Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

Kobieta też może być używana, w cobrym stanie, po jednym właścicielu, z małym przebiegiem, nie bita, drobne zarysowania na masce, ha ha ha Z góry przepraszam wszystkie panie, ale takie śmieszne. Moja żonka sama z tego żartuje, że ona to od pierwszego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem czuła na punkcie swojego wieku. :classic_cool: Poczucie humoru jak najbardziej jest seksowne. Dlatego kilka lat temu strzelałam pod Latający Cyrk Monty Pythona. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tego. Zauważam subtelną różnicę między Cyrkiem a ten tego no... Lepiej już pójdę, nie chcę być złośliwa i niemiła. :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi się przypomniało. :D Powinnam założyc blog z face palmami :D Pod Brada Pitta (Tylora Durdena ❤️) w Fight Clubie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego KOGOŚ podobny jest (znowu zapomniałam :D...) ten od podrobów z Germanii. :D:D I koniec!! Basta!! Szlus!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cylindyk :D Cenaderczyk :D prawie jak Cyrenejczyk. :D:D:D Polskie mięcho najlepsze, ale sorry, jak można byc kobietą, ktora nie ulegnie Tylerowi :classic_cool: Chyba tylko lezby mogłyby to zrobić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extra, wystarczy, że facet wygląda ja Brad i każda rozkłada przed nim nogi. Ciekawe jak czuje się Jenifer... uuups. Zostawił ją dla tej, która rozłożyła nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×