Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Ja jestem w końcu po glukozie 75... dobrze że wziełam cytrynę to jakos przeżyłam :) Na czczo 84 po 2godz 98 więc kamień z serca... wyniki krwi i moczu w normie :) więc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millea-to super, ciesz się, bo ta dieta jest okropna, szczególnie rano bardzo dokucza i ciągle jestem głodna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Od kilku dni nurtuje mnie jedno pytanie. Może wy znacie na nie odpowiedź. Czy jeśli dzidziolek jest ułożony prawidłowo czyli główką do dołu mogę czuć jego rączkę lub nóżkę z boku na wysokości pępka? Czy raczej moja dzidzia nadal nie myśli o tym by się odwrócić... Na ostatnim USG leżała sobie w poprzek i lekarz wspominał że w ciągu dwóch tygodni powinno się odwrócić bo później będzie miało za mało miejsca a USG miałam 3 tygodnie temu. I trochę mnie to martwi ruchy czuję u dołu brzuchola i po bokach, z przodu nie czuję ale to pewnie ze względu na łożysko które mam na przedniej ścianie. A wy w jakich miejscach czujecie swoje skarby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita, moje dziecko jest główką w dół i ja czuję jego rączki na samym dole, tak jakby w pachwinach, czasem chyba troszkę wyżej, często tak jakby symetrycznie, po obu stronach, a na wysokości pępka, a często wyżej czuję po jednej, albo po obu jednocześnie stronach stópki/kolanka? A czasem tak gdzieś na wysokości pępka pojawia się większe wybrzuszenie, taka bardziej twarda kula, nie wiem, czy to są złączone stópki, czy kolanka, czy też pupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moja lubi walnąć mnie w biodro jesli położe się na prawym boku, jest ułożona głowką na dół, przodem do mnie, więc czuję tylko otarcia pupą i plecami...i boksy w biodra i nizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) czyli jest szansa że już jest główka do dołu. Ja się martwiłam że ta większa kulka pojawiająca się z lewego boku to główka/dupka , ale może faktycznie to stópki/kolanka Ja wiem że czas do obrócenia jeszcze niby jest ale u mnie jest kwestia małej ilości wód więc dzidziolek ma raczej ciasno na jakieś harce, dlatego tak intensywnie o tym myślę. Ja po bokach czuje mniej więcej w połowie między biodrem a żebrami bardziej w kierunku żeber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka :)
czytam was od kilku miesięcy :) ale ostatnimi czasy zastanawiam sie co z barbera ? ona czesto sie udzielała ? wie coś któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita mój Bąbel też jest już główką w dół ale twarzyczką do brzucha i ja czuję własnie po bokach na wysokości pępka lub trochę bliżej żeber boksowanie z rączek a tak z 10cm powyżej pępka często ruszająca się kulka to stópka, o której mi wczoraj lekarka powiedziała że mały podpiera sufit- łożysko które ja też mam z przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita, ja bym stawiała na to,że ta kulka z lewej strony to plecy-jajowata , wielkosci mniej wiecej dloni Barbera-mam nadzieje,ze siedzi na facebooku, razem z Dreee (cos mi sie zdaje) i moze innymi Grudnióweczkami ...ale, tez cos pisala,ze dokucza jej cisnienie- mam nadzieje,ze nie wczasuje sie na koszt nfz Olcik-pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja to swojego synusia czuje wszedzie hehe jak narazie jeszcze sie przewraca w brzuchu jak tylko chce i ani myslec ulozyc sie prawidlowo:Plekarka mowila ze jak sie nie ulozy bo z kazdym tygodniem bedzie mial coraz ciasniej i trudniej to mam sie nastawic na cesarke bo przy pierwszej ciazy ona nie bedzie mnie meczyc i wcale sie nie zastanawiaja tylko odrazu cesara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nie za dobre wieści :( Pierwsza - Barbera od 2 tygodni leży w szpitalu z powodu skurczy, dostała 6 pomp fenoterolu, sterydy na płucka i moze w poniedziałek wyjdzie. A druga dotyczy mnie, leukocyty dalej za duże i wynik CRP 16,5!! (norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi posta ucina....wrrrr Dziewczyny mam nie za dobre wieści :( Pierwsza - Barbera od 2 tygodni leży w szpitalu z powodu skurczy, dostała 6 pomp fenoterolu, sterydy na płucka i moze w poniedziałek wyjdzie. A druga dotyczy mnie, leukocyty dalej za duże i wynik CRP 16,5!! (norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....zaraz przez okno wywale.... norma poniżej 5, masakra, a najgorsze że nie wiadomo skąd i co to za infekcja. Mocz ok, chora jakas nie jestem :( Wykupiłam i już zażyłam antybiotyk (Amotaks). Druga sprawa brzuch mimo leków dalej twardnieje jak tylko podejde kawałek, więc fenoterol wykupiłam i od jutra biorę. Z wyprawką się znowu odwleka bo kasa poszła na notariusza a z banku ją dostaniemy dopiero z kredytem z którym są problemy z wypłatą przez goopiego analityka, a żeby było już w ogóle super posprzeczaliśmy się z moim G, już nam chyba nerwy ze stresu puszczają, więc jeszcze humor do d...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się porobiło-Olcik w szpitalu, Barbera w szpitalu - część z nas ,żeby było mało wcześniejszych kłopotów - to jeszcze nowe przyszły, jak nie dolegliwości to wyniki złe-co jest z nami kobitki-już tak nie długo nam brakuje, musimy się trzymać!!!!! całuski dla tych na "wczasach":) nietoperku - z czego te wyniki takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem... Lekarka podejrzewała że infekcja jest z moczu ale tydzień temu wyniki były dobre a leukocyty już były wysokie, choć teraz już chyba sama sobie wmawiam że mnie podszczypywać zaczyna.... Chora też jakoś nie jestem, katar mam od samego początku ciąży i nic poza tym. W końcu zaczęła podejrzewać rzeczywiście sączenie wód płodowych i że stąd te leukocyty ale mi nie cieknie nic... Bądź tu mądry... Mam brać antybiotyk 8 dni i powtórzyć morfologie i crp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to się porobiło... Barbera-trzymaj sie Nietoperek, mam nadzieje,ze wkrotce poprawia sie wyniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra urodziła w grudniu, miała na 6 w mikołajki, ale urodziła 10 i zamiast Milenki ( jak lekarz na usg mówił) to Wiktorka, ku zaskoczeniu wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, trzymam kciuki za szybką poprawę wyników. A co do feno to będzie dobrze, raz dwa się przyzwyczaisz. No i czekamy na powrót Barbery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Starbuck, zdecydowałaś się na bielański, tak? Orientujesz się może czy można tam pożyczyć w przychodni laktacyjnej LAKTATOR? A jeśli tak to za ile i co trzeba do tego mieć? Koleżanka mówiła mi wczoraj, że rodząc na żelaznej właśnie tak zrobiła ale nie wiem jak to jest przy innych szpitalach..A ostatnio już sama nie wiem czy bielanski, zelazna czy może inflancka ( ten ostatni jest świezo po remoncie, znieczulenie jest za darmo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) powiedzcie mi dziewuszki :D czy oprócz ubranek pierzecie także pościel i kocyki dla swoich maleństw, bo ostatnio moja znajoma powiedziała mi żebym nie wpadała w paranoje i tylko prać ubranka a ja już zgłupiałam i sama nie wiem, ja bym wyprała wszystko, boje sie tylko o kocyki że stracą swoją puszystość i miekkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agatka ja prać będę tylko ubranka. Właśnie odebrałam łóżeczko i materac , kocyki przyszły i asortyment do karmienia. Już zaczyna mi miejsca brakować w domku. Ubranka wraz ze śpiworkiem zimowym dostałam od koleżanki - jakieś 5 toreb. Chyba zacznę już powoli prać ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wypiore w płynie (uzywane/nowe, kaftaniki/spiworki, flanelki/kocyki), nie jest brudne, wystarczy tylko odswiezyc, wiec proszek sobie daruje ustawiasz na delikatne i sie kreci. w ten sposob piore swoje koldry, poduszki, koce i nie niszczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ja tez wszystko wypralam ale wlasnie w delikatnym plynie. :) Sluchajcie mam od 2 dni taki dziwy bol w dole brzucha tak jakbym miala zakwasy boli lekko przy wstawaniu wchodzeniu po schodach wiecie co to moze byc ??miala moze ktoras z was tak?? troszke sie zmartwilam i zastanawaim sie czy zadzwonic do lekarza bo wsumie w poniedzialek mam wizyte... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malli - jak mnie bolal brzuch, tak niepokojaco, to raczej przypominał ból na okres lub mega biegunkę...mulasty, tępy, dlugo trzymajacy i wracajacy po niecałej godzinie...wydaje mi się,że jesli jestes w momencie zastanawiania sie nad nim, to jeszcze nie zginasz sie w pół (ale to nie oznacza,że lekceważę Twoje odczucia) i może odpoczynek i magnez, moze nospa jak sie nasili, pomogą wytrwac do wizyty w poniedzialek...zaobserwuj czy odczucia narastają i nie przemęczaj sie-weekend dla Mamusi:)-łóżeczko, pilocik lub ksiązeczka :)...tez tak sobie pomyslalam,że bobas tez swoje juz wazy, niby niewiele, ale dżwigamy go 24 godziny, mięśnie ciągnie sila grawitacji, nasze miednice i kręgosłupy sie przestawiają a tak z innej beczki-zaczelam sie interesowac tematem rejestracji w usc i sprawami zwiazanymi z becikowym. tu jest link do fajnej stronki www.becikowe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.becikowe.com/ jak będziesz źle się czuła, zawsze mozna podjechac na izbe przyjec lub oddział, popatrzą na szyjkę, zrobia usg i jak bedzie ok-puszczą do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893, ja miałam taki sam ból, takie jakby skurcze na okres, moj lekarz powiedzial ze to sa takie jakby skurcze przepowiadajace, zeby sie nie martwic bo organizm w ten sposob przygotowuje sie do porodu, oczywiscie nie przejmowac sie jezeli nie sa zbyt silne i czeste bo w innym wypadku pedzic do szpitala ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×