Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość Romanistka
hej Byłam wczoraj w Krakowie. Niedługo wyjeżdżam:) Co to za certyfikat, językowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ten drugi kawałek to fajny jest tak od połowy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Nie,dopiero póznym latem, teraz jadę do pracy:( On ma przylecieć pod koniec maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin jest na certyfikat z takiej znanej metodyki zarządzania usługami IT, która nazywa się ITIL. Generalnie nudy, ale sprawdzające się w praktyce. katharssis No to nie pozostaje nam nic innego, jak kibicować w niedzielę :) Akurat przed salsą trochę pooglądam :) Romanistka A jednak nie zawaliłaś sprawy na całego ;) A gdzie wyjeżdżasz do tej pracy? suzie Mi jakoś empire of the sun nie podchodzi :) Na tego connana też jakoś dzisiaj nie mam klimatu. W ogóle kojarzysz mi się teraz z SInead o connor hehe Chyba pójdę zaraz spać, a o 3 w nocy wstanę, żeby obejrzeć mecz zza oceanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wstałam o siódmej bo miałam do załatwienia jedną małą sprawę , starałam się wszystko robić tak żeby za bardzo się nie obudzić , oczu nie otwierałam za szeroko , pomału jechałam samochodzem , muza w aucie cichutko ...wróciłam szybko do domu i poszłam spać ! spałam do jedenastej ! potrzebowałam tego . wstałam , wzięłam prysznic zrobię coś do jedzenia i pójdę do pracy. ten connan jest troszeczkę trzaśnięty , ale on jest z Nowej Zelandii więc sam rozumiesz .. usłyszałam jakiś kawałek w trójce ..taki głos ma dziwny ( albo tak przetworzony ) spodobało mi się Sinead ...to pewnie znasz , usłyszałam to w takim dniu kiedy radio puszcza spokojne utwory, jak jest jakaś katastrofa albo np umarł ktoś sławny ( nie wiem czy to nie było wtedy jak MJ zmarł ) znałam to wcześniej ale na długo zapomniałam http://www.youtube.com/watch?v=xWAfiYyypeM&feature=related tylko jakoś tu słaba coś :/ dla mnie ona ma nieziemski głos , ma skalę siłę i pazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać że jakość słaba na utube. egzamin na pewno zdałeś chyba nie masz tatuażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam słychać? U mnie po staremu, dziś wspaniała pogoda i wybieram się na spacerek:) szukałam pracy na weekendy ale oczywiście nigdzie nie ma:( trochę mnie to przybiło:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin pchnięty bez problemu (chyba, bo wyniki będę miał za kilka tygodni, jak wrócą z UK). Tatuażu nie mam, nie mam potrzeby ozdabiania się czymś na całe (w sumie jest laser ale jednak...) życie. Nie ma chyba wzoru, który na tyle mi się podoba, żeby go wytatuować (przecież nie wytatuuję sobie tych wszechobecnych tandetnych tribali hehe) ani jakiejś treści dla wszystkich ludzi (typu kocham Radka Majdana). Pozostaje mi żywot bez tatuaża najprawdopodobniej :) black_cat20 Może spróbuj w jakiejś knajpce jako barmanka/kelnerka? Nie ma co się poddawać, szukaj dalej :) W Gdańsku jest MEGA pogoda, spadam na plażę :D Ahoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoksetyna
ale zauważyłam że po pijaku obniiżają mi się kryteria więc cofam zasłyszaną przypadkowo propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plaży ekstra:)krabów co prawda nie ma,ale są inne obiekty obserwacji. dziś wstałem wcześnie, żeby aktywnie spędzić dzień,a tu deszcz:) miłego dnia,póki co idę poczytać książkę :)albo najpierw posprzątam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plaży ekstra:)krabów co prawda nie ma,ale są inne obiekty obserwacji. dziś wstałem wcześnie, żeby aktywnie spędzić dzień,a tu deszcz:) miłego dnia,póki co idę poczytać książkę :)albo najpierw posprzątam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robiłeś na plaży ? ja nie jestem w stanie na plaży nic robić aktywnego ...słńce rozgrzewa i cała krew odpływa do skóry .. robię się leniwa czy któryś obiekt miał takie piękne bikini jak moje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niieeeeee do wody jeszcze nie wszedłem :) Jutro rano ustawiłem się na siatkówkę w Sopocie nieopodal molo. A ze strojami różnie, ale nie szata zdobi człowieka ;) Zdarzają się bardziej i mniej gustowne stroje, ale dużo można nadrobić albo stracić tym, czego strój nie zakrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , co słychać ? miałam krótki dzień , wstałam o 11 , zawsze potem żałuję że tak długo śpię :/ i w sumi enic nie zrobiłam , obijałam się cały dzień byłam w kinie ( czarny łabędź ) ogólnie widok krwi ni epowoduje u mnie żadnych reakcji typu odraza , ale tu jakoś tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale film świetny co? Mi się bardzo podobał. Gdy robi się taka pogoda jaka jest teraz od kilku ładnych dni, to ciężko mi wyobrazić sobie życie gdzieś, gdzie nie ma plaży/wody. Rewelacja :) Jest pięknie i nie chce się siedzieć w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie filmu , dobry , ale podobny do innego flmu "Pianistka" może widziałeś. ten drugi bardziej mroczny i bez efektów specjalnych Odnośnie pogody i usposobienia . Powinieneś jednak niańczyć delfiny , a nie siedzieć w biurze :) Kiedy stawiasz karton na biurko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie_ Pianistkę widziałem, również świetny, ale czarna gęś bardziej trzymała mnie w napięciu chyba. Natalie fajnie zagrała, w ogóle fajnie zrobiony film (te strzelanie w stawach, fajne smaczki, które robią ciary na plecach). Zdecydowanie powinienem teraz niańczyć jakiegoś delfina :D Chyba rzeczywiście w końcu przywiozę ten karton i spakuję się do jakiejś Australii... Ostatnio się zastanawiałem, czy nie otworzyć choćby jakiegoś drink-baru albo sklepu z bikini gdzieś, powiedzmy, w Miami albo Barcelonie :) W sumie hiszpańskiego nie znam, więc zostaje Miami :) Ciężko mi wysiedzieć dziś w pracy. Wczoraj większość dnia spędziłem na plaży. Partnerka namawia mnie na obóz salsowy sam nie wiem może być w sumie fajnie, ale miałem jechać gdzieś na żagle albo do Barcelony a nie mam tego urlopu za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARDARKA
słyszalam ,że tu sie udziela porad tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep z bikini :D :D :D miałbyś chyba sporo klientek , ale trzeba się znać na tym moja koleżanka z pracy była kiedytś na imrezie i był tam taki facet co handlowałbielizną damską , bardzo znał się na stanikach i wszystkim babkom na imprezie dokładnie określał rozmiar :D ja urlopu nie zaplanowałam , dopiero jak sprawy szpitalne się wyjaśną to zaplanuję . jak bratu idzie na maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARDARKA
czytalam,że jest ktoś tu z Gdańska.jakie sa teraz ceny noclegów nad naszym morzem bo daawno nie byłam, tk średnio w sezonie za osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×