Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Aktualizuję pablinka...........26.........Manchester...........15.... .... ...28.11.2011 karrrla333........24............Opole...............15.. . ......01.12.2011 Czarna56565......25.........Brzesko...............15..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk...........15.........01.12.2011 domi1906.........27...........Jaworzno...........15.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa...........14.... .....03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała..........15.. .......03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa.............14...... ....04.12.2011 olcik777...........26.........Kraków................14. .........04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce..................14. ..........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko..............14............05.12 . 2011 Gosiek_76.........35........Katowice...............14.... . .....07.12.2011 nadziewany p.....29..........o/ Bielska........... 13...........07.12.2011 Dree...............27.........Poznań................10.. ........07.12.2011 barbera...........29........Leszno.................14.. .........08.12.2011 tosieńka87........24........Katowice................9... .......08.12.2011 maaartttika......24.........Białystok..............13.. ........09.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............14... .......10.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................13... .......12.12.2011 Asia1893..........27......zachodniopomorskie.....13...... ..12.12.2011 kitka27........... 27 ........ Poznań ...............11 ......... 16.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............11.... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy............12..... . . ...18.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków...............12..........18 .12.2011 Julita84.......... .26..........Łódź..................12............19.12.20 11 Magda.............29.......Olsztyn...................11.. . .......19.12.2011 Figazmakiem84....26.......Olsztyn..................11.... . .....19.12.2011 Majkowa...........30.........Gliwice.................9... .......21.12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock..................8.......... . 23.12.2011 Ganesh.......... ..24........o/lublina.................8... ... .....24.12.2011 Myszka281.........24.........FR.....................11.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................10... . .....24.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle......11.... . ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................11. .........28.12.2011 TuLipannek.......23.......Szczecin..................5... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa............11....... . . 29.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................1 0 .........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze dzisiaj tu cicho ciemno :) U mnie jest tak goraco, ze az oddychac sie nie da masakra....:/ W nocy obudzilam sie bo strasznie mi sie puscila krew z nosa... Nigdy wczesniej mi nie leciala.... :/ Dziwne... A tak po za tym to wszystko ok... najlepiej to polozylabym sie w wannie z zimna woda i przelezala tak CALY BOZY DZIEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jaz też dzisiaj nie najlepiej się czuję przez ten upał... Też czuję moje maleństwo, takie jakby pukanie od środka i falowanie. Czuję to bardzo wyraźnie:) I jestem pewna, że to maluszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW... a ja jeszcze nic nie czuje :P ... A przez ta alergie to i tak na niczym nie moge sie skupic, nawet nie macie pojecia jak ja cierpie... katar(ciagle zatkany nos), kichanie(sek po sek), oczy swedzace, lzawiace i pieczace, a do tego ten brak powietrza, naprawde z dobre kilka lat nie mialam juz takich objawow, czuje sie jak wrak czlowieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamcie :) Gosiu ale Ci dobrze ze czujesz maluszka jakl ci tam koziolki fika i cie zaczepia ;P Wiara jak ja dobrze rozumie te dolegliwosci alergiczne ;-/ mam dokladnie to samo. Ale znalazlam dobry sposob :) wiatrak mam wlanczony i nawet odkad go mam przez nos oddycham :) Hm myslicie ze wyczucie ruchow dziecka jest tez zalezne od tuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja czytalam, ze kobiety przy wiekszej masie moga dopiero poczuc ruchy malensta w 20 tyg, ja zawsze bylam przy sobie i jestem do tej pory wiec napewno tez pozniej poczuje.... ale nie martwie sie tym strasznie bo wiem, ze ten dzien nadejdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Soniowko, wiesz co sie ze mna dzieje przy wiatraku.? Nie pytaj... 10 razy wieksze objawy... najgorsze jest to swedzace gardlo i jak tu sie podrapac :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze wiara to wspolczuje ;/ mi wiatrak pomaga... ja znam to uczucie. rano sie tak budze, zatkany nos, drapiace gardlo i kurwiki w oczach przez to hehe ;P no ja tez mysl;e ze poczuje pozniej... jestem woda nabita jakies 5 kg przez tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, faktycznie pogoda do d..... Teraz zbiera się na burzę , a wcześniej był straszny upał. Czucie ruchów dziecka w kolejnej ciaży jest szybsze bo kobiety wiedza już co jest ruchem, a co zwykłym bulgotem. W pierwszej ciaży zacznie się od porządnego kopniaka albo fikołka i wtedy poznasz że to dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja cale zycie od kad skonczylam 5 miesiecy bylam na sterydach z powodu silnej astmy i to mnie strasznie nabilo :( i strasznie ciezko mi zgubic jakie kolwiek kilogramy :( Dlatego boje sie co bedzie po ciazy jak przytyje czy zostane jak " maciora " :P czy jakims cudem uda mi sie zrzucic je... :P Ale teraz o tym nie mysle, bo jestem w stanie szczescia z powoidu mojego malenstwa, pograze sie po ciazy :P Na szczescie Moj Ł kocha moje kragle ksztalty :P heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara nie przesadzajmy, widziałam Cie na zdjęciach i wcale nie jestes jak " maciora" :))) Stracisz po porodzie i wrócisz do normy, a może nawet bardziej schudniesz. Nie ma się co martwic na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam to teraz tez gdzies. jedynie w lato sie bede zle czuja ale coz... urodze to zrzuce co przyszo.. zawsze lubilam cwiczyc i tym spodobem tracilam kilogramy, diety odpadaja, szkoda mi organizmu :) eska a ty jak odczuwasz juz ruchy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze nie jestes maciora wiaro :) kremujecie sie juz? specjalne kremy czy zwykle? ja zawsze jestem oddana masłom wszelakim i nivei :) i zawsze jestem zADOWOLONA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że z reguły wieczorami. Jak już po całym dniu się ułoże na łóżku to na początku nic, a potem napina mi się brzuch pod pępkiem i jak przystawię dłoń to takie uczucie jakby przepływała fala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha eska bo chyba to ty mi tak pomagalas kiecuszki szukac na slub szwagierki :) juz znalazlam taka odpowiednia kolorem do karnacji, do rosnacego brzuszka i tania bo potem bedzie za duza juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamusie w niedzielne popołudnie :) dzisiaj jest tak goraco ze siedze w piwnicy ... osttanio bardzo duzo mysle o moim drugim dzieciatku ktore obumarło to jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla kochana :* nie zadreczaj sie tam wszystkiem :( nie lubie jak tak robisz ;-/ grrr zabardzo cie lubie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem am w tym katalogu jest duzo boskich sukienek i chcialam taka bez ramiaczek ale by mi cyce wyplynely ;P biala tam jest sliczna taka koronkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Kurcze ruchy, rosnące brzuszki.... A ja nic prócz okropnego samopoczucia :-( Czuję się jakby mnie ktoś wymumlał i wypluł ;-) Mecze się, nie mam na nic siły.... Brzuszek i resztę już dawno smaruje oliwka albo balsamem z rossmana dla mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jak Wam wyslę moją szafkę, która zamierzam odnowić :) Tzn jestem w trakcie :) Karrluś nie zamęczaj się tym.....Człowiek potrafi się wkręcić w czarna dziurę. Ciesz się że drugi dzidziuś jest zdrowy i rosnie jak na drożdżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, zwłaszcza jak mojego meża nie ma przy mnie..... Zdarza mi się płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku współczuję, przechodziłysmy przez to, ale wcześniej. W taką pogodę to tylko zimne okłady na głowe i leżenie w zaciemnonym pokoju. trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie juz dawno balsamuje, a dokladnie oliwkuje :P Ah... ta alergia naprawde powinnam sie zamknac w jakims szczelnym pomieszczeniu do ktorego zaden pylek nie bedzie mial wstepu !!!! ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×