Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziewczynaZeSzczecina

Bąki a związek :P

Polecane posty

Gość Facet jakich tu mało
Mi się czasem wymsknie czy - Nie no wiesz ja nie napisałem, że tę praktykę uprawiam, tylko tyle że niektórzy tak robią... Wybacz jeśli uraziłem ;) Czasem mój czarny humor nawet i mnie przeraża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
DziewczynaZeSzczecina - A co do tego dlaczego zazwyczaj głośne PRRRRRRRRRRyk tak nie śmierdzą a te cichutkie pssst takie efektowne, to... No kurcze... no nie mam pojęcia :P Jakoś nie umiem tego logicznie pojąć :D Te głośne wydają się właśnie bardziej groźne w skutkach, a tamte takie niepozorne, a wiele razy na własnej skórze (a raczej na własny nos) się przekonałem, że potrafią skutecznie zamieszania narobić ;) Może to na podobnej zasadzie "z małej chmury duży deszcz"? :P Chociaż nie... W tym kontekście by wynikało raczej, że z małej pupy duży pierd :D Hahah Nafilozofowałem, a odpowiedzi nadal nie znam :( No nic... trzeba sięzgłosić z tym do chłopaków z programu "Pogrocy mitów" niech to zbadają :) Już kiedyś badali po czym najbardziej smierdzące bąki są, więc i z tym sobie poradzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
😘 Aż się zarumieniłem normalnie :) Uznam to za komplement ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
hehh no mnie też to zastanawia już jakiś czas i kurcze do teraz tego nie rozkminiłem :P A cichacze w wannie... hmmm A skąd pewność że to cichacz? :P Przecież zawsze taki "bulgot" słychać, więc chyba ciężko stwierdzić czy to cichacz czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha bo czasem jak się mocno napniesz to coś słychać :p znalazłam tutaj jeszcze ciekawy artykuł :P "Woń bąków wywołują małe ilości siarkowodoru i merkaptanów (tiole) tworzących mieszaninę. Zawierają one siarkę. Im twoja dieta bogatsza w siarkę tym wiecęj siarczków i merkaptanów wyprodukują bakterie, a co za tym idzie tym bardziej będą śmierdzieć twoje bąki. Kalafior, jajka i mięso są powszechnie znane ze swoich możliwości wywoływania cuchnacych bąków. Z kolei groch, fasola czy wogóle warzywa strączkowe produkują duże ich ilości, jednakże nieszczególnie śmierdzących. Skąd bierze się towarzyszący pierdnięciu odgłos? Dźwięk powstaje w wyniku drgań otworu odbytu i jest uzależniony od prędkości parcia gazów oraz napięcia mięśni zwieracza. Ile gazu wytwarza człowiek w ciągu dnia? Średnio dziennie człowiek wytwarza około pół litra gazów, na które składa się około 14 bąków. Przeprowadź następujący eksperyment; Notuj co jesz i notuj swoje każde pierdnięcie. Możesz również dodać opis siły jego smrodu. W ten sposób odkryjesz zależność pomiędzy pożywieniem, które zjadasz a ilością bąków, jak również intensywnością ich zapachu. Jak wygląda droga bąków do odbytu? Rzeczywiście może zastanawiać fakt podróżowania bąków w dół ku odbytowi, zważywszy ze gazy mają mniejszą gęstość od cieczy i ciał stałych, więc powinny przemieszczać sie zatem ku górze. Jelito przepycha swoją zawartość w kierunku odbytu w serii skurczów tzw. ruchem robaczkowym. Proces ten jest stymulowany czynnością jedzenia, dlatego też często zdarza sie, ze mamy ochotę puścic bąka lub strzelić kupę zaraz po jedzeniu. Ruch robaczkowy tworzy strefę wysokiego ciśnienia zmuszając całą zawartość jelita do przesunięcia się w obszar niższego ciśnienia, czyli w dół, ku odbytowi. Małe bąbelki gazów, przemieszczających się łatwiej niż inne składniki, łączą się w większe na drodze do wyjścia. Gdy jelito nie pracuje, gazy mogą przenikać z powrotem w góre, jednak ze względu na skomplikowaną i kręta budowę jelita nie są w stanie zawędrować daleko. Dodatkowo, gdy człowiek leży jego odbyt nie znajduje sie ani powyżej ani poniżej jelit. Czy mężczyźni pierdzą częściej niż kobiety ? Gdyby tak było w rzeczywistości, oznaczałoby to, że kobiety powstrzymują się i puszczają zatem większe bąki, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Czy istnieją jakieś określone pory puszczania bąków? Najbardziej prawdopodobne jest puszczenie bąka rano, podczas toalety. Taki bak miano \"porannego grzmotu\" i w odpowiednich warunkach jego odgłos może \"poruszyć ściany\". Dlaczego fasola wywołuje bąki? Groch i fasola zawierają cukry, których organizm ludzki nie trawi. Gdy dostaną się one do jelit, bakterie zaczynają szaleć i wytwarzają ogromne ilości gazów. Co oprócz pożywienia może powodować, że pierdzi się więcej niż zwykle? Ludzie, którzy połykają dużo powietrza pierdzą więcej. Lekarstwem na to jest przeżuwanie pożywienia z zamkniętymi ustami. Ludzie nerwowi wywołujący duży ruch w swoim układzie pokarmowym puszczają wię cej bąkoów, ponieważ organizm nie nadąża zaabsorbować w całości wdychanego powietrza, które ostatecznie trafia do jelit. Niektóre choroby wywołują podwyższoną podatność na wzdęcia. Wznoszenie się samolotu lub jakiekolwiek środowisko niskiego ciśnienia powoduje rozprężanie gazu i w konsekwencji wzdęcia. Czy bąk to beknięcie niewłaściwą stroną? Nie. Beknięcie pochodzi z żołądka i posiada inny skład chemiczny niż bąk, który ma w sobie więcej gazów bakteryjnych niż atmosferycznych w porównaniu z beknięciem. Czy wstrzymywanie się od pierdnięcia jest niezdrowe? Istnieją różne zdania na ten temat. Rzeczywiście, ludzie od wieków wierzyli, że wstrzymywanie wzdęcia jest niezdrowe. Cezar Klaudiusz wprowadził nawet prawo legalizujące puszczanie bąkow na przyjęciach w trosce o zdrowie obywateli. Istniało głębokie przekonanie, że pohamowywanie się moze zatruć organizm lub być przyczyną wszelakich schorzeń. a teraz ich klasyfikacja; jeśli jesteś; Ambitny - zawsze jesteś gotowy pierdnąć Koleżeński - lubisz wąchać czyjeś pierdnięcia Niekoleżeński - przepraszasz, wychodzisz i pierdzisz w samotności Roztargniony - nie możesz odróżnić czyjegoś pierdnięcia od swojego Zaczepny - pierdzisz zawsze głośniej niż inni Beztroski - pierdzisz w kościele Dziecinny - pierdzisz, a potem się śmiejesz Sprytny - pierdzisz i kaszlesz w tym samym czasie Zarozumiały - myślisz, że zawsze można pierdnąć głośniej Przyjacielski - wąchasz czyjeś pierdnięcia i mówisz im, co zjedli Okrutny - pierdzisz w łóżku i nakrywasz głowę żony kołdrą Nieuczciwy - pierdzisz i zwalasz na psa Zawiedziony - pierdzisz nie smrodliwie Głupi - uwielbiasz czyjeś pierdnięcia i na dodatek myślisz, że to twoje własne Nierozsądny - wstrzymujesz pierdnięcia godzinami Malkontent - narzekasz, że ludzie pierdzę w towarzystwie, ale gdy sam to robisz, dajesz długie i nieciekawe wyjaśnienia, używając zawiłej terminologii medycznej Masochista - pierdzisz w wannie i próbujesz przegryźć bąbelki Wstydliwy - czerwienisz się po każdym pierdnięciu Nieszczęśliwy - nie możesz pierdnąć Umuzykalniony - pierdzisz na każdą nutę Nerwowy - wstrzymujesz pierdnięcia w połowie Dumny - myślisz, że twoje pierdnięcia są wyjątkowo przyjemne dla otoczenia Sadysta - pierdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
A to drugie już chyba czytałem kiedyś na sciaga.pl ;) A na nonsensopedii to powymyslali tyle tych typów, że teraz będę miał problem stwierdzić jakiego puściłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sprawdzać w ściądze żeby wiedzieć co wyszło z tyłka :p hehe ale nadal nie znalazłam odpowiedzi czemu te ciche bardziej śmierdzą... :P tak samo mnie nurtuje pytanie dlaczego ziewanie jest zaraźliwe ;] gdzies znalazłam odpowiedz ze jestesmy tak zaprogramowani ze jak ktos sie smieje to my tez i tak samo jest z ziewaniem :P dobrze ze z pierdzeniem tak nie ma :P bo jakby tak w kinie jeden sie spierdział to potem kazdy po kolei xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
No właśnie tak czytam i faktycznie nie widzę nigdzie dlaczego ciche śmierdzą bardziej... A z zaraźliwoscią pierdzenia to chyba nie wiadomo jak jest do końca - przecież sama widzisz jak sie ludzie wypierają tego jak ognia, więc może i im się też zachce, ale trzymają spryciarze i za nic nie puszczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Pierdzieć każdy może - troche lepiej lub troche gorzej. Ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi! Czasami człowiek musi, inaczej sie udusi... :D Niestety nie każdy ma takie talenty, bączenia też się to tyczy :) To że Ty jesteś lepsza od swojego faceta to znaczy tylko tyle, że jesteś bardziej utalentowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
No a pomysl że są jeszcze tacy, którzy myslą, że kobiety nie pierdzą! Pewnie by przeżyli szok jakby Cię spotkali :D A Twojemu nie przeszkadzaja bo sie pewnie już przyzwyczaił :) Ale pewnie tylko sie do głośnych - mniej śmierdzacych się przyzwyczaił, cichacze zapewne siarczyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah jakby mnie taki królewicz napotkał na swojej drodze to by się chłopak zdziwił co potrawi wyjść z kobiecej dupki :P ale mój ma szczęście ze to się nie zdarza non stop :P tylko jak sie czegoś nażrę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
No po cebuli prawdopodobieństwo jest bardzo dużo :P A i "zapach" znaczący ;) Co smieszne, w dniu jak powstał ten temat to miałem grochówkę na obiad, ale o dziwo żadnych efektów specjalnych... Może za mało zjadłem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
A u mnie to różnie... Czasem działa, czasem nie. Taka loteria :P Kapusty nie lubie za bardzo więc nie wiem. Ale cebula i jajka to i owszem! A czasem to nic szczególnego nie jem a rodzina się musi ewakuować :D Widać moja dupa lubi zaskakiwać otoczenie (czasem mnie samego też) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam faze z tego że dokładnie czuję co jadłam xD tylko jakby zgniłe to było xD hahaha Boże jak zaraz jakaś królewna przeczyta co ja tu wypisuję to znowu zrobią ze mnie prostaka xD a ja poprostu jestem otwarta na wszystkie tematy ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak nie pierdzę
przy męzu to zaraz królewna ?? O matko, no ale ok, niech będzie. Ja nikogo nie oceniam, chcecie to sobie puszczajcie bąki. Ja bym tak nie chciała, pierdzieć przy sobie non stop i jeszcze sie z tego cieszyć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
No ale taka prawda jest :P Jak sie ktoś jajek naje to co niby ma różami pachnieć? :D hahah Bardziej mnie zastanawia motyw, że danej rzeczy się nie jadło od dłuższego czasu, a czymś takim czuć po puszczeniu bąka :D A za otwartość to ja Cie bardzo podziwiam :) Z kumplami często takie tematy poruszam, z kobietami to raczej nie bo takich wiele nie znam, które byłyby na tyle odważne - choć na pewno też by chetnie sie otwarły a;e bardziej się obawiają, że inni na nie krzywo będą patrzeć... A królewny raczej już tutaj nie wejdą ;) Po przeczytaniu tych aktualnych postów raczej będą miały strach się tu wypowiadać - bo jeszcze ich zaczadzimy jak się będą za bardzo wymądrzać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o to jak nie pierdzisz przy mężu tylko o tak jak niektórzy twierdzą ze ten temat w ogóle jest fe i ze jak sobie czasem walę bąka to jestem ham i prostak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieraz tak mam ze jajek nie jadłam od X czasu a tu nagle jajami nadaje :P moze dlatego ze w jakimś np. naleśniku jest jajko?? no ale to by było do tego stopnia?? to nic już bym jeść nie mogła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na bogacza. .
Nie wiem czy CHAM i prostak , ale analfabeta na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na bogacza. .
Dziewczyna ze szczecina , jak czytam te twoje marne wypociny , to nie wiem czy sie smiac czy plakac. Analfabetka, prostaczka ...zakladam ze jestes brudasem i tę przypadlosc wynioslas z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
czyli jak nie pierdzę - Nie wiem czy czytałaś wcześniejsze moje posty, ale napiszę to jeszcze raz. Jak dla mnie to kwestia dogadania się :) Nie życzysz sobie puszczania baków, to ok... facet powinien to uszanować - przynajmniej starać się. Oczywiście każdemu sie może zdarzyć, ale to inna sprawa. A że są pary, które po prostu lubią bliskość w dosadnym znaczeniu tego słowa, lub tak jak ja - lubują się w czarnym humorze, to tylko i wyłącznie ich sprawa ;) My sobie tutaj z DziewczynaZeSzczecina tak troche świntuszymy, ale akurat mnei to bawi i ją wydaję mi się też, więc nie brońcie nam tego ;) W końcu smiech to zdrowie prawda? :D A że śmieszą nas takei a nie inne rzeczy a Ciebie nie to też normalne przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×