Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

Bromku -- czy mogę tak cię zdrabniać?? Jesli chodzi o mega mega strupa to efekt choroby, którą przechodze aktualnie. Z tejże właśnie przyczyny siedze w domu i miałam okazję znaleźć ten topik i poznać te wszystkie sympatyczne i miłe osoby. Dziś była dopiro pierwsza przespana nocka, jest więc nadzieja że niebawem opuści mnie to paskudztwo, no ale ten struposz to na moje oko ze trzy tygodnie będzie mi przypominał o chorobie i straszył mnie w lustrze. Ot cała zagadka :) A ty z taką dokładnością kładziesz się spać?? Ja nigdy nie jestem w stanie przewidzieć o której się położę. Jak trzeba to i po powrocie z pracy drzemie, ale nie za często. Natomiast jak już pisałam jeste sową, która pomimo dziennego zmęczenia wieczorek dostaje zastrzyk energii i gotowa jest brykać do rana. Gorzej nistety z tymi porankami, istny dramat dla mnie.. Czy można nienawidzieć godziny? A jednak, ja nienawidze szóstej rano i koniec!! Nie budzika ale właśnie szóstą rano... Bromku wyszło mi, że pójdziesz spaćkoło dwudziestej, więc o której ty wstajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiejszą drzemkę przerwał listonosz, przytargał właśnie dwa polecone, ale jeszcze nie sprawdzałam cóż to. Szkoda że musiałam mu sie pokazać taka soute, z kitką na czubku głowy i wiegachnym strupem :O dodam owinięta w połowie kocykiem w kwiatuszki.. pewnie miał niezły ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Sprowokowalaś mnie Ondin do wspomnień jak kiedyś listonosza powitałam w maseczce błotnej na twarzy. Uchylając drzwi zastrzegłam: Niech się pan nie przestraszy! Miał facet ubaw po pachy. Miło to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Sorki, without - po prostu oczyma wyobraźni zobaczyłam to zajście i też się ubawiłam. I cieszę się, że nie tylko ja miewam takie przygody. Muszę chwilkę popracować nad czymś z małżonkiem, wpadnę jeszcze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam u reszty słychać??? Pewnie nadrabiają zaległości w czytaniu ;) Czekamy, czekamy... Mam nadzieję, że nie dostanę pogłowie za przerzucenie części roboty przy biszkoptach:O Udobrucham jakoś Merji do tego tysiąca--- taką mam nadzieję. A Magnum może jakąś muzykę zorganizuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło szybciej niż myślałam z tą robótką. Merji mążzakupil mi maść, na noc solidnie zasmaruję, bo w chwili opbecnej co ją nałożę to chusteczki idą w ruch i po działaniu leczniczym. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bromku, właśnie oglądam wiadomości, mąż zmywa, a niebawem pewnie obejrzymy jakiś film. Mamy kilka ulubionych seriali, głównie kryminalnych. Chociaz te swoje "babskie" też mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam cierpliwości do seriali. I chyba nie mam ulubionych. Poza "ostrym dyżurem" popularnym sto lat temu nic mnie nie wciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dextera!! Uwielbiam ten serial, jestem do przodu o całą najnowszą serię, bo mam w pakiecie "nseriale" :) Dosyć ciekawym serialem są też "Gwiezdne wrota", w zadzie na axn powtarzają wszystkie serie od początku, to z kolei sf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam też "Słowo na L" w zasadzie nie wiem czemu, najnowsza seria mnie rozczarowuje, ale skoro zaczęłam to jestem ciekawa co będzie dalej. A polecić mogę również "Sześć stóp pod ziemią" -- to nagradzany i ciekawy serial, nieco mroczny, bardzo osadzony w realiach, z czarnym humorem...naprawdę wart obejrzenia. No ale skoro nie przepadasz to nie namawiam -- jedynie polecam. O, małżonek zwycięsko wkroczył opuszczając kuchnię, więc naczynia i gary zostały pokonane :D Idęz nim chwilkę posiedzieć, poprzytulam się i ogrzeję zmarznięte stopy. Jeszcze wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie mogę z Wami posiedzieć dłużej, więc czytam dopadkami i dopisuję kilka słów... nadrobię wszystko w sobotę Dextera obejrzałam od deski do deski wszystkie odcinki ( swoją drogą cieszę się, że jakaś kobieta też go lubi, bo do tej pory tylko mężczyźni się przyznawali do oglądania), a teraz jestem na etapie pierwszej serii "Mad Men" - polecam!!! to na razie. Mam jeszcze troszkę roboty, więc znikam aha , jeszcze do tematu miłości filmwo - muzycznych z czasów nastoletnich to pamiętam cudownego Jona Bon Jovi http://www.youtube.com/watch?v=NvR60Wg9R7Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Without, ja po prostu uwielbiam Dextera!!!! Wszystkie odcinki obejrzałam z pasją i wyczekiwaniem na każdy kolejny!!! Nieraz odcinki były tak pasjonujące, że jak się akcja zagęszczała to czekałam dwa tygodnie, by potem zobaczyć dwa odcinki w ciągu!! Jestem fanką Dextera i cieszę się, że ty też.:) Co do Johna rzeczywiście też legenda...Ech to były wspaniałe czasy i fajnie, że wszystkie tak miło je wspominamy. A nadrabianie zaległości w czytaniu też mnie niebawem czeka, tuż po powrocie do pracy. Miłego wieczoru życzę i odpocznij troszkę. Podrzucam paczkę m&m (tych żółtych hehehe) na poprawę humoru i samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Z Dexterem miałam tak, że najpierw na platformie pojawiała się wersja po angielsku i nie mogąc się doczekać oglądałam ( dopiero teraz uczę się języka, więc ... ) a na drugi dzień pojawiała się z tekstem po polsku i oglądałam drugi raz... uwielbiam go. Znikam już dziś. Kolorowych snów wszystkim bywalcom życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy pracują lub mają małe dzieci, więc raczej całkiem normalne, że wcześnie chodzi się spać. Miłej nocy wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Powoli wstaje słońce, więc miłego dnia życzę i zapraszam na kawę o poranku. Dziś podaję do łóżka. Niestety za oknem -12. Dlaczego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim to wszystko przeczytałam to zeszło ;) Świetnie, że piszecie. Michael Pread...ach.... siedziałam przez telewizorem jak zaczarowana!!! Chyba żaden inny aktor nie wywoływał u mnie tylu emocji co Robin Hood za nastoletnich czasów... O serialach raczej nie podyskutuję, o filmach i muzyce prędzej. A skoro o muzyce mowa to podzielę się i ja http://matdud.wrzuta.pl/audio/2bLN0aTDVE9/hallelujah_i_love_her_so kocham ten kawałek i tego artystę! A teraz życzę dobrego dnia i uciekam bo mój prawie dwulatek potrzebuje uwagi, a ja powinnam zacząć szykować się do pracy :) Z jakich części Polski jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, U mnie 0 na termometrze i cudne słonce, uwielbiam. A Dexter to mój ulubiony serial, wszystkie 6 sezonów obejrzałam i czekam z niecierpliwością na 7. Polecam też serial Weeds, jak nie znacie go to jest on o kobiecie z dwójką dorastających synów, która po śmierci męża zaczęła sprzedawać marihuanę żeby sie z czegoś utrzymać. Jest to mega zabawna, ironiczna, bardzo inteligentna, miejscami tragiczna opowieść, o skutkach dokonania takiego wyboru :) A aktorzy przeszli samych siebie. Polecam! Stawiam kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×