Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość malina@1299
Agulka jeszcze raz gratuluję. Życzę żebyś szczęśliwie doczekała zakończenia ciąży i urodziła zdrowego i ślicznego bobaska. Nawet nie wiesz jak się cieszę, ze przynajmniej tobie się udało. Mam nadzieję, ze my wszystkie już niedługo zmienimy wątek na ciążówki hehehe. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Jestem szczęśliwa, ale strach jest jeszcze większy niż przed testowaniem. Boję się o maluszka, modlę sie, żeby tym razem wszystko było dobrze. Ale wierzę, że właśnie tak będzie. Pozdrawiam radośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Agula, ze wszystko będzie oki, nie moze byc inaczej . trzymam za Was kciuki. Nio ja tez mam nadzieje, ze ta inseminacja bedzie inaczej przygotowana i wszystko bedzie oki. Narazie czekam na @. Potem stymulacja zobaczymy co wyjdzie. Oby Malina tak bylo jak mowisz, ze spotkamy sie na forum ciezarówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja juz po wizycie. Mialam USG i w tym cylku nic z tego :( Nic mi nie uroslo po stronie droznego jajowodu :( W ogole nie wiadomo czy Clomid cos dziala bo jeden miesiac mam 2 pecherzyki: 1 na prawym i 1 na leweym, a drugigio miesiaca 2 na prawym. Lekarka podejrzewa ze na prawym mam cyste, kora wszytscy myla z pecherzykiem... Mam przyjsc na USG 1-5dc i sprawdzimy. Jak to bedzie cysta, to zwiekszy mi dawke Clomidu i w Sierpniu inseminacja. Taki prezent na 31 urodziny :) Lekarka bardzo sensowna, generalie jestem zadowolona ze zmienilam lekarza. Powiedziala ze jak tylko uda sie cos wychodowac po lewej stronie IUI ma sens. I z tego co widziala na CD z HSG, prawy jajowod zapchany, mowila ze jak kontrast przeszedl przez czesc jajowodu i sie zatrzymal to calkiem niedrozny. Gdyby w ogole nie przeszedl to znaczy ze moze byl jakis skurcz lub cos, ale w moim przypadku nie ma takiej mozliwosci... Ciezko tak wiedziec ze w tym cylku nie ma szans :( Chociaz mam jeszcze mala nadzieje na cud :) Dziewczyny, ta lekarka mowila ze jak mi z testow owulacyjnych wychodzi owulacja to nie musze miec zastrzyku na pekniecie. Jak tylko 2 kreska sie pokjawi na tescie owulacyjnym to mam zadzwinic i umowic sie na IUI w ciagu 2 dni. Ktoras z was tak miala? Pozdrawiam. Milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mi lekarz nigdy nie kazał korzystać z testów owulacyjnych, zawsze przy stymulacji był zastrzyk na pęknięcie. Kiedyś kupiłam takie testy ale jakoś nie wychodziło mi korzystanie z nich. Masz jakieś sprawdzone dokładne testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolla cierpisz na bezsenność ?? :) mnie się wydaje, że jak już stymulują Cię do inseminacji to powinni od poczatku do końca. Ja bym na Twoim miejscu zabrała zastrzyk na peknięcie-tak dla pewności. W moim przypadku testy owulacyjne też bywały pozytywne, a pęcherzyki nie pękały. Więc moim zdaniem skoro już i tak tyle kasy wydajesz na IUI, warto zabrać ten pregnyl czy ovitrelle. A zastanawialiście sie może nad IVF?? Pozdrowionka dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Karola miałam tę samą sytuację co Agulka. Testy owulacyjne wychodziły pozytywnie a pęcherzyki nie pękały. Dla pewności ze test wyszedł pozytywnie robiłam go dzień po dniu i przez 3 dni pod rząd wychodził +. Jak się później okazało ten mój lekarz nie dawał mi żadnych zastrzyków na pękanie i tu właśnie była przyczyna. Potwierdzam zdanie Agulki, ze powinnaś wsiąść zastrzyk. Agulka musisz myśleć pozytywnie, ze wszystko zakończy się szczęśliwie. Wszystkie wierzymy ze tak właśnie będzie!!!! dziś mój mąż oddał nasienie na posiew. Ciekawe czy znów wyjdą bakterie. Za 2 miesiące robimy powtórne badanie nasienia i w zależności od wyników zapadnie decyzja co dalej. Ale pewnie będzie 1 IUI. Zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina no to teraz trzymamy za wyniki Twojego męża!!! Myślę pozytywnie i wierzę, że wszystko będzie dobrze. W ogóle jakoś inaczej przechodzę tę ciążę niż poprzednią. Bardziej świadomie i radośnie. Może wpływ na to ma też lato. W pracy mi mówią, że po wakacjach wygladam kwitnąco. Jednak nikt jeszcze nie zna prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Chciałam ci po gratulować Agula. Ja właśnie dzisiaj sie dowiedziałam ze czekam w kolejce na insemicajce oczywiście lecze sie w klinice bezpłodnosci. Mój mąż jak to usłyszał to bardzo sie ucieszył i juz sie nie moze doczekać. Ja mu troszke podciełam skrzydła bo powiedziałam mu że pierwsza IUI może sie nie udać a on mi powiedział ze nie moge tak myśleć i ze bedzie wszystko dobrze. Oczywiście chciała bym. Teraz czekam na kolejną wizyte u lekarza i pewnie kolejne leki beda mi dawać. IUI mam przewidywane na przyszły rok dokładnie jeszcze nie wiem na kiedy mają sie odezwać. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje ciąży Agula:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia Kochana dziękuję!! A dlaczego musicie czekać na IUI aż do przyszłego roku. Nie możecie podejść do niej wcześniej?? Twój mąż jest mądrym człowiekiem, dobrze mówi :) Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuda się zdarzają. Miałam podchodzić do in vitro. A jestem w 3 tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Dzieki za odpowiedz :) Lekarka powiedziala ze szczegoly dogadamy na USG w 1-5dc wiec poprosze o zastrzyk. Jesli chodzi o bezsennosc, to bynajmniej :) ja straszny spioch jestem, ale miedzy mna a Polska jest 9 godzin roznicy :) Klara GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja dla tego tak puźno mam tą IUI bo ja za to nie płace mieszkam obecnie w Szkocji wiec mam to za darmo a niestety jest lista oczekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara bardzo Ci gratuluję. I dziewczyny tak jak mówiłyśmy po Aguli, która była pierwsza teraz będzie już lepiej i będzie nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara gratuluje, dobrze zaczełyscie dziewczeta lato!! Do zimy wszystkie zaciązamy!! Klaro a jak dlugo sie straliście i co było przyczyną ze nie mogliście. i jak zaszłaś w obecną ciąże? Karola szkoda, ze w tym cyklu nicie z iui. co do testów owulacyjnych to ja nie mam przekonania przez tydzien nieraz mi wychodzilo , ze jest + malonko takze trzymam kciuki za armie twojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o testy to ja uzywam First Response, i jestem zadowolona, czasem robilam 2 razy dziennie, ale w tym cylku nawet nie kupilam :) Nie bede sie stresowac. Czekam na Sierpien :) Obliczylam ze IUI byloby na poczatku Sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola11 jakoś przeoczyłam, że nie jesteś z Polski :) cieszę się, że zdecydowałas się zabrać zastrzyk na pęknięcie. klara ściskam mocno i gratuluję z całego serca. Dołączam się do monjoc. Opowiedz swoją historię... maniusia, oby te kilka miesięcy szybko zleciało. Niebawem będziesz denerwować się przed testowaniem, a potem już tylko cieszyć się z 2 kreseczek :) Życzę Wam tego wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam się rok. Niby nie dużo. Ale ginekolog po obejrzeniu wyników badania nasienia mojego męża powiedział że są nie wielkie szanse. Bo on ma lepsze wyniki od nas i jest po nieudanym in vitro. Mój mąż ma 1% prawidłowych plemników, 99 patologicznych z czego 97% patologia główki czego nie da się leczyć. Bo to jest genetyczne, każda choroba przebyta w dzieciństwie miała na to wpływ. Poza tym mąż ma słaby ruch plemników A-3%, B-15% i 55% plemników martwych. Ja wyniki hormonów mam w porządku. Nie miałam robionej drożności ani innych zabiegów. Ale udało się. Nie wiem czy wszystkoe się utrzyma i będzie dobrze ale wiem teraz że rośnie we mnie mały embrion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Klara ja również przyłączam się do dziewczyn: gratuluje i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe donoszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Mam pytanie odnosnie iui. Moja lekarka powiedziala, ze jak test wykarze owulacje, to IUI bedzie w ciagu 2 dni, a pozniej powtorne w ciagu 24 godzin. Czy ktoras z was miala takie podwojne IUI? Ma to zwiekszyc szanse? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jedna z dzewczyn na tym forum miala takie podwójne inseminacjie robią tak w jednej z klinik w Białymstoku czy zwiększa to szanse tego nie wiem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joweg
czy ktoras z was chhcialaby pogadac o inseminacji na gg ? bo tu tloczno torche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joweg możemy pogadać podajswój numer gg tosię odezwę, jestem po 3 inseminacjach niestety nieudanych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joweg
33341404 w takim razie czekam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane!! Nio ja dziś w 2 dc byłam u lekarza, przeoisał mi fostimon 3 ampułki w 3,5,7 dc a za tydzzień na Usg , ciekawe czy coś urośnie. Trzymajcie kciuki , dalej nie wiem co , okaże się za tydzień , ale cieszę sie ze nowy cykl sie zaczal czekałam na niego z niecierpliwościa. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joweg
ja bede maila pierwsza inseminacje :) ide w przyszlym tyg. do ginekologa bo wyniki badan i potem do kliniki zrobic termin :) jesli ktos tez z was bedzie mialinseminacje i chche sie podzielic przezyciami i doswiadczeniami to piszcie na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc to zaczynamy z dużą wiarą i nadzieją. karola11 jedna z dziewczyn na innym forum na temat inseminacji miała robioną taką podwójną IUI. Z tym, że u niej wygladało to tak, że miała wieczorem, a potem nastepnego dnia rano. No i udało jej się :) joweg a nie możemy pogadać na forum?? każda informacja jest cenna dla wszystkich dziewczyn. A tłoczno wcale nie jest. Im nas więcej tym lepiej, a nasze grono jest wyjątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Monjoc mam nadzieję, ze pęcherzyki urosną. Nie znam niestety tego leku, bo nigdy go nie stosowałam. Oby dla Ciebie okazał się strzałem w dziesiątkę!!!! Joweg pewnie, ze byłoby lepiej zobaczyć twoją historię dla nas wszystkich. Zawsze to jakieś nowe informacje. Zresztą już jesteśmy ze sobą tak zżyte jakbyśmy się znały latami. Ale jak to mówią ten sam problem jednoczy ludzi. Ja idę na usg w środę. Wtedy tez będą wyniki posiewu. Obawiam się trochu czy znów nie pojawi się nowa bakteria. Ale zobaczymy. Mąż brał antybiotyk i po jego zakończeniu po tygodniu lekarz kazał zrobić posiew. Pozdrowionka i miłego dnia dla was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha80
Witam:) Podczytuję Waszą rozmowę od dłuższego czasu, niewiele mogąc do tej pory wnieść od siebie. W tym cyklu postanowiliśmy spróbować i podejść do inseminacji. Od 3 dc brałam Gonal. Wczoraj (w 7dc) byłam na usg. "Wyhodowałam" 2 pęcherzyki i o północy miałam podać sobie Ovitrelle. Do lekarza jedziemy jutro. To będzie nasz wielki dzień:) Wierzę, że udany:) Trzymam kciuki za Was wszystkie. Nasza cierpliwość musi zostać nagrodzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×