Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaktusowata

10kg mniej do wakacji :) dam rade

Polecane posty

witam moj cel tak jak w temacie :) ktos chetny? ja napewno bede prowadziła ten topik nawet jesli nikt sie nie przyłączy , ale razniej by było z kims móc sie podzielic swoimi sukcesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....123
no ja akurat bym chciala schudnac tez troszke wiecej tak z 15kg:D wg ostatnio w tesco( tam przynajmniej widzialam je tylko)gorące kubki fit maja bardzo mało kalorii sa bez tłuszczu itp., ale ich smak jest mętny jak dla niemowlaka hehe.. jedynie "warzywa" smakuja dobrze reszty nie polecam ok 40 kcal ma a cena 1,49zl. Drogie nie powiem za takie coś chwyt marketingowy rzecz jasna przez te słowo fit:D a co diety musze zaczac regularnie spozywac posilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie planuje nic wielkiego jak tylko mniej jesc i wiecej ruchu no moze zrezygnowac z kilku rzeczy ktore sa niezbyt zdrowe ;/ chce schudnac zdrowo ale na stałe :) teraz mam 168 cm wzrostu i waze 68kg wiec w sumie do zrzucenia mam 8 :) chciałabym aby ktos mnie wspierał ( bo maz uwaza ze to teraz wygladam oki ) dlatego utworzyłam ten topik to co dziewczyny startujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusowata- ja też mam 168cm ale moja waga to 59kg (już, bo było 62 a nawet 63) Chciałabym ważyć 55kg. Mam wielki brzuch który wmawiam sobie, że został mi po ciąży ale to nie prawda 😭 bo przed ciążą już był duży. Znacie jakieś dobre balsamy albo cokolwiek żeby ujędrnić brzuchol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 do wakacji????
w miesiąc schudłam 6.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PorządnaObywatelka; to ty juz teraz ładnie wazysz wedłóg mnie :) ja brzuch mam ok mimo ze tez byłam w ciazy jeszcze 9 miesiecy temu ale moja najwieksza zmora sa uda i pupa :( teraz miałabym opory zeby rozebrac sie na plazy jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadłospis jest prosty: 8.00 - śniadanie- 2 jajka na twardo, pomidor lub parę plastrów ogórka lub i to i to :) do czasu obiadu jakiś owoc, kefir lub pomidor- różnie. 17.00 - obiad (normalny) ziemniaki, mięso. Tylko mała ilość. Później już nic albo jajko lub pomidor. Pić dużo wody i zieloną herbatę. No i kawę bez której nie funkcjonuję. Wcześniej, gdy zrzucałam te 3 kg to jadłam nawet słodycze i co mi tylko w ręce wpadło, ale nie jadłam nic po obiedzie (po 17) i zrzucałam kg na tydzień. Teraz chcę się odżywiać zdrowiej i nie jeść słodyczy ani fast-food'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez planuje nie jesc nic po 18 ale to tez dla mnie najwiekszy ból jest bo zawsze lubiłam duzo zjesc na noc i isc spac maz dosyc pozno wraca z treningów i robiac mu kolacje zawsze tez ja zjadłam i skonczyło sie tak jak sie skonczyło ale teraz powiedziałam stop :) zabaczymy czy mi sie uda i jeszcze moja zmora jest piwo - uwielbiam je , tak usiasc sobie wieczorkiem jak synus juz spi i wypic z soczkiem - z tym tez bede musiała sie pozegnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula kulka :P
To ja przyłączam sie do Was dziewczyny :P Mam 168 wzrostu i ważę 64 kg . Chciałabym schudnąć do 58 kg . Moje założenia? Modyfikacja diety Dukana i więcej ruchu :P Przez ost miesiac bylam na tej diecie i ladnie schudłam , ale wróciłam do domu po ciężkim semestrze i na wikcie mamusi nadrobiłam :P Moj facet mowi ze wygladam ok, i nazywa mnie swoim "chucherkiem" i co mnie wkurza , jak zajezdzam do Niego to zawsze ciasteczka , czekoladki itd. A ja jestem taka ,ze jesli nie mam slodyczy to nie jem i mnie nie ciagnie ale jesli juz mam to niestety trudno jest mi sie oprzec :P . Moim drugim problemem jest to,ze najbardziej mi jesc sie chce wieczorem z uwagi na moj plan dnia . Często siedze do 3-4 rano i jak tu zjesc ost posilek o godz 18 ? :O Bedac na tej diecie jadlam nawet o 23 i chudlam ,dlatego xchce ja stosowac od poczatku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do piwa- mam to samo co Ty :) Wczoraj wypiłam 2x 0,3 😭 Też mam synka (ma pół roku) i lubię usiąść wieczorem i wypić piwko, grzane z soczkiem :P Muszę z tym skonczyć bo brzuch rośnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula kulka :P
Do tego planuje smarowac sie balsamami ujedrniajacymi i raz na 3-4 dni robic peeling kawowy , smarowac sie olejkiem cynamonowym i owijac sie folią . Chcę rowniez pozbyć się tzw. "boczków" ,tylko nie wiem jak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie trzeba z tym skonczyc :) moze razem bedzie nam łatwiej ;) a w ciazy duzo przytyłas ile wazyłas przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula kulka :P witaj:) Ja też potrafię się obejść bez słodyczy ale w naszym domu zawsze jest ich pełno. Także ciągle podjadałam. Teraz też leżą słodycze ale już po nie nie sięgam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula kulka :P
Ja z piwem nie mam problemu , nie przepadam :P Ale za to nagminnie pijam drinki , szampany itd. ( mieszkam w wyjatkowo "rozpitym " akademiku a tam przewodnia zasada jest "dzien bez picia jest dniem straconym " :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula kulka :P
Porządna Obywatelka - to zazdroszcze , ja tak nie potrafię , niestety :O pocieszam sie faktem ,ze sama nie kupuję a w domu mam domowy odkurzacz ,czyli mame ktora zmiata wszytskie slodkosci :P . Narazie muszę lecieć ,ale potem zajrzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ula kulka ja w ciazy przytyłam 13 kg i trzy tygodnie po porodzie wazyłam juz tyle co przed ciaza , pozniej karmiłam piersia wiec miałam wilczy apetyt a waga malała i wazyłam 5 kg mniej a teraz apetyt wilczy został a piersia karmie dwa razy na dobe i to tez nie zawsze ,wiec waga o te 5 kg wzrosła :( a juz tak fajnie wygladałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam kiedyś o takiej diecie na której je się zupki i deserki dla niemowląt. Taka jedna zupka ma ok. 50kcal, jest tego tyle że każdego dnia możnaby jeść coś innego. :):) ale ja bym nie wytrzymała na takich papkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko młody pojdzie spac to ugotuje sobie jakas zupke dietetyczna i rozplanuje jakies cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam jesc , uwielbiam gotowac i eksperymentowac w kuchni , szkoda tylko ze pozniej tyle tego jem mam nadzieje ze uda mi sie osiągnąc moj cel i na plazy bede wyglądała jako tako ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy ;) tylko ze im wiecej o tym mysle tym coraz bardziej jestem głodna ;) zaraz zjem cos dobrego ale zdrowego i lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co już dzisiaj zjadłaś? Ja sniadanie czyli 2x jajko i pomidor. Wypiłam już ponad pół litra wody, herbate i kawe.. zaraz pęknę :D Jakie ćwiczenia masz zamiar stosować? ja myślę o brzuszkach, zrobiłam wczoraj 2x 20 (rano i wieczorem) Zaraz zrobie 30 i wieczorem 30. Nie chce mieć zakwasów:P Trochę się boje tak napinać brzuch bo miałam CC ale minęło już pół roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl inaczej- Jak będę jeść zdrowo to będę szczuplejsza. Jak będę szczuplejsza to będę szczęśliwsza Jak będę szczęśliwsza to moi bliscy będą szczęśliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sniadanie zjadłam dwie kromki ciemnego pieczywa z sałata i twarozkiem :) i zaraz zjem jabłuszko :) tez planuje cwiczyc brzuszki plus koniecznie jakies cwiczenia na posladki i uda , ale taz puki co to spokojnie zeby nie miec zakwasów :) i zeby zbyt szybko sie nie zniechecic - lepiej codziennie a mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×