Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

U mnie linia jest bladziutka ale pepek zaczyna sie wyłaniac a też miałam taki fajny schowany. Mierzyć się nie mierze ale waze się codziennie, bo brzusio rośnie w oczach a waga na razie (tfu tfu tfu) powolutku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Starbuck80, z tym 24 tyg macieżyńskiego, to nie słyszałam, super, czy do tego będzie jeszcze te 2 tyg, które można wziąć na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Czy Wy te ruchy czujecie tylko ręką, czy tak poprostu? Bo ja, jak przyłożę rękę, to coś tam pyka, ale poza tym to nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chłopak będzie ;-) siusiak jak talala...no cóż spodnie z różowym motylkiem i tak mu ubiore :-P Mój G skomentowal że nazwisko przynajmniej przedłużone bedzie...:-D Wszystko w porządku, dzidziak zdrowy, po obfitym śniadaniu (to po tatusiu), serduszko ok, cały czas raczke miał na główce i myślał :-D Jejku jak fajnie...:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chłopak będzie ;-) siusiak jak talala...no cóż spodnie z różowym motylkiem i tak mu ubiore :-P Mój G skomentowal że nazwisko przynajmniej przedłużone bedzie...:-D Wszystko w porządku, dzidziak zdrowy, po obfitym śniadaniu (to po tatusiu), serduszko ok, cały czas raczke miał na główce i myślał :-D Jejku jak fajnie...:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wielkie gratulacje siusiaka :) to dlatego mamusia tak ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
nietoperek333 wielkie gratulacje. dziewczyny, dacie te namiary? mój e-mail moniskak @ op. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, u mnie to roznie z tymi ruchami -częściej czuję dłonią, ale jak leżę to da sie czasem wyczuc takie banieczki pod skórą:) ...ale Twoje Maleństwo jest chyba 2 tyg mlodsze od mojego Nietoperek - gratuluję chłopaka:) ...a u mnie pada i pogoda jest do kitu. leżymy i jakos nie mam ochoty jeszcze żegnać sie z piżamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja lini zadnej nie widze moze dlatego ze jestem blondynka pepek tez normalny a waga narazie stoi przytylam jak narazie tylko 2 kg tzn ostatnio wazyla mnie w 9 tyg a teraz juz bedzie 18 wiec nie jest zle ale jem normalnie tzn ja pochlaniam bardzo duzo owocow jogurtow itp a teraz z innej beczki gin kazala mi brac witaminy maturelle i zauwazylam ze jak je rano biore to potem mam mdlosci a jak wieczorem dopiero wezme to jest ok i dlatego biore je wieczorem bo nie chce miec tych mdlosci bo ja w ogole wyjatkowo lagodnie je przeszlam i tylko w 2 mc wiec sie zdziwilam ze niby teraz powrocily a tu sie okazalo ze od tych witamin ktoras z Was tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Asia, no jak banieczki, to ja też tak mam, dzięki, że mnie uspokoiłaś, Wiara pisze, że jej mały łazi po żebrach, a rodzi później i mnie znowu blady strach ogarnął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pada i z byczenia nad jeziorkiem nici :( też jeszcze siedzę w piżamie i jakoś zebrać się w sobie nie mogę :) ale mam plan pójść dzisiaj umówić się do fryzjera jeszcze przed wyjazdem i trochę humor sobie poprawić bo straszną dolinę dzisiaj mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Barbera, dzięki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) a nie ma co się przejmować brzuchem bo ja mam strasznie nisko i do żeber też daleko , a do tego mało okragły co mnie wkurza bo wyglądam jakbym miała sadło a nie brzuch i ogólnie czuję się jak słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję chłopaka!!! Ja chciałabym mieć chłopca - mam nadzieję, że dzisiaj się dowiem :) A powiedzcie - te które już znają płeć - sprawdzają się te przesądy po których niby można poznać płeć? Ciekawa jestem jakie macie odczucia w tym temacie :) U mnie na razie ładna pogoda, ale ma dzisiaj padać, więc się nie nacieszę szczególnie. Na 17 idę na USG gen. trzymajcie kciuki żeby wszystko było z dzidzią dobrze!!! ja wczoraj poczułam bąble jak leżałam w łóżku i nawet widać było je pod skórą :) myślę, że to był dzidziuś, bo był tuż pod skórą, ale 100% pewności nie mam, a piszą że nie można tego pomylić z niczym innym... to jak to w końcu jest kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zapraszam i jeszcze jakieś lody na osłodzenie tego brzydkiego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska_G20 ja zjadlam prenatal clessic w I trymestrze-poszlo, bobyl z imbirem, potem zaczelam brac prenatal complex-wymiotowalam i odstawilam po 5 tabletkach, kupilam falvit mamam, bo ma mniejsze ilosci skladnikow, zjadlam 2 tab.-pawik. nie biore witamin, bo konczy sie to charakterystycznym bolem zoladka, po ktorym nastepuje spacer do lazienki i wiadomo co dalej ale moja kochana Mamusia przynosi mi z ogrodu marchew i jablka, bo mam sokowirowke i te min.pol litra soku codzinnie pije...jeszcze wygadalam sie jej, ze jak bylam w szpitalu to jedna kobieta mowila jaki ona sok pije i teraz 1-2 szklanki dziennie ja pije-nawet jest smaczny, duszkiem można wypić surowy burak nieduży (5-8cm), seler (korzeń, teraz w ogrodzie są malutkie jak 5zl, z liśćmi), pietruszka (chuda jak palec, korzeń z liśćmi), marchewka (moze 7-8 sztuk takich większych-na oko) jablka (sa spady wczesnych odian , wiec tez nie sa za wielkie, moze 4-5 sztuk) wszytko daje sie na oko, ja robie tak zeby smakowalo jablkowo-selerowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mój Mały robi wędrówki po dole brzucha :) jakby na czworaka chodzil :) Monia-takie bulgoty jak w jelitach , ale z przodu i na terenie malego kwadracika/okregu...albo takie pukanie palcami o blat stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek gratulacje!! :) ja już też po wizycie, niestety zwolnienia nie dostałam, ale juz mniejsza o to okropnie mnie potraktowała - nie oszczędziła tekstów że ciąża to nie urlop wypoczynkowy, ze ona jak byla w ciazy to ani razu nie byla na zwolnieniu, a na moje narzekania (bóle głowy, naczynka, bolące nogi, te klucia z boku i jakieś tam ) odpowiadała - w ciązy może tak byc no masakra - na każde moje pytanie odpowiadala pol zdaniem i jeszcze kilka razy rzucala tekst - ze moze pani robic co chce ja jej mowie - ze ja nie chce robic co chcę, nie jestem ekspertem i dlatego się jej pytam - a ona - nie ma przeciwskazń/wskazań koniec rozmowy na dany temat to juz polowe pytań sobie darowałam , okropnie bylo to chyba najgorsza moja wizyta u niej, i chyba zmienię lekarza ja rozumiem ze moze nie chciec dac zwolnenia, to przeciez wystarczyloby powiedziec - ze ciaza przebiega bardzo dobrze i nie mam powodow zeby pani dac zwolnienie to ta mnie praktycznie z je b a l a :( i jeszcze jak sie o cos pytalam to powiedziala mi zebym sobie nie wymyslala chorob itd no kurde - pierwsza ciąża, jakieś tam mam dziwne objawy (te bole z prawej strony, co dziennie od 2 tygodni, a wczoraj to naprawde juz mocno :( , a kolezanka wlasnie tak opisywala skurcze braxtona) to sie pytam, naprawde nie wymyslam problemow :( cale szczescie ze ciaza przebiega na razie dobrze, bo watpie zebym byla w dobrych rekach - pierwszy raz slysze zeby w 18 tc dostac skierwoanie na tolerancje glukozy..., jak sie zapytalam czy to nie za wczesnie - to ta sie prawie obrazila ze smiem sie pytac :( az sie poplakalam po wizycie, glupie hormony normalnie powiedzialabym jej co mysle o takim zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALgida śmietankowe - moje ulubione do tego jakiś mus np z truskawek - uwielbiam :) i do tego jak na lody są naprawdę malo kaloryczne dajcie i mi, na pocieszenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, nie głupie hormony tylko glupie babska idz jeszcze dzis lub jutro do innego gin...tylko ja bym ogolnie unikala tej przychodni o ile chodzisz na nfz zmykaj od tej wiedźmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz , tylko idz sama po łyżeczkę mam jeszcze batoniki kokosowe w czekoladzie, to masz jednego na droge po lyzeczke idz do innego gina , dodaj wymioty, bole glowy, sennosc...i niech da Ci L4 a jak nie masz jakiegos gina w miejscowosci to jedz kawalek dalej....albo idz do rodzinnego u nas tez byla jedna lekarka-gin co mowila z e ciaza to stan blogoslawionej radosnej beztroski...mowila dopoki sama nie zaciazyla i naturalnie nie urodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając zwolnienie - to sposob jaki mnie potraktowala, no jak lekarz moze odpowiedziec na watpliwości pacjentki - ze moze pani robic co chce, to po co sa lekarze, to chyba oni prowadza ciążę ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek wie kiedy sie dobrze czuje i moze pracowac i wie kiedy czuje ze juz potrzebuje odoczynku czym predzej idz do innego gina a tolerancje , z tego co slyszlam , robi sie w 22-25 tyg...ale lekarzem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×