Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Natka246
raszelll przykro mi, że tak się stało. Trzymam za Ciebie kciuki. Jeśli można wiedzieć w którym tygodniu poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mambella
Hej, ja piłam zioła od 1dc do 16dn, bo od dzis zaczełam brac duphaston (na skrócenie cykli, i moze cos sie zagnieździ :P:P) i wolałam nie meiszac ;-) Otóż, nie wiem czy owulacja u mnie wystąpiłam, jajniki pobolewały i nawet czasami tak konkretnie, temp niby skoczyła ale śluz -sahara :(:( i brałam wiesioła i magnez z B6 i nic a nic. Wiec podejzrewam ze owu mnie dzis omineła. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie, czy do mieszanki nr 3 ojca Sroki można użyć oregano takie normalne, tzn. przyprawę jaką można kupić w każdym sklepie? Czy musi być jakieś "specjalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu proponuję zobaczyć nazwę źródłową oregano na opakowaniu. Jeśli jest taka sama jak w przepisie na mieszankę to powinno być dobre. A ja dziś dostałam @ i piersi od razu przestały boleć. Jak tam ćwiczenia drogie panie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Wczoraj skakałam na skakance, a dzisiaj jak wrócę z pracy robię brzuszki i inne wygibasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mam takie pytanie tych dziewczyn które mają PCO. Czy ginekolog może to stwierdzić podczas badania usg dopochwowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog nie stwierdzi czy masz PCO przy badaniu bo ta choroba zalezy od hormonow i wielu innych czynnikow nie tylko po przez obejrzenie jajnikow. Po przez obejrzenie jajnikow moze stwierdzic ze masz policystyczne jajniki, ale nie ze masz PCO. Wiec, aby wykryc ta chorobe trzeba zrobic badania hormonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natko poroniłam w 6tyg 2 dniu, tzn wtedy ciąża obumarła. zaszłam w cyklu 5 X- cykle mam dłuższe 13 XI zrobiłam test, gdy byłam u lekarza mówił, że była późna ovu bo ciąża jest młodsza. 9XII biło jeszcze serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
raszelll na prawdę mi przykro, ale nie trać nadziei, na każdą z nas przyjdzie czas, trzeba wierzyć, że się uda:) Ps. Jakby co to Natka246 i Nati246 to ja, czasami się pomylę i różnie się podpisuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usg dopochowe może pokazać PCO ja mam i widzę co 3 tygodnie małe pęcherzyki w środku jajnika i nie ma dominującego wpisz sobie w google pco i wyjdą ci usg kobiet z pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog stwierdził u mnie PCO po usg żadnych badań hormonalnych nie musiałam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, ostatnio zwracam dużą uwagę na to kiedy wystąpi owulacja i w tym miesiącu miałam bardzo wczesnie bo już 13 dnia cyklu. Czy to nie za wcześnie? Myslałam, ze to może zioła tak działają, że jest wcześniej nawet w tamtym miesiącu gin stwierdził, ze jest wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bo miałam monitoring cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak żeby stwierdzić czy się ma trzeba mieć monitoring cyklu i przyjść w owulacje bo wtedy są widoczne te pęcherzyki mi się wydaje że 13 dzień-owulacja jest dobry mi się starszały owulacje w 10,11 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Co u was dziewczynki ? KasiaPelasia niechce robić testu bo boje sie rozczarowania,już sama nie wiem co mam myśleć dziś 35 dc piersi bolą prze okrutnie w nocy dziś brzuch jak na @ więc pewnie przyjdzie :( jest mi strasznie smutno i zle zadaje sobie pytanie co robie zle ?;( nawet mi płacz nie pomaga już stracilam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Victoria86 ja ciebie nie rozumiem zrób ten test w końcu płaczesz i nie wiesz sama czy to ciąża czy problem z hormonami po co się zadreczac jak przyjedzie okres to też się rozczarujesz więc co ci szkodzi zrobić ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 dzień cykl test juz na bank wyjdzie więc im szybciej go zrobisz tym lepiej piszesz że nie wiesz co robisz źle jak nawet nie wiesz czy w ciąży jesteś? ??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria, gość ma rację. Po co się zadręczasz, za 3 minuty możesz być bardzo szczęśliwa. Podejdź do tego z optymizmem. Ja też się staram i nic nie wychodzi. Miesiączka tuż tuż tylko rozkręcić się nie chce. Jeśli Ci się nie udało, to trudno co miesiąc kolejna szansa, trzeba próbować. Nie zamartwiaj się. Wiele z nas ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Victoria dzidzius sie do ciebie moze dobijac zatestuj :) Ja dziewczyny w czwartek zaprzestalam picia ziolek,stracilam nadzieje kupilam castangus wiec go wybiore bo szkoda kasy :( wczoraj oczytalam sie ze Malgosia Kozuchowska 43 lata jest w ciazy,i oczywiscie mialam sny powiazane z moim mazeniem :( eh dziewczyny mnimo wszystko zycze Wam CUDOWNEGO DNIA KOBIET,abyscie wszystkie dzis zaciazyly :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
życze wszystkim wszystkiego dobrego. Usmiechu i pogody ducha oraz miłości.Mam nadzieje,że w tym miesiacu któraś ujrzy dwie wymarzone kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monam1
Hej dziewczyny, ale super że sie podtrzymujecie na duchu:) aż miło czytać! Ja mam do Was pytanie dziewczyny, otóż z mężem mamy 8 cykl , bezowocny, ja narazie miałam podstawowe badania, w trakcie jajaeczkowania usg, jajeczka pękają, mam bóle delikatne jajnika, ale lekarze mówią ze trzeba czekać i po roku dopiero wszystkie badania zrobić. Czy myślicie ze w takim wypadku mogę pic zioła bez żadnych przeszkód? Dzięki wielkie i pozdrawiam Was wszystkie życząc samych fasolek!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też straciłam nadzieję tym bardziej, że ostatnio byłam u ginekologa- onkologa i powiedziała, ze ma zaprzestać starań na jakiś czas bo trzeba wyleczyć ten jajnik na którym miałam tą torbiel. Od następnego cyklu mam dostać hormony. Martwi mnie tylko ponieważ jestem jakoś tydzień przed okresem i okropnie boli mnie jajnik ten z którego miałam owu, nie wiem może są tutaj jakieś Panie po laparoskopii i powiedzą mi czy 2 cykl po laparo może spowodować taki ból jajnika? Nie boli mnie ciągle, miałam tylko 2- 3 rzuty takie, że nie mogłam się w łóżku przewrócić trwało to ok 10-15 min. Jestem przewrażliwiona bo bardzo się boję, że znowu coś nie tak jest. Jestem akurat w ostatnim cyklu starań i od następnego przechodzę na hormony. Lekarka zasugerowała in vitro bo mój partner ma słabe nasienie i chyba we wrześniu przystąpimy. Zastanawia mnie tylko, czy ten ból to może być nie wiem, implantacja? chaotycznie to napisałam, ale ze stresu już trochę wariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziś dostałam @,ale czego mogłam się spodziewać ?Szkoda tylko ze tak pózno w 37cyklu? dziwne to dla mnie jest,już nie mam cierpliwosci do tego wszystkiego ręce opadają już nawet nie płacze,bo i tak nic to nie da.Straciłam nadzieję,że kiedykolwiek będe w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Victoria pora wybrać się do ginekologa bo takie długie cykle świadczą o braku owulacji! Najwidoczniej masz poważne zaburzenia hormonalne. Dolarcia byłaś u ginekologa i nie zrobił ci usg? Mi się wydaje że nie jesteś w ciąży tylko masz problem z jajnikiem moja koleżanka też miała takie same objawy po laparoskopii więc to norma jest że Cię tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobił zrobił owu była normalnie wszystko pięknie tylko teraz boli ale to jyz 3 cykl po owu w środę znów idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam to na początku ciąży nie na się żadnych objawów po jakimś czasie można je stwierdzic miałaś robioną laparoskopie więc ma prawo boleć wiadomo że jakiś czas minie aż się wszystko tam zagoi w końcu to jajnik jest to na pewno nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu.Wizyte mam za tydzien 17 marca więc już poprostu doczekac sie nie moge tez mi sie wydaje,że moge miec zaburzenia może faktycznie nie mam owu skoro tak długo nie zachodze w upragnioną ciąze? myśle też o badaniu histereskopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×