Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Witajcie poswiatecznie :-D U mnie 8 tydzień i 2 dzień... Z żoładkiem tak jak u większości, po nie wielkim posiłku uczucie przepelnienia, wielka oponka, gazy i problem w kibelku ;-) Piersi dalej strasznie bolą.. Fajnie tak poczytać mamusie z podobnym terminem bo takie wszystko jest bliskie i jakoś tak lepiej się robi..:-) a rzeczywiście sporo już nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_margaret proponuje Ci zrobić test ciążowy spóźniająca miesiączka nie musi oznaczać tylko ciąży :P na tym etapie czyli jak piszesz tydzień po terminie @ na pewno test będzie już wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
Witam nowe dziewczyny. Zrobiłam wynik beta HCG jest to koniec 6 tygodnia u mnie i mam wynik 43 tyś a węc te mdłosci to sobie nie wymyślam, tylko naprawde jestem w ciąży :) powiem szczerze, ze mi ulżyło. A w czwartek wizyta u lekarza. 3majcie kciuki . Strasznie nas tu dużo :) super... Może jakaś tabelka by się przydała? Padam na ryjek, tak się stresowałam tą betą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia855
Witam Was Kochane Proszę pomóżcie mi Byłam dziś u lekarza z okresu wychodzi 8 tydzień termin na 12 grudzień Pani doktor powiedziała że na usg wychodzi jak by był ok.4-5 tydzień mówiła że możliwe że mi się wszystko poprzestawiało po porodzie i jeszcze tydzień przed jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to karmiłam jeszcze córeczkę piersią (19 miesięcy) myślałam że zobaczę i usłyszę bicie serduszka Naszego Szczęścia ale nie:((( Jeśli któraś z Was tez tak miała to proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Co do witamin to ja Wam powiem jedno... bez szaleństw Moje Drogie! Nie dawajcie sobie wciskać bez sensu ton suplemencików, jak macie dobre wyniki krwi i się zdrowo odżywiacie. Normalna zdrowa dożywiona Baba nie potrzebuje tego, aby urodzin zdrowe Dziecię. Kwas foliowy - a i owszem, zarówno podczas starań, jak i przez pierwszy trymestr... Każda, która już wie - powinna zakupić i brać, nawet zanim pójdzie do lekarza. Ale co do suplementów? Siła reklamy koncernów farmaceutycznych i tyle... A potem efekt jest taki, że rosną nam w brzuchach KOLOSY NIENATURALNE i niemal niemożliwe do urodzenia. Na zachodzie już się odchodzi od takiej bezsensownej i nieuzasadnionej suplementacji. Skąd jestem taka mądra skoro oczekuję pierwszego Potomeczka? A stąd, że tak mnie uświadomiła koleżanka, która ma trójeczkę i tylko pierwsze rodziła w Polsce. Dwójka kolejnych w Finlandii... I takie ma doświadczenia właśnie w tym zakresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Hej! Ale Was/Nas duzo:D Niunia-jesli czytalas od początku-to wiesz ze umnie wg OM wychodzi 8tc wg USG cos kolo6tc...staram sie myslec pozytywnie,,,nie fiksowac(choc w Wielki Piątek mialam moment zalamki,ale 3letnie latorosl nie pozwolila mi zbyt dlugo w tym dole siedziec//) do 5.05 niby nie daleko ..ale ja mam wrazenie ze czas sie wlecze strasznie....i nie ukrywam ze strasznie boje sie tego co moge uslyszec...owszem i cialko zólte rosnie i pęcherzyk ale nadal nie widac (kilka dni temu) zarodka jeszcze wiec to USG bedzie bardzo wazne... Magda-gratuluje bety!!! A mnie strasznie mdlosci(wieczorem) męczą.. co do suplementów-mam zdanie ze im mniej tym lepiej-zwalszcza teraz kiedy tyle warzyw swiezych sie pojawia-wiem ze nie wszystkie mamy dostep do 'domowych'rzodkiewek ,sałat itp ale ja na ten czas jedynie kwas foiowy łykam. Umnie niezmiennie sprawdza sie na zaparacia sok ze swiezych jabłek;) ściski śle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze tak zapytam nieśmiało, gdzie zakupiłaś sok sliwkowy??????????????? Ja juz przeszukałam pare sklepów i ani widu ani słychu. Zawsze uważałam swój sklep za bardzo dobrze zaopatrzony a jednak takiego soku nie mają w asortymencie :( Może kupiłas w hipermarkecie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Ja walczyłam dzisiaj z moim żołądkiem. Soku śliwkowego nie próbowałam, ale znalazłam inny sposób - duży jogurt naturalny + jabłko ze skórką. Długo nie musiałam czekać;) I o pół kilo lżej na żołądku:) Co do witamin to biorę femibion (z uwagi na tarczycę, zawiera jod) i kwas foliowy. Femibion brałam już 3 miesiące przed zajściem w ciążę. Niunia - ja na Twoim miejscu poszłabym za ok. tydzień na kolejne USG. Możliwe, że Ci się wszystko poprzestwiało i tak ma po prostu być:) Ale żeby był pewną, musisz pójść na USG. Z tą tabelką to bardzo dobry pomysł. Już raz wklejałam ale nikt nie podchwycił...:( Próbuję raz jeszcze:) NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7................17.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. wybaczcie, ze sie tak wcinam w topik ale czasem fajnie przeczytac co sie czulo na poczatku:) na wstepie gratuluje wszystkim dwoch kreseczek:) przeczytalam, ze niektore z Was nie ujrzaly jeszcze bijacego serduszka. wiem co czujecie, bo u mnie w 7tc (dokladnie 6t 4d) byl pusty pecherzyk z cialkiem zoltym a zarodka ani sladu:( takze okropnie sie balam i przez 2tyg zylam w strachu sniac o poronieniach itp..na szczescie w 9tc bilo juz serduszko, a teraz ten "pusty pecherzyk" fika koziolki w brzuchu:) wiem ze latwo mi mowic, ale wierze, ze wszystko bedzie dobrze:) zycze wszystkim ciezaroweczkom spokojnych 9miesiecy i zdrowych bobaskow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! właśnie wróciłam z usg i jednak muszę szukać podwójnego wózka :D hahahahahahaa jaja jak berety chyba się poryczę za szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuLipannek
barbera !!! gratulacje :D ja dzis bylam na usg - 5 tydz :)) modlilam sie o jeden pecherzyk ;)))) aktualizuje! NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7................ 17.12.2011 TuLipannek....23.......Szczecin.........5..................29.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7................ 17.12.2011 TuLipannek....23.......Szczecin.........5................ ..29.12.2011 Magda .........29.......Olsztyn ..........6................ 20.12.2011 Tez muszę brać Femibion (dawna nazwa feminatal 800 metafolin), włąsnie ze względu na lepiej przyswajalny kwas foliowy oraz specjalny kompleks witam, poza tym mam 7 mm guzka na tarczycy, więc jod tez u mnie wskazany... Tak więc nie przekreślam tego typu suplementów, bo tylko dzięki nim niektórz z nas sa w stanie w ogóle zajść w zdrową ćiążę, a powiedzmy sobie szczerze , w młodych warzywach więcej chemi niż pożytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7................ 17.12.2011 TuLipannek....23.......Szczecin.........5................ ..29.12.2011 barbera........29.......Leszno............8..................08.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
Barbera - gratulacje, a Ty miałaś in vitro prawda? A to często spotykane własnie przy tego typu zapłodnieniu :) Po mojej dzisiejsze becie i przyroście (nawet sama laborantka mówiła ze szybko rośnie) też się zastanawiam czy czasem dwójki nie bedzie :) przeraża mnie to hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7................ 17.12.2011 TuLipannek....23.......Szczecin.........5..................29.12.2011 barbera........29.......Leszno............8.............. ...08.12.2011 Magda..........29.......Olsztyn...........6 .................20.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja nawet nie miałam super wysokiej a tu taka niespodzianka i jeszcze szukał czy trzeci się gdzieś nie schował (bo miałam podane trzy ) ale na szczęście są dwa :D ale jestem nadal w szoku bo w czwartek miałam robione w klinice usg i lekarka stwierdziła, że się wchłonął i go przekreśliła a dzisiaj tak niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja sie w pisze do tabelki ale jutro bo mam dopiero pierwszą wizytę, niby wyszło mi ze jestem w 7ty ale jak lekarz potwierdzi to sie wpisze. to moja pierwsza ciążą po 8c starania było ciężko a teraz nie moge w to uwierzyć ze mam dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Inka-dzieki za slowa otuchy!!! Gratulacje podwónej ciązy!!!!!Teraz z perspektywy czasu-mysle ze fajnie byłoby miec bliznieta-z mezem i tak planowalismy docelowo:D model 2+2:p wiec byłyby odchowane trzylatki. Ale ciesze sie ze mam moją Pszczołe,rezolutna energiczna i juz(!!) pyskującą mi;)kocham ją nad zycie! Hehhehe topik sie rozrasta bardzoooo szybko:D co to bedzie do grudnia!!!! ps ciesze sie z kazdej pozytywnej wiesci od Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7.................. 17.12.2011 TuLipannek....23.......Szczecin..... ....5................ ..29.12.2011 barbera........29.......Leszno............8............... ...08.12.2011 Magda..........29.......Olsztyn...... .....6 .................20.12.2011 Myszka281....24........FR.................6.................24.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia 83 anulka ja też starałam sie8 cykli i nie mogę w to uwierzyć że w końcu się udało i już chce być u lekarza 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
Dziewczyny wierzycie w to? http://jolmys.webpark.pl/ Wielu osobom naprawdę się sprawdziło, zresztą niech sprawdzą dziewczyny, które maja już dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7................ .. 17.12.2011 TuLipannek....23.......Szczecin..... ....5................ ..29.12.2011 barbera........29.......Leszno............8.............. . ...08.12.2011 Magda..........29.......Olsztyn...... .....6 .................20.12.2011 Myszka281....24........FR.................6.............. ...24.12.2011 Asia1983.......27........Słupsk............7..................13.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Barbera - bliźniaki- super! moja fasolinka ma 10,06 mm :) dziewczyny miałam teraz robione drugie usg, ktoś mi powiedział,że za często(pierwsze w 4-5 tyg) - co Wy na to? miała któraś z Was tsh3 i tsh4 robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia855
Dziewczynki mój mąż się śmieje że jestem od Was uzależniona rano wstaje szybciutko kukam co nowego wieczorem tak samo :) Ciesze się bardzo że jest Nas coraz więcej modle się żebyśmy wszystkie po kolei w grudniu pisały o urodzeniu Naszych Szczęść Po wczorajszej wizycie śniły mi się jakieś głupoty ale ja wierze że będzie wszystko dobrze i zobaczę bijące serduszko :) Miłego Dnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76.....35.......Katowice.........7................ .. 17.12.2011 TuLipannek....23.......Szczecin..... ....5................ ..29.12.2011 barbera........29.......Leszno............8.............. . ...08.12.2011 Magda..........29.......Olsztyn...... .....6 .................20.12.2011 Myszka281....24........FR.................6.............. ...24.12.2011 Asia1983.......27........Słupsk............7............ ......13.12.2011 Wiara_nadzieja..21....Kędzierzyn-koźle........6..........28,12,2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76..........35.......Katowice............7................ .. 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin.............5................ ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno...............8............ . .....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn...............6 ..................20.12.2011 Myszka281.........24........FR.....................6.............. ...24.12.2011 Asia1983............27........Słupsk................7........... ......13.12.2011 Wiara_nadzieja...21....Kędzierzyn-koźle......6.......... ........28,12,2011 Troszke przerobilam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) tłoczno, tłoczno - bardzo sie cieszę !!! Barberra - wielkie gratulacje, to juz drugie bliźniaki na forum !!! NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76..........35.......Katowice............7........ ........ .. 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin.............5....... ......... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno...............8...... ...... . .....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn...............6 ..................20.12.2011 Myszka281.........24........FR.....................6..... ......... ...24.12.2011 Asia1983............27........Słupsk................7... ........ ......13.12.2011 Wiara_nadzieja...21....Kędzierzyn-koźle......6......... . ........28,12,2011 Esska271...........36......Bielsko-Biała........9...... .......03.12.2011r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj płodny ten nasz naród :D haha a kto jeszcze spodziewa się bliźniąt bo nie jestem od początku na bieżąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×