Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

hippa12 dzieki za propozycje obiadowe :) No ja karmie caly czas synka , ale mam takie szczescie , ze przesypia mi cale noce. karmie go rano , po poludniu je obiadki i po obiadku tez go karmie no i po pozniej wieczorem zeby zasnal rowniez... Ogolnie to chcialabym juz przestac karmic , ale nie mam pojecia jak sie za to zabrac , bo synus jest cycoholikiem...:( No ja wiem , ze z wlasnej winy waze tyle ile waze...caly czas jadlam slodycze , zdarzaly sie fast foody , slodkie soki i potezne obiadki...jestem zla na siebie , ze nie zabralam sie za zdrowe odzywianie od samego poczatku...tzn. na samym poczatku balam sie jesc i jadlam zdrowo , ale w miare czasu kiedy zauwazylam , ze synkowi nic nie jest pozwalalam sobie niestety na wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki,jestem!!! Pisze rzadziej ,bo wiecznie jestem poza domem,jest piekna pogoda,wiec calymi dniami laze z malym.Ja mam zastoj,dzis kazalam mojemu schowac wage!Bede sie wazyla raz w tygodniu.Wieczne zastoje,wzrosty strasznie mnie doluja,a na takie doly reaguje objadaniem,wiec musialam cos zaradzic.... Zaczynam watpic ze do sierpnia zobacze na wadze choc 60kg....A musze,bo jade do Polski,po ponad 3 latach i chce jakos wygladac,pozatym jade nad morze i co bede lazic w dlugich frakach?ooooo niiiieeee! Znowu mam dola,chyba..... Wiecie,ja nadal nie mam @.spoznia mi sie prawie 2 tygodnie,masakra! MOJ DZIDZIUS SIEDZI!!!!!!!juz dawno odrywal plecki i glowke od poduszki,a wczoraj usiadl,tylko trzeba go trzymac,bo czasem leci do przodu!:) Ja wcinam dzis same jablka,na jutro planu nie mam,ale postaram sie tak samo. Witam nowe laski.:) Marciaaaaa,ja odstawialam od cyca stopniowo,zaczelam podawac butle,az w koncu przeszlam na nia calkowicie.Teraz jak przystawie malego do cyca,to nie wie co z nim zrobic!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czy jest tu ktoras z waga ponad 90? bo inaczej wpadne w kompleksy :-( Monia83 - odchudzaj sie poki Ci starczy motywacji, jakbym czytala swoja historie - po 1ciazy wrocilam do swojej wagi w 2 tyg, szok. Po drugiej zajelo mi rok aby znowu wazyc 61kg. Zas po 3 ciazy sie zalamalam, juz na starcie mialam 71 i zamiast cos z tym zrobic odpuscilam, jadlam wszystko co chcialam, tak trzeba w koncu przyznac, ze kazda nadwaga bierze sie z niekontrolowanego zarcia, w dniu porodu wazylam wlasnie tyle co Ty 91, potem jakos zgubilam do 75 i sie zacielam, mialam dobre okresy gdzie ladnie gubilam i zle, gdy jadlam - z nudow, ze stresu i napiecia, z glupoty, boze. Potem bralam Meridie, po ktorej dostalam totalnych napadow na jedzenie, i tak w dwa lata utylam do 95kg czyli obecnj wagi. Co ja bym dala, zeby miec spowrotem te 75, stad juz latwo do 70 a potem male 5 i juz si wyglada ok. Mamnadzieje, ze mi sie uda i bedziemy sobie pomagac. wpadne wieczorem acha, to jestem ja pomaranczowa z wczoraj 'dziewczyny napiesze wieczorem' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde Monika 83 dzieki za tego linka faktycznie mozna sie zmotywowac. kurde ja dzis pofolgowalam, jestem u przyjaciolki i namowila mnie na gofry....z bita śmietana...ehhhhh!!!!!! No ale nic, to nie koniec świata. Raz na czas można!!!! W kazdym razie od jutra ostro znowu biore sie za diete i znowu bede zapisywac co jem, bo ostatnio tego nie robilam i jakos zbaczalam z diety a obiecalam sobie ze do konca marca bedzie 6 z przodu i ani mysle żeby tego nie dokonac!!!! wiec od jutra znowu przede wszytskim warzywa i owoce!!!w poniedzialek musi byc 69,9 chociaz i koniec!!!! Dziewczyny damy rade, obojetnie jaka mamy wage!!! I z 9 z przodu i te juz z 6 z przodu, to bez roznicy!!!! A te co maja 90-tke, niech czytaja stopki, bo kazdy do 6 z przodu musila schudnac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_83 no fakt bardzo motywujaca przemiana , to oznacza , ze jezeli sie chce to mozna!!! Ech.. A ja jestem w sumie dzisiaj z siebie zadowolona , bo jak bylam z malym na spacerze poczulam glod i juz chcialam kupic sobie cos kalorycznego czy slodkiego , ale powstrzymalam sie i kupilam sobie wode i bulke mala razowa:) Na obiadek jadlam ryz z marchewka , groszkiem , brokulami i kurczakiem bez panierki i troszke beztluszczowego sosu vinegar - mniam :) Jutro chyba sprobuje rybke z ryzem i warzywami. Potem napilam sie sporo wody i wypilam kawke z mlekiem i niestety z dwoma lyzeczkami cukru , ale nie potrafie wypic kawy bez cukru to samo z herbata :/ Jedynie zielona pije bez cukru. Dzis na kolacje mam zamiar zjesc salatke z szynka i sosem vinegar plus jedna mala buleczka razowa i zielona herbata i to wszystko! Ech mam nadzieje ze mi sie uda i wytrwam!!! Bo juz nie moge na siebie patrzec :((((( Skoworneczekgb jestes z Anglii ?:) Gratuluje synkowi :) Moj siedzi tylko zpodparciem poki co i zabkow tez jeszcze nie ma , ale caly czas czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika83 ciekawe jak to zrobila? jest tam napisane? dziewczyny, czyli co wy stosujecie ? po rpostu mniej jecie? i zdrowo? bez zadnych slodyczy i szitow? boze, zastanawiam sie czy ja sie z tego wygrzebie? moje dziecko ma juz dwa lata a ja taka zostalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmaragdynka dokladnie tak zero slodyczy ( ja jedynie pije slodka herbate i kawe , bo nienawidze gorzkich) , fast foodow no i ja nie jem tez ziemniakow i bialego pieczywa diete moja zaczelam od dzisiaj. Gdy skoncze karmic piersia chce zaczac diete Dukana. Nie martw sie na pewno Ci sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika__83
No własnie nie mam pojęcia jak, bo nie znam języka rosyjskiego..ale pewnie zaczęła mniej jeść itd! Ja narazie ograniczylam jedzenie!miałam zacząć dietę norweska ale w sobotę mam 30 stke u znajomych i na pewno skusilabym się na coś! Wiec postanowiłam rozpocząć ja od poniedziałku przez 2 tyg. A po niej dieta kapusciana! Może któraś z was ma ochotę się dołączyć...,razem łatwiej! chce schudnąć do 57 kg tyle zawsze wazylam, wiec mam do zgubienia 18 kg..ale tym razem już nie odpuszcze!choć już dziś mam ochotę na coś slodkiego,ale jak narazie daje radę i nic nie zjadlam !na pocieszenie zrobię sobie kisiel ze slodzikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) i ja dzis sobie pozwolilam na wiecej. Zamiast podwieczorku i kolacji zjadlam 2 pyzy z miesem to bylo kolo 17 i nic dzis wiecej nie zjadlam od tego czasu i mam nadzieje ze waga nie podskoczy, bylismy dzis z Amelka na spacerze, a ze ona zaczyna chodzic sama to trzeba wszedzie za nia biegac. Na sniadanie jak zawsze zjadlam: chleb wasa, z szynka i troszke musztardy (nigdy nie jadlam musztardy ale przez ta diete zachwialo mnie sie jej) Drugie sniadanie chleb wasa i jogurt light. Obiad, ryz, piers z kurczaka, pomidor, ogorek zielony i kapusta kiszona. Ktos pytal jakie diety stosujemy :) Ja jestem na diecie 1000kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjamamusia22l
Witam mamusie na diecie:) również niedawno urodzilam coreczke dokladnie 10 grudnia. Przed ciaza wazylam 58 kg a w grudniu juz 89:/ przytyłam strasznie duzo w ciazy. Po porodzie od razu schodlam 10 kg. Ale nadal bylam gruba. od grudnia do lutego spadło mi zalednie 6kg. Postanowilam przejsc na diete 1000 kalorii 24 lutego. Stosowalam ja 2 tyg i schudlam 6 kg. Nie jestem konsekwentna i zaczelam jesc juz wszystko bez liczenia kalorii oprócz słodyczy i smazonego. Ni odmowie sobie pizzy czy zapiekanki od czasu do czasu a waga nadal spada. Nie ćwicze, jedyny sport to spacery z córka i zajmowanie się nią i domem. Ale z czystym sumieniem jezeli jestescie dziewczyny zdeterminowane to polecam bardzo 1000kalorii jak widac to dziala nie tylko na mnie Pozdrawiam i trzymam za was kciuki. Mi zostalo juz bardzo malo do zrzucenia ale dobrze sie juz nawet teraz czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Super zdjecia- ja tez tak chce! pomyslalam,ze dzis zrobie sobie pare fotek i bede robic tak co miesiac- moze to pomoze z motywacja.. nie pisalam wczoraj bo ogolnie dalam ciala- zjadlam paczka:/ bylam strasznie glodna a nie chcialo mi sie latac po lotnisku w poszukiwaniu zdrowej opcji i .... ale od dzis pelna mobilizacja, wlasnie pije kawke a potem owsianka. na obiad mam bialy ser a na kolacje rybe z warzyami. I do tego kupilam sobie herbatke linea i bede pic.Od niedzieli zamierzam przejsc na diete kopenhaska (nie moge wczesniej bo mamy gosci w sobote- na obiad!!!). Czy ktoras z Was jej probowala? Sa efekty? pozdrawiam i lece zrobic sobie kawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Big mama ja kiedyś stosowalam ta dietę ale jest naprawdę trudna, wytrzymałam na niej 6 dni, chyba troszkę na niej schudlam,ale już nie pamietam. Moja znajoma zrobiła cała i rzeczywiście schudła 14 kg ale przyszedł efekt jojo i wszystko wróciło.ja od poniedziałku zaczynam dietę norweską na niej można schudnąć do 14 kg w 2 tyg, a pózniej dieta kapusciana! Patrycjamamusia22 to ile już zrzucilas kg? Po ciąży podobnie ważyłysmy, no ale mi zostało obecnie 75 kg,ale jak czytam ze tak dobrze Ci idzie to wiem że można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjamamusia22
Do Monika_83- obecnie waze 65 kg :) przy wzroscie 175:) wiec po ciazy w 3 miesiace schudlam 24kg :) no ale 10 spadlo jak tylko wrocilam ze szpitala z malą:) ja uwielbiam jesc i ta dieta 1000 kalorii bardzo mi pasowała. Teraz poprostu jem mniej i zdrowiej, bo bez smazonego mozna sie obejsc, a na małe przyjemnosci tez mozna sobie pozwolic:) a balam sie efektu jojo ale jak widze ze waga dalej spada to jestem wniebowzięta:) tylko ze trzeba dodac ze mam bardzo szybka przemiane materii i to mnie ratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylilam się można schudnąć 10 kg, ale ta dieta jest o tyle lepsza ze można ja powtarzać co miesiąc i z tego co czytałam to nie ma efektu jojo ,ale na pewno nie można po niej zaraz się objadac. Poniżej wyslalam Ci cały opis diety: Jedna z dosyć restrykcyjnych diet - wytrwałość powinna zaowocować utratą do 10 kg przez dwa tygodnie. Aby osiągnąć zadowalający rezultat, najważniejsze jest to, żeby jeść każdy z produktów wymienionych poniżej. Mniej ważną rzeczą jest to, ile się je. Jeśli przerywamy kurację, musimy potem zacząć od początku. Po dwóch tygodniach (kuracji nie można przedłużać) można osiągnąć spadek wagi aż do 10kg. Po zakończeniu programu łaknienie powinno się znacznie zmniejszyć, ale należy unikać produktów z dużą zawartością skrobi. Jeśli pomimo schudnięcia 10kg w pierwszej rundzie stosowania diety uważamy, że mamy jezszcze pewne nadwyżki do zrzucenia, to po miesiącu od zakończenia pierwszego etapu rozpoczynamy odchudzanie od nowa. Śniadania: Codziennie grejpfrut, 1 lub 2 jajka, herbata lub kawa (z wyjątkiem poniedziałku, kiedy to jemy 3 jajka na twardo lub na miękko, ale zawsze gotowane) PONIEDZIAŁEK Lunch: 3 jajka, grejpfrut, kawa lub herbata Obiad: 3 jajka, surówka (np. z marchwi, ogórka, selera naciowego, korniszonów, pomidora), herbata/kawa, 1 kromka chleba WTOREK Lunch: 1 lub 2 jajka, grejpfrut, herbata/kawa Obiad: mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, herbata/kawa ŚRODA Lunch: 1 lub 2 jajka, szpinak (gotowany), herbata/kawa Obiad: 2 kotlety z jagnięcia (można zastąpić np. kurczakiem lub indykiem- oczywiście bez skóry), seler naciowy, pomidor, ogórki konserwowe, herbata/kawa CZWARTEK Lunch: surówka z warzyw, grejpfrut, herbata/kawa Obiad: jajka, biały ser, gotowany szpinak, 1 kromka chleba PIĄTEK Lunch: jajka, szpinak, herbata/kawa Obiad: ryba, surówka, 1 kromka chleba, herbata/kawa SOBOTA Lunch: sałatka z owoców (bez cukru) i nic innego Obiad: dużo wołowiny, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone lub konserwowe, herbata/kawa NIEDZIELA Lunch: zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut Obiad: zupa jarzynowa (na wywarze z warzyw, bez zasmażki czy śmietany), mięso z drobiu, pomidory, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, herbata/kawa P A M I Ę T A J! Do surówek i sałatek warzywnych nie używamy oleju ani dressingu Kawę i herbatę pijemy bez cukru i śmietanki (dozwolone w małych ilościach są słodziki) Mięso na obiad możemy przyrządzać w opiekaczu, na grillu lub gotować. Dotyczy to również ryb. Absolutnie nie wolno nam smażyć mięsa na tłuszczu ani z dodatkiem tłuszczu. Jajka można spożywać tylko w postaci gotowanej. Powinno się ograniczyć do minimum spożycie soli, pić dużo wody mineralnej, herbat ziołowych (do 3l dziennie). Woda pomaga nam oczyścić organizm, zmniejsza uczucie głodu, a do tego, przy okazji dobrze wpływa na cerę. Dietę opracowali lekarze i fizjolodzy ze szpitala uniwersyteckiego w Oslo. Jest ona bardzo skuteczna pod warunkiem rygorystycznego przestrzegania zaleceń. A wszystko po to, aby w organizmie nastąpiły chemiczne zmiany w przemianę materii, czyli jej przyśpieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!dzieki Monika. tyle jajek!!! moze i dalabym im rade, ale jestem uczulona na jajka i nie moge ich zbyt duzo jesc:-( cholerka a jakbym zrobila kopenhaska i zaraz po niej 1000kcal??moze udaloby sie bez jo-jo. poki co dzis zjadlam juz owsianke, wypilam kawe i herbatke ziolowa i teraz pije wode az do lunchu! musze tylko zmusic meza,zeby pozbyl sie slodyczy z domu, bo moja silna wola poki co nie istnieje! moze jak cos schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Patrycja mamusia22 Ale ci już dobrze 65 kg super! Ja to marze zobaczyć 6 a nie ciagle ta 7 !!no ale już wzięłam się za siebie i dzisiaj się zwazylam i było 74,30 kg!ale już od rAna chce mi się czegoś slodkiego ale się nie daje i narazie nic nie zjadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście ta dieta nie dla CIebie! Ale możesz spróbować ta kopenhaska, i po niej 1000 i jak będziesz przestrzegać to na pewno kg nie wrócą!a zaczynam od poniedziałku norweska to może razem sprobujemy tylko ty z kopenhaska trwają tyle samo! Będzie łatwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja na sniadanko zjadlam platki zbozowe z suszonymi bananami , jablkiem i rodzynkami . Do tego banan i woda. Takie sniadanie daje mi kopa na caly dzien jest bardzo odzywcze i dlugo utrzymuje mnie najedzona. Jezeli wy stosujecie konkretne diety to pewnie nie dla was , ale ja poki co bede stosowala sie ''swojej'' diety , po 2 tyg sie zwaze i zobaczymy czy dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :) Dzis sie zwazylam po wczorajszych pyzach myslalam ze przytylam ale jednak nie, waga stoi w miejscu z tym ze nie mam wagi elektrycznej i widze tylko cale i pol kg. Jestem juz po sniadanku (chleb wasa, poledwica z indyka i ogorek zielony), a raczej przed drugim sniadaniem :) i bedzie tradycyjnie jogurt light i chleb ryzowy badz wasa. Co sie stalo z reszta dziewczyn, bo jak narazie widze tylko te ktore niedawno do nas dolaczyly?! Pozdrowionka aha dziekuje Fruzia za pomoc i obliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika super!:-) to zaczynamy razem i bedziemy sie nawzajem motywowac bo u mnie z tym kiepsko:-( w sobote zrobie sobie zakupy bo chyba lepiej, zebym nie chodzila do sklepu w trakcie hehe. ide sobie zaraz wydrukowac plan posilkow!! trzymajmy sie razem dziweczyny, a na pewno nam sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ma ktoras z was jakas dobra tabele kalorii?? Chodzi mi konkretnie o wedliny, kielbasy. Bo ja mam kupiona ale w niej strasznie ubogo o wedlinach i kielbasach jest. Prosze o linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Tak jak kiedys narzekałam, że nas mało to teraz nie mogę nadążyć czytać... Ehh.. Hippa pisze mniej bo jak cie nie ma i davidziula tak rzadko to czuje się tu tak obco, jakby to już nie było nasze forum, ale się oswoję z nowymi spoko. Kurczę davidziula zrób sobie stopkę!! a nie tylko trzymasz wszystko w tajemnicy!! :) Hippa mi motywacja nie spadła, dalej dietuje, tylko że jem tak mało, że nie warto pisać co to jest. Witam nowe panie- mam nadzieję że wytrzymacie z nami dłużej niż dwa tygodnie- że to nie słomiany zapał. A ja codziennie jeszcze do tego skakanka- już się do niej przyzwyczaiłam:) Aha no i dziś środa czyli mój dzień ważenia- jest spadek do---------------------------- 76,6kg!!! zaraz zmienię stopkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o tabele kcal dla wędlin- prawda jest taka, że w każdej tabeli to ta wartość kcal dla każdego produktu to taka, średnia, orientacyjna bo przeciez każdy producent robi wg własnej receptury i np szynka krakowska dwóch producentów może się różnić wartością kcal.. ale kilka takich tabeli jest w necie np. http://www.atw.com.pl/pl/kalorie/tab_li_07.html tu fajna z kalkulatorem: http://www.tabele-kalorii.pl/wedliny.html Jeśli możesz to kieruj się informacjami podanymi na opakowaniu- ja nie jem raczej rzeczy które nie mają podanej wartości odżywczych na opkakowaniu rzetelne informacje na temat kcal można uzyskać na stronie vitalii http://vitalia.pl/kalkulatory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,ale czytania.....uuuuuu :) U mnie przepiekna pogoda,17 stopni i sloneczko!!!!!!:)Zaraz maly zje zupke i idziemy na mega dlugi spacer!Moj P robi sobie dzis wolne zeby spedzic z nami dzien,normalnie dzien w dzien pracuje od 14 do 22-ej,wiec dzis sobie "zachorowal"!! Marciaaaaa,tak,mieszkam w Anglii,niemal 6 lat.I jak na razie mam zamiar zostac tu na stale... Dziewczyny,wie ktoras jak to jest z tym glutenem w diecie dzieci?Moj maly za tydzien konczy 5 miesiecy i chyba powoli powinnam wprowadzac,tylko nie mam pojecia co i jak! Ja dzis na jablkach,ale naszla mnie chec na jajca,wiec moze zjem .... Buziole dziewuszki i wytrwalosci zycze!Fajnie,ze jest nas tak duzo!!!:)Bedziemy sie wzajemnie motywowac!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×