Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

xdaisyx link nie działa;/ ja narzie siary nie mam ale to chyba nie u każdej kobiety występuje i nie swiadczy o ilosci pokarmu później z tego co sie orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózeczek ładny i zgrabny ale przednie koła mnie nie przekonują zima to zima jak nas napadnie taka , co to 1 m śniegu na każdym zakręcie to takie kóleczka sie na bank nie sprawdzą takie mam wrażenie patrząc na kółka a reszt jak najbardziej :) To jest właśnie to nigdy z tą zimą nie wiadomo jak nie deszcz to śniegu po pas . Powinni wymyślić wózek taki żeby można zmieniać koła zależne od pory roku wtedy problemu by nie było z wyborem . Przepraszam za rozpisanie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Nicol90, witamy :) karolciaaa24, to bardzo blisko siebie mieszkamy, ja za osiedlem kopernika na grunwaldzie, więc również chwilka. xdaisyx, jeśli chodzi o wózeczek i biorąc pod uwagę porę roku w jakiej maluchy przyjdą na świat, czyli śniegi, plucha, itp... to z doświadczenia polecam duże pompowane koła. Ja miałam przy pierwszym dziecku podwójne małe kółka, to miedzy nie wchodził śnieg, albo się po prostu chowały pod nim i nie szło jechać, więc się trochę namachałam i nagimnastykowałam :) Co do rozstępów, to w pierwszej ciaży nie miałam ich w ogóle, a smarowałam sie od czasu do czasu oliwką, albo zwykłym balsamem po kąpieli, zobaczymy jak to tym razem będzie :P Moja bratowa kupowała drogie kremy na rozstępy Vichy i smarowała się od początku ciąży, a pod jej koniec dostała okropnych rozstępów, więc dużo zależy od naszej skóry i jej indywidualnch predyspozycji do rozciągania. Co do manicure, to chyba faktycznie francuski najpraktyczniejszy, ładny i do wszytskiego pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży jak byłam to siara pojawiła mi sie na około 2 tyg przed porodem , teraz wcześniej też chce karmić więc wolałabym żeby był ten pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wlasnie super super rozpisuj sie;-) z tego co wiem to sa tez dostepne podwojne z przodu i to nie sa takie male male- tak tylko wygladaja. musze go na zywo gdzies odnalesc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam pazurki;p Co do rozstepow to ja niestety mam mnostwo... od dolu brzucha po same cycki:( a najgorsze jestto ze wiem ze nie da sie ich pozbyc-moga tylko stac sie mniej widoczne-tj.biale. co do zakupow-to ja wlasnie skonczylam bo powoli bankrutuje:( a w przyszlym msc czeka mnie zakup wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to jeszcze poszukam czegos;-) chociaz i tak musze zobaczyc;-) co do rozstepow ja poki co nie mam- smaruje sie oliwka, mustela, palmersem i roznymi rzeczami, ale tez slyszalam ze duze znaczenie ma czy mama miala- moja np nie miala i tez licze ze sie obejdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek śliczny :)! Ale na nasze cudowne szczecińskie drogi rzeczywiście lepiej zaopatrzyć się w kobyłkę o solidnych pompowanych kołach ;) Bo o ile Krzywoustego, czy Niepodległości przejedzie się bez problemu, to urocze małe uliczki niestety wykończą takie kółeńka w chwilę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozstępy które już sa dobrze po ciąży zrobic mikrodermabrazje kilka razy nie zlikwiduje do konca ale efekt jest...ja uzywałam gerbera teraz uzywam ziajki i jestem zadowolona,ale kumpela uzywała zwykłego balsamu nawilzajacego i nie ma rozstepów,wszystko zalezy od genetyki,od skóry itd... Ja juz planuje jak od stycznia zaczne siłownia,basen,masaze zeby do lata jakos wygladac a wiem ze bede miała duzo do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna - no wlasnie na szczescie mnie te okolice nie dotycza, ja mieszkam na os. domkow na prawobrzezu i tu na szczescie drogi sa nie zle;-) ale fakt centrum jest cudne pod tym wzgledem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wózeczek śliczny i zapytaj moze sprzedawce czy mozna kółka wymieniac bo ja widziałam gdzies aukcje ze mozna było miec rożne kółka do wózka ... na lato do spacerówki lzejsze a na zaime pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nicol90 witam również;) Ja zazwyczaj robiłam kwadratowe pazurki i zawsze frencz ale te okrągłe tez mi się podobają nie podobają mi się jedynie te długie do szpica. Ale w ciąży znacznie mi się poprawiły moje paznokcie i nie robię puki co żeli mogę swoje zapuść bo mi się już nie rozdwajają jak kiedyś i pomalować:) no właśnie Karolcia jak rozstępy są jeszcze czerwone to jest szansa je zlikwidować albo przynajmniej trochę zmniejszyć.Mi się zrobiły takie małe na razie na wewnętrznej stronie uda i będę próbowała coś z tym robić puki się da:)A poza tym robi mi się celulit i nie wiem jak ja się pokażę w stroju kąpielowym na wakacjach;/ Jeśli chodzi o siarę to ja też jeszcze nie mam. A przedłużane rzęsy podobają mi się u kogoś ale sama bym chyba nie zrobiła moja koleżanka ze szkoły je miała i wydawało mi się że ma takie ciężkie oczy nie do końca otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zakupy też czekam do wypłaty a planuję trochę tego pokupić bo jak na razie to mam tylko parę ubranek pieluszki butelkę i śliniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,,,wczoraj cały dzień nie mogłam się dobić na forum...z tlenem były problemy a to powiązany portal.. Ja jestem kucharzem z zawodu więc tak naprawde nie moge się bawic paznokciami:( od 7 lat pierwszy raz zrobiłam sobie tipsy na swój ślub,piękny frencz z cyrkoniami a teraz tylko sobie maluje korzystając z tego że jestem na zwolnieniu...ale jak wrócę do pracy to znowu koniec hehehe:) ale sobie męski zawód wybrałam nic nie moge ze sobą zrobić bo na kuchni jest duża temperatura..sanepid..wiec bez sensu:) Byłam wczoraj u gin i moja córa ma długie nogi hehe:) jak mama:)jest wszystko okej..:) Dzisiaj byłam u swojej koleżanki która miesiac temu urodziła dzidzię Gabrysię:)i tak się cieszyła ze przyjechałam bo mogła w końcu wstawić pranie,troche posprzątać,ogarnać się:)ja się zajełam małą na rozgrzewkę :) i muszę powiedzieć że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać,,mimo tego zmęczenia z jakim wróciłam po całym dniu... ..już bliżej niż dalej..:) Witaj Nikola,dzisiaj twoje imię było na językach u mojej koleżanki:)(chyba że to tylko forumowy nick):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wózeczek już stoi w pokoju naszczęście. Teraz zostało mi tylko łóżeczko i inne drobiazgi a tak wszystko już upchane w szafie aby co komode dokupie bo oprócz koleżanki która mi ubranka da to jeszcze sąsiadka ( która ma ich po dwójce dzieci ) i mówiła że, tymi ubrankami trójke dzieci by ubrała więc nie wiem na co sie nastawić czy mnie czasami nie zawali :D. A ja ostatnio kupiłam ręczniki 2 mały i duży i zostawiłam sobie je do szpitala w razie czego bo są takie miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i od 2 dni mam uczucie pełnego brzucha ciasno sie robi. Ze skórą na brzuszku to nie mówie bo napięta do granic możliwości chyba a jak doszedł ból żeber to już całkiem wysiadam. I zauważyłam jedną rzecz musze sie nagimnastykować żeby założyć buty :o a wstać to musze sie skulnąć na brzeg i dopiero moge ruszyć :) już jak taki wielorybek mały jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze siara nie ma na to wplywu ale u mnie w pierwszej ciazy siary bylo duzo i potem pokarmu tez masa moglam karmic troje dzieci naraz a w drugiej pokazala sie pozno i skapo i tak tez bylo z pokarmem, wiec tak mi sie skojarzylo bo bedac w ciazy po tylu latach wyrywkowo pamietam jej przebieg ,ale siary nie zapomne bo co noc budzilam sie zalana ,musialam spac w staniku z wkladkami laktacyjnymi a potem po porodzie w tej kwestii tez nic sie nie zmienilo:)wiec pozostaje miec nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała karmić piersią, więc mam nadzieję, że późne pojawienie się siary, lub jej brak przed porodem nie będzie w moim wypadku wskaźnikiem do ilości mleka :) Ostatnio zawsze zasypiając mam w głowie dzidziusiowe sprawy i tak oto już 3cią noc z rzędu mam jakieś szalone sny o ciazy, porodach i maluchach :):) a tak ogólnie to dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej wstajecie Dziewczynki;-) u mnie dzisiaj trzeci dzien z rzedu wiatr i deszcz- wszystkiego sie odechciewa. Ja tez chcialabym karmic piersia i mam nadzieje ze siara w ciazy nie jest wyznacznikiem przynajmniej u mnie... zakladacie jakis czas karmienia piersia?? jaki jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie śpie od 7 trzeba było napalić bo od tej pogody tak jakoś zimno sie zrobiło albo mi sie wydaje :) no ja pamiętam że, właśnie ok 2 tyg przed porodem mi sie pojawiła i miałam mleka dużo i na dodatek tłuste jak ściągałam bylo widać na ściankach butelki żółty osad myślałam na początku że, jakieś mam mleko nie dobre ale mamie sie spytalam i mówiła że jak żółte to tłuste i mi synek szybko przybierał na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzięki za przywitanie :) Ja siary też jeszcze nie mam ale chyba nie ma na to reguły. Aczkolwiek chciałabym bardzo karmić piersią. Z zakupami na razie pomalutku u mnie... parę ciuszków już kupiłam, wózek już mam ale większe zakupy planuje gdzieś na koniec sierpnia. Myślę, że już będę na zwolnieniu więc będę mieć dużo czasu:) Okropna pogoda... eh... chce słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol90 pochwal sie jaki masz wózek bbo tu już pare ciężaróweczek też ma. xdaisyx a hartan topline czy jakoś tak też fajne wózki można kupić np. wersje spacerową i do tego gondole miekką ( jeśli wózek ma być lżejszy) albo z gondola twardą :) tylko podsunęłam pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odespalam jeszcze chwile wstalam dzis z M do pracy nie moglam sobie miejsca znalezc:( jest coraz gorzej ze spaniem niestety,mnie sie jakies terrarium z dziwnymi zwierzami snilo jak nie parzyly to gryzly ale sen byl taki smieszny jakis:) Co do czasu karmienia mysle ze 8-9 miesiecy to max tyle karmilam starszego potem sam zrezygnowal z piersi a mlodszego tylko 3 miesiace, mialam jakos malo pokarmu choc jemu wystarczalo ,ale nie mialam nigdy przepelnionych piersi czy nawalu na poczatku tak jak to bylo z pierwszym synem.Nie wiem jak to sie dzieje i co na to wplywa ale jestem pelna nadziei ze teraz bedzie mi tez dane karmic i planuje chociaz sprobowac karmic chlopcow obu naraz:) mysle ze poducha bedzie niezbedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek mam od koleżanki Tako- w sumie nie uważam go za najdoskonalszy nawet rozważałam z mężem kupno nowego ale stwierdziliśmy, że zainwestujemy w lepszą spacerówkę. No chyba, że mi się jeszcze zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie:) u mnie lekka poprawa pogody...nie pada, ale jest zimno...wkoncu moge zrobic pranie i spokojnie rozwiesic na dworze:) u mnie tez jeszcze siara sie nie pojawila, a na rozstepy stosuje krem PERFECTA MAMA , mam poki co stare rozstepy, bo szybko urosłam i mi sie pokazaly (tak to sobie tlumacze) :) zadowolona jestem z poprawy wlosów:) do tej pory rozdwajaly mi sie koncowki wypadaly, a teraz zrobily sie miekkie, lsniace i koncowki wygladaja jakbym dopiero co wrocila od fryzjera:) to pewnie za sprawa witamin, a tesciowa mnie straszy ze mi powypdaja po porodzie, bo jej duzo wypadlo, ale ona ma ogolnie slabe wlosy, ja mam za to gesta czupryne:) i moze nie bedzie tak zle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek no beda pewnie wypadaly ale zobaczysz jak szybko beda rosly nowe:) moja tesciowa mi powiedziala ostatnio ze po ciazach jej wlosy przestaly sie krecic nawet nie wiedzialm ze to mozliwe pewnie dlatego ze moje sa calkiem proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do dziewczyn z Poznania i okolic widzialam plakat tej akcji USG 2D i 4D w Plazie 6-7 sierpien to kolejna akcja pod patronatem fundacji Odetty Moro Figurskiej chyba widzialam to juz ze dwa lata te,mu i wlasnie jest zawsze latem i w Plazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozstepy mialam jak roslam, ale zbladly. W ciazy zaczely sie robic i zaczelam smarowac kreme-ziaja. I.. nic nie pomoglo;/ teraz mam wielkie i czerwone:( co do siary to u mnie ok, miesiaca temu sie juz pojawila. Nie duza ale jest;) a dzisiaj pochmurno i do du... mam zamiar isc do sklepu, z psami, ogarnac, zrobic kanapki, herbatke i zalegnac w lozku z pilotem. Albo allegro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Witam Nicole!!! Na szczęście mam już solidny zapas ogórków, mam nadzieje, że spokojnie starczą na rok, teściowa jednak mi dużo pomogła, więc nie jest chyba aż tak zła;) ale powiem wam, że sama bym nie dała rady i już! Umyłam 6 kg ogórków i wyłam z bólu kręgosłupa, więc pomoc był niezbędna;) a co to włosów to rzeczyuwiście, ja słyszałam nie raz, że kręcone włosy stawały się bardziej proste, tak miałam moje teściowa, na zdjęciach z młodości miała bradzo kręcone włosy, a po pierwszej ciąży zrobiły się jej ledwo falowane i tak juz zostało zastanawia się nad tą siarą, ja mam już od ponad miesiąca, ale nie jakoś dużo, tak ledwo, ale jest, w pierwszej ciąży miałam dużo później, w 8-9 miesiącu, i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i od czego to zależy, zobaczymy:) u nas póki co słoneczko, zrobiłam pranie i myślę nad drzemką, a sprzątać po prostu nie mam siły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×