Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

jeju, szczerze, to jaka Ty w ogóle jesteś prześliczna!! Masz prześliczną buźkę, i nie jesteś gruba! :) wyslę Ci swoje, może Cię pocieszę trochę :p Córeczka, malutka śliczniutka, kocham dzieci, sama kuzynkę składaniam żeby się wzięła do roboty, byłam w lutym u swojej chrześnicy, ma prawie 3 latka, no po prostu uwielbiam ją! A piesek...... moje marzenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah!:D:D Tomska mój ziom! włosy ciemne i kręcone a do tego istna bladolica.:classic_cool: jak dobrze nie być samemu z tym problemem, boję się tylko, ze będę musiała bawić się w stopniowe schodzenie z brązu poprzez pasemka[ beksa] albo z rozjaśniaczem:o w ogóle całe życie byłam ciemnowłosa więc moze wraz ze schudnięciem( amm nadzieję) pora zafundować sobie jakieś zmainy :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska dziekuje za podtrzymanie na duchu :) a taka śliczna to nie jestem hehe zawsze mam o sobie skromne zdanie:)) ok z chęcia zobocze twoje zdjęcie:) buziaki dla was kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Rubik, mi moja fryzjerka powiedziała ze na naturalnych włosach Ci wyjdzie kolor prawie kazdy :) widziałam na własne oczy jak bez rozjasniania mojej koleżance robiła blond z brązu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali, poważnie jesteś śliczna! Skoro druga dziewczyna Ci to mówi, to musi to być prawda! :D a to drugie zdjęcie to chyba niedawno zrobiłaś? bo chudsza na nim na twarzy jesteś od tego pierwszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska wysłalam ci zdjecie w moich naturalnych włoskach jeszcze rok w sierpniu je miałam na moim weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali, w tych blond Ci ładniej moim zdaniem, tak jak aniołek wyglądasz : ) i pomysleć ze jestes taka chudziutka po dziecku :) nie jestem od Ciebie chudsza wydaje Ci się :D gdzie niby ?;p mam szerokie bary i duuże cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dużo woli mnie w bląd nawet mój mąz:) mówi ze bardziej mnie ro rozjasnia i jeszcze niebieskie oczy mam hehe:) a nie widac na tym zdjeciu zebys miała duze piersi :) na nogach mi sie wydaje ze chudsza jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego, że mam luźne spodnie na tym zdjęciu, a nie mam innego teraz żeby Ci wysłać, mam straszny cellulit i rozstępy przez to chudnięcie i tycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska ale byłas chudziutka te 2 lata temu tez bym tak chciała wyglądać i tez śliczna jestes i masz śliczny uśmiech:) ja bede nosi w maju aparat na zęby bo chce miec prosciutkie bo mam lekko krzywe na górze hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska z Ciebie tez jest fajna laseczka i masz piękny uśmiech i oczy:) narzekasz na duze bary i cycochy, nie wiem gdzie:D:D Mali rzeczywiscie lepiej wyglądasz w blond włosach:) przeszłaś wspaniałą metamorfozę i jak powiedziała Tomska świetnie wyglądsz po urodzeniu dziecka:) dużą masz córeczkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciazy 7 kg przytyłam a jak urodziłam juz tego nie było jeszcze dodatkowo schudlam 2 kg:) a rozstepy mam na piersiach po ciazy bo strasznie mi rosły a tak to nigdzie mi sie nie pojawiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sierpniu będzie miała 2 latka:) jak ten czas leci hoho a jak sie urodziła miała 1600 gram hee miesiac wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę, tylko na piersiach, mało komu się tak zdarza po ciąży :) Ja bym chciała powrócić do tego jak wyglądałam 2 lata temu, albo chociaż 51-52 ważyc :) Klaszczę wyślij nam jakieś zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No klaszcze pochwal sie jak ty wyglądasz:)) :* no tak zazwyczaj duzo sie robi rozstepów wciazy ale zalezy dużo od kobiety ile przytyje i od skóry:) ja całe szczescie jakos wyszłam z tego myslałam ze po ciazy bede wygladac gorzej że bede miec rozstepy wszedzie itp ale nie było tak żle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wysłać :) a stosowałaś podczas ciąży jakieś kremy? ćwiczyłaś? i jak się odźywiałaś ?:) bo od tego też to na pewno zależy czy się bedzie miało rozstępy czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska powiem tak mało co jadłam bo nie chciało mi sie jesc i tez mało jadłam dlatego bo bałam sie że bede wygladac jak słoń i moze dlatego tez miałam mało wód płodowych i musiałam miec cesarskie ciecie bo mały brzuszek miałam :( ale naszczescie wszystko ok a smarowałam sie oliwka dla dzieci i tez nie dziennie bo nie chciało mi sie hehe:) a tak duzo chodziłam nawet po górach w 7 miesiacu hehe:)) a cesarskie ciecie miałam z zaskoczenia bo niepokił mnie twardy brzuch i jak bym przyszła tydzien pózniej to mogłabym poronic całe szczescie że poszłam i przeżyłam to jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, to ciężko miałaś, musiałaś to przeżyć strasznie, a jak brzuszek po cesarskim, masz dużą bliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze chudziutka jestes:) wysłalam wam dziewczynki zdjecia ze slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska akurat jak urodziłam miałam płaski brzuszek więc fajnie sie im mnie szyło taka kreseczka nie widac jej prawie taka cieniutka:) jak mam majtki to nie widac:) na tyle dobrze bo jak lezalam z taką kobieta która miała bardzo duzy brzuch duzo przytyła nawet 20 kg to miałam starszna ta blizne musieli jakos pozszywac jej tą skóre starszna miała ta blizne no ja płakałam jak mi mała wyciągali strasznie bolało wymiotowałam nawet i z tego stresu strasznie sie trzęsłam bo nie byłam przygotowana na to wogule myslałam ze mnie do domu wypuszcza rano a tu mi lekarz mówi ze zaraz bd miec cesarke szok normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jeszcze podczas slubu miałam jakies 63 kg wiec grubsza bylam hehe:) teraz juz lepiej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×