Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

ja idę jutro do wesołego miasteczka bo przyjeżdża co roku z okazji wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu no to pięknie wybaw się za nas kochana. Ja też zmykam bo każde z nas siedzi w innym pokoju i maile sobie wysyłamy. Paranoja, muszę zareagować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne U mnie pogoda paskuda prawie cały czas pada deszcz. A ja czuje się jakby stado koni po mnie przejechało te jajniki nie dają mi żyć tak mnie bolą dzisiaj nawet nie byłam w stanie posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu no to kiepsko z tymi jajnikami... może weź no-spę. Gdybyś była w ciaży to dziecku ona nie zaszkodzi, a Ty nie będziesz się męczyć. U nas akcja błysk, jeszcze łazienka nam została....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jak tam wam niedziela się zaczęłam bo ja już się nakręcam na ta dzidzie a nie chce ta tak :( bo wiem ze sie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też jajniki strasznie bolą od kilku dni :( mam straszną awersję do alkoholu... nie wiem dlaczego. W zeszłym tygodniu jeszcze udało mi się napić lampkę wina czy coś, ale zaraz mi niedobrze było. A teraz nawet do ust nie mogą wziąć :( myślę, że niedługo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Marta u mnie bardzo podobnie.... mam tysiąc objawów... najbardziej piersi mnie bolą, okropne to jest + takie delikatne kucie w brzuchu. Chyba zrobię sobie hcg w tygodniu. Mam już dosyć testów ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tez myślę ze mam ciąże urojona a ja mam możliwość już kolo czwartku zrobić betę i chyba tez zrobię bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planowałam w środę iść ;) wiec do końca tygodnia powinno się już u nas okazać co z nami dalej będzie. Może my powinnyśmy się przenieść na jakieś forum dla chorych psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka111992
Hej ! :) Sluchajcie mam problem.. i mam nadzieje ze mi pomozecie :) a wiec mialam 7-dniowa przerwe, 8 dnia powinnam wziac tabletke z nowego opakwoania zrobilam to dopiero 9 dnia razem z ta ktora powinnam wziac 9 dnia, ale stwierdzilam ze jednak je odstawie. juz 3 dzien nie biore tabletek. jakie mam w ogole szanse na dzidzie ? Moge sie juz o nia zaczac starac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starać się możesz, myślę, że te dwie tabletki nie będą działać aż cały cykl. Po odstawieniu tabletek podobno najszybciej zajść w ciąże, wiec musisz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka111992
Kasiek 1984 A jesli przedwczoraj byl pelny stosunek bez zabezpieczen a dzis powinnam wziac 3 tabletke ale jej nie wezme to jakie mam szanse na dzidize ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem szanse są marne, na dzidzie masz szanse przy owulacji, która jest zazwyczaj w połowie cyku. Skoro przez dłuzszy czas brałaś tabletki to te pierwsze cykle równie dobrze mogą być bez owulacyjne. Musisz sie uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka--> kasiek ma racje szanse są marne a po tabletkach nawet trzeba kilku cyklów żeby wszystko wróciło do normy to nie jest tak jak byśmy chcieli. kasiek a ja zrobię betę we czwartek ale i tak wiem ze pewnie się rozczaruje a ciążę to ja mam ale mega urojona :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, w takim razie musimy zaczekać jeszcze parę dni ;) ciekawa jestem jak to u nas jest. Tak się zastanawiam czy beta powinna juz coś pokazać czy lepiej zaczekać jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek wiesz co ja na takie stronkę mniej więcej wyliczam sobie owulacje i tam jest tez kiedy można zrobić betę a kiedy możliwy test ciążowy jak nic nie wykaże to będę czekała a później test zrobię bo ja tyle nie wytrzymam a jak byś chciała to jest ta stronka www.netmama.pl a wogole jest najgorsze ze ja właśnie nie lubię takich miękkich staników nosić i nie wiem jak się przyzwyczaję a te są bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja i tak twierdze ze nic z tego nie będzie ale objawy mam okaże się czy miałam racje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi piersi trochę odpuściły :) tylko żołądek mnie męczy i zmęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mdłości ciągle i nie mogę pić alkoholu bo się potem strasznie źle czuje... ciągle mam zgagę - takie mam problemy z żołądkiem. Test może jutro zrobię... nie wiem, ale mi się wydaje, że to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Mi dzisiaj piersi trochę odpuściły i jajniki tez wiec nie wiem co jest grane wiec pewnie nic z tego nie będzie i mam ciąże urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj testowałam i negatywny :( piersi znów zaczynają boleć i brzuch jak na @... więc lada dzień przypełźnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×