Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

A teraz pękam ze śmiechu bo m. puścił "pingwiny z Madagaskaru" :D:D No i musze leciećsuszyć włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam dokąd wrócić, czeka mnie klamkowanie, szukanie, wysyłanie, buszowanie itp, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim układzie Kawowa będęza ciebie trzymać kciuki! A masz już coś na oku? Tzn czy śledziłaś rynek? Fajne jest to, że nie musisz się spieszyć. Merji ach ten twój ukochany... Musi być niesamowitym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tenecznym krokiem, bo mnie dziś tak lekko bez bólu głowy, że aż się nie mogę nacieszyć, mówię dobranoc!!! Powtulam się w tego mego m. a potem myk do łóżeczka! (w kwiateczki :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co mam myśleć o tym naszym "wspólnym" muzycznym guście ;) W. Sugar, Staszek Soyka jest ulubionym wykonawcą mojego męża i odkad jesteśmy razem i mnie nim zaraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Taak mam czas i nie muszę śpieszyć z tym szukaniem, fajnie bo nie ma presji przez to. Ale w rynku się jeszcze nie orientuję, teraz zabieram się za pisanie porządnego cv i ruszam w drogę. jeśli będzie ciężko to pomyśle nad czymś okołobranżowego lub zupełnie zmienie branże. Dopiero od niedawna dziecko daje mi troche więcej czasu. W.Sugar miłego pluskania :) Dobrej spokojnej nocy Wam życzę. Merji, Ondin, W.Sugar mam nadzieję, że sie wszystkie jutro spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kawowa Damo, ceny żłobków jakie podajesz są straszne! w moim przypadku gdybym miała dać za żłobek tysiąc złotych, nie opłacałoby mi się iść do pracy. Nie mam też darmowej opieki, jak większość sobie myśli, bo daję rodzicom sto zł tygodniowo, czasem więcej. Po prostu muszę to robić, bo wiem, że bez tego byłoby im bardzo ciężko... Twoje miasto daje zdecydowanie więcej możliwości i taką czy inną, ale pracę znajdziesz z pewnością :) Twój mąż natomiast musi doskonale zarabiać skoro stać go na utrzymanie Waszej trójki. W każdym razie obyś znalazła pracę która oprócz korzyści finansowych będzie dawała mnóstwo satysfakcji :) :) Kawy?? c c c c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Merji :) Oczywiście stawiam kawę W pustyni i w puszczy? Zaskoczyłaś mnie, zapomniałam o tym :)Swietne. Duet zacny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Merji, będę musiała znaleźć taką prace, która pozwoli na opłacenie tego żłobka, i żeby się opłacało to wiadomo musi jeszcze coś zostać, ale masz racje, duże miasto daje większe możliwosci. Zobaczymy :) Bierzemy też pod uwagę wyjazd za granicę, dajemy sobie rok na podjęcie pewnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :-) Dzięki za miłą pobudkę :-) Dziś jestem leniem, jeszcze kawa nie zaczęła działać... Chyba poproszę drugą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kawę. Wierzę, że uda Ci się tutaj znaleźć pracę. w końcu mieszkasz w dużym mieście, gdzie jest więcej możliwości. I to w takim o którym niektórzy marzą... Dzasz radę :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wieczorna zmiana się melduje :D Na piątki mam ustawioną aktualizację, więc znowu korzystanie z neta przyprawia o nerwowy zawrót głowy.. My ledwie wróciliśmy do domu, to taki NW po centrum :D oczywiście handlowym. Szukałam butów i się nie udało, a szkoda. Już najchętniej zaczęłabym NW!!! Ale nie poddaję się i jeszcze w najbliższym czasie poszukam. Zrobiliśmy też zakupy na wek, a jutro we dwójkę idziemy do pracy. Może nie na cały dzień, ale coś tam musimy zrobić. Coraz bardziej denerwuje mnie ten paskudny odcień włosów i odrosty 😠 Musze jeszcze niestety poczekać z kilka dni, przez ten czas zdecyduję ostatecznie, czy pójdę do fryzjera, czy kupię farbę. Dobra, już nie przynudzam - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Życzę miłego dnia i zmykam do roboty. Mam imprezę dzisiaj i jestem w proszku. Ondin, też czeka mnie zakup butów. I to dwóch par... Nie wiem jak mam to zrobić 😭 Kolejny dzień nie byłam na NW. Tym razem z powodu kropiącego deszczu. Przedwczoraj telefon od przyjaciółki, że potrzebna jestem natychmiast, więc NW odpadło. Jeszcze poprzedniogo wieczoru spadł śnieg! A ja tak potrzebuję :( :( Dziś choćby się waliło i paliło idę. No idę i już!!!! Trzymajcie kciuki, żeby mi się wszystko udało! Ps. Czy któraś miewa PMS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Współczuję tego szukania butów. Sama nie lubię zakupów. Męczą mnie wielkie sklepy. Jeżeli już,to wpadam konkretnie i kupuję to czego mi potrzeba. No ale bywa, że muszę zrobić dłuższą wyprawę, bo trudno znaleźć coś konkretnego. Merji, trzymam kciuki za imprezę . Ondin, proszę idź do fryzjera. Samemu nie zawsze da się osiagnąć dobry efekt. K.Damo :-) Dziewczyny zajęte, ale może znajdziesz dzisiaj chwilkę czasu? A ja, znów odbyłam trudną rozmowę. Właściwie, to chyba już jedną z ostatnich. Ale juz przerabiam to zbyt długo i jestem zmęczona... Zaraz muszę się zbierać do konkretnych prządków i wyskoczyć po coś słodkiego, bo ma wpaść siostra na kawkę ok. 10-tej :-) Miłego dnia wszystkim Po południu jeszcze zajrzę Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Właśnie wstałam, moje dziecko dziś zrobiło nam pobudkę o 5 rano, a to stanowczo za wcześnie, w sobotę zwłaszcza, wczoraj poszłam spać o 20.30 :) Merji wspaniałej imprezki :) Ondin ja dzis też sprzątam, wiec życzę nam miłego ogarniania :) W.Sugar jestem, jestem :) Co do tego, co napisałaś to trudno tu -na forum, o jakiś sensowny komentarz :(, napiszę.. Jesteś W.Sugar? Dziś nadrobię wszelkie zaległości, wczoraj miałam koszmarny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :D Wpadam oczywiście na chwilkę, bo musze już wychodzić, a jestem nadal w proszku!!! Ale to dlatego, że postanowiłam w pierwszej kolejności wysłąć zaległe meile, tak więc sprawdźcie skrzynki. Merji udanej imprezy!!!! Trzymam za to kciuki!!!! A PMS hehehe mam wrażenie, że z każdym rokiem staje się coraż bardziej uciążliwy. W. Sugar za ciebie również trzymam kciuki!!! Życzę ci z całego serca powodzenia w rozmowach!!!! Cokolwiek zaplanowałaś niech nabierze właściwej formy i treści no i oczywiście niech przebiega według tego co sobie wymarzyłaś!! Nie bardzo jeste oczywiście w temacie, mogę jedynie się domyślać, ale twój komentarz brzmi i tak rozsądnie :-) Kawowa damo czas na pobudkę!!!! Wstawaj na kawę!!! Słońce pięknie świecie, mam nadzieję, że i u ciebie, zamin więc udasz się na spacer wpadnij do nas na chwilkę :-) Przepraszam, muszę naprawdę już lecieć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wpadną moje dwie starsze siostry. :-) Juz dawno u mnie nie były jednocześnie. sabat się szykuje :-) Pozdrawiam. Po 13-stej już będę wolniejsza. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobri dień ;) W nocy zawitała @ więc może dziś stopień drażliwości lekko spadnie ;) Co do PMS'ów czytałam, jeśli któraś je ma (a są szczęściary, które nie mają) to objawy występują w cyklach owulacyjnych! Sprawdziłam na sobie i się zgadza. Wiem teraz, że miewam cykle, bezowulacyjne, czyli takie, kiedy jajeczka niet. Tym razem jednak, biorąc pod uwagę objawy PMS musiałam uwolnić co najmniej kilka jajeczek i niewykluczone że byłyby z nich urocze wieloraczki ;) Wiedzę, że wczoraj nie popisałyście za dużo. U mnie impreza się udała i goście mam nadzieję zadowoleni :) Dzisiaj powtórka z rozrywki, czyli babcie, dziadkowie, etc... Dobrze, że mam jedno dziecko a urodziny są raz w roku ;) Planując drugie muszę "wstrzelić się " w marzec, coby zrobić jedną imprezę dla dwójki, hehe ;) ;) Kawowa, wszystko w porządku?? W. Sugar, już po kawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Z mapy prognozowej wynika, że u nas wszytskich jest dziś ślicznie i słonecznie!! I bardzo dobrze, bo taki zastrzyk energii i pozytywnego myślenia jest nam wszystkim już bardzo potrzebny!! Ja po wczorajszym miałam tak dosyć, że nawet nie chciało mi się odpalać laptopa w domu. Poza tym spada ciśnienie, a ja wraz z nim :D Jestem śpiąca i co nieco ospała. Na pewno jednak postaramy się za chwilkę wyjść na spacer. Merji dasz radę i z drugą imprezką, ważne żeby było sympatycznie :-) Kawowa damo gdzie się podziałaś? Wszystko ww porządku? W Sugar jak po plotkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×