Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Dopisuję się do tabelki nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011...................2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bolow glowy- mnie okropne meczyly na samym poczatku. Raz bylo tak ze bolala mnie caly dzien, polozylam sie spac z zimnym okladem i po przebudzeniu dalej bolala, ale teraz juz jest wszystko ok... ja jakos nie mysle teraz o porodzie w sensie bolu tylko bardziej jak to fajnie ze zobacze Malenstwo. Ja zdecydowalam ze bez znieczulenia ani rusz, wiec moze nie bedzie tak zle. Wozkow jeszcze nie ogladam, pozatym okazuje sie ze nie ma co kupowac, bo nasze rodzenstwa maja roczne dzieci i wiekszosc takich zakupow nam odpada- nie widze sensu kupowania nowych rzeczy skoro te wszystkie sa wysokiej klasy i nieponiszczone... ale ciuchow, zabawek i zrobienia pokoiku sobie nie odpuszcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o porodzie myślałam, pokrzywiłam się trochę i sobie odpuściłam :) do tego jeszcze kawałek :):) Jeśli chodzi o wózki- ogładałam różne, różniaste i wciąż nie mam pojęcia jaki podoba mi się najbardziej :) Bóle głowy też miałam, raz na 2-3 dni, ale jakoś tydzień temu minęły, chwała Bogu. Ja też miałam różniaste niezdrowe zachcianki, wciąż je mam, nie mogę wyrzucić z myśli cudownego smaku cheesburgera z McDonalda :P Ale staram się jakoś z tym walczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Znam to uczucie ja teraz wygrzewam sie pod kołderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna- gdyby nie to ze jestem juz w lozku wsiadlabym w samochod i pojechala po tego cheesa, ale mi checi narobilas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe następnym razem narobie Ci ochoty wcześniej :D Sama też wtedy wystartuje na miasto i sobie kilka kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cześc dziewczyny masakra co chwile w nocy sie budziłam bo sucho w gardle i jestem nie wyspana. Ale cała noc śniła mi sie moja ulubiona sałatka i na obiadek ja zrobie :) A wy dziewczyny jak spałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
A ja nie spałam do 5 rano - oglądałam tv, teraz też za bardzo mi się nie chce spać chociaż ziewam strasznie ale nie zasnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze cala noc bez snu??- nie zle! Ania- ale mam nadzieje ze kazdego dnia bedzie coraz lepiej, u mnie tez dzisiaj jakis katar sie pojawil , a dopiero sie wyleczylam;/ ide sie syropow opic i jade na miasto, mam juz dosc siedzenia w domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
no 5 rano masakra ja bym nie wytrzymała teraz w pierwszej ciąży to ja tak miałam że mogłam nie spać i nie spać a teraz chodze spać najpózniej 23 no chyba że jakiś fajny horror leci to wtedy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja w sobote jade na jakieś zakupy musze sobie wkońcu stanik większy kupić :D no i ciążowe legginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
I nadal nie śpię po prostu nie mogę. A do niedawna było tak, że mogłam spać cały dzień i noc. Kurcze oby to nie zostało na stałe, bo się wykończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj wstalam i zamiast kaszlu dostalam rowniez bol gardla i katar w gratisie:( i bola mnie nawette miesnie o ktorych nie mialam zielonego pojecia;/ ale musze ruszyc z domu bo z psami trzeba wyjsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
To musi być jakiś wirus z powietrza bo nie wiem choroby nas pokolei łapią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no dziewczyny nie chorujcie! Widzę, że wszystkie jadły lody w dlugi wekend :D Co do wózków, to ja mam prawie nowy po małej (taki 3w1) więc kupować nie muszę :) za to kupię łóżeczko, ale to już bliżej jesieni, bo najpierw mam zamiar odświeżyć przyszły pokoik dzidzia. A o porodzie jeszcze nie myślę, chociaż jak już wjadę na porodówkę, to cykor na pewno będzie, ale co tam. Bardziej boję się CC niż SN :( Jest tu jeszcze ktoś, komu nie chce się sprzątać? Ja nawet nie wiem skąd się wziął bałagan, a posprzątać trzeba.. Mama Urwisa - bądź dobrej myśli - na pewno wszystko będzie dobrze, bo musi być i zasługujesz na to. Mocno trzymam kciuki za Ciebie i Dzidziusia :) Ania ja też muszę się wreszcie po stanik wybrać, a tak mi się nie chce.. Całe szczęście chociaż że w portki się jeszcze wszystie mieszcze.. A w ogóle to pytałam Was co porabiacie na co dzień i nikt mi nic nie chciał powiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jestem na L4, wiadomo, więc sprzątam w domu, jem i czytam ksiązki :D No i z psiakiem wychodzę na spacerki, ale to króciutkie, bo psiak 9miesięcy ma i tyle enegrii że cały czas mnie na smyczy ciągnie;/ A to mało konfortowe jest:( Co do spania- zostałam zbudzona o 7.00 przez mojego lubego jak do pracy jechał, później o 9.00 bo wrócił po jakieś papierki i tak w sumie sobie poleżałam trochę :) U mnie katar od początku ciąży, nie łapie o co chodzi, ale, że za często nie wychodzę z domu to i nie mam jak wirusów się nałapać :P Ale dzisiaj będzie mały test dla mojego zdowia- moja mama ma grypę, więc postanowiłąm pojechąc jej do biblioteki po jakieś książki, ona też mol ksiązkowy, jak ja :) A poza tym muszę sobie kupić jakiś krem do ciała i inne przybory, więc trochę się nalatam ;) No ale, czasem trzeba zażyć ruchu ^^ W dodatku śniły mi się dzisiaj ptysie i ciepłe lody... Jeśli do 17 jakiegoś nie zjem to chyba zwariuje :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam czytać :D chociaż nie mam czasu, czytam i czytam, zamiast np poodkurzać czy na zakupy iść :P Dobra, biorę się za te porządki już definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlett.--> powodzonka :) Ja takie porządki robiłam wczoraj pół dnia:) NIestety tak mam jak mój facet wróci na weekend do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No dziewczyny mam do was pytanie ogólnie mam już wybrany wózek ale zaczęły mi sie podobać te 3 funkcyjne z ta taka wieksza prostokątna gondola wiecie jest gondola, jest spacerówka i nosidełko ale podobają mi sie te prostokątne gondolki znacie jakieś marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątałam :D Ania weź pod uwagę że te 3w1 sa przeważnie duże i cięzkie, jak masz dużo schodów to lepiej jeszcze przemyśl sprawę, ja kupiłam dla córki wózek 2w1 i potem żałowałam - ciężki jak cholera (mam chory kręgosłup i nie mogę dźwigać), mała pojeżdziła w nim 5 miesięcy (w gondoli) i 2 miesiąc w spacerówce, po czym wkurzyłam się i kupiłam parasolkę. No ale teraz i tak będę go używać (gondoli). Ania wklej wózek który masz upatrzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Znaczy sie upatrzyłam sobie babyactive jet ale ponoć zła jakość i nie jest zachwalany ale oglądam i oglądam i wlaśnie coś podobnego tylko z prostokątną gondolą a nie owalną. Wiesz ja mieszkam w bloku ale wózki wprowadzam do garażu więc raczej z tym problemu nie bede mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Podobaja mi sie te modele marki ABC desing 1. Condor 2. 6S 3.Mamba 2011. nie moge wkleić nie wiem co jest jak ten mój przyjedzie będzie musiał zajrzeć. a te modele można zobaczyć na bobowózki.pl lub światwózkow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Troszke mnie nie było i widze ze nasze grno sie powiększa:) Ja wczoraj wróciłam z gór i powiem Wam ze 3 dni mielismy słoneczko 15 stopni a wczoraj budzimy sie a tam 20 cm sniegu i 11h wracalismy do domu... Własnie ogladałam zdjecia z wyjazdu i brzusio juz u mnie spory:) Pisałyscie wyzej o jedzonku,ja to pochłaniam wszystko co wpadnie mi do ręki niewazne słone czy słodkie,nawet nocysie budze i paluszki jem... Jutro jade na prenetalne i strasznie sie boje:( A jak Waszw samopoczucie bo widze ze troszku chorujecie... Duzo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
fajnie że wróciłaś :) pewnie świtnie sie wybawiłaś no właśnie brzusio dziewczyny już wam urosły czy nadal brzuszki płaskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ale sie rozpisalyscie:) a mnie tylko od soboty nie bylo;) mam nadzieje ze wszystko u Was ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
troszke poszło :) ja nawet rzadko już na swój profil na naszej klasie wchodze bo wole tu wejść i z wami pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie sie kulałam jak taka piłeczka,mała górka a ja już zadycha;) pisałyscie o wózeczkach ja ostatnio widziałam na ulicy babeczke z takim fajnym x-landerem szukam na necie ale nie ma takiego a wygladał na taki leciutki fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Podoba mi sie jeszcze MAXI COSI MURA ale cena przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
To tak jak ja teraz jak wchodze do samochodu najpierw tył potem nogi i reszta he he przerażające jest to że tak szybko brzuszek rośnie pod koniec to bede jak trzydrzwiowa szafa wyglądać ale to co ważne że dzidzia zdrowa jest i ma komfort w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam właśnie z miasta.... NIGDY WIĘCEJ. Nie dość, że słońce praży a wiatr taki zimny;/ to jeszcze co chwile głodna byłam, bo mi coś zapachniało, a jak się najadłam to szybko do toalety bo siusiu, na dodatek się zasapałam z zakupami (14tc! i się zmęczyłam.... porażka) i teraz leże i odpoczywam. Aż mnie zaczął kręglosłup boleć z tego wszystkiego;/ Ja na marki wózków nie patrzyłam, wiem, że bez względu na wszystko bede miala przed porodem komfort mieszkania na parterze, więc może być i 3w1. Póki co po prostu patrze jakie wózeczki śmigają po moim mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×