozniej jeszcze beda ja sobie opowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a laska musi sie chyba przeprowadzic, bo tam chyba szybko meza nie znajdzie.. "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale musiala byc bardzo zaangazowana skloro nie zauwazyla, ze ktos im robi zdjecia. az trudno sobie to wszystko wyobrazic, no ale weselicho na pewno zapadlo im w pamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze to sciema - raczej marzenie zdradzonego faceta, ze oj, tak to by sie odegral, niz rzeczywista akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
tygrysek - a mi się wydaje że u ciebie to ciąża u mnie też tak było tzn ból brzucha i bół piersi który zawsze tydzień przed terminem @ a w tym cyklu ból zaczęłam odczuwać dzień przed @ i brzuch mnie bolał a dzień po terminie ustał tylko ból piersi został i dwa dni po spodziewanej @ wyszły dwie kreski tobie też tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
barbera- mi gdzieś nie laduje tych fotek stronka sie zalącza ale główna strona tylko barbera a jak tam u ciebie z apetytem? bo ja bym tylko w kuchni siedziała i jadła polecam fajną stonkę z przepisami http://www.winiary.pl/przepisy.aspx/3/dania-glowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, barbera, pierwsze zdjecie do albumu rodzinnego :-D Ten ponizej po skosie to ten mniejszy? No faktycznie roznica duza, miejmy nadzieje, ze jeszcze nadrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem właśnie po wizycie u ginekologa. Zaniosłam wszystkie wyniki i chociaż prolaktynę miałam lekko przekroczoną to lekarz mi powiedział ze wyniki są bardzo dobre. Zrobił mi też usg i wszystko w najlepszym porządku. Kazał sie nie martwić nie pić, nie palić i uprawiać seks. Powiedział mi tylko żebym mąż zrobił badanie nasienia i z wynikami do niego. I jeśli wszystko byłoby okej to starać się kolejne pół roku, jeśli się nie uda to wtedy czeka mnie drożność jajników. Ale takie badanie wykonuje się dopiero po roku starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka apetyt dopisuje i to bardzo :D ale dzisiaj byłam w sklepie i myślałam, że pawia puszczę jak poczułam jakiś smrud i chyba mi się zaczęło :D a myślałam, że mnie ominie :D mongrana dobrze zauważyłaś tego maluśkiego biedaczek stoi pod znakiem zapytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) a ja nie wytrzymałam i wybrałam się do gina :) Grzecznie zrobił mi usg i powiedział że wszystko wskazuję na to że jestem w ciąży ale pęcherzyka nie widzi :( powiedział że endometrium jest tak grube że na @ się raczej nie zapowiada chociaż wróżką to on nie jest :) kazał czekać cierpliwie dużo leżeć i za tydzień przyjść do niego. Mojemu M jeszcze nic nie mówiłam ale mam taką ochotę że masakra:) oczywiście nie wytrzymałam i weszłam po drodze do sklepu z odzieżą dla niemowlaków i zakupiłam maleńkie buciki koloru niebieskiego żeby je dać mojemu M jak będę na 100% pewna że jestem w ciąży:) Tak ogólnie to ból piersi się nasila a brzuch już teraz tylko od czasu do czasu zakuję z lewej strony i przestaje i w ogóle nic nie czuję. Piersi bolą tylko przy dotyku ale coraz mocniej. Co ja mam o tym myśleć??? Pytałam lekarza czy to jest normalne żeby nie było widać pęcherzyka a on do mnie że może jeszcze się nie zagnieździł , ale czy to możliwe że tak długo się zagnieżdża ?? RATUNKU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tygrysku ja jestem ale nie umniem ci odpowiedziec na twoje pytanie,fajnie ze chyba jestes w ciązy,ja niestety dzis sie dowiedziałam ze u mnie zajscie w ciąze raczej jest nie mozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) no to tygrysku takie ciche gratulacje na poczatek :D ania29- dlaczego nie mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale jesli ci lekarz tak powiedzial to moze rzeczywiscie jeszcze sie zagniezdza,za tydz sie okaze,kazda kobieta inaczej reaguje pamietaj,wszystko bedzie dobrze,uwazaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek ale przecież to normalne, że jeszcze nic nie widać. Zagnieździć się już pewnie zagnieździł, nie jestem lekarzem, ale nie rozumiem dlaczego tak gin powiedział, przecież zagnieżdża się od 6 do 12 dni (plus minus) a nie trzy tygodnie. Gdyby się nie zagnieździł, ani test ani beta nie wyjdzie pozytywna. No i nie bez powodu na pierwsze usg chodzi się po dwóch tyg od spóźniającego okresu, przecież wcześniej nic nie widać :) także wszystko jest zapewne w najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte27 ja miałam owulacje dokładnie dwa tygodnie temu więc jest możliwe że jak coś to byłabym w drugim tygodniu ciąży ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis u swojego lekarza z wynikami hormonów i mam niski progesteron co wiadomo wskazuje na brak owulacji.przez 10 miesiecy brałam duphaston od 16 dc do 25 dc raz dziennie po jednej tabletce ,niby miał mi pomoc ale nic z tego nie wyszlo.i lekarka powiedziała ze brak owulacj juz za długo trwa i to juz wymaga leczenia w placowce zajmująca sie nieplodnoscia a wiadomo to wiąze sie z dużymi kosztami.nas niestety w tej chwili nie stac na takie drogie leczenie,(konczymy urzadzac dom i spłata kredytów i pieniedzy nie ma) a naturalnie nie zajde w ciąże,choc lekarka powiedziała ze moze zdarzy sie cud i coś sie zmieni ,bardzo w to watpie.narazie znowu dostałam duphaston w zwiekszonej dawce od 14 dc przez 10 dni po dwie tabletki dziennie. a moze wy wiecie cos o progesteronie czy sa jakies szanse na normalne poczecie.a moj wynik progesteronu to 1.15 w 21 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przecież to oczywiste, że nic nie będzie widać. Za tydzień najwcześniej, a najlepiej za dwa - wtedy już powinno. Co to za lekarz, że walnął o jakimś zagnieżdżaniu którego nie było. Jeśli owu była dwa tyg. temu, to ciążę (40 tygodni) liczy się od pierwszego dnia ostatniej @, zatem to byłby tydzień czwarty. Tygrysek, jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania29 Ty najlepiej idź do innego lekarza. Matko Boska co to za gin, który z hormonami dać sobie rady nie potrafi i wysyła do kliniki niepłodności. I przepisuje duphaston do tego, żeby zamydlić oczy, że niby się wczuł. Duphaston ja też biorę. Dobry lekarz to już pół sukcesu!!! Serio. Ja mam to szczęście, że na takiego trafiłam. Ania serio, spróbuj u kogoś innego. Gin powinien umieć regulować hormony, próbować, nie wiem, to po prostu Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jest mozliwe ze zajde w ciąże tak naturalnie? moze rzeczywiscie musze isc do innego lekarza choc do tej ginki bylam przekonana z tego wzgledu ze ona prowadziła mnie przy pierwszej ciązy i było wszystko ok nie miałam zadnych zastrzezen do niej.juz taka czuje sie tym przybita co uszlyszałam od niej dzisiaj,ale tak jednak zrobie ze pojde do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania29- charlotte ma racje, zmien lekarza i zobaczysz co ci drugi powie, skoro duphaston nie poamagal tyle czasu to nie powinna go ci znowu przepisywac, tylko zmienic na cos innego moze, przeciez jest tyle lekow ktore pomagaja, podobno wszyscy mowia ze po tabletkach anty od razu w pierwszym miesiacu najszybciej zajdzie sie, moze sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a może spróbuj CASTAGNUS czytałam że to jest lek ziołowy żeby wyregulowac cykle i żeby owulacja była nie wiem na ile to działa ale czytałam same dobre opinie :) może akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest możliwe naturalne zajście, tylko trzeba uregulować hormony. No jak lekarz może powiedzieć, że stanie się cud. Jak znam mojego gina to na bank jestem pewna, że biegałabym pewnie co tydzień do niego, ale na wszystkie strony by działał, żeby wszystko wyregulować. Masz już dziecko, zaszłaś w ciążę, teraz popieprzyło się może faktycznie z hormonami, więc trzeba to spróbować wyrównać. Popytaj o dobrego gina i idź koniecznie do takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w przyszłym tygodniu pojde do innego lekarza ,własnie szukam po internecie dobrych ginekologów w rzeszowie.z tego stresu to az @ do mnie dzis nie przyszła a miała przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×