Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość gość
A ja uważam, że każdy przypadek jest indywidualny tak samo jak w ciężkiej chorobie a mam w tym osobiste doświadczenie u siostry, mamy i męża Miałam i laser frakcyjnym i CO2 i termolifting a także endermologie i jestem że wszystkich mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirie - też się zastanawiam nad tym zabiegiem. A jak cenowo to wygląda w porównaniu z innymi klinikami? Sprawdzałaś? :) Nie ukrywam, że zależy mi również na cenie i chciałabym wybrać najlepszą ofertę, również pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos robil zabiegi falami i widzi u siebie efekt wyszczuplenia buzi,a nie tego chcial,to polecam poczytac o kremach z Volufiliną,naturalnym ekstraktem roslinnym,ktory ponoc odbudowuje tkanke tłuszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do taka_sobie_Onaa 2018.06.05 [10:5 Jezeli zauwazylas na twarzy ubytek tkanki tluszczowej po falach raiowuch to znaczy, ze mialas zle dobrane parametry. Owszem RF moze rozpuścic tłuszcz, ale wtedy gdy zwiększy się moc i zwykle robi się to aby wyszczuplic podbrodek albo brzuch, uda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfas, myślę, że klinika Clinica Cosmetologica jest jedną z najlepszych klinik w Trójmieście. Może cena jest troszkę wygórowana, ale naprawdę warto, bo uważam, że na dłuższą metę jakość > cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfas, myślę, że klinika Clinica Cosmetologica jest jedną z najlepszych klinik w Trójmieście. Może cena jest troszkę wygórowana, ale naprawdę warto, bo uważam, że na dłuższą metę jakość > cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja miałam na pewno żle dobrane parametry bo po zabiegu zanikł mi jeden policzek a zabiegi robiłam u lekarza który ma dobre opinie. Miałam robiony przeszczep tkanki tłuszczowej w to miejsce ale nie jest wcale fajnie tylko trochę lepiej niż było. Źle się z tym czuję i dlatego zdecydowanie odradzam radiofrekfencję a jakie będę skutki tego zabiegu dalej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna88
Zgadzam się z Mells, cena=jakość, ale w clinica cosmetologica często oferują korzystne zniżki czy promocje. Ja miałam okazję skorzystać z -40% więc to prawie połowa ceny! Tylko trzeba być czujnym. Ultraformer świetnie spisał się z nadmiarem mojej skóry na brzuchu po ciąży. Na efekty trzeba było poczekać ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem sobie wyobrazić ubytku tkanki po zabiegu. Od 4 lat raz w roku robię zabieg ReFirme efekty przerosły moje oczekiwania. Bruzdy wargowo nosowe już nigdy nie wróciły. Fakt zabieg jest bezpieczny bo laser ma wbudowany czujnik który kontroluje temperaturę. Kilka moich koleżanek też robi. Wszystkie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w średnim wieku
nie udało mi się odbudować utraconej tkanki tłuszczowej po zabiegach wysokotemperaturowych (CO2, IPL oraz maszyny synerona). Na ww. zabiegi wywaliłam tyle kasy, że spokojnie mogłabym zrobić lifting u najlepszego lekarza w PL. Od wielu lat biostymuluję skórę (mezoterapia atekolagenem oraz hydroksyapatyt wapnia). i to jest najlepsze dla mojej skóry. ostatnio zauważyłam, że botoks również może prowadzić do utraty jędrności. postanowiłam więc i zrezygnować z botoksu, który poraża mięśnie i o czym głośno się nie mówi (wręcz zapewnia się klientki, że po upływie działania botoksu mięsień wraca do stanu sprzed ale nie jest to prawda), botoks prowadzi do atrofii mięśni. rok temu zostałam namówiona na plasmę na powieki górne i dolne. jak widać nie uczę się na własnych błędach. po zabiegu plasmy, który kosztował 2 tys. powieki jeszcze bardziej mi poleciały w dół a skóra powiek jest scieńczona i wiotka. Naturalnie w salonie, pomimo dokumentacji fotograficznej, pełne zaprzeczenie. lekarz, który tam ma konsultacje i zabiegi stwierdził, że moje powieki kwalifikują się do blefaroplastyki! Dodam, że nie miałam tego problemu wcześniej, wystąpił po plasmie a lekarz konsultant w tym salonie (duma salonu, geniusz z niemiec) wysyła mnie na operację plastyczną powiek - bez komentarza. ostatnio byłam na konsultacji u nowej lekarki, uznała, że powinna mieć usunięty rumień laserem. rozważam to ponieważ nie jest to ipl a laser emitujący zielone światło (Asclepion). nie wiem, nie chcę potem płakać, mam już 45 lat, menopauza za pasem, wiadomo skóra ma się gorzej niż lepiej. Na ten moment pozostanę przy biostymulacji, korekcja powiek i tak mnie czeka, może na 46 urodziny, rozważam tez podniesienie owalu przez nici. Napisałam tutaj ponieważ jak część piszących tu kobiet zostałam skuszona obietnicą lepszego wyglądu a to co uzyskałam to zmęczony, przedwcześnie podstarzały wygląd i to wszystko za gruba kasę. Piszę ku przestrodze, lepiej 3 razy pomyśleć niż potem płakać. nie wierzę w spektakularne efekty po 1 zabiegu, wierzę w systematyczna pielęgnację, system małych kroków i biostymulację tkanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrko
dziewczyny polecicie jakiś sprawdzony zabieg (mam na myśli konkretne zabiegi) na poprawę jędrności skóry na udach, nie liczą się koszty, tylko efekty, jest tyle różnych urządzeń na rynku, że trudno znaleźć ten właściwy i skuteczny. Czy laser to lepsze rozwiązanie niż fale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Co Panie sądzą o systemie elos st ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o Syneron-Candela, czyli sprzęcie izraelskiego producenta.Mam obawy co do laserów i rf ponieważ już doświadczyłam na sobie zabiegów lasera nieablacyjnego frakcyjnego emerge i rf apollo. Wcześniej również inne fale radiowe. Niestety mi teorii które sprzedaje się na temat tych zabiegów o przebudowie kolagenu ect... ja widzę więcej skutków ubocznych niż tych pozytywnych Wydaje mi się że najlepsze rezultaty będą na grubej .mocnej skórze .Na cienkiej delikatnej zrobią więcej szkody niż pożytku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadziejezenie
Boże. Teraz dopiero dotarłam do tego temat, a dzisiaj kosmetyczka namówiła mnie na fale radiowe- pod oczami i czoło po 5min. Jestem przerażona, ze zacznie mi wszystko wisieć. Czy jednorazowy zabieg też ma takie skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo uproszczone to co pani mówi. białko degraduje w około 42 stopniach, ale wpływ ma na to również stopniowość aminokwasu. W trakcie zabiegu falami radiowymi nagrzewamy naskórek do 40 stopni, kolagen to białko tkanki łącznej, występuje w skórze właściwej, a więc pod naskórkiem. skoro naskórek miejscowo nagrzewamy do 40 stopni, skóra właściwa nagrzewa się do trochę mniejszej temperatury. Gdyby doszło do degradacji białek od tego zabiegu to zdegradowałyby wszystkie białka i umarłaby pani! A skoro pani żyje białka nie uległy degradacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam skusić się na zaffiro. Jak zobaczyłam kosmetyczka, która sobie zrobiła taki zabieg to teraz widzę jego działanie. Ona sama przyznała, że po tym zabiegu ratowala się łagodzący efekty popękane naczynek. Poza tym zawsze miała okrągłą zdrowie cerę. Teraz wygląda na podstaw załączniku i suchą taką mysz owady na twarzy. Nie zrobię nigdy takiego zabiegu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Bzdury ktoś pisze z tym ujedrnianiem. Po zabiegu od razu było widać zapadniete policzki i i ubytki po tluszczu. Nikt nie pisze że ten zabieg pozbawia tluszczu A jest potrzebny bo dzięki temu naszą skóra wygląda ładnie. Ten zabieg to masakra i jest niebezpieczny jeśli wykonuje to osoba bez przeszkolenia. A jest w każdym gab . Kosmetycznym. Ja ostrzegam. To masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kosmetyczna zniszczyła twarz już po 1 razie. Ale ustawiła fale. Miska zrobić tylko twarz A jeździła z tym po nosie pod oczami szyją dekolt i potem ścięgna ba szyi napięta jak linki wróciły się od fali i poparzone skóra . PR,są kilka tygodni nie mogłam dotknąć do skóry. Nie mogłam też założyć koszulki nawet i było mi strasznie gorąco w twarz i dekolt przez kilka tygodni. Podgrzakla mi też tarczycae A podobno nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiam bo literówki zrobiłam wyzej:ja odradzam. Ale kosmetyczka ustawiła fale źlenie ta częstotliwość. Miala zrobić tylko twarz a jeździła z tym po nosie pod oczami szyją dekolt. Efekt uszkodzone ścięgna na szyi napięte jak linki, i poparzona skóra, zniknął cały tluszcz. PRzez kilka tygodni nie mogłam dotknąć do skóry. Nie mogłam też założyć koszulki nawet i było mi strasznie gorąco w twarz i dekolt przez kilka tygodni. Podgrzala mi też tarczycae A podobno nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew mnie zalewa jak to czytam. Chodzicie do kosmetyczek, ktoree nie sa wykwalifikowane! Ufacie im slepo, nie sprawdzacie salonow a potem efekty. Jedna pani nazywa ipl laserem... ipl to nie laser!!! Inna pani mowi o jezdzeniu fala radiowa po tarczycy. Masakra. Lepiej dopłacić wiecej i isc do profesjonalnej pani magister kosmetologii do kliniki i wszystko sprawdzac i czytac w internecie, a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fale radiowe

Ponownie witam:). Ostatnio sporo korzystam z różnych zabiegów .Miałam między innymi  fale apollo ,polomar emerge -laser frakcyjny nieablacyjny.  Mam wrażenie że twarz schudła . Jeśli chodzi o podbródek i okolice oczu to  niestety skóra zrobiła się cieńsza ,wiotka :(  Efekt miał być odwrotny  czyli zagęszczenie , napięcie ect a tu ....przykre ;( Czy któraś z Pań korzystała z lasera polomar frakcyjnego nieablacyjnego? Jakie macie spostrzeżenia ? Co do fal to już nie pierwsza moja przygoda ..ale niestety jakoś trudno mi uwierzyć że to działa tak pięknie jak czytam w teorii .Może jedynie u pań które chcą wyszczuplić twarz.Mam ochotę na laser synerona ale po tych przygodach po prostu się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona maDka

Ja jestem zachwycona laserem Palomar Emerge nieablacyjnym, skóra napięta, zmarszczki jakby mniejsze, pójdę napewno na drugi zabieg i nie widzę aby skóra była cieńsza, grubsza chyba też nie, może na to za wcześnie. O fali myslalam na brzuch ale chyba się boje po tym co tu przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona maDka

Robilam serię emerge i jestem zachwycona! Ostatnio zrobiłam też rf maszyna Accent Prime na twarz i skóra się tak uniósł w po pierszym razie ze jak zobaczyłam moje zdjęcia z przed 3 miesięcy to mnie zamurowało. Teraz chce iść na ujedrnienie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

wniosek z tego taki, że trzeba o siebie dbać, ale bez przesady. Te zabiegi to nie są tak wspaniałe jak sie je przedstawia, a dodatkowo chodzi tu o kompetencje osób, które je wykonują. Nie pić, nie palic, w miarę zdrowo się odżywiać, ale bez umartwiania się , no i trochę ruchu. A czas i tak płynie nieubłaganie, lepiej zatroszczyć się o swoje zdrowie to i całe ciało będzie dłużej piękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fale radiowe

Uczono mnie od dzieciństwa ze fale radiowe szkodzą miedzy innymi np. zolniez siedzący przy radiostacji ma problemy z blednikiem w uchu skutki uboczne .Moze być uszkodzony słuch zależy to od fal radiowych jakiej mocy i zasięgu czy sa delikatne czy sa silne jeśli sa za silne to mogą uszkodzić wszystko pyzatym uważam ze działają na prace mózgu to znaczy ze naciskając na pewne rejony mózgu mogę powodować roznorodnoasc spostrzegania czyli może wyglądać młodziej bo fale podziały na mozg który przewalał obraz który powoduje zamianie wzroku wiem bo sprawdzone na własnej skorze. jeśli by ktoś nam krzyknął w ucho to od razu usłyszelibyśmy pisk w uchu i poniżej mielibyśmy niedosłuch chwilowy . mydle ze sila uderzenia fal radowch może uszkodzić np . plod w lonie matki do puki mam sobie śpiewa i słucha muzyki jest to pozytywna rzecz ale jeśli sila fali radiowej będzie zbyt mocna może uszkodzić mozg dziecka nie jestem fachowcem ale miałam efekt krwawienia z nosa i  zniksztalcona twarz od przekazu satelitarnego w momencie kiedy kontynulowalam rozmowę na Facebooku a redaktorka radia kiedy sygnał ucichl miałam kompletna cisze i po kilku dniach zobaczyłam ze twarz nie zmienia ze widzi siebie taka jaka byłabym codziennie kiedy oglądałam nie w lustrze a tak to miałam widok siebie samej jako ładnej dziewczyny bez zmarszczek . kiedy sygnał ustal . zmarszczki ie pojawily bo zmieniła nie ciśnienie na obszary mózgu i spojrzenia oczyma w lustro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeczytałam cały wątek i jedna rzecz mnie zastanawia... jak to się dzieje że Wam tłuszcz zniszczyło bezpowrotnie na twarzy po falach radiowych a te same fale radiowe nie niszczą tłuszczu na ciele ??? Przecież gdyby to tak po jednym zabiegu zniszczyło bezpowrotnie tluszcz na twarzy to wszyscy by to robili na ciało i nie było by osób otyłych 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczelam czytac opinie o Fr dopiero po zrobieniu zabiegu. Poszlam aby wypelnic bruzdy nosowo wargowe, a kosmetolog polecila mi fale radiowe. Moj chlopak jest przytomny i spytal, czy czytalam opinie no i zaczelam. Przerazilam sie tym co tu piszecie. Napisalam od razu maila do gabinetu z wyliczeniem skutkow ubocznych, o ktorych nie zostalam poinformowana i spytalam pania ktora robila mi zabieg, czy jest w stanie odniesc sie do tego. Zaplacilam juz polowe kasy za serie 4 zabiegow, ale na drugi zabieg nie pojde, bo nie chce potem plakac. Moja skora wygladala lepiej tuz po zabiegu, ale wiedzialam dobrze, ze to efekt lekko opuchnietej twarzy, bo jakos nie wierze w cudowne efekty kilka minut po. Wydaje mi sie, ze rowniez nie powinnam czuc bolu podczas zabiegu, na kosciach czolowych i kosciach zuchwy odczuwalam ucisk tej glowicy. Czy to rzeczywiscie jest tak, ze "trzeba przycisnac, zeby fale dotarly w glab skory"??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam serię zabiegów RF na pośladki (zwykłe RF, nie żadne wysokiej częstotliwości) Super efekty, skóra gładka i jędrna. Nie widzę żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, też poszłam na zaffiro. Żałuję. Mam 36 lat ale moja buzia była młoda, ok lekke bruzdy ale ogolnie ludzie dawali mi mniej lat. Po zaffiro skóra zrobiła się wiotka, jakby pusta w środku. po okolo 2 tygodniach zaczelam zauwazac pogorszenie, jakby z moja twarza działo się coś niedobrego. Gwoździem do trumny byla wizyta u mojej kosmetyczki. Gdy mnie zobaczyła była w szoku. Jej pytanie to "co Ty taka wiotka?". Zauważyła tez iz powstały mi mini chomiki...

Teraz będę się naprawiała. Nie wiem ile to potrwa natomiast mam nadzieje, ze uda się odwrócić te opłakane skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×