Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Karla, ja czułam dokładnie moment zagnieżdzenia, takie dziwne ciepło i smyranie w podbrzuszu, jak jechałam po wyniki bety, to już wiedziałam, że jestem w ciąży :) A jeśli chodzi o seks, to sie nie stresuj i nie żałujcie sobie,:) Jak ciąża nie jest zagrożona, to śmiało można współżyć, my żadnych ograniczeń ne wprowadzaliśmy, w żadnej ciąży :) W drugiej ciąży to ostatni az kochaliśmy sie w dzień w którym pojechała do szpitala:) Moja gin kazała nam intensywnie zaleć,żeby szyjka macicy dojrzewała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny, słoneczny dzionek:) karrrla - my z zajściem w ciążę nie mamy żadnego problemu:) Od pierwszego strzału jak to się mówi;) Ale dwa poprzednie cykle miałam bezowulacyjne, więc nie mogło się udać. W 3 cyklu w 14 dniu miałam owulację i raczej wiedziałam, że się udało:) Dzisiaj w nocy czułam straszne przelewania w moim brzucholu - to pewnie fasolka dokazuje i rośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo, że jestem po in vitro to czułam jak każda z fasolek się zagnieżdża bo różnica jest między nimi kilka dni i jak wspomnę to tak mi się objawy pokazywały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny jak ja tak czytam o waszych dolegliwosciach typu, wymioty, mdlenia, bole glowy, krzyza, odrzucanie od roznych produktow to normalnie az sie zleklam bo ja mam tylko czasami bole brzucha i moze leciutko bardziej wyczulony wech niz zwykle ale nic po za tym.... nawet do ubikacji nie biegam nie wiadomo jak czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze 2 dni przede mna i ide do lekarza mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i uslysze bicie serca malenstwa bo troche sie zdolowalam czytajac wasze opowiesci i zadna z nich mnie nie dotyczy JEST TU KTOS KTO TAK JAK JA NIE MA ZADNYCH OBJAWOW JAKIS WIEKSZYCH.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara_nadzieja - nic się nie martw. Wiele kobiet nie ma w ogóle żadnych dolegliwości i przechodzi ciążę wzorowo. Ja w mojej pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych dolegliwości i urodziłam dwoje zdrowych, dużych chłopców:) Jesteś po prostu szczęściarą:) Choć rozumiem Cię, że się martwisz, ale dolegliwości naprawdę o niczym nie świadczą. Każda z nas jest ina i każda będzie przechodziła ciążę inaczej:) Spokojnie czekaj na wizytę u lekarza, zobaczysz serduszko i się uspokoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara_nadzieja mnie dolegliwości ppjawiły się dopiero po 6 tyg, więc może jeszcze przed Tobą:) ale uwierz mi, lepiej ich nie mieć za dużo :) Ja w poprzedniej ciąży nie miałam prawie żadnych dolegliwości, a teraz umieram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziekuje za pocieszenie jezeli jest wszystko ok to juz wole zeby zostalo bez zadnych objawow... ja moze dlatego tez jestem taka nerwowa bo mam ciaze zagrozona i to dla mnie jeszcze wiekszy stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara_nadzieja nie martw się ja też myślałam, że jestem jakaś inna albo szczęściara a teraz nawet w nocy mnie budzą mdlości jak przy wielkim kacu a np dzisiaj dopiero dochodzę do siebie bo albo głowa boli albo mdłości i zawroty głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ;* ja dzis czuje sie dobrze pozatym ze mi slabo :) no a co do tego czy wiedzialam o ciazy zanim mi lekaarz powiedzial to tak, wiedziałam :) czułam to.... inne uczucie w brzuchu, jakby juz nie byl tylko moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Byłam dzisiaj oddać mocz i krew do badań. Ech, jak ja nie lubię zastrzyków :( Musze oczy zamykać i nos zatykać, żeby nie czuć tego zapachu lekarza. A tu pani wbiła igłe i nie chciała wyjąc :) Do tego jeszcze na czczo, a wiecie jak mam z jedzeniem.... No ale udało się, wyniki w środę. Co do odczuwania ciaży to miałam to tzw. plamienie implantacyjne czy jakoś tak sie to nazywa tydzień przed okresem. Z reguły przed dostaniem okresu pare dni przed zaczynały mi się już plamienia więc na początku byłam pewna że to okres, ale plamienie było tylko jednego dnia i koniec. Przed okresem dużo gorzej się czułam, mąż pytał mnie co sie ze mną dzieje bo dziwnie się zachowuję, no i okazało się co jest grane ;) Poza tym miałam zawsze okres jak w zegarku dlatego jakiekolwiek odstępstwa od normy były pewnością, że to ciaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiara_nadzieja witaj w klubie to ja też należę do tych szczęściar z synem nie miałam nic tylko powiększone bolące cyce i teraz tak samo a z synem miałam jeszcze senność cały czas chciało mi sie spać a teraz nic energia mnie rozpiera tylko powiększone cyce i bolące :D więc niektóre kobitki mogą tak mieć to normalne...Co jeszcze śmieszne to starałam się 8 miesięcy i nic byłam tyle razy pewna że się udało bo miałam bóle brzucha itp... a ten szczęśliwy cykl przekreśliłam bo czułam się świetnie nawet nie czułam zagnieżdżania dopiero w terminie miesiączki bolał mnie brzuch przez następny tydzień teraz nic tylko te cyce :P Też się denerwuje czy wszystko ok ale pocieszam sie że z 1 ciążą było tak samo wiec spokojnie czekam do pierwszej wizyty 19 maja to będzie mój 9 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę, żeby nie uciekła:) Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... .... .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ... ... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................8... ... . . ....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................6 ........... ..20.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................6... .. .... . ..24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk..................7.. . ........ . .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle....6....... .. . ...28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10. ....... ... .03.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............8... ... .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... ..........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy...............9..... ........ ...07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz.................5... .............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź..................6. ................29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9................. .08.12 .. MISIA ANULA......27...........kraków................7............ ..? doooorka11......19...........Bielsko Biała...........6..........24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... ..........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............10... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........9...... .........5.12.2011 Mama Oliwki....... 26............Płock...........7...............23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice.........8....... .......14.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mąż przyniósł ostre czipsy z ostrym sosem, jadłam je jak gdyby nigdy nic.I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ja nie cierpię ostrego i dla mnie trochę popieprzona potrawa już jest ostra. A tutaj jadłam jak smok, nie czułam w ogóle, że to jest ostre. Dziwnie się zmieniają te smaki w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie według lekarza to 8 ty pierwszy raz dziś było mi niedobrze w pracy a w niedziele w południe padłam i spało sie 2 godzinki jak nigdy :)hihi dziewczyny nie wiem czy panikować ale dziś mam jakieś brązowe plamy na pewno nie jest to krew. wiecie coś na ten temat co to morze być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Kurczę... nie wyszło... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia Anulka, zadzwoń do lekarza. U mnie niestety 2 razy nie zwiastowało to niczego dobrego:( Ale spokojnie, może to być związane z zupełnie czymś innym. Ale do lekarza zadzwoń jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
tez bym na twoim miejscu zadzwonila w koncu tu chodzi o kropeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara_nadzieja mi się zaczęło ok 8 tygodnia misia 83 anulka ja też miałam plamienia i niby do 14 tygodnia to normalne przy większym wysiłku, ale i tak nie ma co ryzykować szczególnie w pierwszym trymestrze i lepiej zgłosić się do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie zglos to lekarzowi :) dzis pierwszy raz od 2 miesiecy czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli kręgosłup i czuję się osłabiona. Pół dnia przespałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek po twoim suwaczku widze ze nasze fasolki tylko dzien roznicy maja miedzy soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Ja mam dzisiaj doła :-( mam głupie wrażenie że z fasolka coś bedzie nie tak. W piątek usg i już schizuje.. Do tego wyzywam się na moim G, przegielam i teraz ciągle ryczę :-( :-( wiem że to jest najgorsze ale ... A w dodatku plecy mi strasznie dają w kość.. Buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecek04
Kobietki a te badania, które robiłyście na toksoplazmozę, mocz itp. - dostałyście wytyczne od Waszego ginekologa czy na własną rękę robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotecek ja miałam robione już wcześniej, ale teraz jak zaszłam to dostałam rozpiskę co w którym tygodniu, nie wszystkie są obowiązkowe ale warto niektóre zrobić własnie takie jak tosko, różyczka czy cytomegalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×