Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

No faktycznie coś nowego, nic mi nie drętwieje, nad wyraz dobrze się czuję, aż to dla mnie dziwne bo przez ostatnie tygodnie dzidzia dała nieźle popalić. Czyżby to koniec mulenia w żołądku??? Teraz tylko tycie i jedzenie do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie xzaczyna się jutro 10 tydzień i mdłości powoli też ustępują, są teraz tylko na czczo, albo jak zjem coś cięższego np. pizze. Ale za to sikam na potęgę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde idę jutro robić badania i musze być na czczo. To dla mnie koszmar bo zaraz robi mi się słabo, dopóki jestem najedzona jest wszystko ok, ale zaraz po wstaniu muszę zjeśc cokolwiek i co ja zrobię :( Pewnie zemdleję przy pobieraniu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, niebyłomniechwilęityleczytania :) Super. Myślałam,żetylkomniedrętwiejenoga,alewidzę,żetonicdziwnego:) NabólpęcherzapolecamUrinal(żurawina).Możnastosowaćwciaży. Najlepiejdużocytrynyabyzakwasićmocz :) Witamnowegrudnióweczki :) Gosiekpoweekendziebędędzwonićdolekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie było mnie chwilę i tyle czytania Super. Myślałam,że tylko mnie drętwieje noga,ale widzę,że to nic d ziwnego Na ból pęcherza polecam Urinal (żurawina). Można stosować w ciąży. Najlepiej dużo cytryny aby zakwasić mocz Witam nowe grudnióweczki Gosiek po weekendzie będę dzwonić do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję :) Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... .... .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ... ... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................8... ... . . ....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................6 ........... ..20.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................6... .. .... . ..24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk..................7.. . ........ . .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle....6....... .. . ...28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10. ....... ... .03.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............8... ... .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... ..........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy...............9..... ........ ...07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz.................5... .............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź..................6. ................29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9................. .08.12 .. MISIA ANULA......27...........kraków................7............ ..? doooorka11......19...........Bielsko Biała...........6..........24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... ..........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............10... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........9...... .........5.12.2011 Mama Oliwki....... 26............Płock...........7...............23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice.........8....... .......14.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Dziewczyny, a czy to jest normalne, że chodzę taka podminowana i ciągle szukam dziury w całym? Jestem rozdrażniona i bardzo łatwo wpadam w złość. Wkurzają mnie w pracy, wkurza mnie rodzinka, wyżywam się niestety na moim Ślubnym - chociaż ten staje na uszach, żeby mi dogodzić pod każdym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, że to normalne. Masz huśtawkę emocjonalną i od euforii możesz wpadać w złośc i depresję. Hormony szaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, to zupełnie normalny objaw:) Mój mąż ostatnio najbardziej lubi jak śpię;) No a niestety właśnie wstałam i wymyślamy co by tu na obiadek zjeść... Wiecie, że odrzuciło mnie od moich ulubionych produktów? Wcześniej mogłam je jeść o każdej porze dnia i nocy a teraz nie mogę... Dziwaczne to wszystko:) Skorpion, daj koniecznie znać jakie wrażenia po wizycie;) Mój B. Kupił mi piękne pelargonie - posadziłam sobie na balkonie:) Ale niestety, pogoda jest taka, że nie posiedzę sobie na dworze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas tez paskudnie, byłam teraz na balkonie i zimno brrr, mokro. Dzisiaj co chwile się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Ja mam dzisiaj dzień "na nie". Przeleżałam od bladego świtu do teraz pod kołderką (z przerwami na popas)... Czeka mnie bardzo bardzo ciężki czas w pracy od środy - mnóstwo stresu, siedzenie po godzinach, etc. Wkurzam się, bo szefowa ewidentnie daje mi odczuć, że taryfy ulgowej nie będzie z powodu ciąży, a wręcz przeciwnie - chce ze mnie wycisnąć wszystko, ile się da - bo mogę przecież w każdej chwili zniknąć, a poza tym - ten mój macierzyński też jej chyba nie w smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, a wiesz o tym, że absolutnie nie mogą Cię trzymać po godzinach? To wbrew przepisom. Z tego, co zrozumiałam masz umowę na stałe, więc jeśli szefostwo ma takie podejście na Twoim miejscu od razu poszłabym na L4. Stresem możesz tylko sobie zaszkodzić. Ale to oczywiście jest moje zdanie. Tak na marginesie zawsze wychodziłam z założenia, że od tego jest szef żeby poradzić sobie w takich sytuacjach. Nie my mamy martwić się o to, kto będzie pracował za nas, ale właśnie on. Wychowywanie dzieci, a co za tym idzie ciąża i poród (czasem L4 ma się przez całą ciążę) to nasz "przywilej i szefostwo musi się z tym godzić, czy chce czy nie. Mówię tu oczywiście o osobach mających umowę na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOje szczescie;*
Ojej dziewczyny juz na grudzien są:)) tak z ciekawosci przegladam forum i natknęłam sie na Was:)) Pozdrowienia od wrzesniowki 2011:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrlla u mnie na pierwszym usg były dwa pęcherzyki, na drugim stwierdzili, że ten mniejszy się wchłonął , a na trzecim u innego lekarza (bo miałam plamienia i trzeba było sprawdzić czy wszystko ok z fasolką) pokazały się dwa serduszka :D a w sumie już się też pogodziliśmy z tym, że drugi nie przetrwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek_76 muszę też wypróbować z tą wodą z cytryną bo kora tak sobie na to działa a teraz testuje przemywanie tantum rosa a jak jutro będzie kiepsko to do lekarza bo nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Gosiek_76 Tak - umowę mam na stałe i moja pozycja jest dość mocna w mojej firmie... Między innymi dzięki temu, że zawsze byłam dobra w tym, co robię, a do tego jeszcze zaangażowana i dyspozycyjna "do zdechu".... Więc taka nagła zmiana sytuacji jest dla Szefostwa delikatnym szokiem. Ja doskonale wiem, co mi mogą, a co nie mogą - jestem m.in. specjalistą w zakresie kadr, aleeee... wiesz czym się różni teoria od praktyki? Tym, że premię, awans lub podwyżkę też mi mogą dać lub nie - bo nikt im kazać nie może... Rozumiemy się? Jak chcę mieć dobrze, to muszę iść na kompromisy, a nie udowadniać Szefostwu, co mi może... Tą są kwestie dużo subtelniejsze i mniej jednoznaczne niż przepisy prawa pracy... Nikt nie musi pracować w nadliczbówkach w ciąży - ale też nikt nie musi mi dawać podwyżek, premii, nagród, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Gosiek_76 Co do stresu - zgadzam się z Tobą oczywiście, dlatego cały czas obserwuję i jak stwierdzę, że gra nie jest warta świeczki, to odpadam. Daję szefostwu jeszcze 2 tygodnie na ochłonięcie i jak nie zmieni podejścia - nie zamierzam ryzykować dobra Bąbelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
barbera czemu plamilaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
dziewczyny kiedy mozna współżyć w ciazy bo moj chlop sie strasznie "meczy":) a ja sie boje ze moze sie cos stac maleństwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrlla okazało się, że po prostu za dużo polatałam przed świętami i to normalne szczególnie jak się okazało przy bliźniakach no i teraz już siedzę na L4 i M musi sprzątać w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaaaa
i ja i ja 10 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
tez bym chciala zeby moj M cos porobil w domu ,wszystko ja :/ jeszcze nawet mi mowil zebym malowala pokoj bo on nie ma czasu wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ? mój może trochę oklapł i stracił troszkę entuzjazmu, ale na początku to mi nawet szklanki nie pozwolił pomyć :D szału już dostawałam i trochę wyluzował, ale też mu się nie dziwię bo 6 lat staraliśmy się o dziecko :D a teraz nadrobimy za jednym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - rozumiem Cię, Ty najlepiej będziesz wiedziała, kiedy iść na zwolnienie:) barbera - woda z cytryną jest naprawdę dobra, ale trzeba dużo pić, szklankę za szklanką niestety... ale możesz do tego dodać lodu i masz fajnego "drinka":) Ja piłam 2 dni i podpijałam w nocy i mi przeszło:) karrrla - ja mam zakaz współżycia do końca 3 miesiąca niestety... ale z tego co wiem, przy prawidłowej, niezagrożonej ciąży można współżyć od początku. Najlepiej spytaj lekarza. Mój mąż tak koło mnie biega, że aż mi głupio czasami. Na święta On wszystko przygotowywał, wszystko posprzątał, pomył okna, nie pozwolił mi niczego robić i do tego jeszcze spełnia moje zachcianki. Ale już taki dobry z Niego człowiek i też Mu zależy żeby z dzidzią było wszystko OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla w ciaży mozna cały czas, jak nie ma plamień to "delikatniej" a potem juz chyba normalnie. Mnie tez chłop zamęcza bo równiez jakoś przez to L-4 stałam sie wrażliwsza na potrzeby fasolki i nie mam chęci na częste zbliżenia. Niby w ciaży jeszcze bardziej sie chce, a ja jakos tego nie odczuwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
no wczoraj sie skusilam i mialam strasszne wyrzuty sumienia ale nic sie nie stalo :) pozniej balam sie ze moge sie nalapac zapalenia pecherza .wczesniej czesto mialam po wspolzyciu . pozniej slyszalam ze czesto w ciazy zdarzaja sie stany grzybicze a tam to przeciez sie obciera to moglo dojsc do infekcji ale na szczescie tez nie dosszlo . ah jeszcze tylko 2 tyg i mam nadzieje ze mi ulzy i nie bede sie juz tak stresowala . lekarze mi powiedzieli ze najczesciej do poronien dochodzi w 6 7 tyg a pozniej juz ryzyko powoli spada .... te glupie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
dziewczyny opowiedzcie czy na poczatku czułyście ze jestescie w ciąży czy dopiero jak okres wam sie spoznil to przypuszcalyscie ze to moze ciąża . u mnie bylo tak staralismy sie 7 mc juz bylam zrezygnowana, ale jak zwykle czekalam na owulacje a ona nie przychodzila . nie ma sluzu i nie ma wiec stwierdzialam ze znow jakies zaburzenia hormonalne . wraz mnie zaczal bolec brzuch tak nawet dosc mocno - to wtedy musial sie zagniezdzic bo tydzien pozniej zrobilam test ciezowy to byl tydzien przed spodziewanym okresem i wyszedł mi pozytywny czyli to wyszedl 3 tydz ciazy ...na nastepnie poszlam na bete i wszytsko potwierdzilo ;) ah moja fasolka kochana :) za poł roku juz bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
jakie to dziwne- nie znając i niewidzac kochac kogos ponad zycie :)najpiekniejszy okres w zyciu kobiety to ciaza faceci moga nam pozazdrosic tego uczucia . nie przeszkadza mi to ze wymiotuje mam zgage zaparcia bolące piersi humory wzdecia bole krzyza rozstepy celulit wysuszona sluzowke nosa i gardła jestem bardzo spiaca :) wszystko jestem wstanie dla malca wytrzymac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×