Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

UWAGA UWAGA!!!!! FANFARY , OKLASKI DLA OGLI 🌼🌼 zrobila kupke - SAMA!! :) pierwsza w tym roku po 16 ty dniach bez stekania, napinania sie tak jakby robila ja co dzien :) jutro mamy lekarza - chyba sie przestraszyla ale i tak pojdziemy, nie ominie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle jak Ty gdzie jakas promocyje wypatrzysz to pisz tu o tym bede wdzieczna :) co do słoiczkow, to pewnie system mieszany mam rodzine na wsi i na pewno od nich bede brala kurczaki, a pozniej marchewke i jablka bo o ile owoce, warzywa to jeszcze ok, ale do dań mięsnych podchodzę niepewnie, mieso wole dawac ze sprawdzonego zrodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczku ja tez zrzucam kombinezon, o ile ten najmniejszy jeszcze Mloda znosila, i tak lezala jak kloda :) to juz ten wiekszy nie bardzo, chyba zbyt krepowal ruchy no i przy takiej temperaturze to na pewno byłoby za cieplo mam taki grubszy pajacyk ale z miekiego materialu, przynajmniej bedzie mogla swobodnie rece i nogi unosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sturbuck gratulacje dla Olgi :)!!!! wiem jak takie rzeczy cieszą :) my też już musimy zrzucić kombinezon, bo małej za ciepło , a od początku go nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo brawo dla Olgi od cioci i Kubusia :)) Za to u nan od 3 dni ilośc kupek zmniejszyła się z ok 6 dziennie na 1 porządną + mały kleks ...:D zobaczymy czy tak już zostanie. Teraz gorsza sprawa... Mój szanowny synuś się na mnie wydziera.. :P krzyczy na mnie strasznie i się kłóci :D ale z taka złoscią w oczkach że az ździwiona jestem... mój mały diabełek... za to jak dostanie to co chce to aniołeczek (z różkami w tle) :P :P Mąz nie wierzył, twierdził że ściemniam aż tego wczoraj i dziś nie zobaczył ;) Oczywiście nagrałam i jak Kubek dorośnie to mu pokaże jak mamusie terroryzował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny - wracajac jeszcze do tematu kupkowego :p wydaje mi sie ze ona wcale nie byla jakas duza, moze faktycznie musialo sie jej nazbierac.. w sumie to tez nie mam porownania jak wyglaja zwykle codzienne kupki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek nie daj sie ;) mysli że jak z niego taki przystojniaczek to mu wszystko mozna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku u nas to samo , mała złośnica się z Kamilki zrobiła i jak jej coś nie halo to uskutecznia krótkie krzyki na całe gardło i nie ma przy tym płaczu :) ale te nasze dzieciaczki się zmieniają , a nawet takie wrzaski cieszą :)) Dzisiaj Kamilka kończy 4 miesiąc :) jak ten czas zleciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to caluski dla Kamilki;-) Barbera, czy Kamilka robi juz jakies obroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cwaniak jest niezły :) pokrzyczy a jak podchodze to sie śmieje i dziąsełka demonstruje :P Jak go dalej nie chce np wziąść to zmarszczy brwi i dawaj dalej syrena ;) Jakie to małe a mądre... Kiedys tylko wołal; eeeejjjjj, eeeejjjj jak np do łazienki szłam :D a teraz... cala gama pisków, krzyków, wołań jakby gardziolko mial sobie zedrzeć i tez nie ma przy tym płaczu, chyba ze wybitnie mu sie nie daje.. wtedy łapie sie ostatniej deski ratunku :P Starbuck trzymaj sie wersji że masz idealny pokarm, skoro z tylu dni i wcale duzo sie nie uzbierało :) a pewnie Ci ulżylo bo wiesz że Olga umie sama kupkę zrobić :) My już długo w lekkim kombinezonie wiosennym, jak było zimniej to po prostu był tylko dodatkowy kocyk bo mały to gorący chłopak ;) teraz ubieram go tak jak le_soleil..body, półśpiochy i ten kombinezonik plus lekki kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sturbuck śliczne Kamilka dziękuje :* A ja właśnie wróciłam z siłowni :) było ciężko , ale jest coraz lepiej . Na koniec trochę mnie zemdliło , ale to od nadmiaru wody , którą wypiłam i połączyłam z ćwiczeniami na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera no gratulacje i szybkiego osiagniecia swojego celu ;) Zuzka ja CI powiem ze teraz co raz rzadziej korzystamy z lezaczka nudzi sie jej, bo nasz nie ma zadnych palakow itd ten wydaje sie ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck gratuluje!!!!:-) Pociesze Cie ze my tez sie dzis czopkiem ratowalismy, bo maly 10 dni kupy nie robil. To co z niego wyszlo to jakas masakra :-) nie wierszylam wlasnym oczom. Lekarka kazala sie nie martwic, jedynie jakby po czopku nic nie bylo. Ale bylo duuuuuuzo :-) no zobaczymy jak to bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfsoffosjfo
A moja dziewczyna zaczęła podnosić głowę a jak jej dam palce i trzymam za rączki to się podciąga do siedzenia:) U nas też brak kupek nawet już herbatka nie pomaga dzisiaj tak się męczyła i płakała że dałam jej czopka i po 15 min zadziałał i odrazu inne dziecko a lekarze kurcze powiedzieli mi jedem ze to normalne a drugi przyjdzie pora to zrobi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcys no zuch dziewczyna :) ile Ona juz ma? moja w ogole sie nie prezy, nawet po tych nastu dniach bez, i np wczorajszy dzien nalezal do jednych z jej najlepszych, caly dzien usmiechy i gugania a dzis bach :D u nas tez lekarze mowia ze widocznie taka jej uroda, jak wejda inne posilki bedzie lepiej, bo skoro ja nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Wy tez piersiowi, tak? a Mlody juz jakos marudzil? czy zupelna olewka? miejmy nadzieje ze to chwilowe i juz ingerencja nie bedzie potrzebna :) a ta wasza lekarka mowila ile czekac, ile dni? zastanawiam sie czy 2 tygodnie to nie przesada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja tylko napiszę, że jest 23:10, a nasz syn dalej nie śpi, mąż próbuje go odłożyć do łóżeczka od 30 minut i ciągle budzi się z płaczem... jestem zmęczona, cały dzień Mały "przyklejony" do mnie, a nawet późnym wieczorem nie możemy odpocząć... zaraz dam mu już nie wiem, który raz tego wieczoru pierś... i pewnie znów padniemy z mężem o 24:00, a o 2:00 obudzi mnie znów nasze Maleństwo... albo mąż zaraz stwierdzi "dam mu jeść u nas w łóżku i jak zaśnie, to go nie odkładamy, ja idę spać do salonu" :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 marca skończyła 4 mies do wszystkiego jej się spieszy;) no właśnie ciekawe ile może dziecko nie robić mi się dowiedzieć nie udało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie u pediatry lekarka nie chciala uwierzyc ze dziecko po 2 tygodniach bez nadal bylo pogodne :) ona tez powiedziala ze tak do 10 dni, i wg niej czopki to juz naprawde ostatecznosc obejrzala mloda , do niczego sie doczepic nie mogla dostalysmy skierowanie na badanie krwi i moczu rowniez pod katem tarczycy, bo u mnie w rodzinie wystepuja choroby tarczycy i skierowanie do gastrologa wiec moze tarczyca i kazala czescie przystawiac do piersi, mimo ze waga jest ok, ale moze jak wiecej bedzie miala pokarmu to czesciej bedzie robic nawet fajna bo nie zbagatelizowala tylko probuje znalezc przyczyne i jeszcze lactulosum mam kupic w aptece i jej podawac, to tez na takie zaparcia Mloda wazy 6,08 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka :( a juz bylo kilka razy lepiej, i znow to samo jakbys mieszkala w w-wie to bym normalnie przyjechala i ponosila Ci synka, moze bys troche odpoczela :( bo tak to jestes sama caly dzien? czy masz rodzine na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcys jak plakala to dobrze ze dalas czopka. my na poczatku tez sie wspomagalysny czopkami a teraz Mala nawet twardsza kupe robi sama. Smiesznie przy tym wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, gratulacje! Kto by pomyślał, ze kupa może dać tyle radochy :D Moja też dziś zrobiła, po 2 dniach :) te biegunki jej na szczeście już przeszły i częstotliwość robienia kupek wróciła na swój dawny tor :) widze ze nasze dziewczyny idą łeb w łeb wagowo :) Marysia waży 6,1kg :) Fajnie że trafiłas na taka lekarke. Nie ma nic gorszego niż lekarz bagatelizujacy problem :O Nietoperku, Marysia też czasem tak gniewnie zakrzyczy, przeważnie jak chce cycusia :P Coraz mądrzejsze te nasze dzieciaczki, wiedzą już że mogą na nas wpływać i nie oszukujmy się, bedą coraz częściej z tego przywileju korzystac :P To "ejj" też przerabialiśmy :) urocze to było :) a dzisiaj sobie przez 40 minut gaworzyła w bujaku :) az się ciepło na serduchu robi, a jak do tego zarzuci uśmiech to odpływam :D Barbera, toż to już duża panna z Kamilki! Buziak od cioci 🌼 zuzka :( jedyna nadzieja, ze to z czasem minie. Nam, a w zasadzie mnie, Marysia też teraz daje w kość. Non stop przy cycku wisi. W dzień jeszcze jakos ujdzie, czasem nawet poleży w bujaczku i mam chwile zeby sie umyc czy zjesc, ale w nocy jest szok. Kładzie sie ok 23 z cyckiem i budzi srednio co 2 godz. Ale nawet jak zje to nie umie zasnąć. W ogóle jak zaśnie to max 15 min w ciagu dnia, szybko się wybudza :( i potem jest taka zmierzła maruda z niej. A w nocy też śpi niespokojnie. Do łóźeczka nie odłożę bo się obudzi więc śpimy w 3, ale co to za spanie? :( cała połamana jestem :( W dodatku mamy ciche dni z mężęm, tak mnie wkurwia że szkoda gadać :( Nie dość że Małą się nie zajmie, to jeszcze mnie poucza co mam robic, jak jest taka zmierzła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×