Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Wiataj goniek2410;) Wyczytałam że leczycie się w Parens w Krakowie? u jakiego lekarza? Pytam ponieważ planujemy zmienić klinikę a o tej szczególnie o dr.P słyszałam same superlatywy:) U nas jest też problem z morfologią mojego M. wcześniej 2% prawidłowych plemników poźniej 3%(szału nie ma:( )a teraz znów musimy powtórzyć badania i chyba 3 iui. Wszystkim podchodzącym w styczniu do iui powodzenia i trzymam za was kochane kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
Cześć dziewczyny> Jestem w trakcie przygotowań do 2 IUI. Zapytałam Pani doktor ile mogę mieć IUI. Tutaj robią 4 IUI a jak się nie uda to już potem in vitro. Ja mam nadzieję że uda się teraz. Dziś miałam badanie. Kurczę, nic się nie dzieje,jedno liche jajko ;/ Gorszy dzień :-( Czuję tylko smutek i rozżalenie. no i pytanie w głowie DLACZEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Cześć Gabiga, no jesteśmy co najmniej dwie, ja tez przygotowuje sie do 2 i ostatniej iui , jak sie nie uda to dla mnie już tylko in vitro zostaje ale odganiam te myśl z całych sił.musi sie udać :-) kiedy zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
Aggie79 Zabieg pewnie na początku tygodnia będzie. A dlaczego tylko 2 IUI robisz? Więcej nie możesz? Ja mogę maksymalnie 4. Ale mam jeszcze nadzieję że przy drugim podejściu się uda. Powodzenia i spełnienia marzeń :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Gabiga mój gin od razu chciał żebym podeszła do in vitro bo staramy sie już ponad 7 lat , wyniki bardzo dobre, a dziecka wciąż nie ma , nieplodnosc idiopatyczna. Mimo małych szans wierze bardzo ze sie uda tym razem. Czego Tobie i wszystkim starającym sie serdecznie życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki00025
paula 30 niestety z mężem nie mogę, Bahati to tak jak ja, jak miałam 3 aid to zaszłam i dokładnie tak jak mówisz było wszystko na spokojnie, a cała reszta do bani ;/ chciałam iśc do tej pani doktor ale w momencie kiedy ja mam dni plodne jej nie ma, jest na urlopie ;/ a Gdzie Wy jeździcie do jakiej kliniki bo ja Novum Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w zasadzie też była niepłodność idiopatyczna, nie wiem możę ewentulanie wrogość śluzu, bo ten miałam badany u gina, który robił 1i2 iui...w 15 minut ocenił,że wrogości nie ma...Mam też podejrzenie co do tyłozgięcia...wiem, wiem,że niektóryz lekarze mówią,że "taka uroda,ale nie wszyscy i nie we wszytskich publikacjach... Ja się zawsze mądrowalm, że iui za dużo nie pomaga, tylko skraca droge..ale jednak jakieś tam działanie ma...i myślę nie ma co się poddawać po 2 iui, zwłaszcza w klinikach, gdzie robią inv...bo wiadomo, dla nich to zysk, ja wolałam to robić w prywatnym cntrum medycznym, gdzie inv nie robią, wtedy pewnie sie starają przy IUI... I powtórze - ważne jak iui jest przygotowywane...To nie jest tylko podanie nasienia przez rurkę...nasienie musi być przygotowane... Mikki, jęzeli mnie pytasz, to my nie chodzimy do klinieki niepłodności, kiedyś jeżdzxilismy do Invicty w GD,ale wole mniejsze palcówki...no chyba,żę inv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
Hej dziewczyny, nie pisałam całe wieki, ale czytam co tam u Was... U mnie niestety nadal nic :( parametry mojego m tak się pogorszyły, że lekarz w sumie zasugerował, że In Vitro to chyba jedyna opcja dla nas, a na to się póki co nie zdecydujemy. I tak apropo nasienia.... czy któraś zna PROXEED albo może próbowała ?? Podobno poprawia parametry i przyznam, że to jedyna moja nadzieja teraz ;| Wszystkim przyszłym mamom gratuluję i jak zawsze trzymam kciuki za starające się... pozdrawiam veridique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verdique, lekarz wspominał o tym leku, ale jest koszmarnie drogi. w zamian tego polecam samemu sobie złożyc leki. Ja mężowi sama podawałam : Cynk, selen + beta karoten, wiesołek, żeń-szeń, witamina e 400, kawas foliowy, witamina c 1000 , magnez. Musiało pomóc bo udało się naturalnie. A zaczynaliśmy tragicznie. 2 lata temu 1% prawidłowych, po rzuceniu palenia, po 5 miesiącach 12 % ale mała objętość. Od sierpnia łykał taką mieszankę i 14 grudnia test pozytywny. Proxxed nie zawiera nic więcej prócz tego. płacisz za markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
Hej, marietanka, dzięki za opinię :) Też czytałam że niektórzy sami kompletowali te same leki, ale doczytałam się też opinii, że nie podziałały tak jak proxceed (że proxeed inaczej się wchłania niż tabletki, itp) .... Wiem, że cena jest koszmarna, ale same wiecie jak to jest jak pojawia się choć cień nadziei..... U nas prawidłowych 4%, ale słaba ilość i koncentracja i tak naprawdę od 1 IUI (w maju zeszłego roku) jak porównałam wyniki preparatyki - jest coraz gorzej, pomimo leczenia m jakimiś innymi środkami....W grudniu mieliśmy mieć 3 IUI, ale już 2 raz nie było nawet dawki.... :| Lekarka zaproponowala nam mrożenie nasienia, w razie gdyby tendencja do pogarszania się wyników się utrzymał... Może jestem głupia, ale chyba nie wiele innych opcji mi pozostało, także zakupię ten magiczny proszek i będe mocno ściskać kciuki przez kolejne 3 m-ce :) Niestety, wizja macierzyństwa oddala się odemnie coraz bardziej...już nawet nie mogę sobie wyobrazić że się uda :( ale.... dopóki jest nadzieja....choć taka malutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariatanka, dzisiaj zaczął się 14 t. Wiesz z tym Synkiem..niby cos tam ma między nóżkami, ale i tak jestem w szoku, że w 13 tygodniu już lekarz oceniał płeć...A zdrugiej strony zawze podswiadomie mysląc o swoim dziecku myślalam o chłopcu...a co tam dziewczynka też by mnie ucieszyła...Jezeli po kolejnej wizycie lekarz będzie obstawiał chłopca, to pewnie tak zostanie...A na 100 procent okaże się przy porodzie. I tak nie chce nic wczesniej kupować...z wyjatkiem niezbędnych rzeczy do szpitala. A TY KTÓRY TYDZIEŃ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati, Marietanka gratuluję jeszcze raz. veridigue paula powinna ci pomoc. O ile się nie mylę to jej maż tez to zażywał. Wiesz rożne opinie chodzą na temat witamin ale powiem ci szczerze ze jeśli dysponujesz kasą to kup Prexeed. Wszystko masz w jednym miejscu a jakoś mój lekarz nie był przekonany do tych witamin każdej z osobna. My zażywamy prenatal pro baby. Więc teraz wszystko kochana zalezy od twojej woli i grubosci portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończy się 8 tydzień. Też się zdziwiłam, że tak szybko było widać ale jest to możliwe, szczególnie na tym usg z przeziernością karkową, gdzie wszystko jest bardziej dokładne i wyraźne. Też chciałabym syna. Mąż o Franku gada non stop. Jak on to mówi: " jak syn to jeden ptak do upilnowania, a jak córka to cała wataha " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
Dziewczyny, strasznie się cieszę Waszym szczęściem i naprawdę mam nadzieję że 2013 okaże się jednak dla nas łaskawy i szczęśliwy :D Paula - poradź, jakie masz doświadczenia z PROXEEdem. dzieki veridique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Bahati i Marietanka gartulacje po raz setny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki00025
Bahati gratulacje ;) świetnie że Ci się udało :0 teraz zyczę żeby było wszystko dobrze :) Marietanka Tobie tez gratuluję ;) mam nadzieję że za jakiś czas dołączę do Was :) chociaż to czekanie mne załamuje ;( mam 27 dc ale nie licze na nic, nie czuje się w ciaży ;/ na bank babka źle to zrobiła.... a jeszcze pytanie. owulację mialam w lewym jajniku a po IUI bolała mnie prawa strona przez parę dni, co to mogło oznaczać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wszystkim Wam sie uda, jak mi się udało, to uda się każdej z Was. Miki, jajniki mogą boleć na przemian. Także nie zmartwiaj się , do póki nie ma @ szansa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki00025
Jak Wy sobie radziłyście z stresem, ja nie umiem, staram sie zajac praca , domem, i nic tylko w głowie mi jedno ;( ogromny stres przy tym..... tak bardzo chcę dzidizusia ;( a jak wyjdzie to nie wiadomo czy będzie dobrze i wiecznie my kobiety musimy byc w stresie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki 13 grudnia miałam inseminację. Okres dostała 31.12.2012 więc niby mój 9 dzień cyklu. Dziś w pracy miałam plamienie. Zrobiłam test po powrocie do domku około 16 i ........................... Test POZYTYWNY Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clematis, idź koniecznie zrób hcg jutro, w czasie ciąży możliwe są miesiączki do 3 miesiąca. @ miałaś normalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki00025
Goń do lekarza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veridique a twoj m brał wogle jakies witaminy? moj maz mial w sierpniu tylko 3 ml plemnikow decyzja tylko in vitro maz moj jest po leczeniu teraz prawie 4 miesiecznym i brał kwas foliowy,salfazin,magnez,l-karnityne,cynk i selen+witam E na produkcje plemnikow i o dziwo nasienia jest wiecej podczas sexu ...a wczesniej tak nie bylo napisze ci ja bedziemy po wizycie u mojego gina jakie sa wyniki bo musi jeszcze powtrzyc hormony i zrobic test MAR czy aby w nasieniu nie ma przeciw cial kup mezowi witaminy niech bierze niech wcina ananasa orzychy, niech je ryby,a co do proxeduu to bral tylko miesiac ale to koszt 200zl za 30 szaszetek gin kazal pic 2 razy dziennie wiec to masz raptem ani nie na miesac czasu a witaimy co bral maja ten sam sklad i tanszym kosztem zreszta moj nawee widzi ze jest wiecej nasienia jest bardzo bialo a wczesnij tak nie bylo wiec pewnie na wyniki tez bedzie duzo przelozenie pod koniec mc idziemy z wynikami to zobacze co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clematis idz na bete bo moze tak byc ze masz normalnie @ a jestes w ciazy mam nadzieje tak jak pisze marietka ze nam wszystkim sie uda ale czy tak bedzie czas pokaze ile jeszcze zostanie czekac tylko Bóg wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa gratulacje bahadi ,marietka duzo zdrowka dla rosnacych brzuszkow i malych cudów oby i tym co jeszcze tu czekaja w koncu sie udalo ehhh a powiedzice mi ile trzeba miec ml plemnikow zeby wogle podchodzic? ja wiem ze tylko jeden wystarczy itd ale wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do oddania 10 tabletek Norprolacu, i 7 tabletek Clo. Może którejś z Was się przyda to podeślę. Paula my do inseminacji mieliśmy po preparatyce 5ml, i mówił, że to wystarczy. Nam się nie udało wtedy ale moim zdaniem był za późno zabieg zrobiony bo 43 godziny po Ovitrelle i pęcherz juz dawno był pęknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietankano niestetety duzo od udanej iui zalezy czasem poprostu nie dochodzi do zaplodnienia i tyle i nawet lekarze nie wiedza czemu nawet majac doskonale ksiazkowe wyniki nasienia a to i tak nie daje gwarancji zadnej na powodzenie IUI bo to i tak jest maly procent szans my napewno z m jak sie uda podejsc wogóle do IUI to jeszcze tylko 3 próby a potem nie ma sensu sie w to dalej bawic fajnie ze wam sie udalo naturalnie moj bral ponad 4 mc witaminy i tez sie nie udalo jak do tej pory wiec troche podchodze sceptycznie do naturalnego cudu a wiadomo trzeba leczyc sie i prubowac tylko kilku prób IUI npaewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula pewnie, że trzeba. Dla każdej z nas jest wyznaczony czas. Już niebawem każda z Was się doczeka. Ja w to ogromnie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ta @ była taka dziwna. Krótka.... i najpierw się lało ( jeden dzień ) a później całkiem spoko nawet plamieniem bym to nie nazwała. Jutro walę na krew. ( czyżby cuda się zdarzały ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×