Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Jak ja ci zazdroszcze... mi teoretycznie zostalo rowne 6 tygodni... zaczyn mi sie juz czas dłuzyc...:/ Dziewczyny nie obrazcie sie ale grypa zoladkowa to dla mnie zadne wytlumaczenie... tez kiedys bralam tabletki i to przez kilka lat, w tym czasie rowniez chorowalam lecz w ciaze nie zaszlam... po prostu wystarczy czasem pomyslec...! A poza tym skoro ma juz 3 (?) dzieci to powinna sobie zdawac sprawe ze wyprawka jest droga i tak jak juz ktoras z Was napisala powinna od samego poczatku kompletowac najpotrzebniejsze rzeczy a nie liczyc ze ktos sie "zlituje" i im pomoze... Sorry ale naprawde wkurzaja mnie ludzie odpowiedzialni inaczej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Ja przy 1 dziecku kupowałam wszystko co najlepsze,pieluchy tylko Pampers,potem widząc ze nie ma uczulenia to cały czas te biedronkowe (Dada).Przy 2 dziecku też te same. Wiadomo teraz też kupiłam te same,cena ok. 27zł. ok.78 szt. NAjpierw trzeba wypróbowac czy dziecko nie ma uczulenia. Nie polecam tych najtańszych,szybko przemakają i odparzają maleńką pupkę ;) Co do SZpitala to zazwyczaj pielęgniarki ubierają noworodki w szpitalne ciuszki,kąpią dzieci a w chwili wypisu to ciuszki się oddaje i wtedy się ubiera bobasa w swoje. U nas na Śląsku tak jest. Jesli u was tak nie ma to zabierzcie po 2/3 kaftaniki z długim rękawkiem,body,śpioszki,2 p.skarpetek,czapusie no i wiadomo w dniu wypisu jakis kąplecik ciepły. Kosmetyki to wiadomo,raczej wiecie co dla dziecka i dla siebie :) Zazdroszcze tym co są przy koncówce i lada dzień bedą rodzić! Z goleniem tez jest problem,jak już jestem w kabinie prysznicowej to sama do siebie sie śmieję bo takie pozycje robie ze śmiech na sali i trwa to dosyć długo. Co bikini to fakt, bez lusterka ani rusz! Gorzej jak włoski odrastają i znowu zaczyna swędzieć :/ Co do tej dziewczyny.... szkoda gadac,fakt faktem iż dziecko na tym najbardziej cierpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie moge przeczytac o tej potrzebujacej dziewczynie o co chodzi? moze i ja bym cos podeslala... chcialam sie was zapytac czy moze slyszalyscie o podobnej przypadlosci, bo az sie sama pukam w glowe- otoz od jakis 2 tygodni mam ochote na zapachy- benzyny, pasty do butow, kleju itp- normalnie moglabym spac ze szmata nasaczona benzyna- az mi slina cieknie jak czuje te zapachy. Czasem jak sie budze to jest to pierwsza moja mysl- z M. poprostu zaczelam jezdzic na stacje i tankowac po 10 litrow dziennie a panowie z obslugi jak ich odganiam od dystrybutora sie dziwnie na nas patrza;-)...Slyszalyscie moze o czyms takim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New Borny są od 2-5 kg nie widze powodu zeby dziecko miało się cisnąć chyba że urodzi się 5 kilowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Faktycznie nie ciekawa sprawa z tą dziewczyną nie rozważni są no ale jeśli już jest w takiej sytuacji to krytyka tu na nic tylko pomoc jest teraz ważna.Ja niestety nie mam nic co mogłabym dać bo to będzie moje pierwsze dziecko także nie mam nic na zbyciu:/ Ja dzisiaj nic się nie wyspałam mała mi jakoś naciska na dół brzucha i mnie boli o plecach już nie wspomnę cała połamana wstałam.Zrobiłam obiadek i muszę się zabrać za dalsze prasowanie ciuszków ale jakoś nie mam weny. Też się zastanawiam jaki rozmiar pampersów wziąć czy te 2-5 czy 3-6 kg.Lekarz mówił że po urodzeniu powinna mieć max 3,5 kg.Może kupię po jednej paczce z każdego rozmiaru i zobaczę które będą lepsze. I też nie wiem czy kupować te drogi z pampersa czy może jakieś tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
mnie sie wydaje ze moja mala bedzie malenka wiec ja kupie te new born 2-5kg.1 paczke a jak cos do sklepu jest niedaleko wiec moaz podskoczy. zazdroszcze dziewczyna ktore juz sa tak blisko porodu u mnie rowne 6 tyg zostalo i juz tak nie moge sie doczekac.zwlaszcza ze ostatnio wszystko mnie drazni denerwuje jest mi niewygodnie juz we wlasnej skorze. jest to wogole mozliwe ze od 2 czy 3 tyg przytylam 1,5 kg a cm w brzuchu sie nie zmienily ? a wiec 34 tydzien 10 kg + 115 cm w brzuchu http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze sie waze tylko u gin wiec zobaczymy w piatek ale mysle ze bedzie 9,10kg na plus...a obwod brzuszka 100cm... mam pytanie czy bedziecie szczepily swoje maluszki na rotawirusy lub pneumokoki??sa rozne zdania na ten temat jestem ciekawa waszych zdan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja synka szczepiłam na pneumokoki i meningokoki ale po ukończeniu 3 lat jak szedł do przedszkola, teraz też tak zrobię . Na rotawirusy nie szczepilam i czy teraz Julkę zaszczepię jeszcze nie wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ostatnio miałam problemy z kompem i mnie trochę nie było, już nie mogłam się doczekać, żeby do Was zaglądnąć i broń Boże czegoś nie przegapić;) Z ta dziewczyną to faktycznie przykra sprawa, już nawet nie będę pisała, że sama sobie jest winna, bo widać, że jest nieodpowiedzialna, ale zastanawiam mnie fakt czemu, mając 3 dzieci, pozbyła się dosłownie wszystkiego! ja też czuję się jak słonica, u mnie 11 kg na plusie, ale czuje jakby ze 30 kg!!!!! ja pięty sobie pumeksem wyszoruje, co prawda przepłacę to ciężką zadyszką, ale warto:) nogi ogolę, okolic intymne to juz wyższka szkoła jazdy, jak to ktoś wcześniej napisał "na oślep";) ale póki co sobie odpuściłam... Karolcia dobrze zauważyłaś, że najlepiej idzie z pachami, heheh!!!!!! a ja zauważyłam, że w ogóle samoobsługa najlepiej wychodzi mi rano, wieczorami to już jestem jak zdychająca, sapiąca słonica:( mało przyjemne porównanie ale tak się czuję:( rozbawiło mnie tez do łez jak któraś z Was napisała, że ma problem z ubraniem majtek;) ja też robię to z trudem, bo nie dość, że trzeba ustać najednej nodze to jeszcze trafić w dziurkę;) heheh!!!!!!!!! ja na razie kupiłam 1 paczkę pampers premium 2-5kg, tam jest 78 sztuk, nie mam doświadczenia w tej sorawie, bo przy córci używałam tylko pampersów, dużo dobrego słyszałam o tych rossmannowskich, albo dada, ale o dada słyszałam też że są złe i już sama nie wiem na początek kupiłam też 6 paczek chusteczek nawilżających pampers sensitive, w carrefourze były za 26 zł;) ale mam też z rossmanna baby dream, też są dobre i mogę polecić:) ja na razie uciekam, bo przyszedł mi wózek i idę rozpakować!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chusteczek to nakupowałam masę. Mam huggiesy, pampersa, rossmanowskie, dada z biedronki i dzidziusie. W sumie około 20 paczek, ale ja używam je teraz też, zawsze mam 1 paczkę w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chusteczek nie mam. Ostatnio na gumtree.pll oglaszala sie dziewczyna ze sprzedaje chusteczki clean pampersa 10 opakowan za 15 zl i pampersy paczka za 20 zl. Mialam kupic chusteczki ale nie jestem przekonana. Bo to wysylka. Nie wiem czy to nie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja też ich często używam, czasem nawet zmywam nimi make-up:) dziewczyny rozłożyłam ten wózek i cieszę się jak dziecko:) jest śliczny:) mimo, że kupiłam używany na allegro! gondola i akcesoria są po prostu jak nowe, po spacerówce troszke bardziej widać, ale nie tak źle;) ogólnie jest 1000 razy ładniejszy niż na zdjęciach!!!!!!!! kolor taki bardziej czerwonego wina:) i prowadzi się super:) miałyście rację, że warto kupić x -landera:) http://allegro.pl/x-lander-xa-2010r-i1843065244.html?source=oo dokupiłam właśnie do niego nowy fotelik w tym kolorze, kupię adaptery do fotelika i będę miała full;) za ok 1300 zł;) ale się cieszę, zmykam jeździć "na sucho" po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka ja tez mam ten wozek tylko inny kolor i tez jak narazie jestem zadowolona, fotelik dokupilam maxicosi.. ja od ponad 3 lat uzywam huggies do zmywania makijazu sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka-gratuluje zakupu:) Już niedługo pojdziecie na pierwszy spacer:) Julianna-szczupaczek mały z Ciebie:)Kurcze,gdybym tyle ważyła to bym skakała(chociaż pomysł nie najmadrzejszy)do góry z radosci :) Chusteczki nawilżane przydaja się tez do wycierania kurzu,polecam takie najtansze z Tesco-3,99 kosztują.Na serio. Asia jest po cc,mają córkę wazy 2150,48cm długosci.jutro wysyłam paczke. wiecie co mi przyszło do głowy?moze wzorem innych kolezanek załozymy maila i bedziemy mogły po urodzeniu dzieci wstawiac tam zdjecia itd.? A,jeszcze o szczepieniach.ja nie szczepiłam małego na rota i pneumokoki,raczej unikałam szczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca tez o tym myslalam patrzac na forum pazdziernikowych mam one maja jakas galerie maja tam haslo i tylko one moga tam zagladac ale nie wiem gdzie takie cos mozna utworzyc?!hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zalamuje powoli... Nie dosc ze cukrzyca wykryta strasznie pozno to ciagle wyniki zle:( po sniadaniu tylko byly dobre. Po obiedzie 1h po-138(norma jest do 120)a po 2 h 124... wiem ze zjadlam cos czego nie powinnam i pewnie dlatego takowe wyniki. Ale na 3 dni odcieli nam gaz(jakis remont) i woogle cokolwiek na cieplo jest trudno zjesc... boje sie ze cukrzyca utrzyma sie po ciazy(babcia ma cukrzyce a ja nadwage), boje sie ze dziecko bedzie chore albo bede miala cc... Jednak wyniki USG sa dobre, ale i tak sie o wszystko boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam sie zważyć i waże 62 kg :) to ja już chyba taka talia osy he he he:) owca ja już uzbierałam ubranka dla dzidzi cały karton :) też jutro wyśle :) a dla ich 2-letniego synka wyśle jak skombinuje jakiś karton bo kurcze nie mam a w tym za chiny sie nic więcej nie zmieści . Popytałam ludzi i poprosiłam o ubranka dla dziewczynki rozm 68 troszke tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za:) też uważam, że to super pomysł, wspólna galeria, albo chociaż ten mail:) poczekajmy, aż więcej dziewczyn się wypowie, może ktoś będzie miał konkretny pomysł;) z tym kolorem wózka to ja też bym inny wybrała, ale jak licytujesz na allegro to nie zawsze kolor ma nadrzędne znaczenie;) ale i tak jestem zadowolona, to jeden z moich ulubionych kolorków:) a jeśli chodzi o te chusteczki to ogólnie często się przydają, na wyjazdy, na grilla, a na co dzień w domu ja np. często myję nimi buty jak nie mam czasu na pastowanie;) także u mnie w domu każda ilość mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet malenka ja nawet nie wiem co Ci napisać, na cukrzycy się nie znam, nie wiem jakie rady by Ci dać, wcześniej trochę było pisane o tym co jeść, nie dawno nawet mama babelków pisała jak się odżywiać ja Ci mogę jedynie napisać, żebyś się nie denerwowała za wcześnie, skoro na usg jest poprawnie to nie panikuj! ja wiem, że łatwo pisać, gorzej samemu to przeżywać, ale pamiętaj najgorzej jest na początku, musisz się po prostu przyzwyczaić i nauczyć prawidłowo odżywiać:) głowa do góry!!!!!!!!!!! będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za wtedy wstawiłabym wam zdjęcie mojego synka jak miał 1-2-3 i 4 miesiące słodkości totalne zresztą od początku śliczny był aż do teraz :) i drugiej mojej dzidzi jak już sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dziś byłam na zakupach... no i zaszalałam :) W smyku kupiłam kombinezon na zimę dla fasolki - zrobię jakieś zdjęcia, bo w sieci nie ma jeszcze tej nowej kolekcji, i wrzucę na forum, to ocenicie. Jest czekoladowy, wyszywany różowymi malutkimi serduszkami. W środku też ma taki delikatny róż. Ogólnie nie przepadam za tym kolorem, ale ten jest taki niedrażniący - pięknie się komponuje z tym brązowym. Do tego trafiłam na wyprzedaż w mothercare - kupiłam bluzeczki-dwupak, półśpioszki-dwupak i pięciopak z bodami z długim rękawkiem. Wszystko z takiej mięciutkiej, delikatnej bawełenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całe popołudnie przelezałam bo mam taki ból pleców ze masakra ruszyc sie nie moge;/ mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo mam do załatwienia kilka spraw... Z meilem fajna sprawa mogłybysmy tam sie informowac na biezaco,wysyłac fotki itd bo jak tutaj cos sie wstawi to zaraz setki zbednych komentarzy... Ja proponuje załozyc meila (moge to zrobic) wy wyslijcie swoje adresy meilowe a ja przesle Wam hasło do tego wspólnego meila i powinno byc oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie bedziecie mialy nic przeciwko... załozyłam meila na onecie wiec czekam na wasze meile wtedy wysle login i hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie poczty na onecie ale ok nie mam nic przeciwko :) zobaczymy jak sie sprawdzi ten meil :) a wiecie jak sie zaklada taka galerie co tylko my bysmy mialy dostep? to podaje mojego meila agatj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×