Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość dusiak
Witam Jestem w 4 tc. Boli mnie strasznie w krzyżu i czuję napięcie w podbrzuszu, poza tym nie mam objawów no i piersi jakby z każdym dniem mniej bolą. Co to może oznaczać?? Czy mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może musisz zwiększyć ale to już z lekarzem , a teraz połóż się i odpoczywaj jakby coś się nasiliło to wtedy nawet na izbę przyjęć do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusiak wszystko dobrze jak na początek , mnie prawie wcale nie bolały piersi, a jak nie masz jakiś większych plamień i krwi to luzik i dopiero zaczną się bóle bo macica się rozszerza . W końcu się przyzwyczaisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiak
boję się, bo rok temu w 2mc okazało się, ze ciąza jest martwa i tak samo bolało mnie w krzyżu, z tym ze wtedy miałam plamienia i też napięcie w podbrzuszu i takie głupie przekonanie, ze nie jestem już w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłaś już u jakiegoś lekarza ? w 4 tc ciąży możesz jeszcze bete sprawdzać a ona ci pokaże czy zarodek dobrze się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiak
wczoraj miałam dreszcze i bolała mnie strasznie głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na początku czułam się jakbym miała grypę ,ale to nie są objawy poronienia jak nie masz plamień a i to o niczym nie świadczy . Ja miałam nie dawno krwawienia i wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiak
nie byłam jeszcze bo w weekend nie przyjmują prywatnie w moim mieście. Martwi mnie to, że piersi przestają mnie boleć, wcześniej bolały bardziej i były twardsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie przejmuj się piersiami bo mówię ci , że raz bolą raz nie a bete robiłaś już ? bo to możesz bez lekarza zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero test zrobiłaś tak ? a kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniego okresu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję tajemnicza za odpowiedź :) zawsze lepiej wiedziec na co ma sie zwarac uwage, zwłaszcza jesli sie tego nie przezyło na wlasnej skórze piszecie o przeziebieniu na samym poczatku ciazy :) przypomniala mi sie zabawna sytuacja - w niedzile wzielismy sie za robote, a w poniedzialek bylam u swojej lekarki, bo czulam ,że sie rozlożę a ona miala isc na tydzien zwolnienia. pyta mnie sie czy jestem w ciazy, a ja na to, ze nie wiem, ale milo by bylo, wiec ta nie porzepisala mi lekow, tylko kazala lezec i pic miod z cytryna....a za miesiac pooszlam do niej pochwalic sie-ucieszyla sie ,ze nie dala mi zadnych tabsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusiak....a masz możlwiość zadzwonienia do swojego gina? na szczęście jutro poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając jeszcze do porodów to moja koleżanka miała cesarkę a hemoroidy leczyła przez kolejne 3 lata więc nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza grudniowka
Pewnie, wszystko jest mozliwe. Myślę, że kazdy organizm, a nawet każda ciąża to zupełnie indywidualne sprawy i stosowanie analogii typu - moja kolezanka, to a moja tamto jest bez sensu:) Poza tym nie wszystko da sie przewidziec i czasem mimo naszych stuprocentowych planow lekarze zadecyduja inaczej. (znajoma z pracy szykowala sie do porodu sn chodzac do szkoly rodzenia i planowala karmic piersia 1,5 roku - ostatecznie rodzila cc i karmila 2 m-ce (brak pokarmu) - ot, ironia losu...). mimo wszystko porod sn jest (poza wszystkimi nieprzyjemnosciami) niezwyklym przezyciem a cc to przy nim taki suchy chirurgiczny zabieg, bez okrzyku "jest glowka", przecinania przez tate pepowiny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny :) jak tam samopoczucie :) ?? mi tak zaczely strasznie krwawić dziąsła . wyczytalam w internecie ze trzeba pic duzo wit C , ciekawe co powie jutro na to lekarz :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza grudniówko jeżeli przywoływanie przykładów koleżanek jest bez sensu to dlaczego sama, po tym stwierdzeniu, to robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrlla jak samopoczucie ? mam nadzieję , że wymioty przeszły i nie będziesz musiała trafiać do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera :P to samo mi przeszło przez myśl :P ja bardzo lubie posluchać jak ciąże/poród przechodziła konkretna dziewczyna. Lubie mieć porównanie. Wiedzieć czego mogę się spodziewać itepe itede. Dlatego jestem na forum. Chętnie (i to codziennie!) czytam co u was i jak mijaja wam kolejne dni. Oby do końca listopada/ grudnia :) :) :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza grudniowka
w sumie jestem baaardzo niekonsekwentna osobka;) wiadomo przy okazji pocieszam troche sama siebie....ze moze teraz wszystko bedzie inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza grudniówko nie ma co się nakręcać co będzie to będzie i tego nie zmienimy , ale trzeba myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki, a ja leze z wysoka goraczka w domu, angina i wszystko mnie rwie i boli :(:( ojej... Bylam na pogotowiu bo w pt wieczorem mnie tak zlapalo, ze zastanawialam sie generalnie czy zyje... Lekarka nie pozwolila mi abym dopuscila do goraczki powyzej 38 bo poronie, mialam 38,5 ale jest wszystko ok... dzisiaj mi opadla i czuje sie lepiej ale nie najlepiej. Niestety dostalam antybiotyki bo bez by sie nie obeszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) wiaro to nie fajne wiesci ale dobrze ze goraczka spadla. oby tak dalej i duzo zdrowia zycze dla ciebie i maluszka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara kuruj sie i dużo odpoczywaj. Trzymam kciuki. Mnie dzisiaj rwie i boli w dole brzucha i nerki, leżę i jest ciut lepiej, nie czuje się za dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj posiedzialam sobie z mama i tata i odrazu lepiej sie czuje:)takie odwiedziny pomagaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj posiedzialam sobie z mama i tata i odrazu lepiej sie czuje:)takie odwiedziny pomagaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze i wierze ze to naprawde pomaga. mojej mamy niestety nawet ze mna nie bedzie jak jej sie wnuk urodzi bo mieszka za granica i nie dostanie urlopu tak czesto jak ostatnio to potrzebne.. a tata szkoda gadac co tata ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tajemnicza, hemoroidy nie tworza sie tylko podczas porodu, koleżanka miała po prostu pod wpływem cięzaru brzusia dlaczego barbera uważasz za bezsensowne przytaczanie kolei ciąż i porodów koleżanek? przecież my same piszemy o sobie i w ten sposób informujemy sie jak ciąża przechodzi u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×