Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

nie od gina mam l4, ale mam fajna rodzinna i zaszwe mozna dogadac sie z nia ...a mysle ,ze jak twoj jest w miare do rzeczy, no i jak mu przedstawisz sytuacje, tylko nie mow ze zdecydowalas sie na nie lezenie w szpitalu, to na te 3 dni- 2 tyd powinien ci dac, pamiuetaj o kodzie B na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrlla ja miałam tydzień od rodzinnego i 100 płatne bo wpisuje konsultacja w ciąży , moja pierwsza ginekolog od IVF też mi wypisała z łaską dwa tygodnie a mi jak na złość się wszystko zaczęło i musiałam wziąć od rodzinnej i dostałam kasę normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333 naprawde wiem co czujesz ! szkoda że te bezmózgi tego nie czują !!!!!!!! trzymaj sie i nie denerwuj bo dzidzia czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla mam znajoma w opolu i ona chodzila i rodziła u ordynatora w strzelcu opolskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nawet sam pracodawca mowil ze mam isc na l4 i co ja mu jutro powiem jak zajade do pracy . wrocilam bo mi zycie nie mile?? tez mam 45 km w jedna strone do roboty musze tez jezdzic w teren. szok szok szok !!!! asia b a skad wiesz ze w opolu jest tak ciezko ??? kurcze to mnie zalamało mysalam ze tylko moj lekarz taki daremny ;/ sluchajcie zraaz pojade do rodzinnego co ja mam mu powiedziec wezme na 2 tyg albo tydzien tylko co jaj mam mu powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla ja z krwawieniem trafilam przez upór kierowcy karetki do szpitala gdzie wiedzialam ze mnie oleja-no i tak bylo, odeslali mnie z recepta do domu. nakrzyczalam ryczac na kierowce i zawiezli mnie tam gdzie chcialam (bo i tam mieli baze wiec bylo im wszystko jedno cz yada ze mna czy bez) i tam bez gadania mnie zamkneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu jak jest - nie połozyli cie, a mówili ze to zrobia, tówj stan jest bez zmian (wymioty, mocz, ból...zawroty w głowie, osłabienie, apatia) szef cie nie chce widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się dzisiaj poniedziałek dobrze zaczął :) bo leżę sobie a tu nagle dzwonek do drzwi i pierwsze co pomyślałam, że znowu jehowi od rana łażą i taka nabuzowana patrze w judasza a tam pan z torbą czyt. listonosz i rentę mi przyniósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już go chciałam pogonić :) a zachowałam się jak prawdziwa rencistka i końcówkę jakieś 4 zł mu zostawiłam :) hihi poczułam się jak emerytka za dawnych czasów :) na szczęście następne będzie na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak długo się starałam, że już dawno sobie uzbierałam na wyprawkę :) ale pieniążki zawsze się przydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też długo się starałam, ale wizyty w klinikach i u kolejnych lekarzy pochłaniały kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tym nie wspomnę bo za to to złoty wózek można by kupić :) ale na szczęście się opłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam bylam u rodzinnego dal mi zwolnienie do konca miesiaca i radzil mi zebym zmienila lekarza bez zastanowienia !!!!!!!!! tylko kobiety w ciazy ktorym nic nie dolega moga jesli chca isc do pracy.. tak mi powiedzial !!! teraz zaczynam szukac innego nie wiem gdzie zaczac ;/ DZIEKI WIEKLKIE DZIEWCZYNY ZA RADY ;)) UFF KAMIEN Z SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! macie 10 dni na znalezienie lekarza pisalam ci o strzelacach opolskich-daleko tam masz? kolezanka chwalila sobie ordynatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarby:) No mi juz przeszlo, zero goraczki, zero apati i zero bolu :) tylko nie wiem czemu ucho mnie dreczyc zaczelo :P Heh... ale juz jest ok... zyje :) i bede :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×