Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

barbera ja jej codziennie dawałam pół słoiczka jabłek i nic to nie pomaga. nie mam pojęcia z czego ma to zatwardzenie. dziś to tak płakała jak nigdy ,zrobiła troche takiej twardej kupki (sory za okreslenie ) i usnęła wymęczona.może jej ten syrop pomoże:( mam jeszcze jablko ze śliwką to spróbuje jej po południu dać, a jaką jej dajesz kaszke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wreszcie poogladalam dzieciaczki na poczcie! Wszystkie cudne - bez wyjatkow!!! Ale rosna te nasze szkraby! Az milo patrzyc! :-) Czekoladka mam nadzieje, ze te jablka jednak pomoga! A jak nie to w ostatecznosci moze sprobuj z czopkami glicerynowymi? Natalia zasmakowala w marchwewce - bardzo mnie to cieszy, bo chcialabym juz troche sie "uwolnic" od tego ciaglego karmienia piersia! Tak sobie zalozylam do 6 miesiecy tylko piers, a pozniej chcialabym tylko zachowac karmienie ranne i wieczorne, ale poki co butelka u nas odpada! Zje mleko ale podane lyzeczka! Taki moj maly cwaniak z niej! Dziewczyny mam pytanko - Natalia przesypia od 21.30 do 7 rano, jak myslicie czy moge wypic piwo/lampke wina po wieczornym karmieniu? Czy to jeszcze nie czas na takie przyjemnosci? U mnie pojawila sie wizja powrotu do pracy... Od wrzesnia, ale nie bardzo mam z kim zostawic Natalie (i tak naprawde sama nie wiem czy jestem na to gotowa!)... Ech pewnie zycie pokaze! Ale z jednej pensji ciezko bedzie nam wyzyc! Chociaz doszly mnie sluchy, ze wzroslo kryterium dochodowe do wychowawczego z 504 do 552 zl - wiec jest cien szansy, ze sie zalapiemy ;-) Milego weekendu dziewczyny i wszystkiego najlepszego w tym wspanialym dniu Matki! Ja strasznie sie wzruszam juz na sama mysl, ze jestem mama :-)! Ale jestem dumna z moich Skarbow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika, ja tam nie wiem jak damy radę bez mojej pensji, bo wydatki na Antosię spore, ale ja do pracy wrócić nie mogę ze względu na jej rehabilitację, która unimożliwia mi powrót i jednocześnie pożera sporo pieniędzy... A my mamy trzeci ząb. I nie jest to górna jedynka, a górna lewa dwójka i prawa już tuż, tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUŚKI !!!! :) Olcik gratuluję trzeciego ząbka :) Antosia to teraz już dorosła pannica z tyloma ząbkami :* Ja też wracam dopiero w styczniu do pracy, a przynajmniej tak planuję ,mam z kim zostawić małą , ale szkoda mi tych wspólnych chwil , po tylu latach starań :( a tyle się teraz dzieje, z dnia na dzień coś nowego i nie chciałabym dowiadywać się o tym tylko z opowieści mojej mamy . To pewnie będzie nasze jedyne dziecko i stawiam je w tej chwili wyżej niż pracę , nawet kosztem jej utraty , jak nie ta to inna , trudno , chociaż zapewniają mnie, że będą czekać i mam być spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie Barbera - mam podobne przemyslenia! Nie wiem czy dam rade zostawic ja - takiego malego szkraba! Na sama mysl mam swieczki w oczach! Chociaz mam super prace - 6 godzin dziennie i wolne weekendy, ale do pracy jade godzine, wiec i tak robi sie z tego 8 godz! Ale zobaczymy jak sie wszystko ulozy! Olcik faktycznie w Waszej sytuacji rowniez nawet bym nie rozwazala powrotu do pracy - Antosia i Wy jestescie dla mnie mega silni! Dlatego sobie dacie rade! I wierze, ze najgorsze macie juz za soba! Wspolczuje strony finansowej - bo domyslam sie ile kosztuja wizyty prywatne... Ale tez wiem, ile czlowiek potrafi poswiecic dla swojego dziecka! Gratulacje za kolejnego zebolka! Czekoladka wczoraj Ty mialas problem dzisiaj my! Natalia obudzila sie po 23 i nie spala do 1, a potem wstala o 6, a powodem bylo zatwardzenie! Dopiero zrobila twardziela o 10 i poki co jest dobrze! No to mamy marchewke! Brzuszek twardy jak skala! A musze sie pochwalic - moje dzieciaki (tatus) juz z samego rana wskoczyly do lozka z bukietem rozyczek i czekoladkami i laurkami - ale to mile, ze jest taki dzien! Buziaki Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamusiek ;** u nas już lepiej :) na kupke jednak pomogło jabłko ze śliwką z gerbera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie najlepszego :) Uśmiech naszych maluszków i rączki na około szyi są najlepszym prezentem :) No kwiatuszki za pośrednictwem taty teeeż :) Kubuś zaczął świętowac już od wczorajszego wieczornego posiłku.. ilez on zjadł przez te 24h to jestem w szoku i się cieszę. Najpierw - co nie bylo do końca takie fajne ;) - budził sie w nocy równiusieńko co 3h i jadł i jadł, poza tym spałaszował w mgnieniu oka caluśka zupke a wieczorem caluśki deserek z kaszką manną :)) Musiał chyba nadrobić za ostatnie dni... ale o mnie za mnie moze w dzień nadrabiac a karmienie nocne niech zachowa jedno o tej 3 :P :P U nas mały też caly dzień troszke męczył kupkę, ostrym stekaniem wyprodukował 2 małe bobki wielkości wiśni :D ale za to jak zjadł jabłuszko z morelami....po 10 minutach fiu fiu :D a dziecko jakie szczęsliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do powrotu do pracy.. nieublagalnie zbliża się moja godzina zero ..18 czerwiec :( :( Z jednej strony chce wrócić bo lubie swoja pracę i zakład, z drugiej strony musze bo finanse no i szkoda byłoby mi stracic moją posade a z 3 strony jak pomyśle malego zostawiac na tyyyle czasu :( :( no cóż...na szczęście zostaje z Kubusiem moja mama która maly wprost uwielbia.. I tak jesliby jej nie bylo i jedno z nas miałoby zrezygnować z pracy to bylby mąż z prostych wyliczeń :P Dalej nie wiem jak będzie z karmieniem bo póki mleko mam chce karmić piersią ale organizacyjnie będzie trudno bo czekają mnie 3 zmiany.. wyjdzie w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki , ale tu dzisiaj cisz ! My dzisiaj od rana miałyśmy pracowity dzień , a próbka tego na mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj brzdąc strasznie marudny sie zrobil. Mysle, ze to skok rozwojowy+zeby. Matko...Juz dawno tak nam nie dal w kosc. Wymaga ciągłej uwagi, malo sie zajmuje sam soba. Oj oby to szybko minelo :-) Dziewczyny, chcialam sie Was zapytac o której kladziecie spac swoje dzieci?Moj idzie spac pare minut po 19, spi zazwyczaj do 2-3 wtedy je i wstaje ok.5.30(z wyjatkiem ostatnich dwoch dni, kiedy to postanowil wstac o 4...) dzis sprobuje go polozyc ok.21, zobacze czy choc troche dluzej pospi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek to szybki powrot Ci sie szykuje! Ale masz niezla obstawe wiec dacie rade! Chociaz pewnie latwo nie bedzie! Bo to zawsze wiaze sie ze stresem! Kasia ja klade Natalke przewaznie miedzy 21 a 22 (przewaznie zasypia przy piersi, wiec ja tylko przekladam do lozeczka), jednak 3 ostatnie noce byly ciezkie bo sie budzila, karmilam ja w nocy jak nigdy! Ale powodem byly twarde kupki, ktorych nie mogla zrobic! Juz od 3 dni nie daje jej marchewki, wiec moze juz bedzie dobrze! W koncu sie wybralam po ta butelke Tommy Tepe (nie pamietam jak sie pisze), ale jej nie kupilam bo kosztowala 28 zl ze smoczkiem 1 takze musialabym dokupic smoczek nr 2 za 11 zl - bez pewnosci, ze mala bedzie z niej pic! Za to wrocilam z kubkiem niekapkiem po 6 miesiacu (nieznanej mi firmy munchikin) z miekkim silikonowym ustnikiem, ale juz jestem zla, bo tyle wybieralam i kubek nie ma miarki ani zatyczki na ustnik! Tak byl zapakowany, ze bylam pewna, ze ma! Ech... Ale bede szczesliwa jak zacznie z niego pic! To ominelabym etap butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera cudne foto :) jakie oczęta..i ta korona :) Kubus tez miał sesję, dostal w prezencie od chrzestnej na chrzciny :) ale na efekty jeszcze czekamy. On ma zdjęcia min w mleczach i z misiami :)) U nas częste pobudki w nocy, choć już się przerwa wydluża.. a wczoraj znowo 2x z płakal w trakcie snu :( W dzie wesoły :D ok czas na kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika ja za butelke TT 260ml ze smoczkiem 1 płacę niecałe 10zł + smoczek 2 za cos 6zł.. i jeszcze sama sobie odbieram bo to z bielska :P Mogę dać namiary na allegro ;) Kasiu ja kłade Kubusia po 20, przeważnie już zatrolony po jedzeniu i w dobrych czasach tez się budził o 3 a potem 8 :) Teraz dodał sobie 2 karmienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek ja poproszę o namiary , bo też tt używam i tylko ta młodej pasuje :) kupiłam ostatnio lovi tą taką "super" i nie wiedziała jak z niej pić :) sesja fajna pamiątka czekamy na efekt za dwa tygodnie , a Kubuś na pewno też super wyszedł i mam nadzieję , że wrzucisz na email :) moją kładę spać ok 20 i max do 21 śpi , ale to rzadko , budzi się przeważnie o 5-6 (dzisiaj 7) pije butlę i śpi dalej :) teraz śpi już ponad dwie godziny i jestem ciekawa jak dzisiaj to będzie wyglądać , chyba modeling ją strasznie męczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam aventa i lovi, a TT dobre sa? Moj jest taki udany, ze je nawet ze straego NUKa, bo mamy tam smoczek dopasowany to wyplywu gestej kaszy, ktora je wieczorem. I za cholere nie udaje nam sie zrobic takiej fajnej dziurki w innych. Generalnie nie gardzi zadna butla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera wyslałam na maila :) My uzywamy TT bo taka kupiłam do wyprawki, małemu pasuje i udaje sie łączyć butle z piersia wiec dla mnie jest ok :) No i super się ją trzyma :) Mam tez z aventu złotą, uzywam ja do wody/herbatek, Kubus tez z niej pije ale tu bardziej czasami bawi się smoczkiem, no i jak się ją źle zakręci to cieknie.. dostałam ja w jakiejs paczce wiec uzywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Nietoperku :* na pewno skorzystam , bo ostatnio kupiłam po jakieś 25 zł za sztukę :( masakra, a tu mam za tą cenę dwie nawet z przesyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nieoperrek widze że kupujemy w tym samym sklepie :) tyle że ja tam często jeżdze osobiście i kupuje na miejscu :) a tomme tipi faktycznie tanie w porównaniu z cenami np w tesco :) barbera ale królewna z Kamilki :) taka sesja to napewno będzie pamiątka :) u nas nie zapeszając noce przespane od kilku dni , kupka sie wyregulowała ale pomogło ostatrecznie jabłko gotowane i zmiksowane ,nie żadne słoiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cicho tu, ciemno ;) Czekoladko ja zamawiam na allegro a potem sobie u nich odbieram :) bo moja mama niedaleko nich mieszka :) U nas chyba (tfu tfu) stabilizacja i wg wykresu idealnie by się zgadzało że wychodzimy ze skoku rozwojowego. U Kubusia do tej pory się ten wykres bardzo sprawdza.. Mamy ustalone godziny jedzenia, doszlismy do całego słoiczka zupki i całego deserku, ustalone godziny spania o 20.15 dziecka nie ma :P dziecko zadowolone, ciągle się śmieje... I znowu się wszystko popiep... jak wróce do pracy ;) ;) powoli trza zapasy w zamrażalniku robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek u nas jakoś nie zauważyłam skoków rozwojowych , chociaż od tygodnia zaczęła spać po dwie godziny ciągiem :) Olcik u nas też ząbki idą i mała zrobiła się marudna , jeden już przebił i idzie drugi , więc mamy pierwszy ząbek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej jeszcze ząbki nie wyszły :) ale dziś cos katarek ma :) w przyszłym tygodniu przebijamy uszka ,tylko najpierw musze znaleść dobry salon kosmetyczny :) Olcik powiedz mi jakie ty kupujesz biszkopty do deserków? takie dla dzieci specjalne czy normalne te okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku możesz wkleić tutaj link do tych butelek TT? Niezła przebitka cenowa w sklepach!!! Życzę zdrówka zakatarzonym! U nas katar ma Kamil, ale mam nadzieję, że Natalia nie złapie nic od brata!!! miałyśmy się szczepić a tu znowu musimy odwlec! A gdzie podziewa się Zuza? No i reszta? Ganesh, Majcyś, Asia, Kasia??? coś dawno dziewczyny nie zaglądają! Ja przesłałam w końcu zdjęcia Natalki na pocztę - ach te włosięta Kubusia... też takie chce u Natalki!!! (mojego łysiolka!) Barbera sesja zapowiada się pięknie!!! Uwielbiam takie fotki!!! Dziewczyny czy kleik kukurydziany też może zatwardzać stolec? Bo już nie podaje marchewki Natalce a widzę, że z brzuszkiem nie do końca ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika chyba kaszki i kleiki szczególnie zatwardzają :) spróbuj jej jabłuszko podawać bo samo odstawienie marchewki może nie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Czekoladka tylko, że my ciągle tylko na piersi a ten kleik dodałam w sobotę dosłownie odrobinę na spróbowanie (oczywiście smakowało), wiec to pewnie ja coś zjadłam! Chciałam częściej wprowadzać kaszki np. raz dziennie, ale już sama nie wiem - a co do owoców to lekarka kazała najpierw wprowadzić mi warzywa a dopiero potem owoce, a my póki co dopiero 4 razy po pół słoika marchewki i zaczęły się te problemy, których nigdy nie było! już sama nie wiem co wprowadzać!!! Bo już mam dość tego cycusiowego uzależnienia! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi znowu lekarz kazał najpierw owoce,potem warzywka :) a na koncu zupki i kaszki :) co lekarz to inna opinia :) moja po marchewce nigdy nie miała zatwardzenia :) dopiero zaczęły sie problemy jak dodawałam kleiku do zupek jarzynowych i kaszke owocową na noc :) ale teraz daje po swojemu nie tak jak na opakowaniu tylko troche mniej i kupa nawet jest 2 razy na dzień :) ale skoro dodałaś odrobinke to sama nie wiem :) może to faktycznie z marchewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanatika śliczna córeczka i jaką ładną sukienusię ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka a moze to faktycznie wcale nie po marchewce! Bo faktycznie po pierwszych dwoch razach bylo ok dopiero w piatek wymieszalam marchewke z manna na mleku modyfikowanym i w sobote dodalam ten kleik do mleka i sie zaczelo stekanie, prezenie i nie spanie w nocy! Chyba musze zaczac po kolei - najpierw sprawdzic mleko (bo kupilam najtansze baby dream z Rossmana), a potem jeszcze raz sprobowac ta marchewke! Ech z Kamilem nie mialam takich problemow - wszystko jadl! Ale on byl od poczatku karmiony butelka (piers dopiero zlapal jak mial 3 mce), i chyba sprobuje z tym jablkiem! Dzieki! Dziekuje Barbera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam zaglądam ale nie mam czasu napisać. Mały grzeczny mimo,że strasznie dokuczają mu dziąsła. codziennie mu gotuje i wcina wszystko ze smakiem. a gotowane jabłko z gruszką pochłania aż mu się uszy trzęsą:P:P póki co to jego najlepszy deser:P my używamy butelek z aventu. zamawiam ma allegro, bo nawet z przesyłką wychodzą dwie w cenie jednej ze sklepu. do kaszy używany trój przepływowego smoka i jest super. pozdrawiamy ciepło:* w wolnej chwili napiszę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×