Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dziewczynki, które są na stałe na forum - zaczernijcie swoje nicki, żeby jakaś pomarańcza się pod Was nie podszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
madzianetka jestes w 11 tyg !!!to tak jak ja:) jesli masz termin na 1 grudnia :) u mnie obajwy znow wrocily zas latam do kibla zwracać treść żołądkową. mam dzisiaj straszny dzien placzliwy nad wszytskim becze .. wszytsko mnie denerwuje drazni katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
gosiek czemu jestes na czarno a ja na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja caly dlugi weekend spedzilam u przyszlych tesciow ;P a w piatek idziemy z moim do USC ;) czuje sie dobrze oprocz tego osłabienia ogolnie ;/ a wy? wszytsko wporzadku widze jak czytalam forum ;P ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla, musisz się zarejestrować na forum i będziesz czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Właśnie wróciłam i pierwsze co zrobiłam to czytam co u Was :) Ja dzisiaj cały dzień latałam.W niedzielę idę na komunie (mój mąż jest chrzestnym), a tu spodnie mogę nie dopiąć.Szukałam bluzki lub tuniki i kupiłam :) Ja też mam wizytę 19 maja u mojego ginekologa. Czekam tylko bo moja kumpela też jest w ciąży, dwa tygodnie różnicy i chce, żebyśmy razem pojechały na badania prenatalne.Czekam, więc z telefonem. Gosiek, od którego do którego tygodnia robi się pierwsze badania prenatalne? Idę coś zjeść, kupiłam sobie ogromnego arbuza, winogrona :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko czy po urodzeniu syna z grupą krwi ojca dostałaś immunoglobulinę? Ile czasu minęło od urodzenia do podania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skorpion:) Badania prenatalne wykonuje się od 11-tego do 14 tygodnia ciąży. Ja mam termin na 1.06 czyli na koniec 12 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
własnie jak to jest z tym konfliktem ja mama - a moj ma + co jesli dzisius ma jego rh podobno przy porodziedostaje sie metrową strzykawe w rdzen kregowy po ktorym nie da sie miesiac chodzic i bol gorszy od porodu - mama mi zdawala relacje z połuśmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Widzę,że z tymi wymiotami i brakiem apetytu nie jestem sama.Dziewczyny jak wy to znosicie ?(bo ja kiepściutko).Czasem wymioty dochodzą do 5 razy dziennie (byłam już nawet w szpitalu z tego powodu,bo się odwodniłam). U mnie to 9 tydz ciąży,a takie atrakcje trwają od 6 tyg.Czasem dochodzi też biegunka-nie wiem jak mam to przetrzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jak cos zjem totalny motłok w brzuchu... problemy z trawieniem maxymalne... zjem cos i odrazu czuje jak mi w brzuchu wszytsko wariuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się jak wczoraj poprosiłam mojego M żeby actimel mi kupił no i kupił ale dla 50+ aż się ze śmiechu popłakałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka ja też tak mam a rano jest najgorzej i na całą sypialnię słychać :D dzisiaj nawet jak poszłam na dłuższy spacer z psem to musiałam po drodze coś kupić bo normalnie słabo mi się zrobiło i burczało jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dokładnie nic mi nie smakuje mam na coś ochote a i tak mi nie smakuje wiec jestem wieczne głodna. a do tego te bule głowy dostałam dziś coś na moje ciśnienie tyle ze nie było w aptekach i bede miała dopiero jutro wiec troche poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
uuu wróciłam z usg. Dzidzie pieknie było widac a i serducho dało koncert. Uf nareszcie jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katja ciesze sie ze wszystko dobrze z dzidzia :) a co do apatytu to tragedia pełna lodowka a mi wsyztsko gnije i wyrzucam bo nie ma na nic z niej smaka.... teraz dorwalam frytki.... jeszcze pierogi ruskie i lody ;\ haha..... a actimela 50+ gratuluje ale to urocze. moj tez czasem poleci po cos i kupi mi nie to ale przynajmniej sie staraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Ja też miałam 2 razy konflikt serologiczny, po porodzie dostałam immunoglobulinę, zwykły zastrzyk :) Pewnie teraz bedzie tak samo, dzidzia bedzie miała rh +, hehe, znając moje szczęścei:) POzdrawiam, nic mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no frytki z Mca to ja uwielbiam , ale muszę się zacząć trochę kontrolować i jak pójdę na następny raz do lekarza to powiem mu żeby dał mi jakąś dietę bo przy bliźniakach to muszę kontrolować wagę tym bardziej, że już nie jest mała :( będzie co zrzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie chce to sie zrzuci :) ja jestem ciekawa jak bedzie z moim zrzucaniem bo akurat przed ciaza zgrublam ;/ i bralam sie za zrzucanie ale juz nie zdazylam bo teraz musze sie szanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie , że się zrzuci bo już kiedyś schudłam 30 kg to i teraz dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie po dłuższej nieobecności... Ostatni tydzień spędziłam w szpitalu. Niestety wstępne rozpoznanie mojej pani ginekolog sie potwierdziło... mój dzidziuś na 99,9% nie żyje... :( Już tydzień temu miałam mieć zabieg, ale poprosiłam o powtórzenie badania i drugi lekarz miał wątpliwości dlatego robili mi dodatkowe badania i trwało to aż tydzień. Dziś znowu miałam mieć zabieg, wszystko było gotowe, tylko ostatnie badanie przez ordynatora i kwalifikacja do zabiegu i co usłyszałam?... że, żebym nie miała żadnych wątpliwości mam poczekać, aż macica sama zacznie się oczyszczać. Wypisali mnie dziś popołudniu do domu i mam czekać na krwawienie i wtedy znowu szpital :( Nie mogę w to wszystko uwierzyć... nie pracowałam, leżałam, brałam leki, robiłam na bieżąco badania, łącznie z moją tarczycą, a tu coś takiego... nie wiem co mam z sobą robić... tak mi źle.... Życzę Wam wszystkim więcej szczęścia... będę o Was myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na nerwy zajadalam ale zawsze potrafilam zrzucic jak sie ogarnelam i to nie dietami bo w nie nie wierze. w sensie zdrowe odzywianie jak najbardziej ale nie w te wsyztskie diety kopenhadzkie 1000kcal itp. i zawsze udawalo mi sie zrzucic te zbedne kilogramy... ale coz teraz dzidzia najwazniejsza. a jak juz sie urodzi to i mama o siebie zadba ;Pw ramach lepszej figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gosiek ;) Konflikt serologiczny może powstać kiedy dziecko ma krew ojca +, matka - a po porodzie w ciągu 72 godz nie zostanie podana immunoglobulina D.Wtedy w następnej ciąży mogą się pojawić cechy konfliktu.:) I jest to zwykły zastrzyk tak jak pisze Domi. Domi, a Tobie kiedy podano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu :( bardzo i przykro... nawet nie wiesz jak bardzo:( ale musisz sie trzymac. nie wiem co napisac. przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect_Woman nawet nie próbuje sobie wyobrazić co teraz czujesz i jak to boli :( kurcze dlaczego to musi tak być, współczuję ci z całego serca, chociaż i tak to teraz nie ma dla ciebie znaczenia :( trzymaj się kobieto jesteśmy z Tobą całym sercem , Boże jakie to straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi podano przy wypisie ze szpitala, czyli po 2 dniach, jak już były wyniki grupy krwi dziecka. Perfect, masakra, to już 3 martwa ciaża w ostatnim tygodniu wśród znajomych. Jestem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect woman nawet nie wiesz jak mi przykro..:-( dobrze że się tyle razy upewniali ale z drugiej strony tyle czasu.. Trzymaj się cieplutko. Czemu teraz tak jest, trudno robić a jeszcze trudniej utrzymać.... Ja dalej się martwię o bóle pleców ale w piątek w końcu wizyta więc wszystko się okaże. A co do konfliktu to właśnie my mamy tak że ja mam A rh - a mój G A rh +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×