Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

nitka, nadchodzi ładna pogoda, mam nadzieję, że pierwszy spacer będzie udany:-) daj znać. viki, oby udało się podejść w tym cyklu, bardzo bym chciała, żeby udało się, choć z tym jestem pewna, że nie będzie z tym problemu, ważniejsze chyba, kiedy uda Ci się podejść do IUI. sisi , akkma gorąco pozdrawiam i cały czas trzymam za Was kciuki. Ja niestety dziś znowu miałam małe plamienie, ale wyczytałam gdzieś, ze w 7tc zarodek bardziej się implantuje i powstaje czop, więc te plamienia o ile są skąpe, to nie ma tragedii. Pewnie lepiej jakby ich w ogóle nie było, ale w poprzedniej ciąży nie miałam i nie udało się, więc to już zwariować można:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malina Więcej spokoju. Za dużo czytasz... Czy serduszko bije czy nie - tego nie jesteś w stanie wyczuć. Nie ma takiej opcji. Przy luteinie serduszko może nie bić - nasza pierwsza ciąża. Przy pierwszej ciąży była zalecona luteina, przy drugiej NIC, absolutnie NIC. Mały wyjątek - kwas foliowy. W tej chwili aplikujesz dawkę stresu sobie i Dziecku - nie jest to wskazane... Allisa 21 lipca jedziemy na kolejne badania prenatalne - To będzie oznaczało, że za nami połowa drogi... Mamy nadzieję, że potwierdzą one prawidłowy rozwój Dziecka. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie jest w porządku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Alissa tez bym chciala juz wiedziec kiedy bede mogla ale wszystko sie okaze 11. Kochana ja tez 7 tygodniu plamilam, ze dwie krople na wkladce byly ale tez lekarz powiedzial ze to czesto sue zdarza. Skrabi piwodzonka na badaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbi, w takim razie mocno trzymam kciuki, żeby było ok, pierwsze wyszły Ci ok? będzie dobrze. Niedługo pewnie zaczniesz czuć ruchy?:-) viki to już niedługo, napisz koniecznie czy to będzie w tym cyklu, kiedy wypadałaby Ci IUI? ja ciągle mam małe plamienia, jak jedno się skończy zaczyna się drugie. Przez to kiepsko śpię, ponieważ śnią mi się jakieś głupoty. W poniedziałek idę na USG zobaczyć, czy jest serduszko i czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Allisa - hm zle spisz bo za duzo myslisz o tym:(a nie lepiej zglosic die do szpitala i powiedziec jak jest. Ja w 7 tyg tez mialam ale od razu do szpitala leki dostalam i po kilku godzinach bylo oki. Dam znac po wizycie jak to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki wiem, ale nie da się zupełnie nie myśleć,. Byłam w szpitalu u lekarza, jestem zapisana na wizytę w poniedziałek. Lekarz powiedziała, że na razie i tak nic więcej nie zrobią. Biorę luteinę 3 razy dziennie i to wszystko. Jak nie będzie obfitych krwawień i silnych bóli mam czekać, więc czekam. Myślę, że w tak wczesnej ciąży zdają się bardziej na siły natury niż ratowanie ciąży, w której nie ma jeszcze serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) allisa byliśmy na spacerku mały tak przysypiał na jedno oko chyba jednak najlepiej mu spać w łóżeczku a ty odpoczywaj i nie myśl tyle oglądnij film albo poczytaj książkę zawsze to jakaś odskocznia w poniedziałek na pewno wszystko bedzie oki :) malinko tobie tez życzę dużo spokoju :) Skrabi korzystaj z uroków ciąży :) i niech ci nikt nie wmówi że potem będzie gorzej fakt może i jest się trochę zmęczonym ale maluch wszystko wynagradza :) a badanie trzeba przejść jak pierwsze wyszły w porządku to drugie też na pewno będą ok trzymam kciuki za resztę dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Alissa -wiem , ze się nie da; sam na początku net przewertowałam po każdych stronach, a później żałowałam bo człowiek głupi i nie potrzebnie się nakręca ;-P w poniedziałek mam nadzieję, że już chociaż trochę stres Cię ominie. najgorsze te wyczekiwanie i życie z dnia na dzień z myślami w głowie co przyniesie jutro Nitka - może maleństwo temperatura przeszkadzała; dorosły w takim upale ma problem się zrelaksować a co taka maleńka kruszynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki bardzo możliwe ale ogólnie nie wychodzę z nim na słońce tylko w cieniu jeździmy, no jakoś będzie trzeba się przemęczyć przez to lato miłego weekendu wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzelka
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Staramy się od dwóch lat o dziecko W środę miałam pierwszą inseminację jednak nie liczę na powodzenie bo endometrium miałam trochę powyżej 6mm. Czy komuś się udało z takim endometrium? Pozdrawiam Was serdecznie o trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
skoro lekarza podjął się zabiegu to znaczy ze jest wszystko oki; nie stresuj się na zaś ; na pewno za te 8-9 dni wszystko się wyjaśni i będą II kreski powodzonka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Nitka wiesz ale ogólne upały i ciężko spać , ale z dnia na dzień będzie na pewno lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, myślę, że mały za czasem się przyzwyczai:-) mojej koleżanki też tak miał, że czuwał na początku, a teraz śpi jak zabity:-) najważniejsze, że teraz jest właśnie pogoda, która mu służy:-) a jak ze spaniem, dajecie radę? viki dzień za dniem leci, 11 już niedługo:-) mam nadzieję, że się uda w tym cyklu:-) modzelka, trzymamy kciuki:-) ja jutro liczę na dużo szczęścia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Alissa Trzymam kciuki jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Allisa Bardzo mocno trzymam kciuki za pomyślny wynik badania. Badania prenatalne to dokładne USG i podawanie szans na wystąpienie wad genetycznych. Pierwsze badanie wyszło dobrze. Z kiepskich rokowań (dla 40+) szanse wystąpienia wad genetycznych poważnie zmalały (powiedzmy jak dla 30 - stki). Oczywiście nie skorzystaliśmy z propozycji dodatkowych dokładnych badań za 600 euro. Czasem czuć delikatne ocieranie (muskanie)... Viki 1985, Nitka 999 Bardzo dziękujemy :) Urokiem ciąży jest duże zainteresowanie otoczenia. Dla niektórych osób temat TOP ONE... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa jak tam po wizycie?? a my dajemy jakoś rade poznajemy się i można powiedzieć docieramy mały nawet śpi w wózku tylko czasem ma problem z uśnięciem ale smoczek pomaga a w nocy ładnie śpi tylko ze się budzi 2 razy na jedzonko więc ta noc i tak jest nieprzespana:) a i polecam kupić nawilżacz powietrza jeżeli macie suche powietrze w domu bo maluszek nie będzie się męczył i koniecznie aspirator do noska frida albo coś takiego bo czasem ma tak zatkany nosek ze nic nie pomaga no a poza tym jest coraz starszy więc też coraz więcej czuwa i straszny głodomór z niego i boje się czy mu nie mało jedzenia z piersi ale ładnie przybywa pozdrawiam wszystkie dziewczyny i oczywiście trzymam kciuki :) za te nowe forumowiczki tez oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Allisa pisz kochana jak po wizycie?? Ja bym spała cały dzień, do tego piersi mnie czasem boją. Innych objawów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam serduszko:-), ale CRL mam 3,50mm:-(. To stanowczo za mało jak na 7t6dc. Nawet nie chcę Was pytać jaki Wy miałyście, bo wiem, że to mnie zdołuje. Mam nadzieję, że Pani doktor trochę się pomyliła. W czwartek mam już umówioną wizytę w prywatnej klinice u dobrego specjalisty, więc mam nadzieję, ze będzie ok. Myślałam, że dziś już odetchnę, ale jak nie to to inne. skarbi, ja tak myślę, że gdybym była na Twoim etapie, to byłabym spokojna, ale pewnie się mylę?:-) Nitka, naprawdę masz super, a ile teraz Twój maluszek waży? malinka, w sumie to masz "dobre, typowe" objawy. Mnie też piersi bolą prawie cały czas z przerwami, do tego mam malutkie mdłości, ale za to nie chce mi się spać. Jak widzisz nie ma reguł. Nie masz mdłości? Nitka, pisała, że ją ominęły, więc to jeszcze jeden dowód na to, że każda ciąża jest inna. Malinko, a czujesz kłucie lub szczypanie, czy bóle podczas gwałtownych ruchów np. nagłe wstawanie albo przekręcanie się w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahati
ALLISA, ale jak liczy się tygodnie po in vitro? Na początku zarodek bardzo szybko rośnie -mała różnica w obliczeniach czy to wieku ciąży czy też przy określaniu wielkości na usg powodują wielkie różnice. Ja dokładnie w 2 tygodnie miałam różnice z 27 mm do 1,82 cm...Powodzenia. Bahati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa ja ci nie powiem wymiarów bo nie pamiętam, nie martw się wszystko będzie dobrze :) a objawy nasilają się koło 7-8 tc więc może ciebie też ominą :) mój maluch dziś waży 4,3 kg ale to na mojej wadze łazienkowej ze mną więc pewnie jest jakiś błąd, a dziś masakra gorąco i jemu też pogoda nie pasuje prawie cały dzień się męczył Bahati ja miałam ciąże po IVF liczona tak jak normalną z tym że lekarz prowadzący wiedział że to po IVF i tez brał termin punkcji pod uwagę ja miałam termin z om 2 dni później niż z IVF więc to mała różnica a liczyłam ciąże z prenatalnych pierwszych bo mały był jakoś 3 dni starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Alissa caly dzien myslalam o Tobie. Nie stresuj sie na zas, prosze. Wszystko musi tym razem zakonczyc sie dobrze. Modle sie o to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Kobietki niech ktos odpisze Modzelce na jej zapytania jak cos wie na ten temat. Jest tu nowa, przyjmijmy ja, niech dziewczynie bedzie razniej ;) niech wie, ze nie jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa Z całą pewnością mylisz się... :) Za dwanaście tygodni sama się o tym przekonasz. Jesteśmy dosyć spokojni ale to nie znaczy, że w głowie od czasu do czasu nie zapalają się czerwone lampki. Zobaczysz, że każda wizyta będzie poprzedzona niepokojem. Zresztą sama sobie odpowiedziałaś ,,Jak nie to to inne". Trzymam kciuki aby Dzidziuś rozwijał się prawidłowo. Malina Nie narzekaj - wszystko przed Tobą. Na jakie objawy masz chęć? Modzelka Miło Cię powitać. Nas co prawda problem endometrium nie dotyczy, ale gdyby nie było szans IUI nie zostałaby przeprowadzona. Biologia to nie matematyka więc wszystko jest możliwe. Życzę szczęścia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję, bałam się, że napiszecie, że pozamiatane. Myślę sobie, że skoro jest serduszko to będzie dobrze:-) Bahati ja właśnie liczę tygodnie od punkcji, bo w sumie, w tym dniu został materiał połączony i komórki zaczęły się dzielić. Od OM miałabym już 8t3d, więc jeszcze gorzej. Ale pocieszające jest to co napisałaś dziękuję. viki kontroluję kiedy 11 i trzymam kciuki i dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, ciekawy sposób na ważenie. Przy okazji przypomniało mi się, jak kiedyś kobiety opisywały jak ważą swoje piersi:-) W sumie najlepiej w takie upały siedzieć w galerii, ale dla takiego maluszka to nie jest chyba najlepsze rozwiązanie. Jeszcze tylko 2 dni i będzie chłodniej:-) skarbi Tobie życzę bezstresowej drugiej połowy. Modzelka ja endometrium mam ok, więc nie pomogę Ci informacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modzelka ja przy IUI miałam akurat większe endometrium a i tak się nie udało dopiero IVF ale to nie znaczy ze u ciebie ma się nie udać lekarz na pewno wiedział co robi i powinnaś mu zaufać a teraz odpoczywać i nie myśleć cały czas o tym wiem że nie jest łatwo ale trzeb spróbować życzę dużo spokoju i pozytywnej energii pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano aliisa jakoś trzeb sobie radzić kiedyś mnie wyszło 3700 a u lekarza 3650 wiec nie dużo różnica a chodzi tylko o to żeby wiedzieć czy mały przybiera na wadze bo niestety nie kontroluje tego ile zjada a dziś już jest lepiej i mały tez spokojniejszy :) viki trzymam kciuki do 11 już niedaleko :) Skrabi ja też się cały czas martwiłam właściwie to do dnia porodu dopiero jak zobaczyłam małego całego i zdrowego to się uspokoiłam ale pocieszę cię że po drugich prenatalnych już było jakoś spokojniej najważniejsze żeby wytrzymać do bezpiecznego terminu czyli 37tc :) dużo spokoju życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Allisa gratuluję. wiedziałam ze bedzie dobrze!!!! kochana mnie najbardziej własnie piersi bolą w nocy jak sie przekręcam z boku na bok i jak rano wstaję z łóżka. W ciągu dnia to mało kiedy. Jeśli chodzi o to że jak nagle wstaję to mnie zakuje w jajniku ale też nie za każdym razem. Oby wszystko ułożyło się po naszej myśli.... do 26 lipca musze cierpliwie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
U mnie zarodek był na 3 mm i lekarz powiedział ze wielkość jest dobra tak więc kochana głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzelka
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie. Macie rację nie mogę cały czas o tym myśleć. A może akurat się uda. Jeszcze jedno pytanie mam do Was kiedy robiłyście test po iui w 14 dniu czy wcześnie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×