Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Ja właśnie od mamci wróciłam, bo mój do 21 w pracy. Zrobiła mi racuchy z jabłkami i uwaga... truskawki że śmietaną... pyszne, slodziutkie, 10zł/kg :-P. Nanananana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, sorbet sobie kupię jutro, o!:P Muli mnie dzisiaj i jestem nie do zniesienia. Idę spać chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaa, jak nie zjem jutro kawałka arbuza i placków z jabłkami, to mnie rozniesie. Bardzo sugestywne są dla mnie wątki o jedzeniu.... Chyba tez zaraz idę spać. W ogóle śpię po 10-11 godzin. Czasami muszę przy spaniu na boku podkładać poduszkę pod brzuch. ;] Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie ze Szczecina i okolicy. Zrobię piękne i radosne zdjęcia dla Przyszłej Mamy. Oferuję 3 bezpłatne zdjęcia dobrze obrobione. Wykonam fotografie dziecięce, rodzinne, ciążowe. Nie jestem młokosem. Sesja jest bezpłatna. Fotki opracuję komputerowo najnowszym programem do edycji firmy ADOBE. Wyretuszuję bezpłatnie. Poprawię wygląd, dodam ładną opaleniznę. Jak trzeba wybielam zęby. Zaoszczędzisz pieniądze. Chętnie zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i bliskiej okolicy. Na imię mam Jerzy. Chętnie udzielę informacji, tel. 666304237, e-mail: rezolutek@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Cóż za niecne propozycje od rana od p.Jerzego;) Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, że czuję maluszka. Szczególnie jak zmieniam pozycję to czuję delikatne łaskotanie a nawet przyjemne, delikatne kopniaczki:) Mój B. przyłożył dzisiaj ucho do brzucha i też poczuł kopniaczka:) Jestem pewna, że to maluszek daje znaki, bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam:) I na pewno nie mylę ze wzdęciami, gdyż takich ostatnio nie mam. Może któraś z Was ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :* bylam wczoraj na tym grilu nie jadlam miesa tylko salatke i cala ja zwrocilam bylam wykonczona musialam wrocic do domu . tak na dobra sprawde nie moglabym nigdzie isc albo nic na imrezie nie jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski ;) gosiek a to nie za wczesnie zeby ruchy czuc? ja sie nie znam oczywiscie. bazuje tylko na kolezance ktora rodzila , mamach i ginowi. a on mi gada ze w 4 miesiacu bede czula rybke w brzuszku a w5 sie zacznie armagedon :) ale jak juz czujesz to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku karla jak ja ci wspolczuje, ja nie mialam wymiotow ani razu, a ty biedna tak przechodzisz te ciaze ;* a ja jadlam danio i myslimy z fasolką co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, może to i wcześnie, ale głowę sobie daję uciąć, że to jest właśnie TO:) Ja jestem szczupła w pasie i miałam zupełnie płaski brzuszek, wtedy podobno można coś poczuć wcześniej. Ja nie mówię, że to są ruchy takie na całego, ale takie delikatne, bardzo przyjemne trącania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Karrla,jak ja Cię rozumiem z tymi mdłościami.Ja też już 12 tydz a nadal mnie męczą.Wiem że już pisałam o tych mdłościach,ale naprawdę muszę się komuś wyżalić.Zwracam głównie popołudniami i wieczorem.Moje życie towarzyskie od godz 15:00 nie istnieje (tylko spanie czasem mnie ratuje).Z napoi wchodzi mi jedynie mięta i nic poza nią. Czytałam,że od 16 tyg mdłości zanikają,więc czekam jak na zbawienie to cztery tygodnie (mój M też odlicza). Zawsze chciałam mieć 2 dzieci,ale teraz myślę że baaaaaardzo ciężko będzie mi się kiedyś zdecydować na drugie. Mam tylko nadzieję,że te wymioty nie zaszkodzą mojemu maleństwu. Poza tym trochę schudłam-a czy wy dziewczyny mieścicie się jeszcze w swoje spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja nie watpie. myslalam ze za wczesnie ale jak juz czujesz jak tam fasolka kontakt łapie z toba sie super :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLLO - moja koleżanka wymiotowała całe 9 miesięcy i tez mówiła, że już drugi raz przez to nie chce przechodzić. Teraz jej maleńka ma 4 miesiące i już zapomniała o tych wymiotach i bardzo chce mieć jeszcze jedno dziecko:) Także nic się nie martw, o złych rzeczach związanych z ciążą szybko się zapomina. Może już niedługo przestaną Ci dolegliwości dokuczać. Życzę Ci tego. Tobie karrrla też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Gosiek,nawet nie chcę myśleć że mogłabym wymiotować przez 9 miesięcy!Ja czekam do 16 tyg że mi przejdzie i tylko tą nadzieją żyję. Czuję się zaniedbana i bez energii-nawet umycie włosów to dla mnie duże wyzwanie.W następną niedzielę idę na usg więc sprawdzę czy dzidzia przyrasta. Dziewczyny bez mdłości i wymiotów-dziękujcie Bogu za każdy dzień bez tych dolegliwości:) Ja niekiedy to nawet omijam posty gdzie opisujecie jedzenie,bo muszę lecieć do kibelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76, dzięki :D Kurczę, nieźle macie z tym wymiotowaniem... Ja tylko wymiotuję, jak mam duże przerwy między jedzeniem, np. wieczorem zjem mało na kolację, to wiem, że rano mogę mieć problem. Chyba najlepszą radą jest jedzenie często małych porcji. Czytałam coś o herbatce imbirowej, ale na samą myśl mnie wzdryga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Soniówka,zależy w jaki dzień,ale zazwyczaj wszystko dzieje się wieczorem.W 8 tyg byłam w szpitalu pod kroplówkami,ale nie chcę tam wracać:( bo leżałam na patologii ciąży i napatrzyłam się na te wszystkie poronienia,zabiegi łyżeczkowania itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mloo jak to jest, sama lezalam w 7 tygodniu na patologi ciazy i widzialam co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Kurka strasznie Wam współczuję tych wymiotow. Mnie tylko kilka razy przy muchy zębów naciaglo i miałam wstręt do niektórych pokarmów ale ani razu nie zwymiotowalam... Bądźcie dzielne powoli powinno przechodzić :-) oby jak najszybciej Ja właśnie przeczytałam mój pierwszy numer M jak mama :-D chyba powoli zaczyna wszystko do mnie docierać No nic trzeba wstać na jakieś sniadanko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam mdlosci na samym poczatku.. pierwsze 3 tygodnie ciazy. a do 8 rwal mnie brzuch. teraz juz nie mam objawow. smaki zachcianki i czasem mi slabo , szczegolnie w takiem okropne dni jak dzis. niestety ale znienawidze lato i cieplo i slonce bedac w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekam niecierpliwie do tego 16 tyg lekarz mi powiedzial ze wymioty przewaznie wystepuja tylko do konca 3 mca ale zdazaja sie dluzej .... jak tam wasze brzuszki ??:) rosna ?? :) zamowilam spodnie na allegro w poniedzilaek i do dzisiaj mi ne przyszly :/ gosiek powiem ci jak leze to ez cos czuje takei łaskotanie delikatne takiego czekoś wczesniej nie mialam:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla czujesz swoją fasolke :) to juz najwyzszy czas :) niedlugo bedziesz dostawac kopniaki :)) jej ale super :) no u mnie juz troszke brzuch urosł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ciazowe dżinsowe za 45 zl odpisala mi ze wysala ale zeby to szło 7 dni?? ja chodze w leginsach albo w moich spodniach ale sznurkiem wspomagane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie leginsy wkurzaja i ciazowki w sumie tez ;P kupilam sobie ostatnio spodnie i jest mi w nich najwygodniej :) cos ze stylu alladynki, pumpy ;P najlepiej sie w tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie kupiłam tylko tuniko-bluzkę. Przydałoby się ich więcej, bo wszystko mam obcisłe, przyległe i teraz tą przyległością irytujące. Mam teraz może 3 bluzki, w których mogę komfortowo chodzić. Spodni jeszcze nie posiadam. A brzuszek już całkiem nieźle wystaje. Też czasami czuję jakieś ruchy, ale to chyba prędzej jakieś kosmki jelitowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×