Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

madzianietka, Czytalam o X landerach na forum, faktycznie dużo pozytywnych opinii. Niestety w najwiekszym Świecie Dziecka w Warszawie były dwa i oba to były spacerówki :/ Generalnie jeśli chodzi o wózki w sklepach to wybór biedny.. A ja chce dotknąć, powozić, sprawdzić czy mi kolor do oczu pasuje ;) Na szczęście jeszcze duzo czasu na rozmyslanie i wybieranie, niedlugo wszystkie bedziemy systematycznie chadzały na wizytacje do sklepow dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) w końcu pojechałam na weekend do łodzi:) nałaziłam się tak, że o 21 padłam ze zmęczenia:) ale super było. widzę, że na forum dość ciekawie się zrobiło...wcześniej byłam na innym forum o in vitro i też zdarzały się takie wpisy ale chyba tylko po to by denerwować osoby. jeśli chodzi o wózki i inne akcesoria to mi mój G. nie pozwala na ten czas:( oglądać mi słuchajcie mam problem wogule mięsa nie mogę jeść-od razu bierze mnie na wymioty:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76, według mnie nie jest wszystko jedno. jesli chodzi o zabawki i sprzet to planuje (podobno duzo poczatkujacych mam planuje, a potem teoria przechodzi szybko do lamusa..) zaopatrzyc sie w taki, ktory sie przyda i bedzie wykorzystany przez juniora :) :) :) poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi cosi są zdecydowanie na 5+ Tylko ceny nie rozpieszczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka - ja tez nie mogę mięsa ani ryb! Sam zapach mnie odpycha:) Ale to nie jest problem:) Pewnie nam to przejdzie niedługo;) Cześć skorpion, umówiłaś się na USG? Mzelle - często zdarza siię jednak tak, że kupujemy za dużo zbędnych rzeczy, których potem nie wykorzystujemy, a tym bardziej dziecko. A co do wózków maxi cosi - dla mnie to najlepsza firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka81 A z lekarzem o tym rozmawialas? Wyniki morfo masz dobre? Jestem ciekawa co dziewczyny Ci napiszą bo ja też jestem mało mięsożerna (czerwonego miesa nie jem od podstawówki, ryb nie lubię a kurczaka to raz na tydzien- dwa jadam)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle83 morfologię na razie mam dobrą tylko białe rosną i hemoglobina spada ale łykam żelazo. z lekarzem natomiast to będę się widziała dopiero 26 maja czyli za dwa tygodnie pogadam z nim o tym. ryby mogę jeść ale nie mięso, nabiału i warzyw. wchodza mi jedynie wędliny i tylko te wędzone chlebek i zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach mięsa to pikuś ale ten smak....o boże jak pomyśle o tym to mnie rwie w żołądku....uhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna56565
ja też niestety mięsa nie mogę...;/ na sam widok surowego w masarni mnie mdli...;/ właśnie zjadłam loda magnum z orzechami ale zaraz po od razu kibelek;/znów mnie mdli... to już 12 tydz. a nic mi nie przechodzą mdłości:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj naprawdę mega mdłości i to od rana i jestem na granicy wyrzucenia z siebie wszystkiego... Ja będę krew robiła we wtorek, zobaczymy jakie będą wyniki... Madzianietka, zjedz sobie tą zupkę, nawet z tą paskudna wodą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka to zależy ....ja mogę mówić co bym chciała zjeść a tak naprawde to nic nie smakuje i odrzuca. ale jak o mięsie mowa to cofki mam. nawet zupki chińskie nie pójdą:( ale taki makaronik to bym zjadła:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę monotematyczna: JEST MI MEGA NIEDOBRZE JAK NIGDY!!! Chyba dzisiaj nie zasnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulko, Nic nie dziala? Banany? Migdały? Kromka chleba? Imbir? A jak uchylisz okno i sie powsluchujesz w padajacy deszcz i powdychasz świezego powietrza to nie zasniesz szybciej? filizanka melisy z miodem? rumianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam problemu z jedzeniem:) I mdłości też już za mną:) Jutro przegląd uzębienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa nie wiem o co ci chodzi chialam wyrazić swoją opinie na temat cc a tu wielka afera , czy ja pisalam ze jestem lekarzem ?? :) nioh nioh pisalam ze sie naoglądałam dużo przypadków pracuje tez w szpitalu wiec wiem co sie dzieje (pracowałam jestem na l4 :P). rozluźźnijcie poślady , po to są fora zeby wyrażać swoją opinie i poprostu chcialam sie dowiedziec co wy na to :) ale widze ze nie wszyscy mają równo pod sufitem ze od razu naskakują .. jak macie rpoblemy z tym co niektorzy pisza niech sie odstosunkują od tego topiku i problem rozwiazany. przeciez bylo tak milo i przyjemnie ... a co do tej różyczki nie straszcie dziewczyny . to na bank jest uczulenie !!! zajmnijcie sie waszym tyfusem plamistym i znajdzcie se inne forum ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przeczytałam teraz wszystkie wypowiedzi i strsznie przykro mi sie zrobiło .. ewa widze ze jestes prof polonistyki :) gratuluje . chcialam zauważyc ze to wlasnie ty robisz tu największą afere .. gdyby to ode mnie zalezało juz dawno bym cie usunęła z mojego topiku !!!! bez ciebie bylo lepiej ..... czy ja sobie napisze o cc czy o moich sutkach czy o dupie to juz chyba moja sprawa??? jestemy tutaj by szukać wsparcia a nie zeby ktos taki jak ty od razu naskakiwał,a pisze prostym językiem bo nie mam potrzeby popisywania sie mądrościa... jestem prostą zwykłą dziewczyną ktora oczekuje malenstwo tak jak wiekszośc z nas tutaj . :) BOJE SIE PORODU I TYLE . topik ma juz prawie 3 miesiace i nie zdażyła sie zadna afera dopóki tyś sie nie pojawiła . naprawde przykro mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zakończenie ewuniu podaj mi podobne wg ciebie blędy styl ??? i jeszcze dla twojej informacji to nie ja byłam z pomarańczowym nickiem( kto miał podobną opinie do mojej).. poprostu zaakceptuj to ze mam odmienne zdanie niż ty . a swoje mądrosci mozesz sobie wsadzić do dwunastnicy ,dobranoc ( dziekuje dziewczynom które stały w mojej obronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-D Myślę że z nowym tygodniem wczorajszy temat już zamknięty i możemy wrócić do bardziej przyziemnych spraw ;-) Jest brzydko... To co.... Jest zimno.... To co.... Czeka mnie dziś okropny dzień przez okropny audit.... To co..... Ważne że dziś mój Bąbelek rozpoczyna 12 tydzień !! :-D :-D. Chyba ogarnia mnie ten blogi spokój że będzie dobrze :-D. Miłego dnia grudnioweczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry nietoperek333, hej dziewczyny Powodzenia! Miłego dnia. A Słońce powoli wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włśnie dlatego wkurza mnie KAfeteria, każdy może wejść, zboczeńce i inne takie, poczytać, zwyzywać nas od rozklapciochów. A stały bywalec, może pisać pod pomarańczowym nickiem. 2 lata temu miałyśmy z dziewczynami topik styczeń 2010, ale pzeniosłyśmy się na prywatne forum ze względu na wredne pomarańczówki :( Jeżeli dziewczynki miałybyście ochote ja mogłabym takie forum założyć. Mnie osobiście bardzo się podoba taki pomysł. Suwaczki są widoczne, każda może dać swój awatar, można wklejać zdjęcia, super jest. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę w życiu bym nie pomyślała, że to Karrlla i na jakiej podstawie można tak sądzić !!! pewnie po charakterze pisma :D haha, Karrlla nie przejmuj się są ludzie i ludziska a szczególnie na KAFETERII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi ja jestem za bo mi pomarańczki życzyły żeby dzieci w brzuchu mi zgniły , kolejny że powinno się eliminować takich jak mój mąż (wtedy postraszyłam, że nr IP komputer można znaleźć i nie jest taka anonimowa i się zamknęła ) i jeszcze kilka fajnych rzeczy i to nie jest miłe szczególne dla kobiet w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Wczoraj niestety nie dostałam sie do kompa ponieważ mój wspaniały mąż robił wyniki w rajdach samochodowych i jeździł cały dzień !!! Normalnie oszaleć mozna, niedługo kupuję mu laptopa , kazdy będzie sobie robił swoje i basta :) Teraz chodzi dumny i blady bo ma najlepszy wynik na świecie hahahaha cudownie :) Karrla nie denerwuj się kochanie. Niepotrzebne zamieszanie powstało. Jesteśmy w tym gronie od początku i niech tak pozostanie. Pomysł o prywatnym forum jest jak najbardziej na miejscu, podpisuje sie pod tym rękami i nogami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na Kafe widzimy tylko tekst, a na takim forum łatwiej jest kojarzyć dziewczynki bo sa zdjęcia, naprawde jest fajna atmosfera:) Pamiętam jak ten topik został założony jak pisały pomarańczki "nie cieszcie się, bo i tak poronicie," ble ble ble, masakra jakaś, tu jest tyle jadu ma kafe., brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×