Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Ja wiem dziewczyny o tej opcji płace allegro ale ten sprzedajacy nie zanaczył takiej opcji to po pierwsze a po drugie nie ma z nim zadnego kontaku a chciałm zeby wysłał mi na inny adres... Kumpela ma ten laktator ręczny z aventu z butelka i zadowolona była ja tez taki kupiłam zobaczymy jak sie sprawdzi... A co do chrzcin to my mamy w planach zrobic na wiosne jak juz będzie troszke cieplej moze na wielkanoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam na początku antykolkowe, ale za cholerę nie pamiętam jakiej firmy.. Potem kupowałam już zwykłe. A chrzciny też zrobimy na wiosnę, córcię chrzciliśmy jak miała 5 miesięcy :) A w ogóle, to już nie mogę się doczekać, jak mała będzie na świecie :) I chyba jednak będzie miała na imię Aleksandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja na razie wstrzymam się ze smoczkiem, zobaczę, czy mała będzie go potrzebować, czy nie. Najwyżej mąż dokupi :) Dla starszej córci nie kupowałam smoczka, ale w po 2 nocach w szpitalu pełnych wrzasków mała dostała smoczek (w sumie w szpitalu byłyśmy 10 dni, bo mała miała infekcję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to ja w ogole widze pozno zamierzach chrzcic, bo dopiero po slubie, a slub w czerwcu i mysle tak o lipcu, sierpniu. Pozatym jakos bardziej widze chcrzciny jak Synek bedzie starszy bo pamiatki w postaci zdjec beda ladniejsze;-) ale to tylko moje zdanie. a co do chrzestnych to nasze rodzenstwo, wiec z tym problemu nie bedzie;-) uciekam sie dalej opalac, buziaczki i milego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez kupie taki smoczek najwyzej go nie uzyjemy..a wydatek to nie jest duzy a zawsze bedzie pod reka jakby co karolciaaa kolejny kombinezon to ile ty ich masz??bo ja jeszcze ani jednego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam aż trzy małe butelki, bo też dostałam od lekarza takie właśnie reklamówki z gazetami i próbkami i od znajomej położnej dostałam kilka rzeczy :) Nad laktatorem też się zastanawiam ale chyba poczekam i sprawdzę później czy faktycznie będzie potrzebny najlepsze jest to, że ktoś wymyślił allegro więc szybko i łatwo można kupić a jak nie to w sklepie :D Własnie kurier przyniósł mi komplet pościeli który zamawiałam, naprawdę super jak za te pieniądze jestem zadowolona :D a mało tego pościel jest już nawet powleczona chociaż i tak trzeba będzie zdjąć do prania ale liczy się efekt jak przyszła :) a i zamówiłam jeszcze prześcieradła frote z gumeczką też jakościowo wydają mi się bardzo fajna i cena banalna w porównaniu ze sklepem (przynajmniej w moim mieście sklep 21zł allegro 13,45zł) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le_soleil
Witajcie po długiej mojej nieobecnośći! Byłam odcięta od neta, nie ma to jak nasza kochana tp :/ Tak pobieżnie nadrobiłam zaległości, strasznie się rozpisujecie :P W środę byłam na wizycie, wiem że będzie dziewczynka :) na 99% bo na wizycie ani drgnie, więc nie ma okazji się dokładnie przyjrzeć. Waży 500g, i wg usg termin mi wychodzi na 6 grudnia, a z normalnych obliczeń na 24 listopada. Co do chrzcin, to zastanawiamy się nad świętami, i tak zawsze rodzina się zjeżdża, było by bez dodatkowej roboty. Chrzestni już są wybrani, moja siostra i brat męża. Widzę, ze szalejecie z zakupami! Ja jeszcze nie mam NIC! Póki co się wstrzymamy, bo w rodzinie było u nas dużo dziewczynek, więc na pewno dużo rzeczy dostaniemy, a resztę się dokupi. Pozdrawiam ze słonecznego śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia moja posciel tez dzisiaj doszla i tez byla powleczona fajny efekt od razu po wyjeciu a przescieradlo 2szt kupilam w tesco za 13zł bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki:) Trochę się naczytałam bo musiałam nadrobić zaległości:) Ja się też już zastanawiałam nad chrzestnymi i prawdopodobnie weźmiemy na ojca chrzestnego mojego brata a na matkę chrzestną moją kuzynkę z która mam bardzo dobry kontakt od dziecka.Ale jeszcze im tego nie oznajmiliśmy wydaje mi się że trochę za wcześnie. Ja byłam dzisiaj na badaniu krwi a wyniki będe miala w poniedziałek to tak akurat bo wtedy ide do ginekologa na badania.Już się nie mogę doczekać. Zawsze jak długo czekam na wizytę to jestem bardzo zdenerwowana czy wszystko jest w porządku.Jeszcze mnie wkurzają uwagi znajomych którzy twierdzą że mam mały brzuch;/ Mi się też trochę ubranek nazbierało ale nie mam tyle co wy bo mi się jak na razie do jednej szafki mieszczą i jeszcze mam miejsce.Także dużo zostało jeszcze do kupienia a z akcesorii nie mam jeszcze nic. Teraz żyjemy wczasami bo za niedługo wyjeżdżamy a też muszę sobie kupić strój kąpielowy i parę ubrań dla siebie.Pewnie jak wrócimy z wczasów to zacznie się szał wyprawki dla dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden kombinezon mam taki lżejszy na 62 i dwa ciepłe na 68:) Ja kupiłam przescieradła z frotty z gumka za 15 zl w auchan... Ja tez w poniedziałek ide do gin i juz sie nie moge doczekac az zobacze mojego łobuza:) mam nadzieje ze bedzie ruszal bo chce nagrac filmik bo z ostatniej wizyty tez mam filmik ale nawet nie drgnął;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, My wczoraj byliśmy na 4d, rzeczywiście fajny bajer :) Ciągle mi zmieniają terminy... pierwszy był na 22.11, kolejny 16.11 i następny 13.11. Po wczorajszej wizycie spadło na szczęście tylko o jeden dzień czyli na 12.11. Rozmiary małego to jakieś 840 gram i około 23 cm (25 tydz. i 5 dni) Od 16 sierpnia zaczynam zakupy :) Już nie mogę się doczekać :) Poza badaniem które było przyjemnością to dzień okropny - od godz. 13 skurcze i bóle brzucha (głownie lewa strony, w pachwinie) i tak już do końca dnia. Masakra. We wtorek idę do mojego prowadzącego i mam dostać jakieś silniejsze niż magnez i nospa leki rozkurczowe, żeby ten brzuch się tak nie spinał :( p.s. też dostałam taką siateczkę z prezencikami :) (butelka, gazetki, próbki kosmetyków...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj odwiedziła pani listonosz z kolejną paczuszką :D No i pojawiła mi się dzisiaj siara, ale tylko przy ściśnięciu brodawki. U nas rano ładna była pogoda, ale przed chwilą popadało, wciąż jest duszno, więc nastawiam się na burzę :/:/ W dodatku kompletnie nie mam pomysłu na obiad, do sklepu daleko, a mnie od rana krzyż boli, więc pewnie znowu zwalę sprawe obiadu mojemu na głowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dzisiaj strasznie duszno, w domu jeszcze jakoś można wytrzymać, ale jak się tylko wyjdzie na zewnątrz to okropieństwo! ja sprawę obiadu mam już załatwioną, dzisiaj przygotowałam polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym, bardzo łatwe w przygotowaniu mięsko i dobre bo kruchutkie ;) Ja narazie też muszę sie wstrzymać z zakupami, przynajmniej do czasu wypłaty, bo na Huberta dużo wydałam na nowe ubranka, bo idzie od września do przedszkola, ciekawe jak to będzie, ależ ten czas zleciał, za 2 miesiące skończy 3 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja jakos oklaplam z tym podekscytowaniem ciazowym ,chyba mnie troche ta cukrzyca przygniata ,cukry mam dzis dobre to pierwszy dzien diety czekam na pomiar po obiedzie mam nadzieje ze dobrze sobie wszystko wyliczylam.Julianna u mnie wczoraj siara ciekla sama ,ale tylko mi sie to zdarza jak nie mam stanika wtedy" wolny cyc" robi co chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam siare już . Dzidzia dzisiaj chyba opoczywa poszalała i teraz sokój :) ja dzisiaj na obiad robiłam placki ziemniaczane i została zupa z wczoraj . dzisiaj odpoczywam bo coś mi za często sie brzuch napina aż za często :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie dzisiaj zapowiadal sie ladny dzien wiec wstawilam do prania ciuszki dla Synka;) wyszly mi 3 pelne pralki:) a teraz wzielam sie bardzo za prasowanie, ale musialam zrobic sobie przerwe bo nogi mnie zaczely bolec:) widze ze zaczelyscie pisac o butelkach...ja kupilam juz z 3 miesiace temu zestaw startowy z Aventa za 55zl..w tym dwie butelki 125ml i 250ml i maja te zatyczki/zamkniecia a teraz widze ze jest juz tanszy:( http://allegro.pl/zestaw-startowy-philips-avent-260ml-butelki-smoczk-i1743312187.html jest w nim smoczek uspokajajacy..na wszelki wypadek :) ja o chrzcinach tez myslalam na Boze Narodzenie, ale zobaczymy jak to bedzie:) a chrzestnymi bedzie moj brat i nasza bardzo dobra kolezanka....:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek a ja prasuję na siedząco :P magslom - moja córcia też idzie do przedszkola i też czekają mnie większe zakupy ubraniowe dla niej, szczerze mówiąc to bardzo się boję, jak zniesie rozstanie ze mną, bo ostatnio strasznie mamusina się zrobiła.. Siary na szczęście jeszcze nie mam, chociaż w 1 ciąży wcześniej się pojawiła :) A my właśnie wróciliśmy z placu zabaw, mała tak się wyszalała, że wcina już 4 kromkę, niestety tylko z masłem, ale zawsze to coś. Dziewczyny pomyślcie, że za rok będziemy miały już 9-miesięcznego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem najbardziej w tyle bo ja mam tylko ciuchy które dał mi ktoś,i wózek..i jeden kocyk...butelkę mam w planach kupic tylko jedną,smoczek w październiku i reszte też w październiku...bo muszę wyremontować całe mieszkanie więc stwierdziłam że będzie tylko się kurzyło.. W ogóle jestem poddenerwowana,bo nie wiadomo czy uda nam się dostać ten kredyt:/..teraz to nie jest takie proste:/..bardzo mi to popsuło wieczór bo nawet gadać mi się nie chce... Jeszcze w tramwaju tyle młodziezy siedziało a mi starsza babcia ustępowała miejsca...no żenada...ogólnie ja nie siadam bo mi brzuch uciska i mi się cieżko oddycha więc podziekowałam bardzo...i powiedziałam babinie żeby sobie siedziała ja nie muszę:) Wszystko mnie denerwuje dzisiaj..wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w tyle. Mam raptem 7 bodziakow, 3 pary skarpet, kombinezon, lozeczko i komode pielegnacyjna. Ale poprostu czekam az sie dowiem plec. A teraz wlasnie wstawilam ciasto do piekarnika, bo mam straszna chec na zebre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tyle to ja też jestem, bo nie kupiłam prawie nic, no ale wszystko mam po małej, więc początkiem października jak będę prała ubranka zobaczę co ewentualnie dokupić :) Lusiunia skoro będziesz mieć remont to rzeczywiście lepiej nie kupuj dużych rzeczy typu wózek, bo z doświadczenia wiem, że trudno to potem gdziekolwiek wepchać, żeby się nie zakurzyło/ zniszczyło. A w tramwajach/ autobusach to normalka :( Ciasto też bym jakieś zjadła, ale piec mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie znam tego ciasta..to jakieś z kremem? chętnie skorzystam z przepisu jeśli można:) Ja uwielbiam sernik z serków ostrowia z białą czekoladą...mniam.. W ogóle ja chciałam zostać cukiernikiem nie kucharzem..ale mi nie dali a szkoda.. teraz mam faze na torty angielskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia, ja też daleko w tyle. Mam tylko 10 rzeczy i nic więcej. CZekam, aż skończy się remont pokoju maluchów - choć jeszcze nie zaczęty :( Dopiero co skończyłam łazienkę, a oprócz małego pokoju planujemy położyć panele w drugim pokoju. Praca czeka nas jeszcze mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wszystkie ubranka poprasowałam:) dałam jakos rade:) i stwierdzialm ze kupilam za mala komode:) strasznie mnie dzisiaj bola stopy, i ogolnie nogi... stopy mam wrazenie ze wygladaja jak pletwy...;) a maz na poprawe nastroju przywiozl mi kebeba w tortilli:) milego wieczoru, Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakos ciezko zabrac sie za pranie ciuszkow bo troche roboty z tym bedzie...chyba zrobie to we wrzesniu, ale za to posegregowalam wszystko wedlug rozmiaru i teraz przynajmniej widze czego ile mam i stwierdzam ze mam za duzo wszystkiego hehe teraz jak bede polowac na allegro to tylko roz.6-9mcy :) przed chwila wygralam aukcje z kombinezonem :) wiec kolejny "problem"z glowy mam nadzieje ze bedzie ok zobaczymy jak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pranie ubranek zostawię sobie tak gdzieś na październik . Ja jutro będę piekła dwa ciasta tzn tort czekoladowy i sernik z brzoskwiniami bo mój mąż ma urodziny które robimy w niedzielę a do jeszcze dojdą sałatki i pewnie grilla zrobimy .Także 2 dni w kuchni i jeszcze to sprzątanie;/ Nie lubię przygotowań do imprezy dobrze że mama mi jutro pomoże:) Miłej nocki wszystkim brzuszkom życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×