Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

Deser, praktycznie bez pracy to dla mnie : winogrona w galaretce. Lekkie, pyszne, można dodać bitą śmietanę jeżeli ktoś lubi. Uwielbiam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągasz pestki z winogron? Które dajesz czerwone czy zielone? I jaką galaretkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dziewczyny))))Miłego dzionka..dużo humoru i wszystkiego co dobre...Trzymacie się dzielnie;)....to bardzo fajne co piszecie...:) Oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wolę białe winogrona, ale to obojętne jakie dasz. Pestek nie wyciągam, wkładam całe winogrona i są też takie odmiany, które nie mają pestek. Ale pewnie można spróbować je rozciąć i delikatie usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niech cześciej wpada ;) Magnum --- 🌻 Wiyam W.Sugar i Merji 🌻🌻 Widzę, że skowronki od rana wpełni sił i przytomności :D Sowa dochodzi dopiero nad kawą. Plany na dziś to sprzątanie, potem relaks dla ciała, a potem hmmm... zastanwimy się co potem. Poszłabym na spacer, ale jednak jeeszcze zostanę w domu. Pobrykałam jedynie z kociakiem co skończyło się pokiereszowaniem rąk, ale i tak lubię tego mojego czworonoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Magnum, nie wiem z jakiej racji miałabym traktować Cię specjalnie. Cieplejsze powiania otrzymują dziewczyny, które tu po prostu są, a nie "wpadają" żeby pogwiazdorzyć. Dobrego dnia Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadać nie chcę Ondin...nie ten wiek;)...lepiej przychodzić lub zaglądać...chociaż nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ..Kto wie...;) Witaj..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz, Ondin, bardziej skłonna do przymilania, także korzystaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostre słówka Merji...no cóż...Nie miałem zamiaru gwiazdorzenia...zajrzałem by dobrze Wam życzyć...rozwoju tego topiku...nie przeczytałaś chyba tego co mam napisane w opisie osoby...szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeden facet do was przyszedł...i tak go witacie...ech..." sprecyzuj jakiego powitania oczekiwałeś? Nie odpowiedziałam ostro, ale szczerze i konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ondin. Ja już jestem w trakcie porządków, ale to dlatego, że fizycznym wyżyciem się odreagowuję wczorajszy stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy słusznie się domyślam, że ten stres przez Twojego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż...zażartowałem....Merji:)żadnego szczególnego:)Ale już nieważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie. :-) Miałam wczoraj w pracy ciężki dzień. Mój M. ma teraz swoje trudne sprawy i chyba się cieszy, że sobie spędzam tu czas z Wami i daję mu więcej luzu. Ale wczoraj wspierał mnie dzielnie. Co prawda telefonicznie, ale jednek- bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Magnum, może nie zrozumiałam żartu :P 🖐️ na zgodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merji dzisiaj w bojowym nastroju?? Po wczorajszym spacerze?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się uwijamy jak w ukropie i to dosłownie. Ja nadaję się do solidnego mycia, ale taki przecież był plan. Umyłam łaziekę, m. poodkurzał, ja przelecę podłogi, m. poleciał na zakupy i chyba będzie wszystko załatwione :) No jeszcze coś do jedzenia zrobimy a potem boskie lenistwo, jendo z ostatnich. W.Sugar -- ciepełka i szbkiego powrtou do równowagi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuściła mnie ochota i energia odpowiedzialna za sprzątanie i robienei zakupów. Jakoś jż trzeba ożywić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondin, ja?? w bojowym nastroju?????? skąd!! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Broom! Sting był i jest bardzo, bardzo... Podoba mi się też jako facet w każdym wieku... Dziewczyny, powiedzcie czy to nie złośliwość losu, że gdy przychodzi weekend to sie psuje pogoda. U mnie jest pochmurno, zimno, na trawnikach jeszcze leży śnieg, a za oknem blisko 0 ... Brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak W.Sugra, doskonale znam tą złośliwość, ot choćby teraz, jak jest ładnie to ja choruję :O A jak jestem zdrowa to zawsz ena week psuje się pogoda.. Idędoszorawać swe ciałko po aktywnym sprzątaniu, m.wraca już z zakupami, potem on do wanny, ja pokroję warzywka, potem m. dokończy i zapiekanka będzie gotowa :) Smakowało nam więc robimy powtórkę. Pa pa, do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×