Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

ja też się nie przejmuję bo jestem z siebie dumna , a to z takiego powodu, że przed zajściem ciążę rzuciłam po 15 latach papierochy i chociaż przytyłam 10 kilo to lepiej się czuję , później kolejne kilogramy mi doszły po hormonach , ale co tam dzidzia w brzuchu to nic teraz się nie liczy :) później dietetyk i ćwiczenia i będzie gitara już kiedyś schudłam 30 kilo i nie miałam z tym problemu bo jestem zawzięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej boję się rozstępow - tego czlowiek się już tak łatwo nie pozbędzie :/ czym się smarujecie? - ja dwa razy dziennie: oliwką, i kremem ziaji na rozstępy mamamia czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starbuck to ile ty wazysz ?? 45?? :) ja zawsze wazylam tak okolo 60 ale jak sie staram o dziecko to przestalam uprawiac sport i wiecej jadlam i przytylo mi sie strasznie az 10 kg w ciagu 7 mcy teraz jak jestem w ciazy to idzie w gore wiec dosiegne 90 jak urodze heheh :) kurcze mam nadzieje ze uda mi sie zrzucic do 60 po porodzie :) a jesli chodzi o wzrost to mam 173 co sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się rozstępów nie boję bo już je mam z poprzedniej wagi , ale smaruję perfecta mama i oliwką i czasami balsamem nivea regenerującym. Nie mam jakiś masakrycznych typu czerwone i głębokie ale takie pajączki z boku. Takie rzeczy mnie nie martwią bo teraz najważniejsza jest dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla założymy nowe forum :) jak schudnąć po porodzie :) i będziemy się wspierać nowymi dietami i ćwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez roztepow ne boje bo juz powinnam miec po tak szybkim przyroscie wagi pojawily sie na dupce takie delikatne biale prawie niewidoczne a urosło mi niemilosiernie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł barbera mam taka fajna gazete co jesc po porodzie i kiedy cwiczyc i jakie cwiczenia . ja bede musaial z 20 kg na bank zrzucic . kurcze musi sie udac ale najpierw niech urodze :P pozniej bede sie tym marwtic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to jeszcze luzik...jak pomysle o sowjej siostrze jak byla w ciazy to lekko mnie przerazenie bierze-w ciazy jadla w miare wszystko-smazona rybe, cos w occie, cos z grila, ciasto...urodzila i karmila piersia i nie mogla prawie nic jesc co nie bylo gotowne i mdle, bo dzidzius dostawal kolki...to jak bedziemy tak jadly gotowne ziemniaczki z mizerka i inne same zdrowe produkty i biegaly z wozeczkiem to szybciutko zgubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333 , Robilas badanie na tokso wiecej niz 3 razy? Wciaz w tej samej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kremy to ja stosuję Mustele, krem z rossmana i oliwke w gelu. Jak narazie tylko raz dziennie na zmiane. Jak czesto sie smarujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się dwa razy dziennie smarować ja mam kilka rozstępow na dole pleców z dzieciństwa, dlugo byłam malutka a poźniej sporo urosłam w ciagu dwóch lat i taka pamiątka ja przed ważyłam 56-57, przy wzroście 167 pewnie że zrzucimy, tym się będziemy przejmować po nowym roku :) moja bliska koleżanka która urodziłam w kwietniu, też wczasie ciązy jadła wszystko, a teraz od porodu prawie wszystko co zje to uczula maluszka, tak więc malo co może jeść, nawet pomidora czy truskawki nie może - ciekawe skąd sie takie coś bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna anna
Witam. Ja mam termin na połowe grudnia, jestem w 14 tc. Przytyłam ok 1kg dopiero. czy któras z Was tez tak miała? Waze teraz 61 kg i mam 163cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Dziewczyny, idę dziś na krew na hormony tarczycy sprawdzic. Mam niedoczynność i biorę 50 Euthyrox. Podobno TSH nie ma co badać, bo skacze i wystarczy FT4 i FT3. Mój gin powiedział, że do endo mam iść ok 19tc, bo wcześniej dzidzia sobie radzi, pójdę jak tylko będę miała jakieś wyniki i wolałabym mieć co trzeba. Czy coś jeszcze zbadać? Ma któraś z Was niedoczynność, jakie macie wyniki i ile Euthyroxu bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
ja też jestem w 13,5 tyg i przytyłam niecały kg, zależnie od tego czy rano się ważę, czy po południu. Brzuch raz jest, a czasem rano jeszcze prawie płaski. Tylko trochę zaczęło mnie wczoraj coś ciągnąć, więc może wyskoczy z nienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia do endo potrzebne są tylko te dwa hormony , ale TSH też bym zrobiła. czarna anno jak przytyłaś 1 kg to nie ma tragedii bo niektóre dziewczyny chudną i to jest niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna anna
dzięki dziewczyny:) ja mam tak ze przed ciazą nie byłam wybredna a teraz mało co moge jesc. Zwłaszcza nie moge patrzec na mieso we wszelkiej postaci.. mam nadzieje ze maluszkowi to nie zaszkodzi... jeszcze jedno pytanko, czujecie juz ruchy dzidziusia? Ja jestem w pierwszej ciąży wiec ok 20 tc Maleństwo poczuję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna anno to się wszystko zmienia z tygodnia na tydzień mi w tej chwili od jakiegoś tygodnia a kończę 16 wszystko nagle minęło , chociaż rzeczy które jadłam jak było mi nie dobrze teraz nie mam na nie apetytu , a mięso też mi nie wchodziło , jak robiłam obiad to musiałam przerwy robić bo wyskoczyło by mi co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam 17 tydzień , ale co tam aktualizuję :) pablinka.............26..........Manchester........17.. ...D....28.11.2011 karrrla333..........24...........Opole...............17 ..........01.12.2011 Czarna56565.......25........Brzesko...............17........ ...01.12.2011 madzianietka.......27........Dolny Śląsk...........17.......... 01.12.2011 domi1906............27..........Jaworzno..........17........ ....01.12.2011 AsiaC.................23.........Lubin / Głogów.....16...........02.12.2011 Asia B!...............29.........k/Opole..............17......... ...02.12.2011 Mzelle83.............27...........Warszawa.........16.. ...D....03.12.2011 Esska271............36..........Bielsko-Biała........17... .CH...03.12.2011 Starbuck80.........31...........Warszawa..........17........ ...04.12.2011 olcik777.............26...........Kraków..............17... ........04.12.2011 MLLO................29............Kielce...............15... ........05.12.2011 Nietoperek.........28............Bielsko..............16.... .......05. 12.2011 Gosiek_76..........35............Katowice...........16...... .....07.12.2011 nadziewany p......29.............o/Bielska..........13...........07.12. 2011 Dree.................27............Poznań..............16.. .........07.12.2011 barbera.............29............Leszno..............17.... .......07.12.2011 tosieńka87.........24............Katowice.............9.... .......08.12.2011 maaartttika........24...........Białystok............16 ..........09.12.2011 Soniówka89.........22...........Mysłowice...........16 .........10.12.2011 Niunia855...........26...........Tarnów...............14.. .......12.12.2011 Asia1893............28.......zachodniopomorskie...15........ ..12.12.2011 madziulinka.........26...........uk.....................14.. ........14.12.2011 Magda...............29...........Olsztyn...............13 ..........16.12.2011 kitka27............. 27...........Poznań ...............14..........17.12.2011 skorpion_j..........36...........Katowice.............11 .........17.12.2011 Edith78..............33...........o/Warszawy........13...... ....18.12.2011 MISIA ANULA........27...........Kraków...............15.......... 18 .12.2011 Julita84..............26...........Łódź.................. 12..........19.12. 2011 Figazmakiem84.....26..........Olsztyn...............11...... .....19.12.2011 joasmo...............37......Małopolska...............14 ..........19.12.2011 Majkowa.............30..........Gliwice.................9 ...........21.12.2011 Mama Oliwki.........26..........Płock...................8....... ... 23.12.2011 Ganesh...............24..........o/lublina.............. 8............24.12.2011 Myszka281..........24..........FR......................13... ........24.12.2011 mooniaaa123........34..........Siedlce................13.... .......24.12.2011 Aska_G20............23......kujawskopomorskie.....12........ ..27.12.2011 Wiara_nadzieja....21.........Kędzierzyn-koźle.....13...... ....28.12.2011 *aszja85.............26..........Kalisz................. .14..........28.12.2011 TuLipannek.........23.........Szczecin................11 .........29.12.2011 marchewka81......29.........Warszawa..............11........ ..29.12.2011 Fizyczka............22.........Łódź.....................1 0.........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie macie dalej krwawienia z nosa , bo ja ciągle kicham i krwiste skrzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ja tak mam :( podobno to normalne ,tak mówił lekarz i tak wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna anna
Barbera Hehe, tez tak mam że obiad narzeczonemu na raty gotuje:D zero przypraw,ziół tylko sól i pieprz.ja od samego początku mam odrzuty od wszelkiego jedzenia. w 6tc zaczeły mi sie wymioty to przez tydzień tylko chrupki kukurydziane i wafle ryzowe jadłam, i nie mialam siły wstac z łózka, koszmar. Tez mam nadzieje ze mi przejdzie lada dzień. Brzuszek juz sie zaokrągla leciutko, mam nadzieje ze mi nie wywali lada dzien bo za 3 tyg ślubik:) i jeszcze do dziewczyn które zastanawiaja sie nad zwolnieniem. Jeśli cokolwiek Wam dolega nie zastanawiajcie sie nad L4!Jak Wy sie meczycie to i maluszek sie męczy. Stres też bardzo zle wpływa na dzidzie. Czas ciąży to jest Wasz czas, macie wypoczywać, zrelaksować sie i poświecić czas na przyjemności. Ja jestem na zwolnieniu od 6 tc bo faktycznie nie najlepiej sie miałam. Jesli mam ochotę to spaceruję, jesli chce to leżę i sie obijam. Pamiętajcie- szczęśliwa mama to szczęśliwe i zdrowe dziecko! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×