Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość Wadiskorpion
Suza ja jestem skorpion i teraz tak będę się podpisywał , nie prowokuj mnie więcej . A czy ty jestes grzesznica nie mi to oceniać :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Przepraszam nelli ze dodałem do nicka tego skorpiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Moze suza sie wystraszy i przestanie mnie zaczepiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
Wadi, nie boje sie skorpionow ;D nie prowokuje chyba?;p mam wade;p staram sie nie oceniac - jak nie znam ludka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy wadi skorpion czy nie- zaczernij się prosze, bo nie bedę pisac dopóki nie mam pewnosci że to Ty. A żal by było mi.... suzi jak masz czyste intencje to pisz tu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Suza a kto napisał że nam jeden zaczerniony nick i kilka kolorowych ? A ta twoja żąda raczej zaletą jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
dzieki NellyBlu, nie mam nic do Ciebie ; ) i ludzi z topa, lubie poczytac. Jak Twoja coreczka? w jakim jest wieku?[jak nie chcesz to nie pisz, tak pytam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
wybacz Wadi, rzeczywiscie tak napisalam ; ) sadzilam ze tak jest istotnie ;D ale za takie drobiazgi to chyba nie mozna sie gniewac? a moje wady ech... mam duzo wad i zalet jak kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Nelli ja jestem od niedawna na kafe i nawet niewiem jak to się robi a teraz cały czas pisze w telef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Nelli jeśli nie chcesz ze mną pisać az się zaczernie to powiedz , narazie wszystkie wpisy są moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi tylko ja teraz nie wiem czy ten skorpion to Ty, łatwo się pod Ciebie podszywać. JAk bedziesz przy kompie powiem Ci co i jak ;-) jeśli zechcesz. suza jakbyśmy znały się z innego tematu wiedziałabys ile ma córeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
NellyBlu tam gdzie bylysmy nie pisalas ile lat ma Twoja coreczka, sadze ze jest jeszcze mala dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
A takie pomówienia suza to nie drobiazgi przynajmniej nie dla mnie bo podważają moja wiarygodność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
etam Wadi, zycie jest takie krotkie, chyba nie masz zamiaru dlugo gniewac sie za tak nieistotne rzeczy? usmiechnij sie ;D ja zwykle lubie sie usmiechac ; ) tak jest latwiej zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
to jeszcze malenstwo 1,5l, pewnie jest kochana jak wszystkie maluszki, mile ze Masz troche czasu dla siebie i jestes z nami na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę problemu z czasem dla siebie, bo nie pracuję, mała jest cały czas ze mną, bawimy się spacerujemy itp, a w miedzyczasie moge cały czas podglądac neta, i robić mnóstwo innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
jestem na etapie wiosennych porzadkow, wiec tez wpadam na chwilke ;) NellyBlu Jestes dobrze zorganizowana mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pdobno tak, chociaż jakos u mnie to tak samo wyszło od poczatku nie miałam problemu. dziś udało mi się uprac uprasować i powiesić firanki, fajnie świeżo się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
Magnum1. chyba jednak nie znasz mnie ;p dzieki za uznanie ;* zawsze mialam fajne niki ;) pytasz czy mam dzis duzo czasu? a co chcesz wpasc do mnie ;D)) NellyBlu z ta fajna mama to nie podobno tylko odnosze wrazenie ze jest naprawde, jestem troche podziebiona i czuje sie bllle, popijam herbatke malinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Jeśli takie postępowanie jest dla ciebie suza nie istotne to to świadczy tylko o twojej mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......suza......
Wadi mam nadzieję, że Ty nie jesteś żaden Liliput, Rozbitek, Fanfaron czy kim tam jeszcze ten gość był...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Czytam i czytam i tak sobie myślę, że nie wiek ale charakter i podejscie do innych powoduje, że niektórzy ludzie (nie tylko faceci) źle traktują innych i zawodzą. Jednak nikt nas nie zrani i nie zawiedzie, jeśli damy mu być sobą, bez żadnych oczekiwań z naszej strony. Bo tak sobie myślę, że jak się ma za duże wymagania do drugiej osoby, to oznacza że wcale jej nie akceptujemy, a zatem nie ma mowy o przyjaźni. Ostatni nr Wysokich Obcasów był poświęcony przyjaźni. Świetne art polecam. Szczególnie spodobało mi sie stwierdzenie, że prawdziwa przyjaźń nas nie zawiedzie, bo jeśli taki związek sie kończy to znaczy, że przyjaźnią nigdy nie był i ja się pod tym podpisuje. Nie żałujcie tych co nas zawiedli, widać tak musiało być i albo oni albo my coś źle w tym rozegraliśmy. Warto pamiętać co dobrego było w tym układzie. To jak z miłością, zresztą przyjaźń to taka miłość bez podtekstu, a czasem podtekst się w niej rodzi lub umiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
Wadi eeeeee a Ty ciagle swoje... nie oceniaj mojej mentalnosci, daj na luz napislam WYBACZ? to znaczy sory? a jesli dla Ciebie to takie wazne, napisze przepraszam. ciezki czlowieku, rzeczywiscie Jestes skorpionem ;D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ...Suzi...nie podbieram nikomu nicków...:D.Mam swój teraz juz stały...i jeden...jedyny:D Kim jesteś?...no powiedz:D ..ale i tak wiem swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
a co wiesz? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum a jest ktoś na cafe kogo nie znasz?? :-p Ciekawe za kogo teraz mnie masz, bo na początku uważałeś że J.... ale nie jestem nią, a potem u siebie wspominasz, ze masz podejrzenia. he he bardzo wątpię abys traił, ale kto swie.... suza- mniam, herbatka malinowa. ja obecnie imbirową piję. green- masz duzo racji. prawdziwa przyjaźń nas nie zawiedzie, ale nie zgodziłąbym się z tym, ze jeśli sie kończy to ne była prawdziwa. są różne przyjaźnie, rózne rodzaje i niektóre są po to aby trwac, a potem wraz ze zmianą okolicznosci się zakońćzyć, a inne aby być bez końca. wszystko zależy od oczekiwań. Ale najbardziej mi się podoba Twoje ostatnie zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
no tak i jest podszywacz. odpusc sobie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×