Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość 2ona
Kaska22 obecnie 14 tc, jestem już po pierwszych badaniach prenatalnych i wyszly ok. Co u Ciebie? W którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Kobitki u mnie dzis 33dc a sluz jak kaszka manna nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ona - u mnie 10 tc, w usg dopiero 9 tc. Wizytę mam za tydzień i zamierzam zapytać lekarza o te badania prenatalne. A Twój gin sam Cię na nie wysłał? W którym tygodniu miałaś? Jak się czujesz? Mnie męczą mdłości :( gośćagu123nia - jak długie masz cykle? Śluz w drugiej części cyklu bywa taki trochę serkowaty, gęsty, podsuszony. W ciąży zmienia się na rzadszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JAAAA83
Dziewczyny bardzo proszę trzymajcie za mnie kciuki, @ mam mieć 17 października, ale tal bym chciała by się nie pojawiała tym razem.....:) Pozdrawiam was ciepło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
kaska22 takie badnia przeprowadza się od 11 do 13 tyg 5 dnia. Ciążę prowadzę prywatnie i mój lekarz powiedział, żebym zrobiła. W poprzedniej ciąży też robiłam. Zapłaciłam 400 zł za test pappa i usg. U mnie na szczeście bez mdłości i wymiotów. Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8521
Hej . dziś 18 dc . I zauważyłam zamiast śluzu coś w rodzaju kaszki . Nie wiem co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Hej jaa czekam na @i wracaam na tabletki antykoncepcyjne ale tylko na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3232
Hej . Ja tak trochę z innej becZki znacie jakiś lek, maść lub tabletki dostępne bez recepty na grzybice pochwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość3232 - krem do smarowania na zewnątrz to Clotrimazolum, polecam. Natomiast trzeba działać od środka, najlepiej pójść do apteki i zapytać o to farmaceutę co tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. dziewczyny niestety zle wymieszalam ziola nr 3 i zamiast ziela ruty 20g dodalam 50g przez pomylke... myslicie ze powinnam wszystkie inne ziola podwoic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelka86
Cześć dziewczyny! Ja na jakiś czas odkładam starania, gdyż muszę się pozbyć chlamydii... Niestety. To dlatego cały czas bolało mnie podbrzusze, gdyż ta bakteria powoduje zapalenie przydatków. Ponadto mam przywry na macicy (takie pasożyty), które są odpowiedzialne za endometriozę, z którą też walczę. Pisałam w którymś z poprzednich postów o pasożytach, które rujnują nasz organizm. W XXI wieku pasożyty??! Tak, żyją od milionów lat na tym świecie i do dziś mają się bardzo dobrze. Warto poczytać o tym, gdyż jestem pewna, że Wasze kłopoty z zajściem w ciążę też się z tym wiążą. Wiem, dlaczego poroniłam, wiem dlaczego nie umiem od 19 miesięcy zajść w ciążę. Znalazłam przyczynę i teraz walczę z tym cholerstwem. Poddałam się Vega-testowi (poczytajcie w necie) oraz terapii częstotliwościami elektromagnetycznymi BRT. Ponadto piję zioła, by pozbyć się pasożytów oraz oczyścić nerki i wątrobę. To działa! Zniknął mój "ciężar w podbrzuszu" oraz ból krzyża, które tak mi dokuczały (skutki endometriozy). Czasem czuję jeszcze "całocykliczne" kłucie w jajnikach, bo nie da się oczywiście za pomocą kilku terapii wyzbyć wewnątrzkomórkowej chalmydii... A największym rezultatem tej terapii będzie pozytywny test ciążowy :) Niestety w moim organizmie jest rtęć, która była do niedawna w mojej amalgamatowej plombie. Bardzo polecam książę Huldy Clarck "Kuracja życia". Tam wszystko jest elegancko napisane - łącznie o problemach z płodnością. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
My z mezem staramy sie juz prawie rok... najpierw nieregularne długie cykle 40 - 50 dni.. dostalam luteine 11-25 dzien 2 tabletki na dzien cykle sie skrocily ale znowu zbyt bardzo - 18 dniowe, od miesiaca zaczelam pic ziola ojca sroki 3 wczoraj byłam u pani ginekolog i zmieniła mi luteine 50 na duphaston równiez 2 tabletki 11-25 dzien.. tak nietypowo dosyc wyznacza mi branie leków, objaw owulacji nie widze, rowniez testy owulacyjne sa negatywne, zadnych badan nie zrobila.. zmienila sam lek .. co robic? Lekarza zmienic? Brac duphaston i czekac? Za miesiac mam znowu do niej isc. Pic ziola nie pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
lipa1000 - zmień lekarza jak najszybciej... Nie masz owulacji na pewno, dlatego, że od 11 dc bierzesz luteinę lub duphaston (działają tak samo, stosowane wymiennie, więc nie ważne o którym leku mówimy), które to blokują owulację, zanim ta się wogóle u Ciebie pojawi! Zakładając, że owulacja może być ok.14dc i później przy Twoich długich (wcześniej) cyklach, luteina powinna być brana najwczesniej od 16dc (lub później jeszcze, jeśli cykle są długie). Okres powinien przyjść jakieś 3 dni po odstawieniu luteiny, jeśli u Ciebie przychodzi w czasie brania luteiny, to tym bardziej biegusiem do INNEGO lekarza na konsultację... Przede wszystkim powiedz lekarzowi, w jakich dniach bierzesz luteinę/duphaston, jak długie cykle były wcześniej, a jakie są teraz. Powinien wprowadzić pewne zmiany, no i zrobić usg jajników (sprawdzić owulację, czy pęcherzyki rosną), powodzenia, napisz do nas, jak będziesz wiedzieć co nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "gość 2015.10.11 " - ziele ruty, spozywane doustnie w większych ilościach niż zalecana, może powodować przedłużenie i zwiększenie intensywności krwawienia w czasie okresu. Nie bez przyczyny w przepisie na mieszankę ilość ruty jest pomniejszona do 20g... Lepiej więc trzymać się odpowiednich dawek :) berbelka86 - powodzenia w walce z tym dziadostwem, dużo zdrówka kochana i szybkiej poprawy wyników! Trzymam kciuki!!! Pisz do nas, jak idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
hej dziewczyny. podczytuje was od jakiegos czasu i wlasnie bede konczyc pierwszy cykl z ziolkami, sluz plodny mialam juz od 10dc, dzis 20dc i zaczynam swirowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
kaska22 gratulucje dzidziusia!!! w ktorym dniu cyklu wyszedl Ci pozytywny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipa1000
Kaśka22 napisze na pewno jutro będę się od razu umawiać na wizytę do kogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa1000 - dobra decyzja :) groszek0717 - dziękuję :) ja miałam bardzo długie cykle z późną owulacją, więc nie będzie to miarodajne, w którym dniu cyklu wyszedł test. Więc dla porównania napiszę Ci, że test wyszedł 12-13 dni po owulacji (którą zaobserwowałam wg ostatniego dnia płodnego śluzu oraz temperatury). Był to test PEPINO z Tesco, polecam, bo jest najwyższej czułości - 10, inne wykrywają dopiero od 25 (stężenie hormonu we krwi). Przyznam, że test zrobiłam też 8-9 dni po owulacji i wtedy jeszcze nie wyszedł - było za wcześnie. U Ciebie też jeszcze wcześnie, ale już trzymam kciuki :) ilu dniowe masz cykle? Kojarzysz kiedy mogła być owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
owulację podejrzewam ok 12dc bo wtedy tez mialam ostatni dzien sluzu plodnego, niestety nie stosuje testow owulacyjnych ani nie mierze temperatury i chyba zaczne od przyszlego cyklu aby miec pewnosc ze owul byla. moje cykle srednio 27-31 dni wiec w miare regularne, mam hiperprolaktynemie czynnosciowa, jedno poronienie za soba, staramy sie juz 3 rok... kaska22 a Ty jak sie czujesz? jak malenstwo?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
wlasnie sie dowiedzialam ze moja przyszla bratowa jest w ciazy, starali sie dwa mieisace. poryczalam sie i choc zycze im wszystkiego dobrego to nie moglam sie powstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
TAKA-JAAAA83 jak sie czujesz? robilas test? trzymam kciuki za dwie kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek0717 - spróbuj więc zatestować najwcześniej 25-26 dc, wtedy może już test wyjść, wcześniej nie ma sensu, choć wiem, że kusi... :) kiedy to będzie? trzymam kciuki, tym razem się uda! :) Ja wczoraj byłam na wizycie, wszystko jest w porządku, widzieliśmy maleństwo na usg, żwawo kopało nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
ale to musi byc piekny widok:-)!!! 25dc wypada w poniedzialek ale mnie juz pobolewa brzuch jak na okres wiec nawet nie nastawiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakajatuja
Cześć Dziewczynki, troche się nie odzywalam ale cały czas Was podczytuje ;)początkiem wrzesnia bylam u nowej gin, która po roku biegania po lekarzach stwierdziła klasyczny pco i powiedziala,że w tym miesiącu brak pęcherzyka dominującego (to był 12 dc)i wysłała na badania męża.Tydzień temu byłam znowu na wizycie z wynikami i z ... pozytywnym testem ciążowym :)Po USG okazało sie,że to 5 tydzień, pęcherzyk ciążowy 3 mm ,z testów owu wyszło mi,że owulka była w 35 dc ,wiec ciaza jedt jeszcze mlodsza, cykl bez żadnych leków i pierwszy po odstawieniu ziół.Nie mogę uwierzyć... Czekam na 29.10 jak na szpilkach, bo wtedy mam mieć kolejną wizytę, zeby sprawdzić czy serduszko bije.Szok i niedowierzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
88jakajatuja- Gratulacje!!! zycze wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzidzi no i nudnych 9 miesiecy!!! uwielbiam czytac takie wiadomosci podnosza mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88jakajatuja - ogromne gratulacje! :) dużo zdrówka dla Was :) groszek - to, że pobolewa brzuch czy piersi to jeszcze nic nie znaczy, niektóre kobiety mają tak na początku ciąży - np.ja miałam ;) daj znać jak się sytuacja rozwinie u Ciebie, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakajatuja
Dziękuję bardzo :D choć strasznie się boję czy wszystko bedzie dobrze... Groszek - tak jak pisala Kaska bòl brzucha może mieć różne przyczyny...mnie boli caly czas jak na okres a fasolina zasiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JAAAA83
Cześć Dziewczyny - groszek, kasia, i reszta, których nie wymieniłam, czytam Was regularnie.....i ciesze się z sukcesu:) 88jakajatuja - wspaniała wiadomość:) !!!.... u mnie chyba tym m-c też się nie udało, mam klasyczne objawy na @.....i chyba to czas, by wybrać się na poważne badania do klinki, namawiam swojego męża...... na zrobienie badań. Miło się Was czyta mamusie, którym się udało......jesteście dla mnie ogromną pociechą i nadzieją:)......w rozczarowaniach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
piersi tez mnie pobolewaja jak przed kazda @, brzuch coraz mocniej wiec nie bede sie nakrecac. ja mojego meza tez bede powoli namawiac na leczenie w klinice z tym ze on jest uparty jak osiol i twierdzi ze skoro raz sie nam udalo to teraz tez powinno. zycze milego popoludnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
88jakajatuja ściskam, całuję, gratuluję!!! Trzymam kciuki! Cudowna wiadomość, oby więcej takich! Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×