Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Czekoladko jaki ten świat maly :D Ja tez jestem z Bielska i Zuzkaa też a Pączek z okolic :D Mail to grudniowki2011@wp.pl wyślij maila to odeślemy Ci hasło :) Dziewczyny ja nie wiem co jest w tym mleku mm ale wczoraj była jazda. Mały wtranżolił 150ml bez zająkniecia, nawet nie zastanawiał się co jest w butli a potem... zaczęło się !! Wystarczylo że kot się otrzepał a Kubuś zaczął się hihrać w głos... i trwało to prawie bite 1,5h :D :D My z mamą nie miałysmy już siły się śmiać, on nie miał sily ale wszystko go rozśmieszało, czy to klasnięcie w ręce, potrzepanie głową, jakiekolwiek ruchy, jakiekolwiek dzwięki... wszystko..uspokajał się tylko na krótkie chwile żeby pomumlać gryzaka i powyć do niego :P :P Jak to mówią nie wiem co bierzesz ale zmień dilera :D :D :D Dziś na razie cycu cacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moja i Zuzki sytuacja jest specyficzna ze względu na alergię na suchą popękaną skórę, czasem z sączącymi się rankami, dlatego tak ważne jest strzeżenie malucha przed zarazkami, żeby rączkami którymi się drapie nie przenosić w okolice ranek zarazków. Ja doskonale rozumiem Zuzkę, ale ja nie daje rady pilnować wszystkich więc odpuszczam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) wysłałam teraz kilka zdjęć , fajnie że jest ktoś z okolicy . ja dzisiaj pierwszy raz dawałam małej kaszke bananową i nawet smakowało :) zazwyczaj to jest taka kochana ,że całą noc prześpi,sama zaśnie w łóżeczku a w dzień to taka spokojna :) naszczęśćie nie muszę jej dużo nosić bo taka kluska że hej :D ostatnio nawet lekarz zażartował,że niedługo będzie ważyć tyle co mamusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka, witaj! Piękne sukienki ma Twoja córa. Co do wagi, ja ma odwrót, przejmuję się czasem, że Mały jest taki szczypiorek. Ważony 2 dni temu miał 7050g. Przybrał tylko 270g w 2 tygodnie. Dziewczyny, wczoraj odebraliśmy wyniki testów alergicznych i... NIE wyszła alergia na mleko krowie, żółtko, białko jaja, orzech włoski, kazeina, ziemniak, seler, marchew, pomidor, dorsz, krewetka, brzoskwinia, jabłko, soja, mąka pszenna, mąka żytnia, ale... wyszła alergia na migdał (1 klasa), orzech ziemny (klasa 1), sezam (2 klasa) oraz orzech laskowy (6 klasa, najwyższa z możliwych, oznacza ekstremalną alergię). Zszokowały mnie te wyniki, szczególnie ten orzech laskowy i zdziwiło mnie to, że wszyły alergie na te orzechy, jak ja sama alergik nie jem orzechów i uważnie studiuję etykiety, aby nie zjeść czegoś z orzechem, a aby wyszła dziecku alergia, to musi ono najpierw mieć kontakt z danym alergenem (np. przez moje mleko). Stwierdziłam, że może gdzieś były śladowe ilość, kurcze, na prawie każdych ciastkach jest napisane "zawiera śladowe ilości...". Poszłam do kuchni, czytam jeszcze raz skład ciastek, które jem, ciastek, które specjalnie kupowane są dla mnie, bo nie miały mleka, masła, jaj, swoją drogą pyszne włoskie ciastka, nie znalazłam orzechów, a tu wieczorem mąż do mnie woła z kuchni "ej, wiesz, że w tych Twoich ciastkach są orzechy laskowe?? 2% orzechów laskowych, jak mogłem to wcześniej przeoczyć, przecież czytałem etykietę". Ja w szoku, bo też czytałam, obu nam to umknęło, może dlatego, że orzechy były w nawiasie jak skład grupy "owoce", a może dlatego, że tak obsesyjnie szukaliśmy mleka, jaj, że orzechy nam umknęły. Ale byłam zła na siebie, na dodatek jeszcze wczoraj koło południa najadłam się tych ciastek. Dziś był lekarz, mogę powoli spróbować wracać do mleka, jaj. oczywiście to, że na jakieś rzeczy nie wyszła alergia nie oznacza, że ona się nie pojawi, więc tak czy siak ostrożnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) sukienek to ja mam mnóstwo , uwielbiam ją stroić nawet na codzień :) jak znajde jescze jakieś foty to coś dorzuce . ale widząc wasze maluszki to moja to faktycznie grubasek szczególnie po buzi ,chociaż dzidzia barbery też jest pucata ale chyba nieco starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko widze że Twoja córa ma taki sam kubek jak mój Kubuś, umie już dobrz z niego pić?? Ja tak jak Zuzkaa martwie się małą wagą Kubusia, jak na początku przybierał ponad normę tak niedawno stanął w miejscu, 23.04 miał 6700.. A dajesz już coś oprócz mleka i kaszki?? Zuzkaa dobrze że mleko i jaja jednak Jasia nie uczulają, orzechy rzeczywiście sa w wiekszości produktów ale w mniejszej niż mleko.. przewaznie te śladowe ilości.. ale z doświadczenia wiem że czasem te śladowe ilości to może być i caly orzeszek a skoro Jasiu ma tak silną alergię to trzeba będzie mocno uważać... Kubuś teraz zrobił pokaz.. byl tak zmęczony że zwrzeszczał mnie, mojego męża i nawet kota wytargał porządnie za uszy... bił, zlościl się, nie chciał jeść, pić, ułożyć też się nie pozwalał, dopiero cudna huśtawka go uśpiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pić nie umie za bardzo,raczej gryzie ten dziubek i sie bawi :D ale jak jej trzymam to sie napije .ale ostatnio kupiłam podobny z aventu i lepiej sie jej z niego pije bo ma taki gumowy smoczek a nie taki twardy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje jej teraz bebiko2, teraz zaczęłam kaszke.a wcześniej to zupki i owoce.ale raz mi dostała wysypki po jabłkach z owocami leśnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis po szczepieniu. Teraz na roczek dopiero. Maly wazy 8100kg. Teraz spi. Dostal paracetamol. Mam nadzieje, ze noc bedzie spokojna. Dzielny byl :-) nie plakal, tylko troszke zapiszczal. Julita ja absolutnie nie uwazam, ze przesadzacie. I nie to mialam na mysli :-) napisalam po prostu jakie ja mam podejscie. Nie bylam w wszej sytuacji, wiec nie wiem jakbym sie zachowywala. Moze panikowalabym, moze nie...Nie wiem. Ale zycze i Tobie i Zuzce duzo wytrwalosci. Bo jestem pewna ze to minie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka,ale śmieszka z Twojej Córci :) Barbera a z kim Kamilka sie bawi? wrzuciłam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Zuzka faktycznie szok z tym uczuleniem Jaska! Faktycznie bedzie ciezko, bo sladowe ilosci orzechow sa praktycznie wszedzie! Ale nareszcie cos wiecie i moze byc juz tylko lepiej! Witaj Czekoladka! Nietoperek, ale to musialo byc super - ten maraton smiechowy Kubusia! :-) juz sobie to wyobrazam! Uwielbiam jak Natalka sie tak chichra :-) zastanawiam sie ile moja wazy - bo widze, ze Wasze pociechy strasznie urosly! Musze skoczyc na poczte i podgladnac dzieciaczki i Natale dorzucic do kompletu! Dalyscie mi do myslenia tymi kubkami niekapkami - zastanawiam sie czy nie odpuscic sobie butelki (skoro Natalia jej nie chce), tylko uczyc ja od razu z kubeczka? U nas wzgledny spokoj- nadal nocki przespane, a w dzien dwie dluzsze drzemki do dwoch godz :-) zebow nadal brak! Za to sa piekne smieszki i minki. Obroty tylko na boki i czasami z brzuszka na plecy. I nadal tylko piers + 2 x w tyg gluten. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z koleżanką Marysią :) z jej mama leżałam na podtrzymaniu i od czasu do czasu się spotykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jakie fajne ma wloski Twoja coreczka - niby nie tak duzo a juz takie czarne , mojej jakos wyblakły :)i troche mi przypomina moja Olgę sliczna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia ale śliczną sukieneczke miała do chrztu :) i jest bardzo podobna do Ciebie . My wczoraj byliśmy trzeci raz na bioderkach i naszczęście już ma dobre bo wcześniej miała jedno słabsze... opłaciły sie ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niby jest ciężko ostatnio, bo uczulenie Małego nie mija, dalej ranki na buzi, mąż pracuje od 5:00-20:00, ale jak patrzę na Małego, śpiącego w nocy obok mnie, to chce mi się płakać ze szczęścia, tej nocy tak się miotał, drapał, że przytuliłam go do siebie i tak przespaliśmy chyba z 5h, otworzyliśmy chyba jednocześnie oczy i popatrzyliśmy na siebie, life is good:) Pozdrawiam z Sinatrą lecącym z głośnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek8877
Witam mamy grudniowych dzieciątek:) Mam córeczkę, która urodziła się 25 grudnia, karmiłam ją piersią i czasami dostawała butelkę, gdy musiałam gdzieś wyjść. od 2 tygodni mała nie chce jeść z butelki, weźmie do buzi ale nie chce ssać:( Proszę pomóżcie co zrobić, żeby chciała znów pić z butelki? Co 2 tygodnie musze ją zostawić na 8 godz i nie wiem co ona będzie wtedy jadła:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie chce jeść ze względu na swędzące dziąsła ? moja tak czasami ma.denerwuje sie jak jej daje butelke i krzyczy choc od urodzenia je z butli. ale potem jak jej posmaruje dziąsełka to jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek8877
czekoladka 199 być może że to to, bo ona tak przygryza ten smoczek od buelki, ale czasami próbowałam jej dać na śpiąco i tez nie pociągnie tylko wypycha językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie moja też tak robi a wyszły jej już zęby? to może spróbuj jej czymś smarować dziąsła ,ja używam Calgel i sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek8877
nie ma jeszcze ząbków i chyba narazie sie na to nie zapowiada. ja mam dentinox, musze jej posmarować i zobacze czy to poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka dokladnie, mimo wszystko Life is good :) Motylek - nigdy nic nie wiadomo, nas np zabki zaskoczyly, bo oni nie slinila sie bardziej ani nie byla bardziej marudna nie znasz ani dnia ani godziny ;) oby to byly zabki i szybko cóeczce przeszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek8877
Bardzo bym chciała, żeby to były ząbki i jej przeszlo, bo czasami wydaje mi się, że zapomniała jak się ssie butelkę. Dziękuje Wam bardzo za odp. Pozdrawiam! Buziaki dla Waszych małych Skarbów;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku u nas to samo. Mój synus dziś zjadł o 5 pierś, 13.30 zupke i teraz pierś, no i troszkę herbatki :-( ile ją się nakombinowalam żeby coś zjadł, różne smoczki, różne kaszki, żele, mm, różne temperatury i nic. Jak widział że pierś wyciagam to zaczynał płakać :-P Dopiero teraz paracetamol zadziałał :-) ale jak się mały dorwal to zaraz pęknie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek8877
nietoperku i teraz je juz z butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mojej włoski sie wytarły i teraz jakby rosną od nowa :) córcia ma usta i usmiech po mnie-reszta głowy po tatusiu :) Wasze dzieciatka tez sa sliczne-przegladam zdjecia na poczcie i tylko całowac te policzki i dłonie :) nam tez ida...górne.dwa dolne przyszły raczej cicho,a teraz to wierci sie w nocy,a w dzień miałczy ciepłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jeszcze zębów brak ,ale podobno jak później wyjdą to bedą mocniejsze :) no i wiecie daje jej kaszke na noc ale i tak czy siak mi sie budzi raz w nocy ... jak skończyła miesiąc to spała całe noce a teraz juz nie :) ale na szczęście tatus często wstaje ,to sie wyśpie :) Dziewczyny mieszkające w bloku jak wy dajecie rade wychodzić na spacer ? ja mieszkam na pierwszym piętrze i jak jestem sama w domu to nigdy nie dam rady wyjść bo mam taki wózek ciężki :/ rozpatrujemy właśnie kupno jakiejś lekkiej spacerówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka - my tez mamy dosc ciezki wozek ale nas ratuje winda bez niej to nie wiem jakby to wygladalo ale za to wozek sprawdza sie super w terenie i na wybojach i nie straszne mu zadne krawężniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×