Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A mnie się jednak udało

Wygrałam sprawę o alimenty z bezrobotnym

Polecane posty

Gość gość
ojciec może iść do pracy - dziecko niestety nie! znaleźli się obrońcy dorosłych młodych zdrowych leniwych byków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aby dopie**olić co? A niech zdycha, niech idzie siedzieć, niech skończy marnie. Nie zapomnij dzień po terminie do komornika polecieć, niech płaci dodatkowe koszty, a co! xxx z tymi skargami do sądu:classic_cool: ja moge pomimo 4 dzieci pracowac i miec firme to on tez moze czy mu bronie?:D Mało tego to ja wyszłam z domu w który włozyłam mase kasy, zostawiłam wszystko i sama wynajmuje mieszkanie i nie pytał sie mnie czy ma mi coś zwrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed porodem pracowałam więc miałam macierzyński i nikt mi nie musiał pomagać, a jak się nie robiło i nie ma zamiaru robić to i kasy się nie ma. Pamiętajcie drogie mamuśki tak mocno kochające swoje dziatki, że prawo działa w obie strony, Jak tatuś straci pracę, a syn zacznie swoją pierwszą to tatuś syna także może zasądzić o alimenty. Chodzi mi o to, że powinien być w tym wszystkim umiar i aby mamuśki nie zasłaniały się dziećmi i nie twierdziły, że do pracy nie mogą iść bo to wszystko to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to, że powinien być w tym wszystkim umiar i aby mamuśki nie zasłaniały się dziećmi i nie twierdziły, że do pracy nie mogą iść bo to wszystko to nieprawda. xxx nieprawda??? a gdzie zatrudniają z niemowlęciem przy piersi? możesz dać namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego piszę iż miałam pracę i po 1,5 miesiąca wróciłam do pracy. Jak ktoś szanuje pracę to takiego pracownika nie zwolnią, ą jak mamuśka zaszła w ciążę i poleciała na zwolnienie to i nikt takiego pracusia nie będzie trzymał. Ja pracowałam pełne 9 miesięcy i po porodzie także karmiłam piersią i karmię nadal mimo iż pracuję 8h, a w domu nie ma mnie 10h. Nasze matki odciągały mleko, a w obecnych czasach masz wielki wybór laktatorów więc nie zasłaniaj się tym, że karmisz piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo pracodawcy chętnie zatrudnią samotną matkę, ponieważ wiedzą, że ma zobowiązania więc może być to bardzo dobry pracownik, który będzie chciał pracować. Jak się nie chce pracować i woli się doić z ojca ile się da, a do tego wyrabiać w dziecku złe uczucie do niego to nie jest dobra droga. Małe dziecko jest bardzo podatne i bezgranicznie ufa mamie ale jak dorasta zaczyna myśleć i oby nie miało do Ciebie pretensji za to, że niezgoda i ciągła walka z ojcem oddaliła go od niego(albo gorzej jak się tatuś uprze to poprosi o alimenty od syna czy córki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszycie sie tymi alimentami na tatusia jak czarnym ludem. A co przeszkodzi mamusi wystąpić o alimenty od dziecka? I to są częstsze przypadeczki - proszę pasożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego piszę iż miałam pracę i po 1,5 miesiąca wróciłam do pracy. Jak ktoś szanuje pracę to takiego pracownika nie zwolnią, ą jak mamuśka zaszła w ciążę i poleciała na zwolnienie to i nikt takiego pracusia nie będzie trzymał. Ja pracowałam pełne 9 miesięcy i po porodzie także karmiłam piersią i karmię nadal mimo iż pracuję 8h, a w domu nie ma mnie 10h. Nasze matki odciągały mleko, a w obecnych czasach masz wielki wybór laktatorów więc nie zasłaniaj się tym, że karmisz piersią. Puknij się w łeb kobieto w domu cię nie ma 10h a kto w tym czasie opiekuje się dzieckiem??? Na niańkę przez 10h mało która zarobi,żłobek ok tylko jak ci dziecko co miesiąc zachoruje to na pewno pracodawca będzie skakał pod sufit.Masz pomoc to się ciesz ja mieszkałam zupełnie sama i też dawałam sobie radę ale nigdy bym tego za wzór nie stawiała.Dziś za to płacę i właśnie dlatego mamuśki dzieci które ojców nie obchodzą nie bądźcie głupie jak ja byłam ciągnijcie ile się da.Liczy się wasze zdrowie i dobro dzieci,a te huje niech faktycznie zdychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie tepymi psiochami. raz was filet zaswedzi to se bekarta robicie. facet nie ten to drugiego lapiecie i doicie alimenty od kogos kto w przyszlosci zalozy rodzine i bd mial komornika na karku bo bekartow sie nie kocha. a twoj fagas nie jest w stanie cie utrzymac ze siano doisz od bylego krowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fagasy teraz ostrożne. Z kasy tak szybko nie chcą wyskakiwać. Szczególnie jak "wybranka serca" (chłe..chłe..chle.. - serca..;) dzieciata. Fagas lubi sobie pojeść, popić, por/ochać i radia posłuchać. No dobrze żeby owa "wybranka" miała na kondomy, bo rzecież tylko głupi dokładałby do takiego interesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie tepymi psiochami. raz was filet zaswedzi to se bekarta robicie. facet nie ten to drugiego lapiecie i doicie alimenty od kogos kto w przyszlosci zalozy rodzine i bd mial komornika na karku bo bekartow sie nie kocha. a twoj fagas nie jest w stanie cie utrzymac ze siano doisz od bylego krowo? O k***a niepokalane poczęcie???Od kiedy??Weź sobie kondomka kup nie będzie bękartów,komornika,i będzie super rodzinka.Same sobie bękarta robią o k***a a mnie się wydawało że do tanga trzeba dwojga. A tak nawiasem co mnie obchodzi że jakiś obcy huj komornika będzie miał,tyle dla mnie to znaczy że ze śmiechu polewam.Niech huj buli alb zdycha z całą rodzinką tą szczęśliwą,jak jest huj nieodpowiedzialny za to co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamir
Jestem facetem i chcę mieć dziecko przy sobie,ale moja była nie chce się zgodzić.Dziecko jest ze mną więcej godzin niż z matką,więc nie rozumiem dlaczego mam płacić w całości alimenty , skoro ponoszę takie same koszty,jak nie większe ,utrzymania synka?Szkoda,że nie można się dogadać,chociażby dla dobra dziecka.Nie wyszło nam ,to nie wyszło,ale ta zawiść,robienie na złość nawet kosztem dziecka,to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHalina
Starac sie o alimenty to obowiazek matki.Nawet gdy sama jest dobrze sytuowana,ojciec nie jest zwolniony z lozenia na swoje dziecko.Wielu traci prace celowo,zeby nie placic.To haniebne.Nie ma tu nic do rzeczy z kim mieszka matka.Dziwie sie tej wyrozumialosci dla zdrowego ojca,ktory dbanie o dziecko ogranicza do zabawy przez 2 godziny raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wygrałam z takim " bezrobotnym" uchylającym sie od płacenia. Poprostu złożyłam pismo do prokuratury, dostał wyrok w zawieszeniu i z tym wyrokiem poszłam do sadu o podwyższenie alimentow. Przywalili mu podwójnie :D Płacić musi, prace szybko znalazł. komornik ściąga z pensji, a jak przestanie odwieszą mu wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jego miejscu położyłbym fiuta na blacie - wymłócił.. wymłócił... i uciął! Za to co mu zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się męczyć, skoro są na rynku dobre kancelarie zajmujące się właśnie ściganiem wierzytelności? Ja korzystałem z Ultimatium, poradzili sobie z gagatkiem bardzo szybko. Polecam zajrzeć: kancelariaultimatum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusie się nauczyły ciągnąć kasę od byłych a same cip....ko nastawiają HA HA HA niech kur..... idzie do roboty 200-300 to max ile powinno się płacić alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200-300 hurra ja oddaje tatusiowi dziecko rzucam 200-300 reszta dla mnie.Cudnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena34
Ja miałam zasądzone na 2 dzieci 500zł. Sama chodzę do pracy, ale ktoś z dziećmi musi zostać, czyli do tego dochodzi opiekunka. Czy za 1000zł które zostaje się wyżyje? Raczej nie. Mąż jeszcze były nie płacił i było naprawdę ciężko. Musiałam się zdecydować na skorzystanie z kancelarii www.kancelariaultimatum.pl, by odzyskać zaległe środki, a nie było mi łatwo się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×