Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

Porąbaniec - ja mówię pass. :) Miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kawowa. :) Świat seriali to dla m nie obczyzna. :D Ale świat kawy już nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Broom :) No i świat nalewek mamy wspólny i myślę, że pewnie by sie więcej tych swiatów podobnych znalazło :) Jak pogoda u Ciebie, mroźno masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światy zbieżne. :) Lubię czytać. :D Czytam nałogowo. Szukam muzyki, która mnie zachwyci. :) Pogoda jest dziś u mnie mroźna ale niewiarygodnie słoneczna. :) Rankiem była lekka mgiełka. Świat był taki jakby otulony woalem. Ale teraz już jest super wyraźnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbaniec nie rób złośliwych komentarzy pod ciągle innymi nickami i nie powinno być źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tyle kaw po drodze stało, że już całkiem dobudzona, słuchając Cesarii witam was z południowego - zachodu. Dziś słonecznie, ale cóż mi po tym, trzeba siedziec pod kocykiem i łykać proszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem ze środka naszego kraju. :) Cześć Pani O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbieram Cię adekwatnie do tego, jak się tu zachowujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ondin :) Broom z literaturą i muzyką mam podobnie, choć przyznam się teraz bardzo mało czytam niestety. Mgła, uwilbiam mgłę, jest bardzo fotogeniczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromku więcbędziesz wsparciem w ewentualnych zakupach książkowych? Ja czytam sporo, jednak większość z tego to literatura zawodowa, nic ciekawego. Na czytanie innych zostaje mi zdecydowanie mniej czasu :( A jak już się do czegoś dorwę, to przypłacam to kompletnym niewyspaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można znaleźć człowieka wokół siebie, któremu warto podarować kilka swoich cennych, a wartościowych dla niego chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że teraz na chorobowym próbowałam znaleźć informacje na temat e-czytników (?). Co sprzęt to inny, ma inne dane techniczne i parametry i totalnie zgłupiałam. Wiem, książka to książka, ale na wyjazd wakacyjny w walizkę za dużo się nie mieści. Może któraś z was ma jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawowa damo mgła rzeczywiście jest przepiękna, choć teraz już prawie takiej jak w dzieciństwie nie widuję. Nie wiem czy to efekt mieszkania w dużym mieście, czy też nie ma takich mgieł.. Z dzieciństwa natomiast pamiętam takie gęste mleczne krajobrazy, spowite we mgle nie w całości, a w jakiejś części, co tworzyło widok niesamowity i niezapomniany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podrzucę coś, co dla mnie jest ciekawe. Ale zdaję sobie sprawę, że z gustami literackimi jest jak ze wszystkimi innymi. :D To, co mnie wciąga, nie musi wciągać tez innych. :D Gdzieś przeczytałam niedawno fają sentencję, że z książkami, jest jak z żoną, często zachodzimy w głowę dlaczego ktoś wybrał właśnie tę osobę czy książkę. Zapomniałeś się przelogować Fanfaron. :) Koleżankom należy się chyba małe wytłumaczenie. :) Fanfaron, Porąbaniec i Mohikanin to ta sama osoba. :) I jeszcze Obsztalowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondin na temat e-booków najlepiej poczytać opinie użytkowników, są najbardziej miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz się rozmarzyłam...z tym jeziorkiem... Poczuć taką wolność i spokój ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondin - próbowałam słuchać książek ze zwykłej mp3. Ale wolę jednak tradycyjny szelest kartek. Widziałm w Empikach e-booki ale szczerze pisząc nie wiem czy są to rzeczy na płytach CD czy może zapis jest w taki w formacie mp 3 czy 4. Jestem technicznym abnegatem i nawet nie wiem czy dobrze na ten temat piszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawowa damo czytałam opinie, ale nadal niewiele z tego wyniosłam. Może lepiej będzie kwestie techniczne pozostawić mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D:D:D Bromku, jeśli ty jesteś abnegatką, a używasz mp3,to ja żyję w świecie kamienia łupanego, bo nie mam nawet mp3... Cytat o wyborze książek sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom--czy to wazne jaki sie ma nick? Przecież na mile mnie rozpoznajesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja to urządzenie obsługują jak małpka - pokazano mi gdzie mam włączyć i wyłączyć wiec to wiem. Cała reszta obsługi to metoda prób i błędów. :D Dodam, że z różnym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak... Technicznie jestem tak zdolna, że ostatnio zakupiłam do domu pościel,przepiękną zresztą, a mój mąż w pięć minut później zmył z mej twarzy uśmiehc radości i zadowolenia informując mnie, że rozmiar naszych kołder to 140, a nie właśnie przyniesione 160 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron - ja Ciebie rozpoznaję ale inni nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz ,ze jestem ironiczny broom.Tępy jak tak czytam i nie mam nic do powiedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×