Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hejo :D poprawilam troszke :) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............13...........29...........19.06.11... ......Rzeszów świeżynka.........4............30.......19/20.05.11 .........warszawa Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........21.02.12........???...........1.........śląsk kozza..................27..............???..........??? ..........3.........okolice Łodzi Panterka1981.......29.............???.............???..........5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowa Skiti i powodzenia w staraniu oby szybko ci sie udalo :) a co do pomaranczek to ja tam widze tylko czarne nicki :P z ta plcia to ciezko trafic, czy chlopak czy dziewczynka trzeba sie cieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiem wam taka ciekawostke co zaobserwowalam u siebie, mierzylam temp jak zwykle o tej samej porze, chodzilam do wc,wracalam i mierzylam temp, byla taka sama, i tak samo mierzylam przez kolejne dni i temp byla taka sama jak przed pojsciem do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja juz po l4, w nocy mialam takie koszmary, ze masakra. do tego spalam gora 3 godziny bo jak nie koty, to jakies inne dziadostwo mnie budzilo no i siedze w pracy ledwo przytomna. zalegloscui w czytaniu nadrobie pozniej, ajk sie troche z natlokiem roboty ogarne. milego dzionka wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje bo @ do mnie niestety przyszła:( NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO świeżynka.........4............30.......19/20.05.11 .........warszawa Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Ania29.............14............29...........17.07.11...........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........21.02.12........???....... ....1.........śląsk kozza..................27..............???..........??? ..........3.........okolice Łodzi Panterka1981.......29.............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
ania29-2011 strasznie mi przykro że Ci się nie udało. mnie właśnie zaczął pobolewać brzuch więc pewnie też dziś bądź jutro przyjdzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiti
mongrana - na dziewcznke podobno bez orgazmu trzeba bo skurcze pochwy wywolane orgazmem pompuja nasienie do srodka a wtedy wygrywaja najszybsze plemniki czyli te z Y na chlopca.. tak czytalam i brzmi logicznie.. Sorki ze tak strasznie sucho to zabrzmialo :) powiem Wam ze strasznie sie boje tej decyzji.. czy nie za wczesnie, czy dam rade.. jak patrze na jakies chuliganstwo na ulicy to sie odechciewa w ogole miec dzieci zeby taka mala zakala nie wyrosla.. bo prawda taka ze geny i wychowanie to jedna sprawa a srodowisko druga.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Hello:))Sipp ja tez miałam okropne dzisiaj koszmaryy aż spać mi sie odechciało rano/// ja mam jakies plamienia brazowe w srodku cyklu ehh//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Chciałam zaczernić nick ale dupaaaa///znowu wyszło mi na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia-- ja juz dawno nie mialam az takich koszmarow, doslownie masakra. do tego boli mnie teraz prawy jajnik na maxa:( bede chyba musiala sie zaopatrzyc w testy owu, bo sama nie wiem czy mam owu, czy mialam, czy w ogole o co kamen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie jak narazie @ ani widu ani słychu. Ja też miałam w nocy koszmary. Najpierw mnie atakowały pszczoły, a później umierałam na raka będąc w ciąży... A dzisiejsze zaliczenie, jestem z niego zadowolona, tylko nie wiadomo kto i jak będzie oceniał ;) Weszłam dzisiaj do Rossmanna z koleżanką i kupiłam test ciążowy, i ta koleżanka mówi do kasjerki, tylko go pani tak zaczaruje, żeby wyszedł pozytywny, a kasjerka, że skoro ma wyjść pozytywny, to ona już go czaruje. Więc mówię, że jak wyjdzie negatywny, to wrócę z reklamacją, ona na to, że mi powie wtedy, że jej się różdżka zepsuła. Wtedy odezwała się babka z kolejki, że lepiej żeby się ta różdżka popsuła jej (czyli kasjerce), niż mojemu M :D A dziś czuje się zwyczajnie, nic mi nie dolega. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miewam koszmary, kiedy jest za goraco w nocy (choc ja ogolnie zmarzlak jestem), wiec moze u Was tez by pomoglo przewietrzenie? Skiti - a ile masz lat? Ja jestem juz tak opetana checia posiadania dziecka, ze mnie juz przeszly wszelkie leki i obawy ;-) A jak Ty zamierzasz tego dokonac, zeby bez orgazmu? Przeciez tego sie nie da zaplanowac :-p Mnie ta teoria jednak nie przekonuje ;-) Ale mniejsza o wiekszosc - grunt, zeby nam sie wszystkim udalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tym Rossmanem :-D Ja tez kupuje testy w Rossmannie ale w ojczyznie Rossmanna nikt nie chce czarowac :-o Jakby Ci sie Kotomirka udalo, to koniecznie musisz podac adres Waszej filii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- ja mialam przeciag w domu i zimno jak w psiarni, wiec przegrzanie mi nie grozilo. w nocy bylo 5-10 st C na dworze... aq snily mi sie jacys Arabowie, ze cale osiedle i moja rodzine(ktora nie mieszka na tym osiedlu) w lancuchy zakuli i w jakichs dolach chcieli zakopac, a mnie w domu przetrzymywal jakis nawiedzony koles... obudzilam sie cala mokra z przerazenia. snow bylo wiecej ale ten pamietam najdokladniej bo balam sie zasnac znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Kotomirka a jak objawy???bardziej na @ ???czy raczej ciążowo?:)oczywiście życze tej drugiej opcji:)u mnie do @ jeszcze troche...ale wątpie żeby sie udało.....no ale następny cykl będzie już z tym zakupionym urządzeniem wiec będzie też bardziej optymistyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nawiedzone Kobiety :) I Opetane Checią Zaciązenia :) ja dzisiaj startuje z testami i mam nadzieje na owu w sobote gdyż mam misterny plan romantycznego weekendu w Krakowie. Moze uda się na nieznanym gruncie ;) Co do koszmarów--- to najczęsciej śni mi się lekcja historii w LO, a ja scisłowiec, normalnie masakra, pytanko z historii to był najwiekszy horror i do tej pory mi się sni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr, no u nas w mieszkaniu +27. Mnie sie kiedys snili Krzyzacy w czasie oblezenia zamku ale Arabowie - nie. Co by to jednak nie bylo - bardzo nieprzyjemne przezycie. Ja mam 2 tygodnie na zastanowienie sie, czy chce lykac castagnus - nie chce sobie rozwalac cyklu ale z drugiej strony moj niski progesteron... Co robic? :-o Czy castagnus moze rozwalic cykl? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z licealnych koszmarow to u mnie powtarza sie inny: ze nam uniewazniaja matury i trzeba powtarzac cala IV klase i mature, zeby nie stracic waznosci studiow... (koszmar zaczal sie pojawiac PO studiach) Cala klasa sie podporzadkowuje - bierze urlopy w pracy, zalatwia opiekunki do dzieci, tylko ja chce walczyc, bo nie zamierzam jeszcze raz isc do szkoly, ba - zostawiac meza na rok, wracac do Polski i zyc u mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- taka psiarnia byla bo wczeasniej jak byly upaly to lklima za glosno chodzila i mnie budzila w nocy, wiec robilismy przeciag kontrolowany i spalo sie luzik, a wczoraj zapomnielismy zamknac okno i szczekalismy zebami bo zadnemu sie nie chjcialo wstac zamknac:) no a koszmar straszny, co ciekawe nie ogladalam, zadnego filmu na podstawie ktorego moglabym miec takie posrane sny:( ja chyba dzisiaj mam owu, bo tak mnie boli prawa strona od gdzies 3-4 godzin, ze mi sie odechciewa. no to dzisiaj przytulanie trzeba bedzie uskutecznic coby zwiekszyc szanse zajscia:) Xenia-- plan niecny moze sie okaze skuteczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z koszmarow szkolnych to ja nie mam zadnych, ale za to mam powtarzajacy sie o probie gwaltu, ktory pojawia sie od nastu lat i jest dokladnie taki sam:( no i o lampach na sali operacyjnej, to mam po zabiegu ktory przeszlam jako 6-latka. na ale arabow mialam pierwszy raz "przyjemnosc" goscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp to Ciekawe.. Mówie o "gwałcicielu". Znasz tą osobę i się jej jakoś podswiadomie boisz, czy to ktos nieznajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Skiti, ze sie zaczernilas :-) Ja jestem po 30tce i sraczkuje, ze pozno sie zabralismy za pierwsze dziecko, wiec Ty korzystaj ze swoich lat i sie nie ogladaj, bo potem tylko placz i zgrzytanie - tyle mojej rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak sądzicie:)jaka jest szansa zaciążenia przy mniejsziej ilości rzołnierzyków przy przytulankach????chodzi mi o to że troche ich jest ale nie zawsze wiadomo że sa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka, wiesz, jak to jest: wystarczy JEDEN. Oczywiscie prawdopodobienswto rosnie, jak jest ich duzo a maleje - jak malo ale to tylko statystyka. Z prokreacja jak na wojnie: czlowiek strzela a pan Bog kule (plemniki) "nosi" :-) (mam nadzieje, ze nie urazilach niczyich "uczuuc religijnych" :-p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio , to mam nadzieję ze bedziesz się dobrze czuła w naszym gronie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- nie widze dokladnie postaci, sen ciezko opowiedziec, widze swoja postac dokladnie jesli chodzi o ubranie, widze dokladnie miejsce, ale napastnika, to juz nie bardzo. ale jakby nie bylo sen mam juz nascie lat i zawsze snie dokladnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×