Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

U nas jak w pysk kolejny skok rozwojowy.. Idealnie z wykresem połowa 14tyg i buum :-/ a ja się zastanawiałam co się małemu dzieje, wiazalam to ze szczepieniem.. Mały dość mocno je przechodzi tylko gorzej bo teraz te skoki trwają coraz dłużej, ten może nawet 6 tygodni...:-( Kubuś nie może usnac w dzień, widzę jak odlatuje a on płacze, złości się, za chwilke się śmieje, puszcza bańki że śliny :-D na spacerze najlepiej usypia albo oczywiście przy piersi ;-) bo w dzień znów chce jeść co 2h.. Bidulek się męczy a ja stresuje.. Na szczęście noc bez zakłóceń, nie zapeszajac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek u nas tez masakra...to samo.na rekach sie wygina, wierci. Najlepiej spu na spacerze. Myslalam ze to brzuch of nowych pokarmow ale by sie barfziej prezyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie Kubuś tez sie wygina, ma problemy z brzuszkiem... albo nie moze zrobic kupy albo wali taką że pielucha przepuszcza i ciuchy do prania :P Przysypia tylko przy piersi, nie daje mi odejsc przez to jestem tylko po śniadaniu i drożdżówce na spacerze :/ maz w pracy do 21 :/ A co Antosia juz jadła.. marchewke, jabłko.. coś jeszcze? I jak jej smakuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewkę, jabłko, marchewkę z jabłkiem i marchewkę z ziemnaikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas póki co nie najgorzej. mały guga jak nakręcony:P niezły ubaw wtedy mam:) tylko ja jakaś wykończona:( i włosy mi wypadają okrutnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis mielismy dobry dzien, duuuzo spania ;) Mloda śmieje się na glos - nie robi tego za czesto wiec ciagle nas to zaskakuje, cudne to :) no i wlosy niestety mi tez wypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia31
Dziewczyny dzięki temu, że zasugerowałyście mi abym szybko udała się na badanie usg teraz jestem spokojniejsza - u małej wszystko ok. To znaczy ortopeda ocenił prawą stronę na dobrą a lewą na dość dobrą. Kiedyś tu pisałyście (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam),że najgorszym sposobem noszenia jest "buzia do buzi". Jestem bardzo zaskoczona, bo lekarz nakazał (również mam to w zaleceniach) nosić małą właśnie w ten sposób w "okraku". Nie wiem czy którejś się z Was to przyda ale w skrócie napisze te zalecenia : - jak najmniej korzystać z fotelika samochodowego, leżaczków - nie wolno zawijać dziecka w pieluszki,kołderki, kocyki krępując mu nóżki - dziecko jak najmniej powinno spać w wózku - nie używać do nauki chodzenia chodzików i balkoników (do 12 m-ca nie zaleca się w ogóle chodzenia) - jak najczęstsze kładzenie dziecka na brzuszku w pozycji " na żabkę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrakiem jest zdrowo dla bioderek ale ta pozycja obciaza kregoslup dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że znowu seria..mi włosy zaczęły wypadać równo 3 mies po porodzie czyli tydzień temu :-( masakra, są wszędzie :-( Ja powoli na nowo zaczynam rozumieć swoje dziecko :-D nauczył się dość mocno okazywać emocje jak się nudzi albo coś mu nie podoba, głód też inaczej zgłasza :-P Jak któraś z Was nie ma kolysanek to w kwietniowym mam dziecko jest płyta :-) są 2 śliczne piosenki o mamusi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że temat włosów w pełni :) mi już wypadają od 3 tygodni czyli właśnie 3 miesiące po porodzie , ale jakby powoli się normowało :) tak jak pisze nietoperek są wszędzie, nawet znajduje je u małej w rączkach ! U nas też chyba jakiś skok rozwojowy :( jak tylko przyjdziemy ze spaceru ok 12 - 1 to młoda potrafi wisieć na cycu przez 4 godziny z małymi przerwami , nie śpi prawie wcale w dzień ,a w nocy zaczęła po długim spaniu ( 19-3) do rana wisieć na cycku ) na szczęście nie jest to co noc, ale co drugą owszem . Zębów na razie nie widać żeby wychodziły, ale piąchy są tak wkładane , aż do odruchu wymiotnego :) smoka za cholerę nie chce i jej nie zmuszam . Jedno co odkryłam to przyjemność z karmienia piersią (a miałam już zrezygnować ) już mnie nie boli tak jak kiedyś , a nawet jak już mam dosyć to młoda mi to wynagradza :) zaczęła podczas jedzenia patrzeć mi w oczy , przerywa jedzenie i zaczyna do mnie gugać i się śmiać z cyckiem w buzi :) jest rozkoszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia fajnie że wszystko ok:) A z tym wózkiem to nieźle mój uparciuch zasypia od pewnego czasu tylko w wózku i nie da się przenieść do łóżeczka teraz będzie problem:( My mamy małą nosić pleckami do nas albo opierając je o nasza kl. piersiową albo w odchyleniu żeby kręgosłup był w prosty i nie trzymać za pupę(żeby nie siedziała) tylko pod kolankami. Tylko że Amelka ma zwiększone nap. mięśniowe i ta pozycja ma ją rozluźniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te włosy.... wczoraj wysłałam mojego męża do apteki.. po salfazin. Brałam go przed ciążą... włosy i paznokcie miałam po nim super, więc zaczynam znowu łykać bo wyłysieje. Zawsze miałam kiepskie włosy, ale teraz to już masakara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh nie martw się , bo to normalne , po prostu w ciąży gęstniały a teraz wypada ich nadmiar . Jak przestaniemy karmić to się unormuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy odwrotnie... mój za nic nie uśnie w wózku... chyba ,że padnie na spacerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa tylko,że ja nie karmię. będę łykać to mi się poprawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) moja w dzień śpi tylko w wózku, a że są to tylko drzemki to się nie martwię :) a z bioderkami u nas już wszystko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosów mi ciocia (pielęgniarka u pediatry) od samego porodu mówiła żebym witaminy jadła te same co w ciąży, bo po po trzech miesiącach organizm zaczyna się sypać ( cera, włosy, paznokcie) Aja przytakiwałam i oczywiście zapominałam brać. Cerę już mam straszną a włosy wychodzą mi dosłownie garściami :( A w ciąży było tak pięknie ... zuzkaa kanatika a mój też płakał przy wyciąganiu z kąpieli, ale teraz go tak w wannie obracam na brzuch i wyciągam twarzą w dół i jakoś lepiej to znosi. a my jurto na szczepienia. Czy szczepicie też na pneumo? kiedy pierwszą dawkę się daje ? Mój łobuz też już nie chce tak fajnie spać w dzień, a w wózku to tylko na spacerze zasypia. Kanatika ulga że z Kamilkiem dobrze, ale horror przeżyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie wiem co się działo z kafe wczoraj, ale 2 razy pisałam i nie mogłam się zalogować! wyskakiwało Błąd strony czy coś w tym stylu. U nas względny spokój! Zrobiłam badania Kamilowi morfologię, mocz, OB i wszystko w porządku, jutro idziemy do kontroli. na szczęście szaleje już za dwóch i mam nadzieję, że już nic się takie nie przydarzy!!! Dzięki dziewczyny za otuchę!!! U mnie też już kiepsko z włosami, a były takie super!!! :-) no ale wszystko co dobre kiedyś się kończy! Co do tych kąpieli (niby drugie dziecko, a człowiek ciągle się uczy!), ja kąpałam ją przed jedzeniem... co by jej się nie ulało! Okazuje się, że moje dziecko chyba było głodne i zmęczone i stąd te płacze! Bo teraz karmię 15 min przed kąpielą i stosunkowo wcześnie po spaniu i jak ręka odjął! Ale Wasze sposoby też próbuję - także dzięki za wszystkie podpowiedzi. A ja znalazłam nowe hobby ;-) buszuje po necie i kupuje ciuszki Natalce (oczywiście używane), wczoraj kupiłam 5 par spodni (w tym ogrodniczki superowe), kombinezonik ocieplany na wiosnę i sukienkę za 40 zł i już licytuję następne - ale to wciąga!!! i kurcze za bezcen można dostać całkiem fajne rzeczy. Nietoperku i Barbera mam nadzieję, że szybko u Was wszystko wróci do normy! Olcik ale super, że mała już tyle może jeść :-) Pączku u mnie identycznie z tymi witaminami - ciągle zapominam ;-) Ganesh a może to przesilenie wiosenne się zaczyna, ja jakaś strasznie rozkojarzona się zrobiłam! Mamcia 31 ja tez już sama nie wiem co z tym noszeniem, bo jak poszukiwałam inf o nosidełkach to właśnie wszyscy pisali o tym by nie nosić dziecka przodem do świata (oczywiście w nosidle), a na rękach z kolei by nosić dziecko oparte o naszą klatkę piersiową z ręką pod pupą (tak jak Olcik pisała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika dobrze , że wyniki Kamilka wyszły dobre , może jakieś przeziębienie , albo wirus go dorwały . Mi też ostatnio się przypomniało , że dwa miesiące temu skończyły mi się witaminy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika no to super :) tez musze zaczac brac te witaminki, zostalo mi jeszcze z okresu ciazy i tak leza i leza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mężowie o nas zapomną... to zawsze możemy powiedzieć,że ktoś nam złożył życzenia:P:P NAJLEPSZEGO!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój niestety nie wrócił wczoraj z pracy do domu.... nocował u brata. taka byłam zła. w sumie to nie ich wina,ze trafiła im się jakaś popier...ona klientka. zamontowali jej szafy a tej coś odwaliło i kazała przerobić dwie, bo doszła do wniosku,że w jednej chce same półki a w drugiej tylko wieszaki!! mam nadzieje,że ją za to skasowali tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh to jest usprawiedliwiony :) i na pewno ci dzisiaj to wynagrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję,że skończy w końcu obiecaną mi komodę!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Najlepszego Kobietki;-) A my dzis po zupce jarzynowej;-) oj jak smakowalo;-) i jedzenie lyzeczka idzie nam coraz lepiej;-) W zeszlym tyg przyslali nam probke kaszki z nestle i kupony rabatowe na sloiczki do rossmana. Musze sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik , ale fajnie , że Tosi tak smakuje:)) ja czekam jeszcze tydzień aż skończy 4 miesiąc i próbujemy marchewkę :) jakbyś mogła dać kilka wskazówek jak się do tego zabrać ile podawać i jak wprowadzać nowe składniki :) no i jak często później dawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×