Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gosiek_76..........35........Katowice...............8..... .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................9... ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk..................7.. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle......7....... .......28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10.. ....... .03.12.2011 olcik777............26.........Kraków................9.. ...........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................5.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............10... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........9...... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011< br /> Soniówka89.......22..........Mysłowice............8.... .........14.12.2011 MLLO.......29..........Kielce.......9............05.12.20 11 AKTUALIZACJA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka, ja czuję się dość dobrze, tzn. mdli mnie i odrzuca od jedzenia, ale poza tym jest OK. A Ty to już masz bliziutko do rozwiązania:) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę :P dłuży mi się już cholernie :P ale pamiętam te czasy- 5-6 tydzień, jak ro zleciało. I te wymioty do 18 tc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam żadnych badań prenatalnych, nic zupełnie. Nawet usg połówkowego nie miałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ale macie fajnie prawie wszystkie już po pierwszej wizycie a ja mam dopiero na 19 maja :( Gdyby nie bolące piersi to bym nie wiedziała że jestem w ciąży, mam nadzieje że tak dalej pozostanie :D Wczoraj byłam u dentysty, było zabawnie bo co chwile mi wyjątkowo ślina przeszkadzała i dentysta musiał robić przerwę żebym ją wypluła :P chyba przesz tą ciąże czy co ? A na dodatek ja na dzień dobry do niego ze jestem w ciąży bo przecież trzeba poinformować a on do mnie który tydzień, ja mówię 7 a on to gratuluje :P Tu inaczej leczą zęby niż w PL i może nie trzeba nawet zgłaszać bo on mi z takim tekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie badania to ogromne koszty. Ponadto usg połowkowe w 3D to u mnie koszt około 300 zł. Chodzę na wizyty prywatne (130 zł) i na każdej mam robione usg 2 D, z dzidzią jest ok, więc nie robiłam nic dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja jestem dopiero w 7 tyg a juz mam 2 zdjecia:) tak sie ciesze, nastepna wizyte mam w dzien dziecka 01.06 :) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nieinwazyjnych badań prenatalnych zaliczamy: Standardowe badanie USG USG genetyczne USG 4D Test PAPP-A Test potrójny i podwójny Test zintegrowany Badanie przepływu w przewodzie żylnym Przepływ przez zastawkę trójdzielną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
Ja tez dziewczynki mieszkam z teściową. Na szczęście moja tesciowa jest wspaniałą kobietą. Mieszkamy razem rok i nigdy niczego mi nie narzucała ani się nigdy w nic nie wtrąciła. ale i tak już bym chciała byc sama, lada chwila zaczynamy remont naszego domu więc może się jeszcze uda przed maleństwem wprowadzić. Tak sobie dzisiaj myślałam o seksie w ciąży. Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest u was. Lekarz mi powiedział żeby w pierwszym trymestrze się powstrzymać gdyz każde podniecenie jak i orgazm powoduje skurcz macicy co może doprowadzić do wiadomo czego. I tak naprawde ze strachu rezygnujemy z bliskości. Druga sprawa to stomatolog w 1 trym. czy któraś z was pytała ginekologa o leczenie bo ja zapomniałam a chciałabym się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na badania prenatalne będę miała skierowanie, bo mam 35 lat, a od tego wieku są darmowe. Poza tym mam dwa niepowodzenia za sobą, więc chcę wiedzieć jak to teraz wygląda. myszka, ja też mam 19 maja USG:) wiara nadzieja - na 1 czerwca mam USG prenatalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katja, jeśli chodzi o mnie to mam zakaz współżycia do końca 3 miesiąca. Jeśli chodzi o dentystę, to trzeba leczyć zęby jak najszybciej. Ja idę na początku 2 trymestru, bo wtedy można już podawać znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76 no to Ty masz do tego wskazania, ja nie, to moja pierwsza ciąża, przebiega prawidłowo i mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam ze wszystkich przyjemności. Była u dentysty w pierwszym trymestrze z tego co wiem to w niczym nie przeszkadza chyba że masz kanałówki i dostajesz znieczulenie to chyba musi być specjalne...Seksiku też sobie nie odmawia , jeśli nie ma przeciwwskazań czyli ciąża sie prawidłowo rozwija to można sie kochać. Nie wiem jak jest przy ciąży bliźniaczej bo moja znajoma miała mieć bliźniaki i dostała zakaz seksu na całe 9 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
póki co wole narazie się powstrzytmać od seksiku. Dziś wyprosiłam usg NFZ więc mam nadzieję że wreszcie zobaczę dzidzię a nie tylko pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę we wtorek. Mam iść z wynikami badań:) 31 maja mam miec USG przez brzuch, ale mam nadzieję, że na tej wizycie we wtorek gin zrobi mi szybkie USG dopochwowe, żebym zobaczyła maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, dołączam do grona mieszkających ze starszymi. Mieszkamy z meżem, synem i moją mamą. Już nie raz były awantury na ostrzu noża bo moja mama jest bardzo dominującą osobą, a mąż nie może tego strawić. Mieliśmy parę nieprzyjemnych sytuacji, potem znowu jest dobrze parę miesięcy i znowu haja. Planujemy sie wyprowadzić, może w przyszłym roku i zacząć żyć sami, ale wiecie, finanse. Mieszkanie jest moje, ale mama jest tam zameldowana i czasami czuje się jak właścicielka i nie potrafi odmówić sobie złośliwości. Też mam tego powyżej dziurek w nosie jednak trzeba nauczyc się cierpliwości :) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstałam. Przez jakiś czas dokuczał mi lewy jajnik ale mi przeszło:) olcik - przy USG przezbrzusznym może być spokojnie widać maluszka, zależy od sprzętu:) Idę robić zupę szpinakową dla mojej rodzinki - trochę trzeba się poudzielać, żeby nie było;) Na co dzień gotuje mój kochaną mąż, ale nie dlatego, że musi, ale dlatego, że to bardzo lubi. Na zakupy też On jeździ. Tak mam dobrze ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to witaj serdecznie !!! :D im więcej tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka - witaj:) wpisz się do tabelki. ja też mam mdłości i problem z jedzeniem - nie przejmuj się;) Coś mnie pobolewa po lewej stronie, trochę tak, jakby wiązadła się rozciągały... ale nie jest to przyjemne... i nie jest to jajnik chyba, bo ból umiejscowiony jest wyżej. Czy któraś z Was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×