Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

myślę że to ciągnące brzuchy to przez dzieciaczki, w końcu każdy ma czasem ochotę wyprostować nogi :) ja tak miałam jeden może dwa dni ale jestem prawie na 100 % pewna że to mały się wiercił i przeciągał bo nawet kształt brzucha miałam inny niż zwykle. Dzisiaj wieczorem usg :)) i już się nie kogę doczekać, miałam jechać sama bo mąż w pracy ale w tajemnicy wziął wolne i oznajmił że jedzie i koniec :) chyba coraz bardziej dociera do niego że tam synuś siedzi :) no dziewczyny i nie smucić się pewnie zaraz każda dostanie po kopniaczku od brzuszków na rozweselenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry a w zasadzie leniwy :) Dopiero zwlekłam się z łóżka :D Ależ skwar się leje za oknami.. Miałam iść pobuszować po sklepach ale wolę nie ryzykować.. A jak tam u Was ? Da się wytrzymać ? Ja też mam problem z naczynkami . Nie ma tego na razie za dużo , ale pocieszyła mnie doktorka, że to nie zniknie a żebym była przygotowana , że z tego mogą być żylaki.. Fuj :( Mojej koleżance wyszły na całych udach od wewnętrznej stronie. Urodziła małą we wrześniu zeszłego roku ale jej to wcale nie znika :( nadziewany pączek fajnie mieć takiego męża - uwielbiam jak mój robi mi takie niespodzianki :D Trzymam kciuki za pomyślne wieści z usg :D Starbuck80 nie przejmuj się, bo może jeśli jest to Twoja pierwsza ciąża to może nie jesteś w stanie określić tych ruchów. Ja zaczęłam 17 tc. i tylko raz poczułam ale jestem tylko dlatego tego pewna , bo w miejscu gdzie odczułam pojawiało się na chwilę wyżłobienie chyba od główki i znikło. Dla upewnienia się mąż potwierdził. I od tamtej pory cisza w eterze. Tylko te motylki w koło pępka zostały ale to równie dobrze mogą szaleć moje jelitka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie niektóre ruchy małego są bardzo podobne do bulgotania w brzuchu, tylko takiego mocniejszego no i też widzę wypukłości na brzuchu i można je z zewnątrz wyczuć. Ale na początku były bardzo delikatne i też myślałam że to nie dzidzol, tylko moja dieta :) Starbuck80 a może czujesz tylko myślisz że to z jelit, zresztą nie ma się co martwić, przyjdzie w końcu ten pierwszy kop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, wszędzie piszą że przy pierwszym dziecku ok 20tyg się czuje, około to może być i 2 tyg wcześniej i 2 poźniej... a na wizyty z USG to moj zawsze jezdzi - nie ma takiej opcji żeby przegapił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniając temat: glądałyście coś dobrego ostatnio, jakiś film polecicie? bo w tv to nic nie ma :( mogą być też dobre seriale, coś innego od tych znanych powszechnie (Dexter, Chirurdzy, Desperatki, Lost) - tu mogę poleć Battlestar Galactica, serial SF, ale nie zrażajcie się ja nie lubię tego segmentu filmów/seriali a ten jak dla mnie jest świetny przebrnijcie przez pilot, i kilka pierwszych odcinków - wkręcicie się Starbuck - to jedna z postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Starbuck80, ja ściągnęłam całe 4 sezony Tudorów i sobie oglądam. Najlepiej zainstalować sobie bit torenta i ściągać z pirata co się chce. Była któraś z Was w Górach stołowych? Planuję wakacje w tamte rejony i nie wiem, gdzie najlepiej się zakotwiczyć. (czy Kudowa, czy Duszniki, Polanica-zdrój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zachorowałam na kuchenne rewolucje i oglądam namiętnie :) a z filmów to ostatnio widziałam " uprowadzona Alice Creed" super na początku trochę brutalny jak dl;a mnie ale sam film świetnie zrobiony. bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
czy opisując rozciąganie więzadeł, to jest to taki krótkie przejmujące ukłicie jakby cienkimi igłami w okolicach pachwin i nad wzgórkiem łonowym? Bo mnie tak dziś jakoś co chwila zakłuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zapisuje propozycje, wieczorem zapuszczę niech się sciaga :) mnie chyba nic nie kluję, tylko od czasu do czasu coś w stylu kolki - z prawego boku, na wysokości pępka nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 ja też tak ciągle mam z prawej strony, jakieś 3 cm od pępka takie jakby kłucie i naciąganie, i na ostatnim usg lakarz mi wytłumaczył że tam znajduje się poopka małego, i czasem czuję jak ją wypycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj jade na usg ginka sprobuje podejrzec co tam kryje sie w brzuszku:)moj maz to na kazda wizyte jezdzi ze mna i pcha sie odrazu ze mna do gabinetu a pozniej reszte dnia na zmiane cieszy sie i lezki ze wzruszenia pojawiaja sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ją dziś przed pracą musiałam się wybrać po nośnik dla moich coraz większych bombowców :-D :-D chyba rzeczywiście upał dał się we znaki bo w mieście czułam jakby w okolicach prawego jajnika ból/kłucie...także chyba się rozciagam bo też ostatnio beboch mi rośnie w zastraszajacym tempie ;-) Aaaa i dalej nie czuje ruchów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek no to jest nas cały czas dwie w 20tc - mam nadzieję że szybko się doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Starbuck teraz się nie możemy doczekać a coś czuje że jeszcze będziemy mieć tego dość jak dostaniemy kopniaka po żebrach albo jajniku tak że aż gwiazdki zobaczymy :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze z mężem...najpierw czuje bańkę mydlaną -plum...mówię mu by położył reke...puk-puk...mój mówi ze poczul 2 kopniaki - i nie pomylił sie-były 2 kopniaki:) :) :) dziewczyny...wkrótce też poczujecie...a te bóle z jednej strony (zazwyczaj prawej) to u mnie też było |Maleństwo...po tyg zaczeło buszowac po całym brzuchu i prawej strony juz nie czulam i za niecałe 2 tyg zaczelam podejrzewac ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe już jestem po usg, pan dr powiedział : "ten dzidziuś jest wzorowy" :) , ssał palec, machał rączką i strasznie brykał i wiercił się, jednak słodycze pomogły :) no i oczywiście siusiak też wzorowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze obrócił się całkowicie od ostatniego usg i tak sobie myślę, że to wtedy było jak się tak użalałam, że brzych mnie boli jakby mnie ktoś poobijał. No i jeszcze powiem wam że te ruchy które odczuwam to może jedna dziesiąta tego co się tam tak naprawdę wyrabia, bo wiercił się strasznie a ja tylko niektóre ruchy czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szun
o jacie nadziewany pączku, ale fajnie, że wszystko dobrze na wizycie!!! ja też już chciałabym wiedzieć jaka płeć, ale jeszcze mi nie powiedział lekarz :( Ruchów też niestety nie czuję, ale spokojnie na nie poczekam :) ja mam już sporawy brzuch, że znajomi pytają czy aby nie bliźniaki, ale nic mnie nie ciągnie ani nie boli, po kochaniu się z mężem też nie czuję skurczów macicy - aż się zastanawiam czy wszystko ze mną dobrze??? Jak myślicie? Asiu - moja siostro-bliźniaczko, te ruchy to tak nagle? I to takie, że mąż poczuł? Zazdroszczę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziewany Pączku tez tak mysle, ze to co czujemy to setna tego co nasze urwisy robią w naszych brzuszkach :) fajnie,ze wiesz juz,że to chlopiec :) Szun najpierw tak pewniej czulam w zeszla srode, poczula tez kolezanka dlonia, potem w sobote, a dzis to mąż poczul dlonia :) a teraz lezę i Mały tez sie pewnie rusza, bo zdaje sie,ze cos czuje, takie chrobotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szun może zjedz troche czekoladki, poloz sie i wsluchaj sie w brzuch...a moze Ktos zastuka do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piątkowo!! no nas w stolicy nie powitało słoneczka a deszcz - cała noc padało i teraz też jeszcze, szaro buro od rana trzeba było światło włączać buuu ale za to mamy piątek - więć jakoś przeżyjemy, szybko zleci i będzie weekend i dwa dni wolnego :) Szum mnie też nic nie boli, żadnych skurczy - tylko tak jak pisałam, ostatnio (może z 1,5 tygodnia) z boku od czasu do czasu na kształt kolki - ale mały to to nie może byc bo musiałby miec 30 cm , bo to tak boli z prawej strony, całkowicie z boku :) nie wiem co to , dziś np jak wstałam rano z łożka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×