Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

my tez dzisiaj jedziemy do moich rodziców, wczoraj wygadałam się mamie i jakoś po tym zrobiło mi się lepiej. No nic musimy się wziąć w garść zaczekać na okresy i walczyć dalej ;) Myślę, że tak musiało u nas być, że to nie był nasz czas i widocznie musimy jeszcze troszkę zaczekać na fasoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to przez te leki... myślę, że nie było szans by ciąża się utrzymała (o ile była oczywiście). To zdecydowanie nie był ten czas... mam nadzieje, że @ szybko przyjdzie i będzie nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po pierwszej wizycie :) ciąża bardzo wczesna ok 3 tyg od zapłodnienia ( tak z owu mniej więcej by wynikało ) pęcherzyk ładny widoczny ma 6.5 mm dobrze umiejscowiony w macicy :) moja czarna kropka :) wyniki badań mam dzisiaj ale 2 nie zrobiłam muszę jeszcze w pon zrobić na hiv i hbs bo nie wiedziałam że te też powinnam zrobić! Mam polip na szyjce lekarz powiedział że skoro wcześniej mi nikt nie mówił to pewnie wyszedł teraz w ciąży w związku ze zmianami doczesnej, mogę przez niego plamić np po badaniu ale nic się nie działo wczoraj :) a i przy okazji miałam badanie usg piersi i wszystko ok jest :) Tylko mam przykaz pilnować się z jedzeniem, ale o tym to i sama wiedziałam im mniej przytyje tym lepiej! kasiek bardzo mi przykro tulam cię mocno 🌼 myślę że masz bardzo dobre podejście by się czymś zająć :) i walczyć od nowa ale warto też skonsultować z lekarzem i do 2 połowy cyklu łykac luteinkę albo nadal zostać przy dupastonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka no to super, trzymam kciuki żeby wszystko u Ciebie było OK. Teraz najważniejsze, żebyś dbała o siebie i malucha. Musi byc dobrze. Fajnie, że piszesz z takimi dobrymi wiadomościami bo od wczoraj to smutek tu u nas straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie radość zobaczycie :) będę mocno za was wszystkie trzymać kciuki obiecuje 🌼 mam tylko nadzieję że teraz zarodek dobrze się rozwinie i zacznie bić serduszko :) mojej kropeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie moge
kurwa ajlin ty sie w łeb pierdolnij co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane A ja wczoraj miałam ciężki dzień pół dnia poza domem bo załatwiałam z tymi badaniami później pierogi robiłam kolo 19 musiałam jechać po teścia do pracy a o brzuchu to juz nie wspomnę jak mnie bolał i lało się ze mnie jak z kranu. A co tam u was słychać jak mija weekend ajlin u ciebie się coś wyjaśniło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK........... WIEK...... CYKL....... TERMIN@........ ......MIEJSCOWOŚĆ Dorotka 78......32........34.......ok.1.04.2011..............Skierniewice marta2387......24.........5........ok.28.04.2011.......... ....Gliwice ajlin..............23..........3.........?06.04.2011..... ........Wrocław BRZUCHATKI: NICK...........WIEK.......CYKL..........TP...........PŁEĆ........MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3.........25.11.11.........?.. .......Manchester monique222.....28..........1...........?................? .........Wrocław kasiek1984......27.........13..........?................? .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marta :) ja się rozchorowałam na dobre całe usta w opryszczce ;/ katar bolące gardło masakra i nie moge nic wziąć tylko herbata z cytryną i wszystko z sosem czosnkowym który wcale mi nie smakuje chociaż zawsze lubiłam ;/ miałam tyle planów na pobyt w PL a leże w łóżku ;/ heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja wciąż czekam na @. Brzuch boli, ale jeszcze nie przyszła. Tylko to czekanie mnie wkurza. Teraz jestem u mamy i wracam jutro. Zawsze to jakieś oderwanie :) pablinka współczuję, że akurat teraz się rozchorowałaś :( dbaj o siebie i fasolkę 🌼 marta2387 współczuję bólu :( na pewno minie niedługo i znów będziesz się cieszyć ze starań :) kasiek1984 a Ty jak się czujesz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabinka a wiesz
że opryszczka w ciąży jest niebezpieczna dla dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabinka a wiesz
Podczas ciąży Opryszczka w ciąży to poważna infekcja, która wymaga natychmiastowej konsultacji z lekarzem, który monitoruje stan pacjentki (częste badania kontrolne, połączone z badaniem na obecność wirusów opryszczki) aż do momentu rozwiązania. Lekarz prowadzący podejmuje także decyzję co do formy porodu, najbezpieczniejszej z punktu widzenia zdrowia dziecka (w niektórych przypadkach wskazane jest cesarskie cięcie). Aż 85 proc. wszystkich infekcji HSV u noworodków ma miejsce w trakcie porodu. Do infekcji okołoporodowej może dojść niezależnie od stadium choroby u matki. Zarówno w fazie pierwotnej, wtórnej jak i bezobjawowej matka może zarazić opryszczką swoje dziecko. Największe znaczenie ma pierwsza droga rozprzestrzeniania się wirusa, czyli zakażenie pierwotne. Ryzyko transmisji jest w tym przypadku największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, jak tam po weekendzie? My byliśmy u moich rodziców. Humor mi dopisuje. Ajlin, czuje się całkiem nieźle poza tym, że dziś dostałam @ i zwijam się z bólu. Okropnie boli mnie brzuch ;( no i czas rozpocząć nowy cykl.... Pablinka mam nadzieje, że choroba szybko przejdzie ;) wcinaj czosnek i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiek dzięki 👄 wcinam czosnek ale czuję się po nim okropnie :P no to teraz życzę szybkiego skończenia @ i najprzyjemniejsza część staranek przed tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wciąż czekam na @ :( straszne :( jak będziecie myślały, że nie może być gorzej, to pomyślcie sobie, że test negatywny a @ spóźnia się... ostatnio musiałam wywoływać po 76 dniach... zobaczymy co teraz będzie. No nic pomarudziłam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin skoro masz takie nieregularne cykle może warto pójść do lekarza i zrobić badania? to nie jest normalne, i na pewno nie ułatwia zajścia w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę znaleźć jakiegoś, bo ten do którego chodzę twierdzi, że to po tabletkach i że samo przejdzie... jakby to katar był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin znajdź koniecznie nowego lekarza, bo to nie jest normalne i raczej samo nie przejdzie. Samo to po miesiącu mogło się wyrównać, a skoro trwa to już jakiś czas to czas, aby może wkroczyły jakieś leki i wszystko Ci tam poukładały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 a do Twojej gin trzeba się umawiać? mogłabyś mi dać numer telefonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ajlin, trzeba się umawiać niestety ;/ Przyjmuje w środy i czwartki, podam ci nr tel 605072637, jeśli nie odbiera to prawdopodobnie jest w szpitalu albo zajęta :) Ja idę w czwartek koło 17-tej, takze może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie staraczki :) Mam do Was pytanie.. wydluzylam swoja 7dniowa przerwe pozniej bralam pare tabletek z duuuzym opoznieniem- ale nie w tym rzecz. W miedzy czasie odbyly sie 3 pelne stosunki bez abezpieczenia i istnieje mozliwosc ze jestme w ciazy :) Stad moje pytanie kiedy najlepiej zrobic test? Dzis jest 13 dzien od pierwszego niezabezpieczonego stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 ja się dopiero w przyszłym tygodniu wybieram... jakoś na razie nie mam odwagi... wolę się łudzić, że @ sama przyjdzie :) choć dziś mnie brzuch już tak nie boli... jakoś tak nisko tylko, do nogi promieniuje. Nie wiem, chyba pęcherz przeziębiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, no jak uważasz :) Ja też nie lubię chodzić do gina ale niestety trzeba sie przemóc :) Teraz to na każdą wizytę będę czekać z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dalej okresowo...uhhh niech to juz się skończy raz na zawsze ;) Ajlin sio do lekarza!!!! Musimy dogonić mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK........... WIEK...... CYKL....... TERMIN@............MIEJSCOWOŚĆ marta2387......24.........5........ok.28.04.2011......... . ....Gliwice ajlin..............23..........3.........?06.04.2011..... ........Wrocław Dorotka 78......32........35.......ok.1.05.2011..............Skierni ewice BRZUCHATKI: NICK...........WIEK.......CYKL..........TP...........PŁEĆ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3.........25.11.11.........?.. .......Manchester monique222.....28..........1...........?................? .........Wrocław kasiek1984......27.........13..........?................? .........Wrocław Cześć Dziewczyny :-D Zaktualizowałam tabelkę, bo w niedzielę nawiedziła mnie @. W sumie to się spodziewałam. Jakżeby mogło być inaczej :(:( Urlopik nam się udał, wyszalałam się z bliźniakami...:-D Az mi się zatęskniło i chyba znowu się nakręcam..... A co u Was słychować??? Ajlin - jak tam, przylazła @ do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka bląd w tablelce STARACZKI: NICK........... WIEK...... CYKL....... TERMIN@.......... ..MIEJSCOWOŚĆ marta2387......24.........5........ok.28.04.2011......... . ....Gliwice ajlin..............23..........3.........?06.04.2011..... ........Wrocław Dorotka 78......32........35.......ok.1.05.2011..............Skierni ewice kasiek1984......27.........14......ok.03.05.2011.............Wrocław BRZUCHATKI: NICK...........WIEK.......CYKL..........TP...........PŁE Ć...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3.........25.11.11.........?.. .......Manchester monique222.....28..........1...........?................? .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK........... WIEK...... CYKL....... TERMIN@.......... ..MIEJSCOWOŚĆ marta2387......24.........5........ok.28.04.2011......... . ....Gliwice Dorotka 78......32........35.......ok.1.05.2011..............Skierniewice kasiek1984......27.........14......ok.03.05.2011......... ....Wrocław ajlin..............23..........3.............???.............. ........Wrocław BRZUCHATKI: NICK...........WIEK.......CYKL..........TP...........PŁE Ć...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3.........25.11.11.........?.. .......Manchester monique222.....28..........1...........?................? .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane Od kiedy zaczęłam prace to nawet nie mam kiedy tutaj zaglądać ale dobrze ze teraz weekend i odpoczynek powiem wam ze teraz nawet nie mam kiedy myśleć o ciąży może teraz jakoś się uda ale nie zapeszam a do gin idę 20 kwietnia zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×